10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • MarkBlade
    #10875
    Sziasztok .. LG g4ről vélemény? Eddig samsung note 1 est használtam most gondolkozok hogy frissíteni kellene kicsit. Vagy Note 4 vagy g4 ami gazdaságosabbnak tűnik mint sammy..
  • vizes
    #10874
    Ha még aktuális, az UleFone Power jó választás lehet, ha ebben a kategóriában keresgélsz.
    Nekem február óta van meg, teljesen jól teszi a dolgát. A hatezres akku kifejezetten hasznos, igaz, ettől egy kicsit súlyos a készülék.
    Most jött ki rá a 6.0, de megvárom a teszteket, az 5.1 is jól működik rajta.
  • karajjj
    #10873
    Bocsánat, de nem tudhatom, hogy mire szeretnéd használni, viszont így már értelek.
    Ha nem zavar a windows, akkor Lumia 640. Ha inkább androidot szeretnél, akkor Leon vagy Y6.
    Javaslom, hogy tapizd meg valahol, ahol ki van állítva és el tudod dönteni egyből
  • Devv
    #10872
    Azt mondanám korsót vagy bögrét, ezekböl minden faszán lecsúszik. :)

    Telefonálni szeretnék a telefonnal meg netezni.
  • karajjj
    #10871
    Attól függ, hogy mire akarod használni, androidot szeretnél-e inkább, vagy jó a windows is?
    Ez olyan, mintha megkérdezném pl., hogy milyen poharat vegyek: pezsgőst, felest, korsót, vagy bögrét?
  • batman
    #10870
    Barátnőm most vett Leon-t. Az egy nagyon jó kis cuccnak tűnik.
  • Devv
    #10869
    Sziasztok! Segítséget kérnék: az alábbiak közül melyik telefont vegyem meg (kb. ezeket tudom most megfizetni)? Melyik van a legjobb ár/érték arányban?
    Huawei Y5
    Huawei Y6
    LG Leon
    Lumia 550
    esetleg Lumia 640

    Köszi!
  • karajjj
    #10868
    szerintem olyat veszel, amilyet csak szeretnél, ha mások véleménye alapján választod ki a telefonod színét, akkor meg is érdemled... :D
  • Tetsuo
    #10867
    Nem attól leszel cigányos, hogy aranyszínű telefont használsz. A jellemed, habitusod, beszédstílusod, kiállásod, öltözködésed többet nyom a latba, szerintem. ;-)
  • Krisztiam #10866
    akkor a válasz nem, köszi :DD
  • Sippie
    #10865
    dehoty tezsvírem, há a spanoknak is asz van itt lenn a utszán zsámó
  • Krisztiam #10864
    szerintetek, ha egy arany színű samsung galaxy s7-et veszek az nem b*zis vagy cigányos? :D
  • karajjj
    #10863
    ennyi erővel autót sem érdemes venni, párszázezer forintból csinálják és 6-8-10 milliót kérnek egy értelmesebb fajtáért
  • Krisztiam #10862
    tegnap megnéztem a samsung galaxy s7-et és hát feketében szerintem csúnya, viszont fehérben nagyon szép (de nem kéne fehérbe)
    arany platinában nem láttam még, de szerintem az a legszebb
    nagyon gyors a telefon azonnal reagál mindenre, fényképező brutális, rossz fényviszonyok között is szép képeket készít
    csak a telefont 71 ezer ft-ból csinálják meg, 210k-ért árulják, annyit nem adok érte :D
  • k0trapali #10861
    Na hat akkor android... Ennyi :)
  • whiskeyman
    #10860
    Iphone 6S Plus vagy Huawei Mate 8? :/
    Mindkettő tetszik, de Iphone-om sosem volt, viszont az Android minden névjegyemet, wifi jelszavamat vissza tudná szinkronizálni...
  • Krisztiam #10859
    Bivalyerős Samsung Galaxy S7 mini jöhet
  • nearo
    #10858
    Doogee f5? Haverom mondogatta nekem, hogy ne az x5-öt akarjam már, f5 sokkal erősebb és alig drágább... aztán rájöttem, hogy nekem mindkettő baromi nagy. De 5 colosba megvenném.

    Nekem valaki valami tipp? Semmi? Xperia z compactokat néztem, de kicsit drágák... nincs valami közel vagy távolkeleti klónjuk?
  • cibi17
    #10857
    köszönöm :)
  • karajjj
    #10856
    Ph-n van kínai telefonos topik, szerintem ott kérdezd meg.
  • cibi17
    #10855
    előzőekre az alábbi telefon egy alternatívának?
    http://www.everbuying.net/product1131391.html
    bár a CPU és GPU-tól félek. Ezek gyengének számítanak? Esetleg tapasztalat erről a telefonról?
  • cibi17
    #10854
    Sziasztok!
    Telefonvásárlás előtt állok.
    Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy 50-70ezer forint között, milyen kínai telefonot lenne érdemes vásárolni?
    Az alábbiakra lenne szükségem:
    * minimum 5,5" , max 6"
    * erősebb processzor és GPU
    * jól optimalizált OS (jó lenne android 5.x, vagy leginkább 6.0)
    * minimum 13Mp hátlapi cam, vagy nagyobb, jó képpel
    * tűrhető aksi idő
    * szerintem kellene manapság már minimum 3gb ram és 16gb belső tárhely, 4G LTE esetleg
    * Full HD! (nagyobb felbontás nem fontos, mert az már csak "aksizabálás")
    * NE FAGYJON, NE AKADOZZON!

    nem feltétlen szükséges:
    * memóriabővíthetőség
    * aksicsere
    * ujjlenyomatolvasó

    ha tudnátok adni pár tippet az fent említettek alapján, akkor kérem ne tartsátok magatokban :)

    Előre is köszönöm:
    cibus
  • nearo
    #10853
    Sziasztok!
    Max 50.000 körül 4,5-5" között androidos telefont vennék. Nem feltétlen kell márkás, lehet felőlem noname kínai is, ha működik. Mit tudnátok erre mondani, mi a legtöbb, amit ilyen paraméterekkel ki lehet hozni?
    Utoljára szerkesztette: nearo, 2016.03.03. 19:26:29
  • AnuluWork #10852
    Nem tudjátok, hogy lehet-e itthon kapni Commodore Pet mobilt, vagy egyáltalán fogják-e itthon valaha is forgalmazni? Júliusban volt hír, de se magyar tesztet se semmi egyebet nem olvastam eddig róla.
  • Krisztiam #10851
    11 nap és kiderül :)
  • karajjj
    #10850
    Hát ez inkább kínai gagyinak néz ki, mint s7-nek. Szerintem várjunk még ezzel egy kicsit.
  • Krisztiam #10849
    szerintem nagyon csúnya, ha ilyen lesz tényleg :D
  • Tetsuo
    #10848
    LOL Hát nem vitték túlzásba a külső tervezését (és kivitelezését). :-D
  • Krisztiam #10847
    megvettem az A3-at nagyon jó telefon, ajánlom mindenkinek
  • Krisztiam #10846
    ilyen lesz a galaxy s7?
  • Stig95
    #10845
    független
  • karajjj
    #10844
    Előfizus, kártyás, vagy független?
  • Stig95
    #10843
    Helo olyan 60 környeken mit vennetek?
    Eddig Huawei p8 lite meg xiaomi redmi note 2-t néztem.
  • gforce9
    #10842
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne, hogy bármelyik rendszerre ios, droid, win, tökmindegy melyik létezik e olyan app, amivel a kapcsolatokat csoportosítani lehet és a külön csoportokra olyan szabályokat állíthatnék fel, hogy teszem fel, az idegen számoknak üzenetrögzítő zárvatartáskor, hogy hívjon ettől-eddig. Az ügyefeleknek be lehetne állítani időt szintén. Tehát a lényeg, hogy csak akkor csörögjön a telefon az ügyfeleknek, amikor nyitva vagyok külön be lehetne állítani családot barátokat és külön szabályokat beállítani, hogy üzenetrögzítő legyen vagy kicsöngjön a beállított időpontokban. A több simes megoldás nem nagyon jó nekem, mert van olyan ügyfél akinek akár éjjel is ugrani kell és muszáj, hogy el tudjon érni. De van olyan, aki lényegtelen dologgal is megkeres akár vasárnap este, szóval ügyfél és ügyfél között is van különbség. Nem tudom elég érthetően írtam e le.

    Szóval a kérdés, hogy létezik ilyen alkalmazás egyáltalán? :)Én keresgettem, de maximum hívásblokkolókat találtam, ami nekem nem jó.
  • karajjj
    #10841
    Szerintem az is 1 gb, de nézd meg valahol inkább élőben, hogy mit ír maga a telefon. Egyébként teljesen jó választás, szerintem megéri az árát.
  • Krisztiam #10840
    nagy igényeim nincsenek, 4 magos procija van, az szerintem elég, meg dual sim-es legyen
    az F-es verzióban ugye 1,5 giga ram van?
  • karajjj
    #10839
    Jó telefon, csak kérdés, hogy mik az igényeid?
  • Krisztiam #10838
    sziasztok
    Samsung galaxy a3-ról mi a véleményetek? dual sim-est akarok
  • karajjj
    #10837
    egy
    kettő
    három
  • akyyy
    #10836
    Olyan 50K-ért milyen telefont érdemes venni, ha azt akarom hogy:
    - Androidos legyen
    - Előfizetéses (minnél olcsóbb tarifa, meg telefon részlet, mindegy bármelyik szolgáltató)
    - Kb, csak netezésre, Facebook, meg esetleg fényképre lenne használva :D

    csajnak.

    Elvileg ez van kinézve, nem tudom mennyire jó.
    SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME