1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Eye-scream
    #409
    Na bazze a matáv már alul akarja múlni az axelerót a buzi reklámfigurákkal... amikor meglátom azt a rohatt kábelt a karácsonyfa alatt legszívesebben megfognám és földugnám annak aki kitalálta....
    De azért még mindig az axelerós fóka áll az élen...
  • Lynx_TWL
    #408
    eh nagyon erőltetett reklám
  • Kandurex
    #407
    kibeszott pannon az inger küszöbével meg a képzet társításaival...Casanova...vajon miért?....vegyél pannont és te leszel a szerelem vitéz a nagy don'huan...anyád
  • Lynx_TWL
    #406
    nyomják még azt a shkae your asses kocsi reklámot?? egyszer nem látam még, meg akarom már nézn végre
  • mukika
    #405
    A világ legjobb rekláma régen volt. A hazudós Cocolino... (nem tom hogy írják...)
  • cSuwwi
    #404
    helyes! :)
  • mukika
    #403
    De azért félve járkálok...
  • mukika
    #402
    Élek hát()...
  • cSuwwi
    #401
    nna :) Nem lemaradt egy # a szmájliból :) De így sem rossz. :)))
  • cSuwwi
    #400
    Te még élsz? [idiota]
  • mukika
    #399
    Na és én miért raktam???
  • cSuwwi
    #398
    És szerinted én miért raktam? :))
  • Wanax
    #397
    Én azt a rohatt axeleros fókát rugdosnám meg de kegyetleneül... meghogy rohanjak haza mer az internet otthon vár... ha azt meglátom a tvbe mindig elfog a gyilkolhatnék :)
  • CSOCSO
    #396
    a bacardi reklám szvsz ultraszar...tony meg vergődik mint valami kiscica..

    van mostanság valami irtó idegesítő reklám de nem jut az eszembe
  • CSOCSO
    #395
    google ban keress rá a popud ad filterre.. majd ha megvan akkor cracks.am rol szedj le cracket..
  • zaki
    #394
    vááá, nagyon meleg a Bacardi-s reklám, Tony van benne a Blöffből váááá, ez a kedvenc számom
  • Ramza
    #393
    Szerinted miért raktam szmájlit a végére? :)
  • Dynamic
    #392
    A MyIE2 teljesen magyar nyelvű browser és popupkiller sem kell hozzá.Szuper.

    http://www.myie2.com/html_en/home.htm
  • cSuwwi
    #391
    Ugyan, csak önhack! Elköltöztek, és így a legjobb elvarrni a szálakat. Gondolom valami gondjuk támadt a Mahasz-szal, vagy a BSA-val.
    Itt van az oldaluk: http://seven-wrz.uw.hu
  • Kandurex
    #390
    linket..please :)
  • CSOCSO
    #389
    az a neve hogy popup ad filter
    egéz zsír...náha jót is lelövi de csak egy gombot benyomva tartasz és azt engedi.. de minden szart lezár...
  • Bandew
    #388
    Én is azt használtam. :)
  • Kandurex
    #387
    Hmmm....mit használsz?
  • CSOCSO
    #386
    :) nekem az se kellett...
  • Kandurex
    #385
    Jaja, de a kis a mocsok a végén a sok popup-al, gyenge3 próbálkozás, de nagyon...hehehhe...assziszi, hogy gyorsabb a nyomva tartott alt+F4- nél ...weheheh..
  • Bandew
    #384
    fetörték
  • Bandew
    #383
    Nem tom. Szvsz feltörék.
  • CSOCSO
    #382
    mitörtént ezel? szerencsére volt popoupkillerem
  • Bandew
    #381
    Amugy ajánlatos mostanában a 7wrz.warez.hu-t látohatni. :D
  • Bandew
    #380
    3 napja???
    Na ne!
  • zaki
    #379
    jaja, már 3. napja asszem, tomsolo-tól kaptam :)
  • Bandew
    #378
    Új logo? :)
  • zaki
    #377
    lol mekkora reklám ez a Renault Megane-s :) Shake Your Ass, sék jór essz :)))
  • Lynx_TWL
    #376
    sony wega házibaszás
  • cSuwwi
    #375
    Kemény munkával :) Az origóba beírni 1 percig tart. Mondjuk az tényleg kemény munka :))
  • Kandurex
    #374
    "ahol a vér fog folyni, ahol az anarchia fog uralkodni..."
  • Ramza
    #373
    Legalább olvasnád el amit más kemény munkával megkeres és belinkel :)
  • BaLeeX
    #372
    A #366-os hozzászólás szerint az utolsó 3 hónapban forgalmazó sim kártyák száma 7.1 millió.

    Bár a westel is mindig küld ilyen hülye tippeket sms-ben 1-2 havonta kb. lehet, hogy pont ezért, mert ha megkapja valaki akkor az már forgalmazó sim kártyának számít onnantól 3 hónapig. Mocskos üzlet csak az egész.
  • cSuwwi
    #371
    Az aktív telefon (az előfizetéses az ugyebár egyértelmű), a kártyásnál az számít, amelyik bent van a hálózatban, így a pannonnál 1év, a westelnél meg 333 nap. Namármost nekem most 4 sim kártyám van, ebből 1-nek járt le a "szavatossága", így még mindig 3 embernek számolnak el. Így lehet 7 millió aktív telefonszám.
  • ollie
    #370
    heten mint a gonoszok