10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • fodorpetii
    #10915
    Függetlent szeretnék 80.000ft körül, esetleg vodafone .. instagram, fb, messenger, emailezés, úgymond alap dolgokat akadás mentesen, szeretek fényképezni is bár tudom hogy ebbe az ár kategóriába nem fog beleférni egy jobb minőségű kamerás teló:)
  • karajjj
    #10914
    Ha leírod esetleg, hogy mi a hasonló ár, milyen csomagban, milyen szolgáltatónál, vagy függetlenül, akkor lehet, hogy könnyebb válaszolni.
    Alapvetően nem rossz a p9 Lite, csak pl azt sem írtad le, hogy mire szeretnéd használni.
  • fodorpetii
    #10913
    Sziasztok, telefon vásárlás előtt vagyok és windowsról váltanék androidra, viszont csalódtam már benne egy xperiával, és kicsit így tartok tőle! A p9 lite-ot néztem ki magamnak, a tesztekben mondják hogy talán kevés lehet a 2Gb ram, Hosszabb időre keresek telefont nem pár hónapra mint ameddig az xperiám tartott pl.
    Nektek mi a tapasztalatotok/véleményetek megérné a p9 lite vagy esetleg hasonló árban mit ajánlanátok?
    köszönöm előre is!
  • argo001
    #10912
    Mi a véleményetek a Sony Xperia XA telefonról? Esetleg telenoros BLUE M tarifacsomag keretében?

    Érdemes lenne lecserélni a jelenlegi telefonom? 2 éve nyúzok egy Samsung Galaxy Ace 4-et, és meglátszik rajta a kor. :(
  • karajjj
    #10911
    galaxy a3 2016, vagy a5 2016 esetleg?
  • Jana32
    #10910
    Sziasztok, 80-100e Ft között szeretnék telefont venni, viszont rég nem követem, hogy mi a jó/rossz, így a segítségetek kérem. Amit szeretnék: android, fém ház, minél kisebb káva/szegély. Első körben Asus Zenfone 2-t néztem, vagy használtan Samsung S6 Edge-t. De bármi másra nyitott vagyok! :) Válaszotok előre is köszönöm.
  • Krisztiam #10909
    vettem egy Samsung galaxy s7-et és teljesen meg vagyok elégedve vele.. az aksija is nagyon jó, 2 napot simán kibír, de ha éjszakára kikapcsolom még lehet 3 napot is bírna.. nem értem akik utálják a samsungot azok miért utálják.. szerintem az ájfos az szarabb..
  • trident
    #10908
    Köszönöm Szabi!
  • Mersant
    #10907
    vannak sim atalakitok
  • matyi0323
    #10906
    Megnezem akkor a kinai piacot is.

    Kozben uj aksi plusz toltovel a jelenlegi g3 ugy nez ki megy normalisan. Ha vennek egy iphonet vagy valami kinai csodat es a sim kartya a 2 telefon kozott nem egyezne, azt fizikailag meg tudom oldani valahogy, hogy ha kedvem tartja a kisebb simbol nagyobbat csinaljak es visszarakjam egy masik teloba?
  • Szabi #10905
    eustockból vettem én is, megbízható bolt, gyors szállítással és magyar garival.. mi kell több ? :D
  • trident
    #10904
    Az eustockot és mobilarénát olvasgattam, netán ha tudtok jobb webshopot, megköszönöm ha segítetek válaszolni. :)
    Elnézést a dupláért. :)
    Mondjuk kicsit élvezem a nokia 6310-st most. Nincs buzulás, prüntyögés ha valaki kacsaszájas szelfit basz ki magáról, nem kell néhány napig töltőre tenni, nem fogom simogatni a kijelzőt, ha unatkozom, hanem csinálok valami értelmeset. :D :D :D
  • Szabi #10903
    Thor jó kis telefon, én szeretem, de a kamerája csak dokumentálásra jó.. minőségi képet/videót nem várj tőle :)
  • trident
    #10902
    Sziasztok!
    Elhalálozott a telefonom. Szeretném minél olcsóbban megúszni. Talán a kamera fontos lenne.
    Vodafone kilőve készülékcserével (Samsung a3-a5 nekem túlárazva).

    Mit ajánlanátok 50 ezer forintig maximum? A Vernee Thor - Xiaomi Mi 4c - Xiaomi Redmi 3 jó választás, ha igen melyiket érdemes?

    Cikkeket olvasni, kisfiamat fényképezni és a szokásos messenger/vibert szoktam használni, az 5-ös kijelzőhöz hozzászoktam és árérzékeny vagyok. :D
  • karajjj
    #10901
    Be lehet állítani, hogy fényképezés után egyből felhőbe tolja a képet, utána pedig onnan bárhol bármire le tudod tölteni.
  • Mersant
    #10900
    szerintem valassz valami kinait, ar ertek aranyban azzal jarsz a legjobban. nekem is az van (redmi 2) es meg vagyok vele elegedve leszamitva az 1Gb ramot, dehat nem mai darab :) ha valtok 99% megint kinai lesz, csak valami aktualisabb hardverrel.
  • matyi0323
    #10899
    Köszi a választ
    Iphone témában nem vagyok otthonos, gépre rádugva a képeket simán át tudnám majd húzni, mint androiodról, vagy sokkal bonyolultabb az IOS?
  • karajjj
    #10898
    Az 5S jó választás lenne, jó pár évig még támogatva lesz és esetleg ha a használt készülékben egy akksi cserét meg is kell ejteni, akkor is jó biznisz lenne.
  • matyi0323
    #10897
    Hali.
    Milyen telefont vegyek 40-50 ezerért? Munkához 1-2 normálisabb képet ha tud csinálni az nem akadály. Használtan nézegettem az iphone 5-st, akörül már lehet venni. Jelenleg egy g3-at használok, de nagyon meghaló félben van, előtte nexus 4 volt, de az is kipurcant.. 100 ezereket már most nem adnék telefonért, épp elég volt ez a kettő. Ettől függetlenül minden lehetőséget meghallgatok.
  • karajjj
    #10896
    Menj be egy voda üzletbe, vagy valamelyik nagy műszaki üzletbe, ahol ki van rakva és simogasd egy kicsit, ha tetszik, akkor vedd meg.
  • Solyom2
    #10895
    Köszi! Az LG tetszik, lehet az lesz a választásom.
  • karajjj
    #10894
    talán ez, vagy esetleg ez ebben az árkategóriában feltöltőkártyásan.
  • Solyom2
    #10893
    Köszi! esetleg milyen típusokat tudsz még ajánlani. Vodás vagyok, ha ott meg tudnám venni, az jó lenne.
  • karajjj
    #10892
    Nem típusban, hanem árban. Tehát előfizuval olcsóbban kapsz meg egy telefont mint feltöltőkártyásan, vagy függetlenül.
    Amit tudok esetleg javasolni első körben, hogy keress egy használt, de jó állapotú Samsung Galaxy S4 minit. Kezdésnek tökéletes telefon és 30-ért nagyon szép állapotút tudsz venni.
  • Solyom2
    #10891
    Kisebb lenne a jó, mert zsebben hordom.

    Kártyás meg előfizetéses típusban is különbözik? Ezt nem tudtam. Most kártyást használok.
  • karajjj
    #10890
    Kijelző méret (ha nem pontosan, de pl. kisebb, vagy nagyobb legyen)?
    Független, vagy függő? Ha függő, akkor kártyás, vagy előfizus?
  • Solyom2
    #10889
    Semmi különös, telefonálás, néha-néha ha van wifi, bár eddig is megvoltam nélküle.
    A kamerája lehetne jobb fajta.
  • karajjj
    #10888
    Azért valami elképzelés van, hogy mégis mire szeretnéd használni?
  • Solyom2
    #10887
    Helló!

    Lecserélném a régi gombos mobilomat, de nincs tapasztalatom ezen a téren. Olyan 30-40 ezer Ft árkategóriában melyeket tudnátok ajánlani?
  • karajjj
    #10886
    iphone 5s
  • Lillithe
    #10885
    Üdvözletem! Milyen telefont ajánlanátok nekem az alábbi paraméterekkel: Max 70 ezer Ft (használt is jó), munka miatt sok termékfotót kell készítenem, ugyhogy fontos hogy szép képeket adjon, belső memoria min 16 GB, SD-vel bővíthető, ÜTÉSÁLLÓ (maga a telefon az vagy tok van hozzá az mindegy, de mindent megölök másfél éven belül....) A testvérem az iphone-ra esküszik, jó kis ütésálló bivaly tokkal, de én kicsit idegenkedem tőle.
    Hálásan köszönöm a segítséget!
  • karajjj
    #10884
    az edge
  • Krisztiam #10883
    samsung galaxy s7-et akarok venni.. vagy annál van jobb telefon a piacon? :)
  • karajjj
    #10882
    Na ezzel a feladtad a leckét. Mind a 3 jó telefon, valószínűleg mindegyik kibírja 1 töltéssel simán a napot. Nehéz dönteni közülük, szerintem ebben a kategóriában már azt érdemes venni, amelyik neked jobban tetszik. Antennáról sajnos nem tudok nyilatkozni, de javaslom, hogy sétálj be egy médiába, vagy hasonló üzletbe, ahol mindegyiket ki tudod próbálni.
  • Hunter of Deer
    #10881
    Szeretnék telefont venni sikerült szűkítenem a kört. (LG G2 minit cserélek le)
    LG G5 / LG V10 / Huawei P9
    LG G5 Tmobilos előfizumhoz olyan 150k-ra jönne ki részletre
    Huawei P9 ugyanehez az előfizuhoz olyan mx 160k-ra jönne ki
    V10 ~135k függetlenül netről de sajna ezt egy összegben kéne kicsengetni.
    ami lényeg: jól szóljon a zene, szép képet csináljon, gyors legyen, ha lehet napi 1 töltés elég legyen neki :) játékokkal is jól menjen bár túl sokat nem játszom mert melóban nincs rá időm, itthon pedig itt a gép, de azért ha oda kerül a sor állja meg a helyét.
    Nem tudom hogy ez a G2 mini hibája e vagy az új telókkal is ez lesz a gondom, de Tmobilenak a Boschban kb semmi térereje nincs, így az állandó keresgélés meg ugrálás 2g és LTE között eléggé meríti a mostanit.
    Nem tudom a mostani telóknak mennyivel jobb esetleg a vétele, mert ha azokkal is ez lenne akkor viszont a független V10 a jobb választás és akkor cserélek Vodás előfizura (Vodának van erősítője mert az összes céges mobil is az). Viszont Vodánál a P9 és a G5 200 felett mennek... tiszta vicc.
  • Pipör
    #10880
    köszi, én is a felé hajlok :)
  • karajjj
    #10879
    P9-et bátran ajánlom. Volt már a kezemben többször is, ár/érték tekintetében elég jó telefon.
  • Pipör
    #10878
    Üdv! Augban lejár a hűségem így telefon vásárlás előtt állok! Kinéztem 3 telefont :

    Huawei P8 Lite
    Huawei P9 Lite
    Lenovo Vibe S1

    Kérdésem ti melyiket ajánlanátok, esetleg tapasztalat ezekkel kapcs.ban ?
  • MarkBlade
    #10877
    igen néztem hogy szép képeket csinál, a mérete is nagy és az akku sem rossz a leírás szerint. Csak hát az néha nem fedi a valóságot :)
  • Shiwo
    #10876
    én jól megvagyok vele.. egyedüli negatívum, hogy kevés fény mellett néha a zoom nagyon eltöketlenkedik.. de ha az ember rábök, hogy hova fókuszáljon, akkor nincs vele gond..