62693

Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"

• K.András
    Igen.
  • FREAK
    kész
  • FREAK
    kész?
  • K.András
    Nincs mit.
  • FREAK
    oh, ok

THX!
  • K.András
    Igen ez a 2.0-a final, a tiedre még fel kellett volna rakni az rc1-et..
  • FREAK
    akkor ez full?

amúgy köszönöm!!!
  • FREAK
    huh, van resume
  • FREAK
    megállt

amúgy valami geci brutál gyors most ez az ftp, CTRL+R-re egy tizedmásodperc alatt frissít.....
  • K.András
    Szerintem csak annyi fog történni ha utolérsz,hogy be fogsz lassulni arra a szintre amenyivel én töltök fel..
  • FREAK
    50k-val jön, le szóval utol foglak érni
  • FREAK
    remélem van resume
  • FREAK
    ajaj
  • K.András
    22.9 mega az egész de már 72% van fent...
  • FREAK
    11 mega??
  • K.András
    Nem lehet közben szedni?Fele már fentvan..
  • K.András
    Kezd szedni mert 5-el tölt fel a rohadék, és nehogy töröljék mire felrakom, mert nagyon lassan lehet ide feltölteni és nem szeretném többször ide felrakni...Ha van gyorsabb ftp-akkor bárkinek felraknám(om) de ide mégegyszer semmit...
  • FREAK
    okés, látom, szólj, ha kész
  • FREAK
    nem tudok sajna........
  • K.András
    De az sg-re :D
    Sajna nincsen most domainem ,mert a dnsgo fizetös lett, a bali dns pedig baszaszkik nekem, hol engedi hol nem, tahát valami megoldást ki kell találnom erre nézve, ha esetleg tudsz ingyen domint akkor irhatnád hun van...
  • FREAK
    hajajj, de rég volt már az az ftp

asszed megvannak az adatok? :DDD

gondolom nem az sg ftp-re töltöd
  • K.András
    Elkezdtem feltölteni az ftp-re, a rhino tutorial mappába...
  • K.András
    Ez a mentalitás, elöbb utobb meghozza a gyümölcsét..
  • K.András
    Nekem telepitésnél kellett beirni!!!Ha kell elküldöm a full 2-est, nem evaluation verzio..
  • FREAK
    köszi, de ezt hova kell beírni??

egy Evaluation verzió van telepítve
  • Gabo
    A modellezés újrakezdése téma nekem sem új. Gondolom, hogy emlékeztek még arra a tökölésre, amit múltkor a logos témámnál végig csináltam.
    A módszerem nekem is az, hogy több mentést csinálok menet közben. Másrészt egy-egy bonyolultabb jelentnél általában külön-külön modellezek mindent és csak a legvégén pakolom egybe a jelenet elemeit. Persze így sem lehet elkerülni, hogy néha több órai klikkelgetés eredményét dobjam félre egy későn észrevett hiba miatt.
    Ami lenti leveles képet illeti. Tapasztalatom szerint a Max felhasználók többsége általában túlságosan ragaszkodik a bitmap alapú textúrákhoz. Én Povray-en kezdtem a 3D-zést. Annál a proginál szinte mindent meg lehetett oldani procedurális textúrákkal, ezért általában most is azokkal kezdem a játszadozást Max-ban. Ha az ember odafigyel, igen jó eredményeket lehet velük elérni. De azt hiszem ez a példán is látszik...
  • K.András
    RH20-0ETV-H2SQ-6H13
  • K.András
    Egy sima noise van rajta, attol vannak a fekete pöttyök...
  • SaWo
    Erre a levélre csak annyit tudok mondani, hogy, .. hogy nem hiszem el, na jó elhiszem, de nehezen ... És a levél szélét nézzétek meg ... érdemes :)
  • FREAK
    ja, és a CGI Studio-t látta már valaki?
  • FREAK
    jaa, és kérnék szépen egy Rhino 2 krekket, köszönöm :D
  • FREAK
    de a fekete folt mitől lett rajta????

asszem én sem értem :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Nyiri
    Sawo: Azt jelenti hogy minden ami a levelen latsz (erek, potty, minden arnyalat) azt ugy kepzeld el hogy a maxban nem raksz semmien texturat a targyra csak a max shadereivel jatszol es total real cucc jon ki :)
  • SaWo
    Nem egészen értem ezt a shaderes piros leveles témát, de sejtem, hogy valmi nagy durranásnak kell lennie. De ha nem textura a piros levél, akkor mi?
    Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de remélve, hogy a fórumban intelligens egyedek vanak - hisz ezt az előbb leszögeztük :))) - nem fogtok nagyon anyázni
    Ja bitu, te meg töltsd már fel léci azt a piszkos cuccot, köszi, vagy ha tudod, akor mail. Köszi
  • FREAK
    érdekes, én imádom újrakezdeni, nekem ez olyan, mint amikor átrendezem a szobát

tudom, hogy HOGY NEM JÓ, és alig várom, hogy kipróbálhassam az új lehetőségeket
  • LionTR
    En is sokszor kezdtem mar ujra dolgokat, de nem igazan nagy kedvvel, mondhatni leverten. Ezen csak az segit, mikor kesz az uj, jobb valtozat. Mostanaban csak tokeletesitgetem a mar kesz cuccokat a kocsihoz. (Aldaryn: AZT nem fogom ujrakezdeni :) //Szoval fel es letoltes a te Eleonorod?
    Koszt en nem probaltam meg moisezal, de van egy primitiv modszerem: fogsz egy (akarmilyen) kepet, ami nem egynemu, es elkezdesz PS-ban az image/adjust toollal hulyeskedni, meg nem emlekszem, hogy mi, de van egy filter is, amitol szemcses lesz. Lehet hogy noisezal 1szerubb?...
    Nyiri: nem semmi!

• Nyiri

Olvassatok el a kep alatti szoveget, vagyis a levelen nincs textura... DOBBENET :D
  • Nyiri
    emailbe kuld el es feltoltom
    aztan a material fajlt is :D
  • Aldaryn
    Eh, próbáltam... De úgy tűnik, hogy az én informatikai nemezisem továbbra is a fel/letöltés marad... :(
  • Nyiri
    bitu: ezt a lenyugozo eredmenyt nem mutatnad meg kepen?