2397
  • CSOCSO
    #27
    he?:)
  • FREAK
    #26
    na, simulation módban, abs és asr nélkül egész fogyasztható.... jól jönne egy kormány
  • FREAK
    #25
    azt még nem tom, ugyanis a menü jó kis Synetic szokás szerint valami földönkívüli logika alapján épül fel
  • CSOCSO
    #24
    és van slr? sla?
  • FREAK
    #23
    ja, a fizika korrekt, bár nehéz ezt így megmondani

    szal képzeljetek egy felturbózott GT3-at óriási pályákkal és csak Mercikkel
  • FREAK
    #22
    aki rajong az arcade autókázásért, az szerezze meg, az XBOX verzió ugyanis 100% konzolos arcade cucc

    kicsivel szebb, mint a GT3, és ebben már törés is van (igaz, elég buta), plusz a pályákat is jócskán el lehet hagyni, meg óriásiak is, viszont simán átmentem pár fán.....

    van belső nézet is, bár az kontrollerrel élvezhetetlen

    a játékmenetről még nem tudok semmit, csak mentem egy verseny Nevadában (Area 51), a levegőben lopakodók, helcsik meg ufók........

    na sokkal többet nem írok, mert ebből lesz cikk :D
  • CSOCSO
    #21
    meséjj mááááááááááááááá
  • FREAK
    #20
    na tesztkörök megvótak :)
  • CSOCSO
    #19
    de sokáig tart a tesztkőr:((( van benne Vision SLR? SLA? stb...
  • djcom
    #18
    Honnan tudod,hogy jövő héten megjelenik??
    Tuti??
  • djcom
    #17
    Rendes vagy..:(
    PC-ISO-t!!!!AKAROK!!!!!!!!!
  • avcom
    #16
    kíváncs vagyok, mert anno egy hasonló témájú játék a NFS Porsche Unleashed nekem nagyon bejött, attól függetlenül, hogy arcade játék és nem szimulátor. Remélem a MBWR is valami hasonló lesz, bár előbb jelentség be PC-re...
  • FREAK
    #15
    most kaptam meg Boxra, mindjárt megyek egy tesztkört, és írok egy gyors véleményt
  • Alexease
    #14
    Igen, ez a megjelenes info- hogy PC es/vagy Xbox - igen hianyos. En sem tudtam biztosra kideriteni, hogy most mi van.
    De jovoheten megjelenik, majd kiderul.

    Amugy a jo fizikaban nem nagyon bizok, de valoszinuleg azert jatszhato, elvezetes lesz (persze, ha elindul a gepemen:)) Ha a "hasonlo" MBTR-re gondolok, akkor lehet hogy gaz, mert az, a megjelenesekor, 1-2 frame-et produkalt, ugy hogy a texturakat fel sem toltotte:((

    En legfokkep a sok kocsi, palya, es persze a Merci miatt varom.

    De legalabb van belso nezet. Manapsag - sajnos - mar ez is pozitivumnak szamit. Hiper csicsa grafika, aztan "kivulrol tologatok dobozokat":( pl.: NFSHP2, MSRC
  • M@TriX
    #13
    tudtommal már aranyCDn van...
  • Árnyvadász
    #12
    Várj! Adok zsepit!
  • djcom
    #11
    Mindjárt elsírom magam.:(((((((((((((
  • FREAK
    #10
    látható, hogy csak a boxos megjelenés van bejelentve
  • FREAK
    #9
    TITLE - PCCDROM CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Mercedes-Benz World Racing Racing TBA N/A
    TOTHEGAME found 1 matches for PCCDROM.

    TITLE - PLAYSTATION 2 CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Mercedes-Benz World Racing Racing TBA N/A
    TOTHEGAME found 1 matches for PS2.

    TITLE - GAMECUBE CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Mercedes-Benz World Racing Racing TBA N/A
    TOTHEGAME found 1 matches for GAMECUBE.

    TITLE - XBOX CATEGORY UK REL. US REL. STATUS
    » Mercedes-Benz World Racing Racing 28-Feb-2003 04-Mar-2003
    TOTHEGAME found 1 matches for X-BOX.
  • djcom
    #8
    Na emberek!
    A gamma ma jött ki Xboxra!
    Következő a kérdésem aki tud valamilyen infot a játékról:
    A hírek szerint egyszerre jelenik meg PC-re és Xbox-ra.Tehát elvileg akkor a PC-s verziónak is ki kellene jönnie ma vagy a napokban.Csakhogy a játékmagazinokon kívül semmi sem említi a PC-s verzió megjelenését!
    Tehát aki valamit tud az nyomja ide a topicba!
    thx
  • dashed_
    #7
    http://www.hsw.hu/ vannak videok.. azok alapjan arcade lesz de el lehet majd vele szorakozni ahogy elnezem...
  • CSOCSO
    #6
    törés nem valoszinű de nevetséges hogy nincsen...nyugodtan csalhatnak a gamezban nemm kell lejáratniuk magukat .. amugy sincsen élethű gamez ahol egy 100as frontálisnál be is hal az auto szal tökmindegy.. nem kell tesztelni az auto töréseket..és lemodellezni..fantáziáljanak vagy akármi...
  • CSOCSO
    #5
    GC re is jön ps2-t nemtom
  • FREAK
    #4
    szerintem arcade lesz

    törésre nem is számítok.......
  • Alexease
    #3
    Ja ezeket "tudja" (nemforditom le, kibongeszheto):

    · Enjoy 7 huge, fully accessible, 3D environments (Nevada, Japan, Mexico, Australia, the Alps, the City and the Test Centre) each at up to 6 km
    · Explore up to 120 different tracks each up to 50 km in length, or go off-road for some hair raising shortcuts in the fully accessible landscapes!
    · Get your adrenalin pumping in the wide variety of challenges, missions and races in story, single player and multiplayer modes!
    · Experience up to 110 original cars including Mercedes-Benz A to S classes, racing, vintage and prototype models!
    · Discover the characteristics of each car, defined by 150 original data parameters supplied by Mercedes-Benz!
    · Choose a character to both store your profile and watch them react in the replays!
    · Play simultaneously with up to 4 players in split screen mode!
    · Adjust the handling of each car from arcade to simulation to test your skills!
  • Alexease
    #2
    Gondoltam nyitok egy ilyet, bar meg nincs belole szinte semmi.
    A kepek alapjan brutal jol nez ki. Rengeteg auto, palya. Jatekmenet alitolag arkad, fizikarol, szimulaciorol semmit nem tudok. De van belso nezet, es ez mar pozitiv (sajnos manapsag, neha ezt is hanyagoljak).
    Ma megjelent nehany film is. Ezzekben a palyakbol vannak reszletek. Azzal nincs semmi gond.
    Ami egy kicsit gaz volt, hogy az egyik filmben volt belso nezetes resz is, es a fizko bill.-rol iranyitott (rangatta a kormanyt, pocoktetett...).)
    A film alapjan fizika sincs:(
    Ha nem lesz nevetseges a fizka, szimulacio, akkor, ha masert nem is, de a Mercik es a palyak/grafika miatt "benevezek ra".

    A platformot szinten nem tudom biztosra. A hivatalos oldalon, csak az Xbox-nal van feltunteve, de mashol lattam, hogy masra is meg jelenik - elvileg.
  • CSOCSO
    #1
    KIRÁLY LESZ!!!!! MERCI RULAH!!! remélem lesz benne SLR:)