293
Fogyás / Hízás
  • RedDragonist
    #293
    Szia! A túlsúly problémája nem csak a túlevés vagy a mozgásszegény életmód miatt lehet, hanem belső problémák miatt is, amelyek nem láthatók vizsgálatok nélkül. Nekem zsírmájam volt, és meg kellett mentenem a májamat, hogy le tudjak fogyni. A HEPARIX segített, amely megkönnyíti a máj munkáját, segít az elhízásban és eltávolítja az összes toxint a szervezetből, javaslom, hogy próbáld ki, ha semmi más nem segít.
  • vk90
    #292

  • Lizi19
    #291
    Sziasztok!

    Én most érettségiztem és elkezdtem kb. 1 hónapja használni a Garcinia Aranyat. Az eredmény már meglátszik rajtam, augusztusban megyek az egyetemi gólyatáborba és ott már jól fogom érezni magam a bőrömben, addig pedig megszabadulok a még felesleges 3 kg-omtól.
    Életmódtanácsokat találtam a www.leszeretnekfogyni.hu weboldalon, azóta nem is eszek semmi fölöslegeset! Garciniával valóban az étvágyam is böjtöl! Üdv: Lizi
  • mue
    #290
    Sziasztok!

    Tegnap elindult honlapunk:
    www.kaloriabazis.hu

    Az ingyenesen használható KalóriaBázis a fogyni vágyóknak kíván segíteni. Legfőbb célkitűzése a gyors és egyszerű kezelhetőség. A kalóriák és tápanyagok nyilvántartását átfogó étel, ital, recept és sport adatbázissal támogatja, melyet a felhasználók maguk is bővíthetnek. A megevett ételek és elvégzett testmozgások elmenthetők, ezáltal a kalóriák útja nyomon követhető. A KalóriaBázis legfontosabb újdonsága azonban az, hogy célbeállítási kalkulátora segítségével a felhasználók maguk állíthatják be fogyási tervüket. Ennek kivitelezését az oldal napról napra grafikonokkal, diagramokkal és szöveges értékelésekkel segíti.

    Reméljük lesz akinek hasznára is lesz :)
  • Tompabodza
    #289
    Azért nem rossz az, ha lejársz 1 fitness terembe és személyi edző elmondja, hogy mit hogy kell csinálnod, de persze ez csak az egyik része a dolognak, mert akkor még a táplálkozásban nem adott semmilyen tanácsot.
    Nekem idáig ez az utolsó fogyókúra segített először igazán hatásosan. Teljesen egyénre szabott, és nálam maradandó volt, nem híztam vissza utána. Ha érdekel akkor tudsz 1-2 infót olvasni erről: Utolsó fogyi
  • Timyce
    #288
    Az a baj hogy én is makacsul itthon egyedül próbálkozom egyszer kétszer voltam dietetikusnál de csak cukorbetegség szűrés miatt, meg fitnesz edzőnél de alig volt rám ideje csak beültetett izzadni, hát nem mentem vissza még egyszer. Te hová fordultál tanácsért?
  • Tompabodza
    #287
    Hát sajnos elég sok összetevője van annak, hogy kinek mitől indul be a fogyás, ez általában egyénenként változik, mindenkinél más. Én is próbálkoztam mindenféle klassz diétával, pl csalán leves, 90 napos diéta, de ezeket úgy látszik nem nekem találták ki. Ilyenkor tud segíteni 1 profi egyénre szabott tanácsadás, hogy mit hogyan egyél, hogyan mozogj.. stb..
  • Timyce
    #286
    Kedves Viola77 én abszolút egyetértek veled nem elég csak a diétázásra koncentrálni, fontos a mozgás hogy a lehető legtöbb kalóriát használjuk el abból amit megettünk. A legnagyobb probléma hogy ezek mind csak a külsőségek általában akkor hízik el valaki ha sokat eszik és nem mozdul ki ez igaz de ennek az oka legtöbbször az hogy valami más gondja van, stresszes. Ha ezt az okot nem szünteted meg akkor előbb utóbb visszajön amit leadtál mert egész más az anyagcseréd olyankor ha sokat idegeskedsz pl sokkal jobban megköti a szervezeted a vizet és a tápanyagokat.
  • damien1989
    #285
    Fogyasztó szerek kedvező áron!

    www.monthlyweightgainer.5mp.eu

    VAGY E-MAILEN!

    [email protected]
  • Viola77
    #284
    én csak azt tudom javasolni,hogy az étkezés mellett legalább annyira fontos a mozgás is...és nem arra gondolok hogy le kell járni konditerembe edzeni..vannak sokkal olcsóbb megoldások is pl.séta a közelben,futás vagy torna otthon,ezek semmibe sem kerülnek és hidd el hogy egy jó kiadós séta után egyből el fogsz tudni aludni.mi évek óta járunk kirándulni,mindenkinek csak ajánlani tudom,mert a friss levegő megteszi a kívánt hatást;) csak be kell szerezni egy jó minőségű túracipőt(én a Tevát ajánlom) vagy bakancsot és neki is lehet vágni a hegyeknek vagy az erdőnek:)
  • szokefeny1988
    #283
    Fogyókúrázóknak: http://www.bio-planet.hu/Termekek_Keresese.aspx?gomb=51
  • bagi81
    #282
    Kedves érdeklődők!
    A szépségszalon szolgáltatásai a következőek:infraszauna,tekercselés,spm vákuum
    ,fodrászat,kozmetika,műkörömépítés,pedikűr,manikűr, masszázs. Test-kezeléseink a következő problémákra nyújtanak megoldást:narancsbőr,karcsúsítás,terhességi csíkok,lovaglónadrág szindróma,bőrfeszesítés,anyagcsere élénkítés,immunrendszer erősítés.
    Várunk mindenkit szeretettel aki fogyni vagy csak kikapcsolódni szeretne!
    Kellemes szépülést mindenkinek aki minket választ!
    www.test-kozmetika.hu
  • Barnabyka
    #281
    hmm..alapvetőleg vékony testalkatom van..hogyan lehet felszedni pár kilót ,h az meglátszódjon ne csak pocakban hanem úgy testesebb legyek tőle?:)
  • Anaid
    #280
    Még soha életemben nem fogyóztam. Nehéz lehet...sok sikert.
  • Christiansen
    #279
    jóllakottságérzés csak akkor van, ha tele van a gyomrod.
    tök mindegy mivel..
    rágcsálj valamit pótcselekvésként ha már nagyon nem bírod.
    bármilyen zöldség-gyümölcs, de akár "kuki" azaz extrudált kukorica
    meg ilyesmik is jók, meg igyál nagyon sok ásványvizet
  • Jamirofan89
    #277
    Látom ide sem írnak sűrün... Azért megosztok veletek valamit.Fogyni kardioval lehet.Mi az a kardio? Tempós gyaloglás,futás,úszás,biciklizés,ugrókötelezés... Amikor meg tudod mondani milyen gyorsan ver a szíved,mert már a fejedben érzed.Mindenkinek meg van szabva,hogy x-től y számú pulzusszámmal kell végezni a gyakorlatot.Ez az életkortól függ.De úgy nagy átlagba 130-140 között kellene lennie ha jól tudom.Ezt legalább fél- ,maximum 3/4 órán át kell tartani,vagyis edzeni.Azok akik feladnák,4 hét kardiozás után kell vizslatni magunkat a tükör előtte és több mint valózsínű,hogy az eredmény szemmel látható lesz.Én egy héten szinte minden egyes nap elmegyek biciklizni fél órára,de azt amit én végzek túlsúlyos ember számára lehetetlen,először a sétával kell kezdeni.Hegynek felfelé tekerek és amikor nem bírom,tolom a biciklit.Kegyetlen.Több mint egy hete csinálom és energikusabb lettem,nem vagyok olyan fáradt és minden egyes alkalommal jobban bírom.Ergo fejlődtem.Ez hihetetlen kitartást adott nekem.A cél: eltűntetni a felesleget a hasamról.És a cél érdekében mindent!De van itt valami,ami a fogyókúrázó és fogyni akarók mumusa.Ez pedig a táplálkozás! Chips,csoki.A nap bármelyik időszakában...
    Sikerült átszoknom normálisabb ételekre.Reggeli szokás szerint gabonapely,de a 3% zsírtartalmú tej (ami igazából 35% csak dobozra mást írnak) mellőzésével.Délelőtt téliszalámis kifli egy szelet paprikával,délután is ugyanez.Vacsorának sült hús (nagyon picitt sózott) paradicsom és paprika szeletekkel.Őszintén ez így sült krumpli vagy rízs nélkül nem valami laktató és olyankor veszek elő a hűtőből egy túró rudit.Oké szóval ez lenne a napi adag.De mit tegyen olyan,aki nem tud éjfél előtt lefeküdni,mint például én? Nem lehet csak üres hassal lefeküdni,mert úgy csak forgolódik az ember! Szóval a napi étkezésem amit leírtam és az edzés kárba vész ilyen hülyeség miatt!Lefekvés előtt úgy leesik a vércukor szintem ahogy csak kell.Csoki csoki és csoki.Vagy bármit amit találok és finom azt el is fogyasztom.Pár-perc alatt kárba vész az egész napom és nem tudom mi tévő legyek.Ebben jó lenne a segítség...
    Viszont folytatni fogóm a nappali étrendet,felkűzdöm magam a hegy tetejére és augusztus végén jelentkezni fogok,hogy mire jutottam.
    Mindenkinek elszántságot,kitartást és sikeres változást kívánok!
  • Jamirofan89
    #276
    Szia Lifer! Én is úgy voltam vele..zabáltam mint az állat és semmi.18 évesen 60>65 és most meg 20 évesen ott tartok,hogy szinte semmit nem eszek és mégis stabil 67
  • Lifer092
    #275
    Sziasztok!

    Én is azok közé tartozom akik lassan híznak, vagy szinte nem is híznak! 17éves vagyok, 179cm, és 57kg. Kondizok, futok, biciklizek és kick-boxolok is. A kondizásnak köszönhetően nem vagyok hurkapálca, és a kick-boxnak is hála. Ezek nélkül anno olyan voltam mint egy ceruza kb. Igaz tartanom is kéne azt a testsúlyt a kickbox miatt, de szeretnék már végre lenni egy nyamvadt 60kg. ha több is nem. De egyszerűen alig akar feljönni valami. Ha fel is jön, az le is megy, ha nem is hirtelen de idővel biztos. Tudnátok valami jó tippet/tanácsot mondani a zabával kapcsolatban?! :)
  • Jamirofan89
    #274
    Hello! Szeretném ha segítenétek,tanácsot adnátok!Nem vagyok se kövér,se vékony.Ennél rosszabb a helyzet 176 cm és 65 kg súlyú fiú vagyok.A problémám az,hogy dagi az arcom.Olyan,mint ha fel lenne puffadva.Igazán jóképű voltam és így már bele se merek nézni a tükörbe Teljesen lerombolta az ömbizalmam .Tavaly elértem a 70kg-ot,de annál nehezebb még életemben nem voltam.Szeretnék 5 kilótól megszabadulni,de lehetetlennek tűnik,mert ez a 65 nagyon stabil.Kérlek adjatok tanácsot,hogy visszanyerhessem azt a cseppnyi önbizalmamat,ami előtte volt!
  • bizgentyű
    #273
    hello! én is érdeklődöm az alli után, de engem elgondolkoztat nagyon ez az egész. nem szabad elvileg zsíros ételeket fogyasztani, de ezt az alli nélkül is simán megtehetem és mégis fogyok..
  • angelacska17
    #272
    hát igen, a zsírosat bizony nem árt elkerülni..
    én hetente 3x futok 20 percet és 2x úszok 15 hosszt... így próbálom magam karban tartani..:)
  • lotifutilany
    #271
    hehe. akkor van még egy kis motiváció, hogy mért nem érdemes zsírosat kajálni:) ezek után nem csodálom h tutibiztos a fogyás
    mit sportolsz mellette? és mennyit?
  • LadyBaBa
    #270
    igen, köszi, közben rátaláltam a honlapra is. Lehet neki kezdek én is, még nem tudom, nekem egy ember tapasztalata nem garancia, még utána nézek a témának máshol is. Ha lesz valami érdemleges az üggyel kapcsolatban úgyis írok.
  • angelacska17
    #269
    csak és kizárólag gyógyszertárban lehet kapni, viszont vény nélkül. abszolút legális termék, ez az első és egyetlen klinikai vizsgálatokkal igazolt fogyókúrás készítmény, amelynek forgalmazását az EU jóváhagyta.

    3 hét alatt 4 kiló szerintem nem sok. lotifutilány, nem tapasztaltam semmi negatívumot, semmi kellemetlenséget. hallottam ilyesmiről én is, de sztem ez csak annál fordulhat elő, aki nem tartja be a diétát. nem emberfüggő, inkább étrend függő. aki kolbászt eszik szalonnával meg mindenféle zsíros kaját, az ne csodálkozzon ha kirobban belőle a zsír!! az Alli nem fog csak úgy lefogyasztani, nem csodát ígér, "csupán azt", h ha betartod az előírásokkal, minden 2 kg saját erőből elért fogyás mellett további 1 kg-ot fogsz.
  • lotifutilany
    #268
    sziasztok! angelacska77, van valami mellékhatása az allinak?
    csak mert elég fura dolgokat olvastam róla, akkor ezek szerint ez függ valamitől? vagy emberfüggő?
  • LadyBaBa
    #267
    Kedves Angelacska!
    Hol juthatok hozzá ehhez az allihoz? Mert kerestem már a Tescoban, Auchanban, gyógynövényes boltban, de sehol sem tudnak róla, nem is ismerik. Már kételkedem benne, hogy létezik-e egyáltalán. Vagy feketén lehet venni? Ha igen, felmerül a kérdés, legális-e egyáltalán... Mert ilyen nagy mértékű fogyás ugye felveti ezt a kérdést.
  • angelacska17
    #266
    halihó mindenkinek, kicsit régen írtam, de most itt vagyok, jobb kedvvel mint valaha!! elkezdtem szedni az Allit, gondoltam belevágok, miért ne. 84 darabos kiszerelést vettem meg, 9900Ft-ot fizettem érte, ami szerintem nem volt sok érte..
    azóta 4 kilót fogytam, ami nagyon nagyon jó. korábban alig ment rólam le 1 hónap alatt 2 kiló is!! szigorúan betartom a diétát és sportolok, ahogy tettem azt eddig is.
    később még tovább szeretném csökkenteni a bevitt kalória számot, annyira belelkesültem!!!!
  • Phat Smoker
    #265
    éjszaka munka, nappal aludni próbálás..elég gyilkos, nekem is volt benne részem :/
  • Willenbrock
    #264
    Hát kösz,de éppen azt tervezem hogy megszakítom az ördögi kört.Ez kb. így igaz ahogy leírtad dehát Nandorb kért tippet hogy kell hízni.Nálam az éjszaka-nappal egyensúly a műszakos melóm miattt bomlott fel de most hogy fizetetlen szabin vagyok még mindíg nem állt helyre.Ha éjfél előtt lefekszem nem tudok aludni,ezért hajnalig fent vagyok.Aztán 11 körül tudok csak felkelni és nem is vagyok éhes egészen estig.Ezután kezdődik elölről,ha meg mégis reggel kell kelnem dög vagyok egész nap.
  • Phat Smoker
    #263
    késő esti nagy zabálásnak az lesz a végeredménye, hogy a szervezet nem tudja betölteni a pihentető, regeneráló funkcióját az alvás ideje alatt, helyette inkább azzal lesz elfoglalva, hogy a belapátolt sok szemetet feldolgozza, mindezek végeredményeképpen reggel rohadt álmos lesz az illető a felszines alvás miatt és szédelegni fog egész nap, mint vmi chemotox-al lefújt légy, némi energiaitallal próbálja majd mindezt kompenzálni mi végett nem tud majd este aludni és elindult az ördögi kör.
    amúgy kellemes hízást! ;)
  • Willenbrock
    #262
    Nap közbe sokat ne egyél,este 10-re jó éhes leszel és akkor kezdj el enni mindenfélét ami jól esik.TV-zés alatt egyél csokikat-chipset,igyál kólát hozzá.Rendelj késő este nagy pizzát és edd meg egyedül.Lehetőleg ne biciklizz és ne fussál a hízókúra alatt.Feküdj és kelj jó későn ha teheted.Nekem így sikerült hízni.
  • nandorb
    #261
    Na akkor hogy hizzak meg mert nemtom mien etrendre valtsak...vmi tippek otletek jol jonenek...
  • Phat Smoker
    #260
    hajrá, várom a beszámolót lányok!
    nameg az előtte/utána fotókat!
  • angelacska17
    #259
    hát blondy köszi a bíztatást ! tudod mit, meg fogom próbálni !
  • blondy20
    #258
    angelacska, sajnálom..de most itt egy lehetőség, ragadd meg és ne ereszd!!!! légy picit lelkesebb, itt egy esély!!! hátha ez tényleg segít!!! és hidd el, ha olvadnak le a kilók rólad, a kedved is jobb lesz..:):) élni is jobban akarsz..:)
  • se here se zádé
    #257
    én is egy kissé túlsúlyos vagyok, ezért kezdtem.
    Ja és a placebohatás itt nem hiszem, hogy érvényesülne...
  • angelacska17
    #256
    én megnéztem és túlsúlyos vagyok :S mondjuk amúgy is tudtam, mert hát ami látszik az látszik :)
  • blondy20
    #255
    az biztos, annyi ember küzd túlsúllyal eredménytelenül. nekik tényleg nagy könnyebbség lenne végre egy bizonyítottan hatékony szer..
    reméljük majd ez az lesz!!
    néztétek az oldalukon a BMI kalkulátort? én szerencsére még egészséges vagyok. nekem nem kell Alli, viszont szegény anyukámnak tényleg kell..:(
    http://alliprogram.hu/ConsideringAlli/WhatsYourBMI/
  • dugipofi
    #254
    jaja,ha rossz akkor úgyis kiderűl hamarosan,de jó lenne mostmár tényleg olyan szer amitől van eredmény.....szerintem sok ember örülne neki..:)
  • blondy20
    #253
    én nem hiszek a placebo hatásban, inkább a szemmel látható, tapasztalható dolgokban..
    figyelj Phat Smoker, azt mondom, h aki akarja, próbálja ki, úgyis kiderül hatásos e.. vagy sem.. ha nem az, ez is meg fog bukni hamarosan. a rossz hír gyorsan terjed...