10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Kepek
    #10995
    Karácsonyi telefonajánló 2023 (mobilarena.hu)
  • sntnldavid #10994
    Melyik lett a választás?

    Nálam +1 a Samsung.
  • dalmar
    #10993
    Sziasztok telefont szeretnék venni és az alábbiak közül gondolkozom:

    Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (SM-A528) Mobiltelefon
    Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB 6GB RAM Dual Mobiltelefon
    Xiaomi Poco X3 Pro 256GB 8GB RAM Dual Mobiltelefon

    Szerintetek melyik lenne a jobb?
  • karajjj
    #10992
    szerintem ezt keresed :D
  • AnuluWork #10991
    Melyik most a legjobb kamerás mobil 50k körül amit lehet is kapni? (Nem fontos a dual sim!)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.01.09. 09:24:33
  • AnuluWork #10990
    Köszi.
  • karajjj
    #10989
    Nem sokkal drágábban a Mi10 Lite 5G tökéletes választás hosszútávra.
  • AnuluWork #10988
    Sziasztok!

    Milyen "nagyobb képernyős" dual simes mobilt javasolnátok 80 ezerig? Xiaomi MiA1e van (volt) most, azt cserélné édesapám köszönhetően a gyerekeimnek ... Tehát kb. ua teljesítmény v. annál jobb (főleg akkumulátor kapcsán) már jó. Az Android One nem tudom még min maradt meg, nem követem, de az neki bevált, de ha nem, nem.

    Köszi.
  • SzocsA
    #10987
    Hello, 40000 Ft-ig netezéshez, facéhez, zenehallgatáshoz, melyik dual SIM-es mobil lenne jó?
    Ezeket néztem most.
    Doogee Y8 Plus Dual SIM 32 GB 29 999 Ft Ez mennyire megbízható?
    ZTE Blade A3 2020 Dual SIM 32GB 27 999 Ft
    Huawei Y5p Dual SIM 37 989 Ft Nincs google?
    Lenovo A6 Note 29 999 Ft
    HONOR 8X 6.5" DualSIM 64GB 39 989 Ft
    Huawei Y7 2019 DualSim 39 989 Ft ezen sincs google?
    ASUS ZB602KL-4H108 ZenFone Max Pro 39 999 Ft
    Asusnak van támogatása? A Honor meg 64 GB
  • karajjj
    #10986
    Segített? Segített! Akkor meg mit kell kötekedni? :D
  • Tetsuo
    #10985
    Azóta újra az.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2020.11.24. 16:24:46
  • vizes
    #10984
    Biztos aktuális még a kérdés!
  • Alanw
    #10983
    Honor-t 8astol kezdve
  • torrente111
    #10982
    sziasztok. olyan problémám adódott a legújabb frissítés óta az s7 edge-el, hogy nem tudom az alvó módot kikapcsolni. valakinek volna valamilyen ötlete? köszönöm
  • Dzsí Pí
    #10981
    update: Versenyben van még a Nokia 8 is :) szal Nokia 8 vagy Pixel xl?
  • Dzsí Pí
    #10980
    Sziasztok, agyalok, hogy tavasszal lecserélném a P10 Lite-omat, de igazából egy ''visszafelé'' cserélés lenne, mégpedig egy Google Pixel XL-re. Igen, az első generációs XL-re. Anno a Nexus 5-ömet imádtam és nagyon megkedveltem a google ref.telóját. 85 körül újonan be lehet szerezni és bár néztem h ''csak'' 4 magos a p10 lite-hoz képest, antutun simán győz a pixel. Szerintem a kamerája és ugy összesitve is jobb gép, attól függetlenül h régebbi, de kiváncsi volnék a TI véleményetekre is, pro/kontra.
  • Mofarguru
    #10979
    Köszönöm!
  • karajjj
    #10978
    Mármint note 6 pro? Bőven jó, annyi pénzért megéri.
  • Mofarguru
    #10977
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ebben az ár szegmensben néztem pl. a Redmi Note 5 (amiről azt olvastam, hogy egy nagyon korrekt ár/érték arányú teló ebben a szegmensben) viszont most kb. ugyan ilyen áron adnak Redmi Note P Pro-t. Érdemesebb lenne inkább arra beruházni, vagy lenne ennél jobb választás is ilyen ár kategóriában?
  • Mofarguru
    #10976
    Köszönöm a tippeket!
  • karajjj
    #10975
    parancsolj
  • Mofarguru
    #10974
    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni tőletek abban, hogy a két 12 éves srácomnak vajon milyen mobilt lenne érdemes vennem?
    Amire kellene nekik, az elsődlegesen (gondolom nem meglepő módon) az a játék, majd fotó-videó, ja és nem mellesleg ha kell, lehessen vele telefonálni is. :)

    A keret kb. 100.000Ft.- minél nagyobb kijelző, és Androidos lenne jó.

    Tudnátok tippeket adni?

    Köszönöm!
  • kl24h
    #10973
    10 GB memóriával jön az Oppo új telefonja
  • Barnabyka
    #10972
    Sziasztok. Esetleg Tablet ajánlásban tudnátok nekem segíteni? 2gép között vacillálok. Az egyik a huawei m5 a másik pedig a Samsung galaxy tab s3. Valakinek tapasztalat vagy valami perdöntő infó? (teszteket elolvastam, de nem vagyok döntésképes ezek által)
  • torrente111
    #10971
    .
  • vizes
    #10970
    Vegyél rá egy tokot, már egy olcsóbb flip is megmenti ha leejted. Nekem bevált. A teló is és a tok is.
  • Neocortex
    #10969
    Hi!
    40 körül androidos telót keresek, csak GPS-re és telefonálásra használnám másban nem kell hogy kimagasló vagy gyors legyen. Annak is örülnék ha bend testen átmenne, Xiaomi 5 szimpatikus volt, de látva hogy úgy törik mint egy ropi hamar elment tőle a kedvem
  • vizes
    #10968
    " kotorászik a szelfijeim között "
    Hát, kotorásszon. Ha az én fejemre kíváncsi, akkor egészségére.
    Persze értem én, hogy nem tisztán erről szól a dolog, minden más adatomhoz hozzájuthatnak.
    De mihez is?
    Mobilról nem bankolok, így ez eleve kiesik.
    Böngészési szokások? A Google is követi a pc-s kereséseimet, nagy ügy.
    Követi, hogy merre járok? Egy sorral fentebb, de azt elvileg ki lehet kapcsolni.
    Szóval milyen használható, vagy ellenem felhasználható adatot szed össze rólam?
  • Tetsuo
    #10967
    Ennyi erővel ámerikai propaganda helyett akár kínai propot is olvashatnánk, miszerint az ámerikai IT termékek zöme kémeszközként lett már tervezve is. És mindegyiknek igaza lenne...
  • Sippie
    #10966
    És tényleg, milyen igazad van!
  • Tetsuo
    #10965
    Konkrétan erről, és ebből a webshopról mi a vélemény?
    (Kár, hogy fekete, de minden más jónak tűnik.)
  • Tetsuo
    #10964
    Milyen telefont vegyek?
    Feleségemnek keresek egy ütés- és vízálló okostelefont, ami azért nem olyan tégla, mégis kibírja a kislányom jelenlétét. :-)
    FHD, nagyjából 5", Androidos, középerős, kb. 100e ft.
    Játék nem lenne, főként net, telefonálás, fényképezés stb.

    Köszönöm.
  • Zozo0122 #10963
    Sziasztok!

    Először vagyok itt, csak azért jöttem, hogy ezt elmondjam: Ne vegyetek Huawei telefont. Sorolhatnám a panaszokat jó ideig, de inkább csak ennyi: mocskos foshalom szartartály az összes, a saját és az ismerősök tapasztalatai alapján is. Kerüljétek!
  • karajjj
    #10962
    Igazából nem rossz választás, vagy esetleg valamelyik combosabb Huawei is jó lehet.
  • GOTY
    #10961
    Sziasztok! 100 ezer forintig keresek mobiltelefont, nagy kijelzővel, jó kamerával, jó panellel. Vékony és könnyű legyen. Általános használatra lesz nőnek.

    LG Q6 az ördögtől való?

    Köszönöm
  • karajjj
    #10960
    Nagyjából ugyanaz a kategória, szóval amelyik szimpatikus.
  • z0ty4
    #10959
    még a Honor 8at lefelejtettem.
  • z0ty4
    #10958
    hello srácok.
    telefon vásárlás előtt állok.
    max 100 at szánnék rá.
    huawei p9 és a mate 10 lite között vacilálok.
    szerintetek?
  • Tetsuo
    #10957
    Köszi.
  • karajjj
    #10956
    Szemeztem vele én is, aztán megsimogattam egyet a Mediaban és egyáltalán nem győzött meg. Plusz ami nekem óriási csalódás, hogy a homegombnak látszó izé csak ujjlenyomatolvasó, és minden gomb a kijelzőn van. Szóval a végén vettem egy hasonló árú Huaweit.