6457
  • b-type
    #2848
    :)
    ok.
  • wizy
    #2847
    áhh hagyjuk
    majd nézem szimplán gépen
  • b-type
    #2846
    van 1 tv tools nevü progi, én azt ajánlanám..
    nekem jobb képe volt a tv-n
  • wizy
    #2845
    thx.... bár nem hiszem, hogy nélküled meg bírnám csinálni
  • wizy
    #2844
    nem leszek mérges, tudom, hogy milyen. már én is néztem TV-n a gépet. amúgy meg van ilyen kis legördülő izé ott abban a részben, de végigrágtam, és ott nincs semmi ilyen....
  • Bandew
    #2843
    Na most már mennem kell. Sok sikert!
  • Bandew
    #2842
    Amugy tök jó TV-n. Olyan mintha nem is gépen néznéd, hanem tényleg TV-n.

    De inkább nem is mondok ilyeneket, mert még mérges leszel. :-)
  • Bandew
    #2841
    Kell lennie egy olyan ablaknak a vidkártya tulajdonságai közt, amin van egy kicsi monitor, ott le kell gördíteni egy listát, és ott kell választani.
  • wizy
    #2840
    nem! csak azért sem... max nem nézem meg ma a 3.részt, hanem helyette az elsőt.....
  • wizy
    #2839
    tudomásom szerint az enyém össze van.... áh, mind1, majd nézem simán gépen
    azért kösz
  • Bandew
    #2838
    Szal előszőr kösd össze, és próbálkozz. Én nem nagyon értek hozzá, mert még csak egyszer kötöttem össze, és akkor is agy egy órát szenvedtem vele. Csak nagyából ráéreztem, és azért tudtram megcsinálni.
  • Bandew
    #2837
    Érdekes én megnéztem a saját vikártya tulajdonságomat, és most nem volt ott az az opció. Úgy látszik előszőr össze kell kötni a TV-t a géppel, és csak azután jelenik meg.
  • wizy
    #2836
    itt vagy még? GeForce5600XT
    és pontosan hol lehet beállítani? régebben úgy volt, hogy egyszerűen megfogtam az egérrel az ablakot, és áthúztam a Tv-képernyőre
    de újra lett telepítve a windows, és el lett veszve ez a funkcioooooo... segíts, ha tudsz!
  • Bandew
    #2835
    Sajna mivel nem tudom milyen videokártyád van ezért nem tudok többet segíteni, de valahol majd be kell állítanod.

    Sajna mindjárt el kell mennem, szal gyorsan kérdezz. :-D
  • Bandew
    #2834
    Asztalon jobb klikk -> Tulajdonságok -> beállítások fül -> speciális -> Ott a videokártyádnak lesz egy külön "fül" és ott.
  • wizy
    #2833
    és hol van a videokártya tulajdonásgai?
  • wizy
    #2832
    azt veszem:-) meg most nézem is, de valahogy a 2-bőv-et és a 3-at szeretném megnézni... az 1-et többször látam
  • Bandew
    #2831
    Amúgy most megy a HBO-n a FOTR, miért nem azt nézed? :-D
  • Bandew
    #2830
    Ok, akkor kell kétfajta kábel (az egyik csak akkor kell, ha a hangot is a TV-ről akarod hallgatni, de ha nem tugod, be, akkor a számítógép hangfaláról úgyis jönni fog a hang. Ilyen kábelt nem mellékeltek a kártyához!). A videokártyához elvileg adtak ilyen kébelt (sajnos nem hosszú), az egyik végét bedugod a videókártya TV kimenetére, a másikat pedig a TV ELEJÉN lévő sárga lukba. Nem hátra kell! Nincs is szükség a TV kábeljére. Ezután be kell állítanod a videókártya tulajdonságainál, hogy a TV-n adja ki a képet. Mivel az elég kis felbontású, ezért azt ajánlom, hogy használd azt az opciót, hogy egyszerre menjen a TV is és a monitor is, akkor majd tudni fogod hova kell kattintani.
  • wizy
    #2829
    van
  • Bandew
    #2828
    Csak akkor tudod, ha a videokártyádon van TV-Out.
  • wizy
    #2827
    nem tudjáok, hogy hogyan lehet a monitor képét kirakni a Tv-re?
  • wizy
    #2826
    na itt vagyok újra, nem volt kedvem teljesen visszaolvasni, így csak az előző oldalt olvastam el:-) az is elég volt:-)
    na, most megyek GyU-t nézni! megnézem a 2.bőv-et, és a 3-at:-) megállás nálkül kb fél kettőig, mivel senki sem lesz itthon kb éjjeli 2-ig.... nagy lesz!:-)
  • rezsofiz
    #2825
    na,és is Very Important Person vagyok:D
  • Bandew
    #2824
    Nekem a Mátrix és a Ryan kivételével.
  • rezsofiz
    #2823
    tokeletes megegyezik az izlesem a tieddel:D
  • Gandibá
    #2822
    Jah, LotR-nak minimum a top10ben a helye! Nekem a kedvenc témáim a LotR, Star Wars és a Matrix. Mármint így könyvek és filmek terén. De a jó háborús filmeket is csípom mint pl. Ryan Közlegény Megmentése, vagy a gyökérségeket á lá South Park :))
  • b-type
    #2821
    én tudom :)
    nem tod elviselni, hogy nem a tetőn van a topic
    :D
  • rezsofiz
    #2820
    ahhh.hajra Gyűrük Ura!!
    [fogalmam sincs miért mondtam ezt....] :)
  • rezsofiz
    #2819
    :D
  • Gandibá
    #2818
    Up? :))
  • b-type
    #2817
    up
  • Gandibá
    #2816
    Már 9ik a topic yeah :)
  • rezsofiz
    #2815
    :D
  • b-type
    #2814
    kb. másfél éve kártya volt, csak ráraktam a zalman bordát, de a venti opcios volt, nem is lett volna gáz, ha nem húzom épp a 4600 értékei alá :))
  • rezsofiz
    #2813
    megyek kajálni.majd jovok.
  • rezsofiz
    #2812
    mármint nekem is olyan van.
  • rezsofiz
    #2811
    aha,nekem is olyan volt,csak ventivel. én azért nem huzom,mert 1éven belul utana mehet a kukaba.
  • b-type
    #2810
    g4 4200 128 mb
    csak nem volt rajta venti, és ugy volt húzva..
    3/4 év után meghót...béke poraira
  • rezsofiz
    #2809
    ha a 3000-et elérjuk,az mar elegge jo.