1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • schoma
    #239
    OFF

    Nem tennéd ki valahova? Felkeltette az érdeklédesemet

    ON
  • batman
    #238
    nekem az meg van a gépen...és télleg qvva jó :)
  • Carlos
    #237
    Fúúúúúú...
    5letes, de zsibbasztó!!!
  • Cat #236
    tudom nem ideillik, de nemrég láttam németeknél egy nagyon ütős reklámot:

    fiatal apuka tolja a bevásárlokocsit, mellette a 4-5 éves kölyke
    pakolják bele a cuccuokat, mennek a sorok között az áruházban
    gyerek elkezd hirtelen tombolni, apuka értetlenul néz, hogy mi kell vajon a gyereknek
    körbe sok sok termék végigpörög, mutatják ahogy a gyerek ugrál, egyre jobban bömböl
    apuka feje közelképben, gyerek ugrál, hisztizik
    körben a vásárlok arranéznek, és elsunnyognak, apuka értetlen továbbra is
    gyerek már a földön fetreng, apuka feje ismét közelképben
    alul beuszik a felirat, hogy vegyen ön is durex kondomot

    kb. lefordultam a székről :D
  • cSuwwi
    #235
    a szart beszélek, nem rím, hanem valami más, de könnyű megjegyezni.
  • cSuwwi
    #234
    sz... sz... (ez egy rím). meg az előző is az volt. ennek a szernek szar a neve. miért, te hogy reklámoznál egy ilyen nevű biolöttyöt?
  • KG21
    #233
    És akkor az mi, hogy a szombat szubsztrál nap?
    Még ünnepnapja is van annak a kurva vegyszernek?
  • atee
    #232
    Minden Matav reklam idegesito!
  • cSuwwi
    #231
    Mér' hogy akarsz eladni egy ilyen hülye nevű növényápolószart. Kell valami rím, hogy a birka nép eszébe jusson a bótba...
  • KG21
    #230
    És ez milyen: "a növényeknek szeretet kell és szubsztrál..."
    bazz ez engem max kasztrál!
  • Factor_007
    #229
    Anyu varázsol a Cloroxal!
    :-DDDDDD
    Ennél a reklámnál csak álltam és néztem. Nem tudtam mit mondani. De utána ugy rámjöttt a röhögő görcs hogy alig birtam abbahagyni :DDDDDDDDDDD
    különben akkora egy szar a reklám, hogy az egész családot belefujtanám a patakba
  • Carlos
    #228
    Továbbra is:
    Axel, a nyálkás lábtalan patkány, aki zabájja a csekket, meg balhét csinál, mer' nincs internet!!!
    Kurva annyát! Felidegesít mindig!
  • CSOCSO
    #227
    yogobella vag mi cs szar.. mikor az eper arrol álmodik hogy ő majd yogobellába kerűl ha felnő... arghh.. a végén az orgazmust a pasi hozza elő a hülye szinkronhanggal: az őn joghurtja ezt nem tudja..áárghh
  • batman
    #226
    próbáld meg talán a hivatalos honlapról. több helyen láttam már ilyesmit, pl. Heineken
  • Buddy
    #225
    reklamokat honnan lehet letolteni?........kene a snickers-es csomag :)
  • Carlos
    #224
    Másik ÜberLOL!!!
  • Carlos
    #223
    ÜBER LOL!!!
  • batman
    #221
    Mindenki a Mátrix 2-t várja mostanság, így viszonylag érthető, hogy igyekeznek arra hajazó reklámokat csinálni, mert az rögtön felkelti a figyelmed...én a fanta reklámoktól tudok mostanában üvölteni. Okádnom kell az állandóan hangosan kacagó Kenektől és Barbiektól....
  • PResident Evil
    #220
    nekem az bejön... a fizika tanárra emlékesztet :DDD
  • cSuwwi
    #219
    Ez a matávos duhajkodás is egy nagy baromság. Főleg ezzel a mókamiki csávóval. Valahonnan ismerős a pofája, nem valami gyerekműsort vezetett régebben?
  • Pheel
    #218
    A powerade jó, de a sopronis elég gyenge és még meg is üthetik miatta a bokájukat a srácok...
  • Factor_007
    #217
    most lattam a masik "ujratoltve" reklámot amikor a csavo ül az asztalnal azt magyaráz. De ez nem sör reklám hanem powerrade! Már mindenki matrixos reklámot csinál? Amugy maga a reklám nem olyan gagyi de bassza a csörömet hogy ez is matrix. Igaz könnyebb koppintani mint saját ötlettel előrukkolni. De akkor is gáz...
  • Buddy
    #216
    "magyar" adokon 97%-a a reklamoknak semmitmondo, szintelen szemet
  • Davidus
    #215
    Most az isten reklám az új vodafonos a gyúrós faszival:) Bár ez nem idegesítő de nincs király reklámok topic.
  • dikki*yysw
    #214
    Az kiba... nagy reklám :))))

    A zunliht mától cif, (tom hogy sunlicht) hű, de gyűlölöm.
  • Tikal #213
    Hát nem tudod? a-ROMA-pillanat, tehát el jött a romák ideje
  • BaLeeX
    #212
    Nyugi, axel majd lenyomja a költségeket...
    Aztán megzabálja a számlát. A matáv meg majd megbasz, meg kikapcsolja a vonalat mert nem lett befizetve.
    Ekkora balfaszságot :P
  • Garfield
    #211
    A televízió néhány napig komoly veszélyben volt.
    Amikor ugyanis megláttam a Primavera nevű ásványvíz irtózatosan ostoba sulykolós reklámját, balta után kezdtem nézni.

    Ja, és "Az év leghülyébb reklámszlogenje" címet ezennel a Jacobs Krönung reklámjának adományozom:

    "Egy meghitt aromapillanat"

    (Mi a lópénisz az az "aromapillanat"?)
  • Eye-scream
    #210
    Nna amit írtam a 165-ös hozzászólásban német reklám lefordították magyarra.... A clorox reklámja. Hát aki ilyen dallamot kitalál annak a fejére húznék egy nagy lábost és addig verném egy vascsővel amíg meg nem süketül és ki nem folyik az agya...
  • Morpheus_v2
    #209
    A jó "pofa sör" meg lealázta a mátrix második részet, aminek a magyar címe az lesz hogy újra töltés!
  • Morpheus_v2
    #208
    Mitől?
  • Davidus
    #207
    Mi a gond? Ez egy aranyos reklám:)
  • Morpheus_v2
    #206
    Bizony! Lehet hogy lesz plüsmacis ovszer rekrám is!:)
  • Tikal #205
    Plüssmacko sex:
    A szobában életre kelnek az állatok, majd az egyik plüssmaci átmegy a másik szobába ahol a heverőn egy lány plüssmaci fetreng, meglátják egymást és rögtön beindulnak a hormonjaik, már majdnem történik valami mikor rájuk nyit a háziasszony (ez már emberi lény).
    Először azt hittem hogy coccolino reklám, de nem.

    Tetőtéri nyilászáro!!!!!!!
    Hihetlen hova süllyedünk...
  • batman
    #204
    A [email protected] címről kaptam egy levelet, miszerint én vírust küldtem neki mailen...Ha ismeritek, akkor mondjátok meg neki, hogy valaki kibaszott vele is, meg velem is. Neki is megírtam, csak nem ilyen kultúráltan. Köszi.
  • Tikal #203
    Sajnos ez divik, a termékről meg lofaszt nem tudok meg, néha hetekig kell várni, mert előtte ilyen huuu, mindjárt itt a *** termék, meg hasonlo baromságokat kell nézni.
  • Pheel
    #202
    A Pannon az ár/érték aránnyal már régen nem érvelhet. Gyakorlatilag ők a legdrágábbak a mai magyar mobilpiacon.

    Most, hogy több év késéssel már ők is bevezették a HR tipusú beszédalapú kódolást a hálózatukban, azzal reklámoznak, hogy náluk a legjobb az elérhető hangminőség. Kár, hogy a másik két szolgáltatónak már régen van ilyen szolgáltatása. Szánalmas, mint az egész cég. Pedig régen pannonos voltam...
  • Ramza
    #201
    Tökéletes :)
  • batman
    #200
    ok, + minden szomorú szemű, kettőnél több lábú állattal, amik főleg a kisgyerekek szájára csalja a "úúúúúúúúúúú de cukiiiiiiiiiiiiiiii" felkiáltást :)
    Így megfelel? :D
  • Ramza
    #199
    +kutyával.
    Azt ne hagyd ki :)