6730
  • Skyline
    #758
    Kicsit offtopic sorry:
    Valamelyik újságban írtak a True Crime címü játkoról pc-n!
    Namármost úgyírtak mintha játszottak volna vele a teljes változattal....Mikorjelenik meg mert sedemo sesemmi és sztem kamuvolt mert ráadásul nemis informatikai ujság vlt az csak egy mellékrovat ...
  • Bucser
    #757
    Kinnt van a Run The gauntlet következő trailere. Tessék letölteni:)
  • Bucser
    #756
    Alexease: Nincs meg neked véletlenül az első részhez az XP-hez szükséges fix?
  • zaki
    #755
    ha ez igaz lenne, nem lenne már 755 hozzászólás egy még meg sem jelent gameról :)
  • Alexease
    #754
    Majd fel ev mulva, ha majd megjelenik, akkor erdekel:))
  • Bucser
    #753
    Mi az emberekennyire nem érdekel senkit az új game?=)))))
  • Bucser
    #752
    de volt egy régi cím ahol megoldották a dolgot csak az az oldal nem elérhető:( Valakinek valami ötlete?
  • Kaplan
    #751
    Bugos , de rendesen.
    Sajnos.
  • Bucser
    #750
    NA nagy driver fanok:) XP-hez NOcd patch van e valahol a Driver első részéhez???? Ugynis XP alatt ha jól tudom bugos a dolog.
  • Valen
    #749
    Bucser: Igen :))
  • Skyline
    #748
    Azé hamár a true crime és ez a game kijön pc-re akor nyugodtszívvel kiadhatnák a Stuntman-t is azis ütős:)
  • Bucser
    #747
    Mosmán jó:)
  • Valen
    #746
    Semo: tied se :))
  • Valen
    #745
    Bucser: nincs kitöltve az adatlapod :))
  • Bucser
    #744
    Vagy esetleg fel tudna valaki tenni egy ISO-t valahova belőle? (mármint az első részből olyan jácchatnékom van:(
  • Bucser
    #743
    Nya szal vissza a játékhoz. Nekem egy ősrégi ripem van a driverből, hogyan tudom rávenni, hogy el is induljon???? XP alatt vagyok:(
  • Bucser
    #742
    Elfogadom az álláspontod:)

    Főled a kettes pont tetszik

    Adatlap asszem nálam is ki van töltve:) de lehet, hogy nem már nem t7udom:) Anno hirtelen felindulásból reggeltem az SG-re aztán eltűntem:)
  • semo1
    #741
  • Valen
    #740
    De a másik dolog, hogy minek töltöm ki az adatlapom (kor, nem, hobby, stb.), hát azért, hogy amikor beszélgetek/vitázok vkivel tudja(m), hogy kivel áll(ok) szemben pl. 15 éves taknyos vagy egy korombeli vagy egy 30 körüli felnőtt :))
  • Valen
    #739
    Azért szoktuk feltüntetni (legalábbis én), mert:

    1. Ha azt mondom egy fórumon hogy nálam a far Cry mondjuk 1280x1024-ben Full detailban megy 40-50 Fps-t, akkor tudja a többi, hogy milyen konfigon van ez az érték :))
    2. Csak
    3. Jobb, mintha vmi. semmitmondó idézetet tennék be :))
  • Bucser
    #738
    Én max szerződést fogok aláírni:))))) Nem elég a kukac a nevem előtt?:) Az is biztosítja, hogy én vagyok az...
  • cyrus #737
    jobb mintha nem lenne aláirásod :P
  • Bucser
    #736
    Én viszont nem értem miért olyan kúl dolog feltüntetni a gépedet az aláírásban:)
  • Valen
    #735
    ne személyeskedj
  • zaki
    #734
    micsoda ész :)
  • zaki
    #733
    na látod :)
  • Valen
    #732
    közben rájöttem :))
  • zaki
    #731
    van egy 512-es, és egy 128-as :)
  • Valen
    #730
    Zaki : hogy van neked a gépedben 640 Mb Ram ????
  • cyrus #729
    ok..megvan. :)
  • zaki
    #728
    olvass vissza
  • cyrus #727
    kövi kérdésem adja magát : ésmikor ?
  • zaki
    #726
    ja
  • Bucser
    #725
    Igen kinnt lesz:)
  • Bucser
    #724
    Igen de szerintem nagyon érződik, hogy nics vége a dolognak.. Olyan s füle se fara befejezése volt...
  • cyrus #723
    driver 3 kinnlesz pc-n ?
  • MrTressy
    #722
    16 rész csak az igazságosztó tudtommal legalább is eme ismertetö alapján ha jól emléxem ezeket a részeket letolták az rtlklubon
  • Bucser
    #721
    De erősen érezhető, hogy nincs vége a sorozatnak. Az ABC (ők csinálták) lelőtte a projektet, mert nem tudta felvenni a versenyt az NBC csütörtöki programjával. (Akkorra voltak időzítve az NFL közvetítések és a Friends sugárzások is) Ezért leállították a készítést és sugárzást is:( 1 sorozat(évad) készült vagy az is lehet, hogy nem fejezték be azt sem.
  • traXion
    #720
    Nem olyan raj, mint az előző.
  • MrTressy
    #719
    Az jó sorozat de abból asszem az összes részt letolták az rtlklubon ráadásul nem is 1x....Amúgy igazságosztó volt a magyar cime kéne ha valakinek meg lenne:)