1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • precision
    #369
    Akkor engem meg ki kell végezni, mert per.pill. egy sincs
  • BaLeeX
    #368
    Ok, kösz.
    Ledöbbentem.
    Mi a francért sírunk akkor, hogy kevés a pénz meg minden, ha 7.1 millió aktív telefon van az országban?
    Nekem csak 1 van, úgylátszik régimódi vagyok.
  • Ramza
    #367
    Ez alapján "csak" 7,1 millió amúgy :)
  • Ramza
    #366
    Itt van a Hírközlési Felügyelet hivatalos jelentése, a végén fogalommagyarázattal:

    http://www.hif.hu/menu3/m3_2/mobil/2003/szeptember.pdf

    Persze ennek sem kötelező hinni.
  • Ramza
    #365
    Nem célom, hogy meggyőzzelek, ha akarod nézz utána.
    Amúgy nem 5 millió, hanem 7,5 millió aktív előfizetés van Magyarországon.
    Azt, hogy itt mi számít aktívnak, azt egészen pontosan nem tudom, de azt hiszem az, amit az előző 2-3 hónapban legalább egyszer használtak kimenő vagy bejövő hívásra.
    Elég hihetetlen adatok, de ez van.
  • BaLeeX
    #364
    Pont ezt dumáltam, olvass már vissza. Ha egy embernek van 4 mobilja akkor szerinted mennyit használ abból? Szerintem max 2-t de inkább 1-et. Ezek a sim kártyák számát számolják. Azaz ha valakinek 7 sim kártyája van akkor azt 7 embernek veszik. Így van 5 millió mobil mo.-on. Abból aktívan használnak max 3 milliót szerintem de a reklámokban meg verik a nyálukat.
  • precision
    #363
    Én is sim kártyára értettem, csak nem azt írtam. Te egy embernek számítasz, csak 7 "előfizetésed" van, tehát amikor azt nézik, hogy hány mobil van M.o.-n, akkor nem azt nézik, hogy hány moblit adtak el, hanem azt, hogy hány kártyát! És lazán eladtak sztem 5 millió kártyát...:-)
  • cSuwwi
    #362
    Yah, egyébként nem telefonra vonatkozó adat, hanem sim kártyára. Az elmúlt években nekem is volt vagy 7-8 simkártyám, fele westel - fele meg pannon. Ezek szerint én 7 embernek számítok? :)
  • ollie
    #361
    Baumgartneres reklám sux!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • precision
    #360
    Tegnap volt a banánhéj a tv2-ön, és volt benne annak a reklámnak a paródiája, amikora kis kínai gyerek szarik a wc-n, és megnyomja azt az illatosító izét! Nagyon lol volt. Úgy nézett ki, hogy egy hasonló kínai gyerek szart a wc-n, megszólal: "Jaj de büdi van már megint". Erre bejött az anyja, és lehúzta a wc-t, és beszól: "Öblítse le a wc-t és a szagok elmúlnak"...v. vmi ilyesmi. Úgylátszik a Bagi-Nacsa párost is idegesítette az a reklám :)))
  • precision
    #359
    Arra nem gondolsz, hogy egy embernek lehet több telefonja is? Ja, és láttam már egy csomó 10 éven aluli kis taknyost akinek van mobiltelója, mert anyucika megveszi neki, mert hogyha Pistike bántotta az iskolában, akkor fel tudja hívni, hogy "Anyuuuuu....bántott a pistike". Szal szerintem elképzelhető az 5 millió mobil M.o.-n!
  • BaLeeX
    #358
    Az lehetetlen!
    Gondolj csak bele.
    Hogyan lehetne 2,5 millió westeles az országban? Amikor van Pannonos is mondjuk 1,5 millió meg Vodás 0,5-1 millió ez csak sacc. Ez kb. 5 millió telefon. El tudod képzelni, hogy magyarországon minden második embernek mobiltelefonja van? Beleértve a rengeteg 50 éven felülit és a 10 éven aluli gyerekeket, akik maguk kitesznek vagy 3-4 milliót.

    Mert én nagyon nem.
  • Ramza
    #357
    Ha nem így lenne, meg is baszná őket alaposan a versenyhivatal.
  • Ramza
    #356
    De, az aktív előfizetéseket számolják.
  • BaLeeX
    #355
    Ja, a leggagyibb a reklámban, amikor az öreglány a végén odadörgöli a fejét a szöszihez...
  • BaLeeX
    #354
    Tudjátok mi a szánalmas? Az új westel reklám, amikor a voda reklámját figurázzák ki.
    Az egy dolog, hogy igazuk van, de ők is ugyanezt csinálják (értsd: apró betűs részek).
    Szóval inkább törték volna kicsit azt a kis agyukat és találtak volna ki valami hasonlóan poénosat, mert ez inkább szánalmas.

    "Az én mobilomban westel szív dobok és a tiédben?" reklámoktól meg a hideg kiráz.

    Szégyenlem, hogy westeles vagyok...
    Ja, meg minden 2. modűbilban westel szív dobog... Még azokban is amiket már rég kidobtak a francba mert ezek nem azt számolják, hogy hány aktív emberük van hanem, hogy mennyi mobilt adtak el.

    westel sux
  • Ramza
    #353
    Engem örömmel tölt el, amikor nem a modell-szépfiúk reklámoznak valamit, hanem kellemes pocakú emberek :)
    Ez így közelebb áll az én valóságomhoz :P
  • zaki
    #352
    sztem is jó a Sör Robi reklám, nincs vele semmi baj :P
  • Ramza
    #351
    Most miért? :)
    Sör Robi szvsz teljesen rendben van, végre egy szimpatikus reklám szereplő :DDDD
  • Jano
    #350
    Agyhúgykövet kapok tőle!
  • Eye-scream
    #349
    Jah és Sör Robi vagy ki a fasz is
  • Alien!
    #348
    Roppant idegesítő ultrahardcore szar reklám lett szerintem az új dréher reklám...A Heineken reklámokat(party hangulat,közismert,népszerű,oldschool nóta) majmoló,nevetségesen szánalmas dolog lett belőle...megspékelve avval az idióta karatés marhulással ami egyáltalán nem vicces,sőt kifejezetten idegesítő....
  • The Garrett
    #347
    Amugy meg nekem a bannerben rég nincsenek reklámok csak az a szép felhős háttér.
  • The Garrett
    #346
    peugeot reklámok r00lzanak... nemtudom mibajod velük :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #345
    loll

    és hogy témánál legyünk .. .halál a püzsókra! (meg a reklámjaira)
  • Eye-scream
    #344
    Nembaj legaláb van már illusztrációnk is a topik témájához...:D
  • zaki
    #343
    azt észrevettem :P
  • Eye-scream
    #342
    Nem kell aggódni, máshova is beírta....
  • Loál János #341
    HUÁ! :D
  • Kandurex
    #340
    loool
  • precision
    #339
    Jaja...LoL :D
  • zaki
    #338
    ezt pont jó helyre írtad bakker :DDDDDDD
  • Eye-scream
    #336
    Jah meg a másik szánalmas: Kölök ugrál a lépcsőn, jön az anyja.
    -Én nem figyelhetek rá folyton, de adhatok neki danonnemtommit amitől erősek lesznek a csontjai...
    Ehhh....
  • Eye-scream
    #335
    Bazmeg a buzi axeleró-gecifóka is újra nyomul!!!! Jövök haza látom ki van plakátolva a pofája...
    Annál köcsögebb reklámot én még nem láttam...
  • Bandew
    #334
    Én meg most láttam valami Coccolino száradást könnyítő öblítő reklámot. Beszarok. Ezt ki eszi meg?
  • zaki
    #333
    LOOOOOOOL vazze, most láttam a retekklubbon a Baumgartneres reklámot, olyan szánalmas volt, hogy majdnem leestem a székről :PPP UNIQA, vagy mi a gecc reklám volt, de olyan tehetségtelen volt bazze, ááárgh fel is idegesítettem magamat :P
  • Pyx #332
    Láttátok azt uj C3 reklámt? szvsz nagyon állat! :))))
  • Bandew
    #331
    AXE MÁSNAPOSSÁG ŰZŐ TUSFÜRDŐ!!!!!!!!!!!!!
    ILYET SE SZARTAM MÉG!!!!!!!!
  • Kandurex
    #330
    Vodefone, új reklám. szegény pacákot "Pici"-ék jól elrendezték :)))....kurva jó reklám..hogyaszondja: én úgy szeretek ide járni :))))
  • Bandew
    #329
    Nekem ez az Axe reklám teccet, amiben a faszi elkezd táncolni. Mondjuk nem sok reklámot nézek, de a tuti a marsos reklám, amiben a faszi szinte elmegy az élvezettől, miközben a csokit zabálja.