10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • koj
    #10835
    Értem, köszönöm a választ :)
  • karajjj
    #10834
    Függő a telefonod, nem független. Ha szolgáltatót váltanál, akkor bemész a mostanihoz és megkérdezed, hogy mennyibe kerül a függetlenítés.
  • koj
    #10833
    Még olyan kérdésem lenne, hogy én kártyás csomagban vettem a szolgáltatónál ezt a telefont, és feltöltöttem 3000 Ft-tal a kártyát. Ebben az esetben a telefon gondolom nem kártyafüggetlen. Vagy nem? De mi van akkor, ha mondjuk szolgáltatót váltanék egyszer, akkor ezt simán lemondhatom, és egy másik szolgáltató kártyáját tehetem a telefonba? Vagy ha eladja az ember hogy működik ez?
  • koj
    #10832
    Ha szeretnék letölteni valamit, akkor kell csinálni microsoft fiókot?
  • lippet
    #10831
    LG Nexus 5X-ről valami tapasztalat, vélemény? Fényképet jókat csinál?
  • lippet
    #10830
    Hát de a pènzem bele kell fektetni, hogy megbírjam venni, de ha úgy gondolod, akkor a a befektetést képzeld idézőjelek közé. :) Na mindegy, szóval Lenovo telefon? Vélemény?
  • koj
    #10829
    köszönöm már megy a csengőhang, a kamerával mit lehet tenni?
  • koj
    #10828
    A másik dolog az lenne hogy fényképezés után amikor megnézem olyan fura a kép, közben írja hogy feldolgozás alatt utána már jó, de minden képnél megmutatja milyenből milyen lett. Nem lehet csak a végeredményt megnézni valahogy?
  • koj
    #10827
    De ha megnyomom nem történik semmi
  • geo91
    #10826
    ott a play gomb a neve előtt

  • koj
    #10825
    Lumia 550-et vettem, valaki meg tudja mondani hogy tudom lejátszani a csengőhangokat? (Android után elég nehéz a menüje)
  • Tetsuo
    #10824
    A telefonvásárlás ritkán befektetés. Inkább kötvényt ajánlanék. ;-)
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2016.01.21. 18:46:06
  • lippet
    #10823
    Hali!
    Lenovo telefonokról mi a vélemény? Érdemes befektetni? Gondolkodom, hogy lecserélem S4 minimet, de már annyi tesztet, készüléket megnéztem, hogy már magam sem tudom, hogy melyik lenne jó. Fényképezés lenne a fő szempont! Tudtok tanácsot adni?
  • Skypack
    #10822
    Én használtam egy ideig, egész fürge szerintem, a kamera nem kimagasló de jó fényviszonyok között jó képeket készít, az akkumulátor jól bírja, a kijelző szép jók a betekintési szögek, lassulást, lefagyást nem tapasztaltam vele. Fontos, hogy K3 Note-t válaszd ne az A7000et( ami a jóval gyengébb európai változat). Ár-érték szempontjából, teljesen jó kis teló.
  • karajjj
    #10821
    Ha nem zavar a Windows, akkor Lumia 550. Ha inkább androidot akarsz, akkor a Smart Prime.
  • koj
    #10820
    kártyás
  • koj
    #10819
    Hát 40 et szántam rá, szóval játszik még a Lumia 535, és 550 is.
  • karajjj
    #10818
    Mennyi pénz van rá és milyen konstrukcióban szeretnéd venni? Mármint kártyás, vagy előfizetéses?
  • koj
    #10817
    hát főleg a fényképezés lenne a lényeg a többi nem olyan fontos
  • karajjj
    #10816
    Attól függ, hogy mire használnád és mik az igényeid.
  • koj
    #10815
    Sziasztok! Én egy Vodafone Smart Prime telefont gondoltam venni, megéri? (most huawei ascend g300 van)
  • karajjj
    #10814
    Ha az eredeti verzió érdekel, esetleg itt kérdezz rá. Szerintem több infót kapsz.
  • geo91
    #10813
    üdv! lenovo k3 note-ról vélemény, tapasztalat? (nem összekeverendő az A6000-rel, ami a lebutított, európai piacra dobott változata)
  • Barnabyka
    #10812
    Nekem G3 van, és én semmiképp sem nevezném sportosnak. Inkább egy nagy méretű elegánsabb telefon, amiben a nagysága kizárja a sportosságot. Legalábbis én már párszor viseltem a karomon futás közben és az nekem kényelmetlen volt a mérete miatt.
  • Shiwo
    #10811
    a G4 speciel tudja, de az 120k

    jó aksiidő ? okostelefon esetében max 2 nap, inkább 1
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.12.27. 15:30:25
  • Nivea
    #10810
    Sziasztok!
    Van kb 90 körül egy sportosabb telefon? Főbb jellemzők, lassított felvétel, strapabíróság és jó akkumulátor idő? Lg g3at néztem de nincs lassított felvétel.
    Köszi előre is!
  • Tetsuo
    #10809
    Hello, Samsung Galaxy S5 Mini kategóriájában van nála jobb készülék? Köszi.
    (A Lollipopos upgrade-et szidják páran, meg az akksit, fagyások néha stb.)
  • Gauge
    #10808
    Egyertelmu: Lumia 950 vagy 950xl. Ha kevsebbet szansz ra, akkor Lumia 640LTE.
  • karajjj
    #10807
    Akkor készülj fel, hogy márpedig az el lesz nyomkodva, akárhogy zárod te le. :D
  • Tetsuo
    #10806
    Nem, olyanra, aminek HD a felbontása és lehet rajta játszani. ;-)
  • karajjj
    #10805
    ilyesmire gondolsz?
  • Tetsuo
    #10804
    Tegnap este még volt, ma már nincs - akkor tárgytalan. Köszi.

    Van olyan telefon, amin az oprendszert beállítom, testre szabom, majd lezárom a beállításokat így idős emberek könnyebben használják?
  • karajjj
    #10803
    Ha megfelel a tudása az igényeidnek, akkor az nem rossz ár érte.
    Bár lehet, hogy bennem van a hiba, de én a t-nél nem látok sehol S5 minit.
  • Tetsuo
    #10802
    A Samsung S5 Mini-ről mi a véleményetek? A Telekomnál most 67 ezer ft - érdemes megvenni?
  • Katalizátor
    #10801
    Ezért sem tudom tiszta szívvel ajánlani, mivel nincs viszonyítási alapom. De sztem kurvajó teló!
  • Katalizátor
    #10800
    És itt nem 2-3 évről van szó! Nekem maga az okosteló-generáció kimaradt. ☺
  • karajjj
    #10799
    Igen, ha leragad az ember a 2-3, vagy több évvel ezelőtti szinten, akkor hihetetlen, hogy egyszerre mennyi újítással kell megismerkednie.
  • Katalizátor
    #10798
    Na végül is beszerváltam a galaxy edge-re! Meg kell hogy mondjam, kicsit túlnő rajtam a készülék, mivel soha nem volt okostelefonom. Kicsit el vok tévedve...
    De eléggé lenyűgöző technikai cucc! Jah, kicsit kihagytam az utóbbi idők fejlődését. Lehet bakker öregszem!
  • karajjj
    #10797
    A j5-nek sokkal nagyobb a kijelzője, azért nagyobb a felbontása is. Természetesen újabb kiadás jobb hardverrel, ha jobban tetszik, vedd azt nyugodtan.
  • csabika1982
    #10796
    Átlagos felhasználásra használnám(hívás,netezés, csináljon szép képet) megnéztem amit ajánltál, tulajdonképpen teljesen megfelel. Keresés közben erre akadtam samsung galaxy j5, és itt az lenne a kérdésem,hogy az s4 kijelző felbontása 540 x 960 pixel, a j5 kijelző felbontása 1280 x 720 pixel ez nagyon észrevehető különbség? a procinál gondolom a +2 mag észrevehető a gyorsaság szempontjából, a másik meg a kamera felbontása 8 ill. 13 nagy különbség van a kép minősége közt?