1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Eye-scream
    #1
    Nálam most az axeleros fóka vezet, gondoljátok el amint egy baszott nagy sárga fóka beront a lakásotokba, a dzsuvás halszagú uszonyaival rátehénkedik a billentzyűzetre, majd miután felfedezi, hogy nincs internet vadul tülkölni kezd mint egy gőzkürt. Aki ilyeneket kitalál arra szerintem vadászatokat kéne rendezni, majd végül jó mélyre elásni...
  • a.carkey
    #2
    EURÓPAI UNIÓ DICSŐÍTÉSE ...
    Ha szerintük nyithatok kupit Amszterdamban, attól még nem feltétlenül fogok Igennel szavazni az EUra.
    Mellesleg idegesít minden TV Shop és Klapka, Anettka, Araczky féle hírdetés bmely csatornán ...
  • cSuwwi
    #5
    Ez a csiós reklám sem kutyaf*sza, azzal a többezer gumikacsával. Na én ekkor kapcsolok tovább...

    A másik meg amikor a kis sárga ül a budin, és büdös van. Ekkor jön a brííz, vagy a mi fene, és hip-hop elszállanak az illatok. Már a szótól (hip-hop) is rosszul vagyok, hátmég ettől az idióta reklámtól... :((
  • Eye-scream
    #6
    Ja meg volt az a virágillatú tisztítószer {nemtom mivolt a neve} amiben a csaj húz két tiszta csíkot a padlót elborító mocsokba és ezzel az egész szobában kivirulnak a virágok és remek illat lesz....GRRRRR
  • I.C.ram
    #7
    Én a Danone reklámokat utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja és mi a véleményetek a Zott reklámoktól (Monte puding, Yogobella joghurt)
  • Tikal #8
    Nekem azzal van már tele a hocipőm hogy ebben a rohadt országban mindenki annyira elfoglalt hogy még azt is elfelejti hogy ebédidő van és hol egy danone-t hol egy orbit-ot kénytelen ebédelni, persze ettől ő megnyugszik mert a baktériumok majd kitisztitják a belét meg tiszta lesz a lehelette meg nő a ph érték a szájában de arra már nem gondol hogy két hét mulva megdöglik alultápláltságban, ehhh. Mi a francért kell erőltetni ezt a mindenki olyan elfoglalt egy percem sincs stilusu életet?
  • Tikal #9
    A másik hogy kéthetente kijön valami bőrtisztito fiatalito ránctalanito klinikailag tesztelt hipoalergén lofasz amit rá akarnak sozni a nőkre, na ezzekkel a reklámokkal is már ki van a ******.
  • magus
    #11
    a monte a legjobb. amikor a kisgyerek felszall a buszra, es hogy o a kemenygyerek, felig kigombolja az inget, de nem teljesen mert megfazik, megborzolja a hajat, es mint igazi tokos legeny, eloveszi a kakaos joghurjat vagy miafaszt es elosztogatja. na ennel kapok neha hanyingert:)
  • cSuwwi
    #12
    :)
  • CSOCSO
    #13
    sok idegelő reklám van de ami igen köcsög reklám volt hogy angoloknél van egy fekvőrendőr..erre egy citromsárga lamborghini megérkezik..de leérne az alja ha átmegy..kiszáll az anyósülésről egy öreg mama.. meglesi mennyire ér le a lambo majd kivesz egy két szatyrot az autobol és feljebb emelkedik a lambo.. átmegy az auto visszaül..majd továbbmennek..erre megjelenik egy LOTTO felirat...arghh az anyátokaaaaat:)))))
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    Miért??? Ez tök jó még így leírva is! :DDDDD

    Legundorítóbb az egyik Dove reklám, amikor a fiatal óvonő (vagy tanárnő, nem derül ki) meséli a napi cselekményeket..."És akkor megláttam, hogy ott lóg a gyerek fejjel lefelé a korlátról...Enyhén felforrósodott a testem...de berohantam a mosdóba és se folt se semmi"...(a gyereket meg otthagyta vagy mi a rák?)

    Na én azt a nőt addíg ütném amíg lélegzik...


    Meg a barta szilvi bifidusz eszenzisze! Hogy rohadna ki a bele tőle a neve napján!!! A gusztustalan mocsodék....pfejjjjj....


    Nameg azok a rohadás tampon és egyéb reklámok...hogy a nehéz napok meg hogy ez kell a nőknek....hát mindegyiknek egyenként a kurva anyja!


    Legpoénabb reklám ami most van, a Chio/Lays chips reklámja, amikor a papper meg a mammer vetélkedik az otthonfelejtett burgonyasziromért :DDDDDDDDDDD Na az K.O.

    Meg régen volt a CocaCola reklám, amikor a kölök beszélget a nagyfaterral, és a barátnőkéről kérdezi az öreg, erre mondja, hogy szakítottak...aztán megkérdezi, hogy a nagymuter hogy van...erre az öreg..."A mama? Lelépett edével a nyugdíjasotthonból." És utána elkezdenek röhögni...nameg én is :DDDDD
  • Dynamic
    #15
    Én a Fanta reklámokat utáltam.Amelyikben a szaros kölykök bebújnak az ágy alá, amikor megjönnek a kis zsíroshajú fejletlen picsák(közben:"jajj de cuki ez a ruha").Azután ők is bebújnak, amikor megjönnek mutterék.Közben ágy alatt röhögcsélés, de mutterék nem hallják meg.

    A másik radarba büffögős reklám, még gányabb volt.

    Eszméletlen, hogy mennyire árad ezekből a reklámokból a Bravo,Popcorn,Girl...fíling.
    Hánytató...
  • hugi_0
    #17
    sajnalatos a dolog de en epp ezert adtam el a tv met :-((
  • hugi_0
    #18
    na meg azert mert egy szep napon egy hirt 19:00 tol 21:00 ig mindossze 9X halottam
  • Cat #21
    ül a moziban a csaj, odaül mellé a csávó ismerkedni, "deszép pulovered van, uj? (előkapja a táskájából a mosoport) nem, pervollal mosva..."
  • lck
    #23
    Kedvencem: "Mindennapi életem során gyakran találkozom emberekkel ...." - mert nem vagyok remete.
  • Instict
    #24
    engem az kajás reklám idegesít, amikor az a kopaszodó, hajléktalan mongol idióta fejű fasz eszik, nézi a tepsi fejű nő, befejezi és: "-kérek még!" utánna a csaj ennek nagyon örül, hoz neki megint , azt újra elöről...húúúbazzz...de idegesítő feje van
  • Instict
    #25
    ja meg van az a löttyedt puhos ribanc, aki most múlt 30 éves, és mindennap jógázik. na az még egy jófajta reklám
  • Lteebee
    #26
    Klapka zálogház: Vámház krt. 9.

    Ez nem idegesítő, csak annyira gyenge, hogy az emberek még mindig beszélnek róla és mindenki megjegyezte.
  • Eye-scream
    #28
    Nameg ottvan a Coccolino szereplőválogatós reklámja is amikor jönnek az állatok és mindegyik azt mondja hogy ő a Coccolino. Bazz ilyenkor fognék egy nagy sörétes puskát és félméterről beleeresztenék egy duplát az összesbe...
  • Braveheart
    #31
    Danon, a rudi...
  • batman
    #32
    nevetni fogsz, de az ilyen reklámok, meg talán emlékeztek volt a Búza Sándor "vezette" Tix, vagy mi a szar, a leghatékonyabbak...Ha mondjuk pénteken leadták a Búza féle szutykot, akkor hétfőig 15%(!!!!) nőtt a mosópor vásárlása. Valszeg ez az emberközeliség miatt van. Gyakran élnek ezzel a fogással.
    A másik tuti befutó meg a kisbaba -> anyai ösztön kombináció.
    Még jó, hogy a szublinális percepció (ingerküszöb alatti érzékelés) alkalmazását betiltották, mert akkor mindannyian danont zabálnánk, a suzuki lenne a legjobb kocsi, és virág helyett tampont vennénk a csajoknak :)
  • batman
    #33
    Jah, és ha nem únjátok nagyon, akkor még valamit hozzátennék. A túró rudi, meg egyéb szaroknál azért mindegy hogy milyen a reklám, mert a kreatív stáb csak addig jut, hogy játsza el a Benedek a rudit evő bajnokot, és minden vizilabda fan azt fog zabálni. Ez sajnos be is jön nekik. Más kérdés, hogy az még egy finom csoki :). Ugyanezért reklámoz Andie McDowell sampont+hajfestéket, Mila Jovovichról meg nem is beszélve....
  • batman
    #35
    na ja, de ugyanakkor nézd meg a Vodafone-t
    A reklámjai többnyire humorosak, és ez fiatal körökben hatásos (prosti, taxis, stb). Plusz ha belegondolsz lassan lenyomja a másik kettőt, mert még a csapból is ők folynak. Plusz ócsó :)
  • batman
    #36
    az tény, hogy a coccolino, meg bármilyen életre kelő bábok az full horror!!!!!! ha lenne gyerekem tuti nem engedném nézni...vagy én vagyok fóbiás?
  • Eye-scream
    #38
    Amúgy azt hallottátok még régebben, hogym mért tiltották be az utcaseprős Vodafon reklámot?
    A matáv beperelte őket, hogy a vezetékes telefonokra rossz fényt vetnek, mer' a reklámokban még az utcaseprők is kidobták:)
    Aztán a matávot is beperelték mert a "Várjuk a vetélytársakat" vagymi reklámba az összes többi telefontársaságot nagy otromba madarakkal ábrázolták, magukat meg aranyos kismadárnak:)
  • batman
    #39
    A matávot amúgy is lehetne perelni szerintem monopólium váddal, mint a Mikorfost, mert szinte az övé az egész Mo-i távközlési piac...szal matáv bekaphatja :)
  • batman
    #40
    A Vodafone nem azért olcsó, mert szponzorálja a Manchestert :). Ez volt az egyetlen esélye, hogy betörjön a Mo-i piacra. A jövőben úgyis az árverseny fog dönteni, és nem a minden szarsággal felszerelt telefonok, mert azt előbb utóbb mindenki átveszi, max valamilyen klón formájában.
  • Kandurex
    #41
    "élvezd az éden danon ízeket" vagy mi a rossz baj, a hányigert elkapom amikor bevillan "juhhééé, jujujujhu, uááááááhhhh" boeeeee......
  • Taranov
    #43
    Egyetértek, nagyon rossz reklám, az is durva, hogy nem bírja internet nélkül.
    Ez már szégyenletes.
  • Carlos
    #44
    :)))
    Űber LOL!!!
    Kurva jó elemzést hallottunk tanult kollégánktól!!!
    Majd leestem a székről!!!
  • KG21
    #45
    "Sokkal frissebb,jéghideg máár a lehelleted és Friiiiis és friiiiis friiiiiiiiiiiis
  • [Walaki]D`Lair
    #46
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    A kanál kiesett a kezemből amikor megláttam ezt a reklámot...:))) Ez már annyira szar, hogy jó :DDDD
  • CSOCSO
    #47
    Neeee a legzoralabb az amikor van egy szappanopera rész.. és mondja a csaj a fiunak hogy megcsaltál ezzel azal amazzal ( elmond 3 nevet) ezt még elnézem de hogy huliétával is.. és ad egy pofont..erre a csajok ülnek a kanapáén zsepivel és visszatekerik a filmet.. megcsaltál ezzel azzal amazzal..de huliétával??...argghhh milyen géz szöveg?:)))
  • cSuwwi
    #48
    Vannak azért poénosak is: A Soproni Ászok Ivója sem semmi, bár a régebbi 4 kocsmahuszár valahogy jobban bejött.

    A Lays-es öregekotthona sem rossz... :)
  • CSOCSO
    #49
    nekem a mátrix kifejezetten tetszik.. a töltsd ujra...legalábbis nem annyira gagyi mint szokott lenni
  • I.C.ram
    #50
    Az a kedvencem!! (lays) kurvajó!! :D Amikor először megláttam, hangosan röhögtem. :)
  • I.C.ram
    #51
    JA!!!!!!!!!! KURVAJÓ AZ A REKLÁM!!!! Kedvencem, hogy olyan igénytelen, hogy amikor a Címre ráoomolnak, akkor nem kimerevítik a képet, hanem ott remeg a fazon keze még. :)
  • I.C.ram
    #52
    Pedig az a csaj nagyon királyul néz ki!
  • I.C.ram
    #53
    Inkább legyen matáv, mitn egy szar külföldi fos.