6457
  • wizy
    #3051
    jaja, én is épp azt nézem:-) majd lehet, hogy egy-két helyen belejavítok, hogy értelmes legyen:-))))
  • RangeR
    #3050
    Hát, hogyismondjam...ez elég "szabad"fordítás :)
  • wizy
    #3049
    na hát ahányszor megnézem, annál jobb a TTT:-))
  • sanzik
    #3048
  • wizy
    #3047
    nagyon szívesen.... rezsofizzel épp most beszéljük, hogy ki melyik részét csinálja
  • sanzik
    #3046
    en koszonom a segitseget !
  • sanzik
    #3045
    mondjuk meg kene beszelni,hogy az elso felet csinalja mondjuk Wizy a masodik felet meg Rezsofiz...
    csak azert,hogy nehogy mindannyian ugyanazon dolgozzunk :)
  • wizy
    #3044
    okok:-) kössz
  • sanzik
    #3043
    Itt van a magyar felirat , itt pedig az angol felirat

    Annyi a teendo,hogy a magyarbol kimasolni a szoveget es az angol feliratba berakni a megfelelo helyre.

    Figyelni kell azert a tordelesre is,hogy ne legyen tul hosszu egy sor mert akkor kilog a felirat a keprol.
    Biztos lesz olyan is,hogy kicsit alakitgatni kell rajta,de szerintem nem tul bonyolult.
  • wizy
    #3042
    ok:-)
  • sanzik
    #3041
    na most jottem haza...
    mindjart osszeallitom mit kell forditani
  • wizy
    #3040
    na hát nagyon leááltunk.....
  • wizy
    #3039
    jaja, csatlakozom:-)
  • rezsofiz
    #3038
    segitek szivesen. angolul elegge jol tudok meg emléxem a szovegre,mert parszor megneztem,es a memoriam is nagyon kiraly.szal ha akarod,segitek . :P
  • wizy
    #3037
    :-)))jo neked
  • Gandibá
    #3036
    Én már egy csomót voltam így idén azt nincs semmi :)
  • wizy
    #3035
    hallo, van itt valaki?:-)))
  • wizy
    #3034
    tesom elment matekversenyre, és most nincs itthon, igy kihasználom az alkalmat, és TTT-bővitettet nézek:-))))
  • wizy
    #3033
    ja:-))))) amugy a tesom is kihagyta ma a sulit, csak úgy "hepajból":-))
  • Bandew
    #3032
    Abból a szempontból én is sz@rban vagyok. :-)
  • wizy
    #3031
    hát jó, de én nem itthon lennék leszidva, hanem a suliban
  • Bandew
    #3030
    Én is, csak most nincs itthon senki. :-D
  • wizy
    #3029
    ja, hát ha én nem mennék be egy nap a sulib,a úgy le lennék cseszve, mint állat:-))
  • Bandew
    #3028
    Bakker én meg ma lógok a suliból!
    Nem tom miért.
    Egyszerűen reggel túl álmos voltam, meg láttam, hogy egy csomó hó esett, gondoltam úgy is csomót késnék a dugó miatt, akkor már be se megyek. Tavaly meg tavaly előtt is az első hónál elmaradt a suli, nem tom ma mi van.
    Bár most ahogy kinézek az ablakon, nincs is annyi hó.

    Bocs az offért, de most para van. :-)
  • wizy
    #3027
    ok,vállalom!:-)
    most vagyok túl egy info dogán, tök jól sikerült. Szöveget kellett formázni..... piha:-))
  • sanzik
    #3026
    ja es az elso cd mar keszen van teljesen,ha kell valakinek szoljon es elkuldom!
  • sanzik
    #3025
    en sosem tanultam angolt,es ugy csinalom :)
    ha ket eve tanulsz akkor az siman eleg...

    megvan az angol meg a magyar szoveg is csak be kell helyetesiteni,annyi kell hozza hogy ha latsz egy par szavas angol mondatot akkor felismerd,hogy mi a magyar megfeleloje a masik szovegben
  • Gandibá
    #3024
    Anyámék is pont ezt mondták SW-vel kapcsolatban :)
  • wizy
    #3023
    én szeretnék, csak..... ahhoz kelll nagy angoltudás, vagy elég egy jó szótár is?:-))) én két éve tanulok angolt, de van egy okok bátyám, aki jól tud angolul. kell hozzá nyelvtudás?
  • RangeR
    #3022
    Én ott voltam az összes Star Wars premieren, az első részre és a Birodalom visszavágra még Anyu vitt :) A Jedit már egyedül nyomattam! 1978 körül volt, ha jól emlékszem.Soha nem volt azelőtt ilyen a vásznon, majdnem kiszaladtunk a teremből, amikor bejött a látképbe a csillagromboló és besikított az első lézersugár :)
    Most már nem lepődik meg senki azon, hogy miket lehet látni a filmen, így a Gyűrűn sem, mert gyakorlatilag az látszik aminek ott kell lennie.De akkor...
  • sanzik
    #3021
    nincs valakinek kedve feliratot gyartani?

    annyi,hogy van jo magyar felirat szar idozitessel, meg angol felirat jo idozitessel es csak copyzni kene a magyar szoveget az angolba...
    ehez a verziohoz:
    LOTR.Return.Of.The.King.INTERNAL.AC3.TC.XviD-DiAMOND

    az elso cd 3/4 reszet mar megcsinaltam csak eleg lassan haladok
    ha valakit erdekel kuldom az alapanyagot :)
    nyelvtanulasnak sem rossz !
  • rezsofiz
    #3020
    ámen! :)
  • Bandew
    #3019
    HARDWIREDRŐL!!!

    "A Return of the King a filmtörténet második filmje, amely elérte az 1 millárd dolláros bevételt világszerte, örvendjünk együtt :) Az első ugyebár a Titanic 1.8 milliárddal."



  • wizy
    #3018
    na hát én mentem feköszni:-)
    joejt
  • wizy
    #3017
  • Gandibá
    #3016
    Így van!
  • wizy
    #3015
    úgy fognak róla beszélni, mint az örökérvényű filmekről, gondolom én:-)
  • Bandew
    #3014
    Miért, te ott voltál a Star Wars premierjén? :-D

    Amúgy meg ha a Star warsról meg a LOTR-ról beszélnek "így", akkor "hogy"? :-)
  • wizy
    #3013
    jaja az biztos:-)
    Augustus Gigo:grat a 3000-hez, de igaza van rezsofiznek lenyúlod a 3k-t, pedig nem is szoktál ide olyansokszor jáárni:-)
  • Gandibá
    #3012
    Mind a kettő örök, és az is marad!