1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • CSOCSO
    #116
    hát azon én is könnyesre röhögtem magamat..
  • batman
    #115
    poénnak poén, csak tudnám mi a szar köze van a faszi vetődésének a Matávhoz??????
    Szal én ezeket a reklámokat nem értem. Akkor is a Heineken kampány a csúcs, bár a mostaniak kevésbé jók, mint a tavalyiak (vagy ez pontos j?)
  • cSuwwi
    #114
    A Matávos reklám is marha jó (legalábbis amikor előszőr láttam, még tetszett).
    "Sanyika, mennyé aludni!"... RECCS! :))
  • batman
    #113
    Az a baj, hogy az ORTT szabályozási rendszere szar! Meg van határozva, hogy 1 órában max hány perc reklám lehet (6 v. 10 pontosan nem emléxem), és aki azt átlépi azt szankcionálják. Na most gondolhatod, hogy a bünti mértéke meg sem közelíti még arányaiban sem a reklámbevételek mértékét. Ez a faszság! Meg gondolom irtózatosan megy a lobbizás a háttérben, így ez soha nem fog változni, max romlani...
  • CSOCSO
    #112
    a végét nemtom hogy sikerűlt így összevágnom.. szal az rtl en valami fél perces szar reklámért annyi pénzt kértek hogy nem egy Suprát hetnék helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #111
    engem már az borít ki hogy reklámok vannak..bazzeg tegnap nézem a szilka filmet, dübörög a rendszer erre bevág a kurva reklám bazze... persze hangosabb mint a film meg minden ohh fasszom....tök elegemvan az összes reklámbol. filmek között nyomhatják de ne 4 szer egy film alatt..és egy reklámrész kb10 perces vazz....mivan ezekkel?..oké ebböl jön ám a sok pénz...az rtl en valami fél perces szar reklámérthetnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • batman
    #110
    Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de te nem pont azt mondtad amit én?
  • Carlos
    #109
    Nemponnt!
    Vettél már teszkókazdaságos PC-t???
    Ha igen, akkor tod, milyen gagyik!
    Ha nem, akkor elárulom: NAGYON!
  • Carlos
    #108
    LOL
  • Carlos
    #107
    Énis végigfostam a filmet!!!
    Rohatt jó a hangulata!!!
  • Carlos
    #106
    Igaz!
    Sajna...
  • batman
    #105
    Ezeket én azért nem értem, mert a legtöbb emberben a drága->jó minőség fogalmak párban járnak, és ezt kár is tagadni. Ennek ellénere indul az olcsó gagyik dömpingje...
  • batman
    #104
    Rohadtul kíváncsi vagyok, hogy kedden a híradóban lesz-e szó megint arról, hogy összetaposták egymást a barmok :)
  • [Walaki]D`Lair
    #103
    Én nem venném meg :DDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #102
    "Na, meg az a Monte a Zottól. kis vagány gyerek. annak szeretném én beverni a pofáját. Meg, mi a szarnak ír neki a nagymama levelet, ha eleve kikíséri a buszmegbe, ne tudja neki elmondni az úton? Meg, írja, hogy vmi táplálót is egyél. Eltom képzelni milyen tápláló lehet az az édes csokkis szar."

    Ja a kis hülye buzeráns bunkó....Hogy baszná el a hármas metró!
  • I.C.ram
    #101
    Hát azért, most volt nemrég a reklám, hogy egy mikrohullámúsütőt 7999 forintért árulnak. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #100
    azé azt látták :))
  • Dynamic
    #99
    Igen én is a helyzetre értettem, hogy szánalmas, bár valóban félreérthető volt.
  • Garfield
    #98
    Nem a reklám a szánalmas, hanem azok az emberek, akik azt csinálják, ami a reklámban is látható: órákkal, fél napokkal a nyitás előtt odamennek és letáboroznak. Maga a szitu a szánalmas, függetlenül attól, hogy a reklámban megrendezve vagy az esti hiradóban valóságosan látom.
  • Dynamic
    #97
    Zseniálisnak zseniális(én is röhögtem rajta), de jobban belegondolva egy kicsit szánalmas is.Egy az egyben a valóságot ábrázolja, minimális túlzással.
  • Morpheus_v2
    #96
    Engem is!:)
  • Pheel
    #95
    Kevesebb lesz az Európai Unióban a hülye reklám?
    Kevesebb f@szfej lesz az Európai Unióban a TVben?
    Tisztább lesz a folyók vize az Európai Unióban?
    Lesz_pja a f_szom minden köcsög reklámgyártó ötletember ha ilyen sz_rt csinál?

    IIIIIIGEN

    Bocs, de engem ezek teljesen kikészítettek :)
  • Gladiator
    #94
    Az én kedvenc reklámom a pilóta kekszes. Tök szép az ég, alig egy felhő:
    -Apúúúú, nem látok semmit!
    Apjának nagy ötlete támad, elkezd lebegtetni egy pilóta kekszet a távcső előtt. Namármost:
    1. ELeve nem tudna ráfókuszálni a sütire, hogyha olyan közel van.
    2. Az apjának nem látszik az ujja, csak az, hogy ott lebeg a süti magától.
    3. mikor boldogan eszik a sütit, mögöttük tök szép felhőtlen az ég.

    Na, meg az a Monte a Zottól. kis vagány gyerek. annak szeretném én beverni a pofáját. Meg, mi a szarnak ír neki a nagymama levelet, ha eleve kikíséri a buszmegbe, ne tudja neki elmondni az úton? Meg, írja, hogy vmi táplálót is egyél. Eltom képzelni milyen tápláló lehet az az édes csokkis szar.
  • BADE
    #93
    Engem az Uniós szavazási reklám borított ki!(Kovács Z.+Gera,Dopeman+Kozsó)
  • Garfield
    #92
    Ellenpélda:

    Láttátok már az ElectroWorld reklámot? Amikor gitároznak, éneklik a Guantanamera-t, húst sütnek az éjszaka közepén, majd egyszercsak felvillan mögöttük az áruház homlokzatán az EW felirat és megy alatta a szöveg, hogy "Légy te is az elsők közt...".
    Egyszerűen zseniális, vagy egy percig röhögtem rajta.
  • I.C.ram
    #91
    Kedvencem a TV2 mostani politikája. Nézem valamelyik nap a Siskát (német krimi-sorozat), erre hírtelen bevillan a reklám, mondtam magamban, hogy nem baj mindjárt folytatódik, erre vége a reklám szünetnek. De Siskának nyoma sincs. Egyszer csak kezdődik a napló ismétlés. 1 órás műsor. Mi a faszt képzelnek ezek, hogy a filmek feléd leadják a többit meg le se szarják??????? Másik meg tegnap volt. Megye a film egyszer csak jön a hangyakép, és vége az adásnak. Mi a fasz ez már????? Ha tudják, hogy nincs elég idejük leadni valami, akkor ne is adják le. Ezek mind későesti filmek voltak.
  • I.C.ram
    #90
    Mondom valahol, ott amikor a kiscsaj bent vagy egy fehérszobában, és mondja, hogy bántania kell az embereket. Ott amikor a kamera a kikérdezők mögött áll, akkor villan be a kör egy-két képkockára, de csak akkor lehet észrevenni, ha figyelsz rendesen. És az a poén, hogy azt mondja a csaj, hogy mielött meghalsz, látni fogod a kört. Kicsit paráztatós. :)
  • batman
    #89
    Sajnos egyet kell értenem veled. Tényleg erről van szó, kivéve azokat a spec eseteket, ahol mondjuk valami akcióról van szó.
  • Eye-scream
    #88
    Nem használna. A reklámok nem azért működnek mert elhiszed, hogy a mittoménmi a legjobb/legfinomabb/legegészségesebb/legolcsóbb. Inkább az a céljuk hogy ismerté tegyék az adott cuccot. Így ha a boltban meglátod az árukat magától értetődően tudat alatt azt választod amelyikről már tudsz valamit és nem az ismeretlent. Lehet, hogy nem hiszed el, amit a reklámban mondanak, de mivel a másikról semmit/kevesebbet tudsz mégis inkább azt veszed meg.
  • Kandurex
    #87
    Komolyan mondom ezt a topicot el kellenne küldeni az összes Magyar Kereskedelmi Tévéknek. Talán ráébrednek a szörnyű valóságra, hogy ez nem Amerika ahol a kanálra is ráírják, hogy evésre való.
  • Madmaxx
    #86
    Fókabőrből készült kucsma rulezz. Ja ráadásul azt a dízájnfejű köcsög kisfiút is szájba basznám ha én lennék az apja és igy szólna vissza.
  • [HUN]PAStheLoD
    #85
    engem az a kurva idegesít a Viasat 3-on a filmek közben. olyan hülye hogy azt nem tudom elmondani! de azért 1 példa!
    - ez egy ésgitest egy bolygó anagrammája! DE nem a StarTrek bolygója!! NEM NEM NEM!! ez a mi bolygónk! a mi naprendszerünkben!
    - (a jupiterről volt szó ami ráadásul az előző részben szerepelt :'( )
  • Carlos
    #84
    Szörnyű mindkét példa!!!
    Biztos hagynám, hogy egy olyan nedves görény rámásszon a klavomra. Vágnám ki az ablakon keresztül!
  • Ams
    #83
    hohes cé,"nekünk i a követ kéne nyalnunk?"
    Axelero, "mit csinál axel? balhét mer nincs ithon internet."

    BRRRRRR
  • Carlos
    #81
    No, akkor megnézem!
    Az mikor van kábé???
  • Eye-scream
    #80
    Iszonyú debil reklám de jelenlegi kedvencem a TIbi csokis.
    Nemif befélek furfán:))))
  • I.C.ram
    #79
    Ja! Ott is bevillan a filmbeli Kör. KB ott amikor mutatják a kihallgatását a kiscsajnak az elmegyógyóban. Mókás volt :)
  • I.C.ram
    #78
    Igen de még mindig több a magyar benne, mint a többiben.
  • Carlos
    #77
    Kábé egyóra táján. A hajóról vízbeugró ló után.
  • batman
    #76
    A legnagyobb geciség viszont az, hogy nincs is olyan, hogy Magyar Fogorvosok Szövetsége már ha jól tudom! Mi lenne a rövidítése? MOFOSZ?