6457
  • wizy
    #2888
    na megnéztem a GyUsouthpark-ot, de rohhadtjoooooo:-)))
  • wizy
    #2887
    up:-)
  • b-type
    #2886
    Gandibá..megint variáltál a feliraton, az elöző jobb volt(szvsz), fényesszebb.
  • wizy
    #2885
    ja, tok jo lenne, ha a moziba adnák egy-egy filmnek a bovitettjét/rendezoi változatát (foleg a Gyűrűk Urának!):-))
  • Gandibá
    #2884
    Nemtudom de kéne. Én még most is elmennék rá hogyha akármelyik részt is lenyomnák bővítettbe.
  • rezsofiz
    #2883
    up:(
  • Bandew
    #2882
    Lekerültünk a topról. :-(
  • Gandibá
    #2881
    Ma már aprítják rendesen, pl. Ryan Közlegény vagy a Halálhajó (Event Horizon) :)
  • Bandew
    #2880
    Az olyan mint a Gyűrűk urában a bővített verzió. Bár az Ördögűzőnél meg az Apokalipszis most-nál, azért van rendezői változat, mert régen nem engedték, hogy ilyen durva jelenetek legyenek egy filmben.
  • rezsofiz
    #2879
    Mi az a rendezői változat?
  • RangeR
    #2878
    Na jó, de ezeket nem nézem :)
  • Bandew
    #2877
    Apokalipszis most
    Ördögűző
    Ezeknek a rendezői változatai nemrég voltak a mozikban.
  • Gandibá
    #2876
    De, E.T. :DDDD
  • wizy
    #2875
    összejött, csak érdekesen:-))
  • RangeR
    #2874
    Érdekes a mozik hozzáállása a filmekhez, csomó film van, amelyik létezik rendezői változatban, hosszabb verzióban, de moziban ebből keveset láttam! (egyet sem, ha jól emlékszem)
  • RangeR
    #2873
    Csak türelem wizy, 1-2 hónapos próbálkozás után mindenkinek összejön a klón üzemmód, hogy tv-n is és monitoron is ugyanaz legyen látható (több-kevesebb sikerrel)
  • wizy
    #2872
    mondom, hogy nem értek a gépekhez, és amúgy is, a tesom azt mondta, hogy müxeni fog....
  • Bandew
    #2871
    És azt nem vetted észre?
  • wizy
    #2870
    nem, hanem azt, amelyik kell ahhoz, hogy TV-n nézzem a gépet..:-)
  • Bandew
    #2869
    Tényleg, mozikba miért nem játszák a bővítettet? Úgy értem nem minden moziban, meg egész nap, csak mondjuk egy esti előadás rajongóknak.
  • Gandibá
    #2868
    Hát magára vessen, még várhat rá még több mint fél évet :P
  • Bandew
    #2867
    De melyik kábelt húzta ki a tesód? A hátsót? Csak mert az nem is kell.
  • Bandew
    #2866
    Mi az, hogy meg bírja állni? Ez nem normális!
  • wizy
    #2865
    én is ugy szoktam
  • Gandibá
    #2864
    Hát én annyira nem bírtam megállni hogy premier nap első adáson ott voltunk a fél osztályal :))
  • Gandibá
    #2863
    Én is minden filmet úgy nézek hogy rákötöm a gépet a tv-re, plusz még rá a hifire és mozi feelin' :)
  • b-type
    #2862
    :)) te jó ég...laza este.
    :((
  • wizy
    #2861
    na, hát az este érdekesen alakult.... nem sikerült átrakni a TV-re a monitort (nem tudtam, hogy az a.... érdekes tesom kihuzta a kábelt), de úgy beállítottam, hogy nem láttam a monitoron a képet, csak a TV-n láthattam volna, de hát nem volt bedugva a kábel.... nagy nehezen valahogy a monitoron megjelentek a cuccok, de ha rákattintottam valamire, az ugye a TV_n jött volna, dde én nem láttam..... a RadLight viszont elindult, de azon nem jott a GyU2, csak hang nélkül, a GyU3-t meg be kellett volna rakni a Daemon virtuális videlejátszoba, de nem volt startmenü sem, meg mint már mondtam volt amit elinditottam, az a TV-n jelent meg, de nem láttam a TV-n, stb..... szóval itt már kezdtem szétverni mind a monitort, mind a Tv-t, mind a gépet. akkor utolso kétségbeesésemben beraktam a HP2-t, és azt néztem éjfélig, de hát mondanom sem kell, hogy csak végső kétségbeesésemben......
  • b-type
    #2860
    elnézést, nem írtam hogy -'részemről'- teljessen érth....
    sry, nem észt akartam osztani.
  • b-type
    #2859
    teljessen érthető, hisz igy kimarad a kivágások által keltett rossz ill. hiányérzettből,
    viszont igy kimarad a mozi élényből is, ami szomorú. :(
  • rezsofiz
    #2858
    Érdekes srác. De Ő tudja.
  • RangeR
    #2857
    Hello!
    Tegnap melóztam. Nézzük a srácokkal a Gyűrű Szövetségét. Mondom az egyiknek, eki szereti a Gyűrű könyveket nagyon is, hogy kár, hogy még nem láttad a 3.részt, amikor Gandalf elmegy Minas Thirithbe a könyvtárba, akkor ott a síkság a város előtt durva, amikor beborítják az orkok és a rohírok. Erre mondja a srác: én meg bírom állni, hogy ne nézzem meg <ez volt a reakcióm. Minek kell ezt megállni? Miért nem nézed meg? Mint kiderült, csak a bővítettet akarja látni és magyarul. Hááát....
  • Augustus Gigo
    #2856
    eszköz beállításánál beállítottad a készülék típusát? PAL-G vagy D-re rakd
  • wizy
    #2855
    nem, még igy se jo:-)
  • wizy
    #2854
    ok, megprobálom
  • Augustus Gigo
    #2853
    és ha igen, akkor a tvt állítsd elsődleges kijelzőre
  • Augustus Gigo
    #2852
    klónra raktad?
  • wizy
    #2851
    igen, az nekem is megvan..... át is lehet húzni, de akkor nem jelenik meg a TV-n, csak a monitorról tűnik el.... de majd megprobálom máshogy
  • Augustus Gigo
    #2850
    nálam a monitor beállításai, ott speciális
    nvidia fül, és az oldali menüben nview és ott lehet beállítani
  • wizy
    #2849
    van itt még valaki?