6457
  • Bandew
    #2929
    Csendes... :-)
  • wizy
    #2928
    hát én ugye arrol még nem tudok semmit sem, mondani, hogy milyen volt nálam a kozonség:-))))
  • Gandibá
    #2927
    Az sajnos, az :)
  • wizy
    #2926
    ja, az az a kozonség?:-)))))))
  • Gandibá
    #2925
    Pár oldallal hátrébb kifejtettem már :)
  • wizy
    #2924
    miért, milyen volt a kozonség?:-)
  • Gandibá
    #2923
    Corvinban jó volt mert ott nem volt szünet, de csepel plázában volt 15 perc szünet, hát az szörnyű volt már csak a közönség miatt is.
  • wizy
    #2922
    hát kösz, én is szunet nélkül nezném meg, de ha egyszer abban a moziban, ahova mi megyunk osztállyal, ott lesz szünet, akkor hiába minden igyekezet:-)))
  • Bandew
    #2921
    Ja, pár helyen tényleg szünettel adják, de sztem fölöfleges, mert az a 200 perc jó hamar elröppen.
  • Gandibá
    #2920
    De, pl. csepel plázában van szünet, de mindenféle képpen szünet nélkül nézd meg.
  • Gandibá
    #2919
    Amúgy ez az egész offolás vita is offolás de mind1, egyszerűen nincs olyan topic amibe ne lenne off :)
  • Gandibá
    #2918
    Szerintem igaza volt, például rezsofiz kollégának a :D üzeneteiről van szó szerintem, igaz én is szoktam ilyeneket de ennyit nem :)
  • wizy
    #2917
    hát remélem, hogy most sem lesz:-)
  • RangeR
    #2916
    amikor én láttam, egyszer sem volt szünet.
  • wizy
    #2915
    csak mert egyik ismerősöm azt mondta, hogy mert olyan hosszu, ezért raktak bele egy rovid szünetet..... hát, remélem, hogy nem igy van, és toretlenül lehet végignézni:-)
  • RangeR
    #2914
    pesten nem volt. Szerintem máshol sincs.
  • wizy
    #2913
    osztállyal elmegyünk szegedre korizni, aztán beulunk a mozba, és lehet, hogy megnezzuk a GyU3-at..... nagy atom lesz:-) amugy meg igaz az, hogy a moziban a gyuruk ura3 kozben van szunet??
  • wizy
    #2912
    én mit segitettem neked?:-)
  • b-type
    #2911
    Na mi a fészkes fene.. :) ..van??
    semmi info?
    up.
  • b-type
    #2910
    bennem sincs indulat :)
    de erről sem jut semmi új az eszembe,
    a problémán segített v.ki..asszem Wizy..
    "egyebet nem tok mondani..."
  • sanzik
    #2909
    ja es ha kell a south park-os parodia valakinek akkor dc-n szivesen megosztom
    45 mega korul van az egesz..
  • sanzik
    #2908
    nem nevelesnek szantam...
    mint irtam tolem mindenki azt irkal amit akar,es ha ennel maradunk, gondolom en is leirhatom a velemenyem...

    az egesz csak azert jutott eszembe,mert pont a topic inditoja kerdezett valamit ugy,mintha sosem hallott volna rola,holott egy oldalal ezelott tema volt tobb hozzaszolasban is

    persze ha nincs szet offolva a topic ilyen gyerekes jatek miatt,hogy "nehogyma ne mi legyunk az elsok", akkor neki sem keruli el valoszinu a figyelmet

    de nem rossz indulatbol akartam ezt elmondami,tolem lehet offolni tovabbra is...

  • Bandew
    #2907
    Tőlem nem kapsz.
  • rezsofiz
    #2906
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • b-type
    #2905
    sztem ennek még értelme is van, méghozzá nem is sekély...
  • RangeR
    #2904
    Figyeljétek a normálatlant :) a mátrix izék is tünde betűk :)
  • rezsofiz
    #2903
    mostmár jo.nagyon király!!
  • RangeR
    #2902
    mégegyszer akkor:
  • rezsofiz
    #2900
    :D
  • b-type
    #2899
    különben pedig 'x' ??
    :)
  • RangeR
    #2898
    Basszus, nem jelenik meg a kép, pedig jó lett volna, bocs.
  • b-type
    #2897
    ezt is a teljessen szükségtelen megjegyzések közé soroljuk, ok?
    részemről tudatában vagyok ha offolok,
    a nevelést szivesebben fogadnám a topic inditójától.
    thx.
  • RangeR
    #2896
    Különben pedig:
    [IMG][/IMG]
  • RangeR
    #2895
    Southpark Gyűrű annyira tahóság, hogy már jó! Legjobb benne a Gollam gyerek ?) Ahogy szép folyamatosan kezd átváltozni Gollamnak, aztán végre kinyögi: My PRECIOUS
  • sanzik
    #2894
    meg ha nem lenne szetoffolva allandoan a topic es nem chatnek hasznalnak egy paran a forumot csak azert, hogy az elso helyen legyen ,akkor jobban kovethetoek lennenek a fontosabb hozzaszolasok es nem kene sokszor 2 oldalt visszaolvasni a semmirol..

    mondjuk mindenki megvan a joga,hogy oda ir ahova akar,es amennyit akar...
    ez csak az en velemenyem volt
  • rezsofiz
    #2893
    Megnéztem mégegyszer a RotK-ot a moziban. ugyhogy most happy vagyok. :DDDDDDDDDDDD
  • sanzik
    #2892
    nem hibas,csak ha a fooldalt figyelmesen elolvasod akkor rajohetsz miert nem jon be az oldal....
  • Bandew
    #2891
    ha rákattintok a 6. évadra, akkor nem jön be az oldal. Hibás.
  • wizy
    #2890
    hát, egy oldallal arréb Gandibá asszem adott egy cimet.... onnan toltsd le, a 6.évadban keresd:-)
  • Bandew
    #2889
    Holholholholhol?