21229
  • Edge
    #1233
    Azon már túl vagyok.
    Kinyirtam a sok Suchendert és a csarnok végén a nagy kaput nem tudom kinyitni.
  • Hunnenkoenig
    #1232
    Ki kell talalnod a helyes kombinaciokat!
    Vannak ott kapcsolok az oroszlanfejek szajaban meg nagy fogaskerekek.
  • Hunnenkoenig
    #1231
    Azt hiszem, igen. Menj el a gamesweb.com-ra ott van teljes vegigjatszas
  • Edge
    #1230
    Irdogath templomába hogy nyitom ki az utolso nagy ajtót, amin a szemek vannak? A fekete mágustól elszedtem a kulcsot, meg valami varázsigét, amiben a szemekről ir valamit, de én akármit csinálok, nem nyilik ki.
  • Smitiz
    #1229
    hmmm... kezdtem egy új játékot mágussal, de nem vettem meg a sráctól a belépési papírokat (szivesség fejében). Most nem tudok bejutni a városba :((( hogy lehet bejutni?
    A varázslókhoz tényleg csak úgy lehet bejutni, hogy fizetek 1000aranyat meg egy bárányt? Vagy van olcsóbb megoldás is?
  • Hunnenkoenig
    #1227
    Nem tudom, Gothic1-et sosem jatszottam igazan.

    most ugy nez ki a hely, hogy mesz az uton a var fele, akkor jön egy barlang a bal oldalon sok goblinnal, felettük ül a ket vadasz csavo. ha mesz tovabb, akkor a bal oldalon egy piros tetejü haz aggyal (mögötte a faszi az erccel) es a jobb oldalon az ut tovabb a mocsarba, vagy a varhoz. A haz egy melyedesben all es ha tovabb mesz a var fele akkor fölfele mesz es az elsö orkok mindjart ott allnak a part mellett.
  • Hunnenkoenig
    #1224
    Simitz: A ficko ott all a var környeken egy haz mögött egy barlangban. Ha hatulrol közelitetted a varat, akkor ott ahol az egyik ut a varhoz megy, a masik pedig a mocsarba, ott van egy haz es mögötte egy barlang. Ott vigyaz az ercre.

    Istvan. A Jatekot CSAK blindwrite-al lehet masolni. Utana töltsd le a BWA file-t:
    innen es masold be a mappaba, ahova az image fajlt keszitetted a 3. CD-röl. Utana, amikor ki akarod irni, add meg a use BWA file if available moduszt es mar mehet is a dolog. Ez a BWA megadas csak 4.2.xx versiokkal megy!!!!
  • Hunnenkoenig
    #1220
    Akik le akarnak nyomni, azok Onar udvara környeken vannak fenn a hegyen egy varban.

    A Goblin Beere az egy sarga növeny es nehanyat goblinoknal lehet talalni vagy a barlangjukban. Nem sok van belöle, de neha az erdöben is lehet talalni.

    A dockban nezz el a raktarba (Lagerhaus) közvetlenül a laktanyaba vezetö rampa elött.

    Az ijat aki ellopta, arrol kaphatsz informaciot a rakpartra vezetö uton az egyik aruscsajtol (a kocsma es a varos között). Nem tudom ki volt, mert miutan en beszeltem vele, visszamentem a csavohoz es adtam neki egy ijat. Nem tudom, hogy csak egy ij volt-e vagy tenyleg az öve? De szerintem csak egy ij volt.

    azthiszem a Gamesweb.com -on vannak azok a terkepek, amiken be vannak jelölve a barlangok. Valamelyikben megtalalod a tolvajokat, de most nem tudom melyik az es pontosan milyen küldeteshez tartoznak.

    Egyebkent azt ajanlom, barangolj sokat az erdöbe es ha lehet, probalj minden talpalatnyi helyet atkutatni. Figyelj eldugott helyekre/barlangokra. Alltalaban sürü növenyzet takarja öket mindig.

    Beszelj többször ugyanazokkal az emberekkel.

    En is csak rohangaltam ide-oda es aztan valahogy mindig megoldodtak a feladatok.

    Remelem ezek a hianyos informaciok segiteni fognak. Gondolj arra is, hogy elvezetesebb a jatek, ha magad jössz ra a dolgokra! :-)))
  • M.A.D.
    #1219
    Én megvárom az ENGLISH verziót.
    Szégyen. Tudom...de én tegnap Gothic1-eztem.
  • magus
    #1218
    max 3-an 4-en. nincs rendes angol verzio:(

    februarban ugy fognak nyuzsogni itt az emberek, es ugyanezeket fogjak kerdezni. kerdezd akkor:)
  • yellowcab
    #1217
    Szal ezt a topicot csak kevesen látogatják!Ez bizony súlyos bűn.Azért remélem még ma válaszol nekem valaki!?!
  • magus
    #1216
    miért mikor jelenik meg?
  • yellowcab
    #1215
    Gyerekek!

    Merre kell menni a 2. fejezetben.Kaptam egy kulcsot a paladinok vezetőjétől,de azt nem mondta mibe illik.
    +nem találok minden listán szerplő gyógynövényt(asszem goblin... valami hiányzik)
    +kinek adta el az a Södner a szállítmányt a "dock"-ban
    +ki lopta el az íjvesszőt
    +hol vannak azok a szemét tolvajok(nem azok akik Xardas felé vannak)
    +kik akarnak engem lenyomni(arcképem) hol találom őket?
    Most csak ennyi jut az eszembe
    Köszi
    Hi
  • Faki
    #1214
    F E B R U Á R, de ha naponta kérdezitek, dühös leszek :)
  • Braveheart
    #1213
    é nmegvárom az angol verziót. ikor is jelenik meg kb?
  • Csacsi
    #1212
    Faki, köszi, megpróbálom, de ezek szerint kezdhetem elölről, még jó, hogy csak ilyen rövid ideig játszottam... :)
  • J.a.b.b.a
    #1211
    Na én is végignyomtam, de azt hiszem egy kicsit túlspiráztam a dolgot. A végére 40 szinű lett a mágus, valami 480 manával és még így is maradt 60 lernpunkte. Ja és végig azon paráztam hogy nem lesz elég mana ital, de maradt vagy 400 db :) Nem volt nagy kihívás az utolsó fejezet :(
    Azért nagyon király a játék, tudom ajánlani mindenkinek, aki még nem nyomja! (asszem én is kipróbálok most egy paladint :)
  • J.a.b.b.a
    #1210
    Ilyen problémája már volt valakinek, de nem emlékszem, hogy meg tudta-e oldani. Esetleg próbálj visszaolvasni pár lapot :)
  • Faki
    #1209
    Ja ez egy ilyen szopatás, ha előbb teszed be a demó szövegét, mint elkezdted volna a játékot.
    Kezd el németül, nyomj egy mentést, majd lépj ki másold be a dolgokat és már müxik is!
  • Csacsi
    #1208
    Valaki segítsen.

    Felraktam a játékot, amit a jabba-tól szereztem. Daemon tools-t használtam, fel is installáltam rendesen, felraktam az angol szöveget hozzá, aztán el kezdtem játszani, de ott ahova elméletileg a demóban nem mehettem be, ott is teljesen üres, sehol egy lélek nincsen. Mit csináltam rosszul, valaki segítsen, mert már nagyon szeretnék játszani.
  • J.a.b.b.a
    #1207
    Igen Ö (volt) az :)
    Köszi köszi köszi
  • Faki
    #1206
    De az!
  • Ren
    #1205
    Jabba: nem o a bordely tulaja?
  • J.a.b.b.a
    #1204
    Senki sem csinálta meg a Suchende kvesztet? Nem találom ezt a BROMOR nevű fiatalembert. Ha valaki esetleg találkozna vele, nagyon örülnék, ha elárulná merre bújkál.
    Köszi
  • Hunnenkoenig
    #1203
    Semmi :-)
  • Randal
    #1202
    Hali!
    Az angol verzióról mi hír???:))))))))
  • J.a.b.b.a
    #1201
    Köszönöm!
    Most már csak a BROMOR hiányzik. Őt is tudjátok, hol lehet?
  • Hunnenkoenig
    #1200
    Brutus a varban van (Minenkolonie) a legutolso sarokban. Ö a kinzomester :-) Epp a köszörün elesiti a szerszamait.
  • J.a.b.b.a
    #1199
    Nekem is van egy kérdésem. Tudja valaki, hogy hol találom a Brutus nevű arcot? Állítólag őt is megszállták a démonok és ráfér egy nagy verés :)
  • J.a.b.b.a
    #1198
    Ha a barlang végén kinyitod a ládát, akkor már nem csak bambulni fognak a gólemek...
    Az oltár közepén lévő láda pedig a varázsló kolostorba való felvételi vizsga egyik feladata. A kulcsot Pyrokar adja hozzá.
  • Edge
    #1197
    Egy tipp: A nagyparasztnál a kocsmába, ha Theklának megtesztek egy apro szivességet, ad 3-4 tányér ételt, amitől darabonkét 1 erőt kapsz. (bocs, aki ismerte)
    Kérdés: a piramis szerü templom mellett van egy barlang, és ha rácsapsz karddal a köomlásokra a barlangba, kőgolemek lesznek belőlük, akik csak állnak bambán. Ez mire jó??
    Mégegy kérdés: A fekete troll után ha átmegyek a hídon egy bokor mögött találok egy barlangot, ahol van egy ládikó egy oltár közepén, amihez kellene egy kulcs, viszont senki nem ad róla infót. Ha valkinek lenne egy tippje....
  • fucko
    #1196
    A kikotonel van egy faszi a hazaban asszem rogton a kocsma mellett.
  • Csacsi
    #1195
    Sziasztok. Most kezdtem el a játékot, de kéne egy kis help. Rögtön az elején vagyok, és csak annyi lenne a kérdésem, hogy hol lehet térképet beszerezni, mert igen fontos lenne, mert utálok eltévedni.. :)
    Szóval, ha valaki tudja, akkor az írja meg. Előre is köszi.
  • Hunnenkoenig
    #1194
    Ha eljuttok odaig, hogy megkapjatok Innos Könnyét (Träne Innos) akkor ne feledjetek a kardotokat megegyszer felszentelni vele. Persze csak, ha Paladinnal jatszotok! :-)
  • Hunnenkoenig
    #1193
    Azert ideirom: Beszelni kell a harom faszival, akkor tovabb megy a dolog.
  • Edge
    #1192
    Megoldódott..:)
  • Edge
    #1191
    Ja, ez volt az első, amit probáltam, de nekem nem csinál semmit...
  • fucko
    #1190
    Ha jol emlexem siman ra kell rakni a kore kozepen,szal actionnal odateszi :)
  • Edge
    #1189
    HELP
    Össze van hívva a 3 mágus a Napkörnél, az Innos szeme amulettet elvittem Benettnek összekovácsolni, visszavittem a mágusokhoz, de nem történik semmi. Ja és persze már paladin vagyok. Amikor az invertoryban rámegyek az amulettre azt írja, ha némettudásom nem csal, hogy kicsit kopott, meg fénytelen... mi a tököm van ilyenkor?
  • Hunnenkoenig
    #1187
    Mar megvan a viz is meg az arany is, ugyhogy nem kell faradoznotok, köszi! :-)

    Elertem a 6. fejezethez!