293
Fogyás / Hízás
  • jojo10
    #172
    Igen az Allit én is ismerem. Állítólag nagyon jó csak kell mellé a diéta.
  • AbaEdus
    #171
    hallottam nem rég erről az Alli nevű kapszuláról. állítólag még nem lehet kapni idahaza, de pár hónap múlva esedékes a behozatala.. majd meglátjuk. én mindenképp kipróbálom!
  • jojo10
    #170
    Attól függ hogy izom vagy felesleges súly...:)
  • AbaEdus
    #169
    amúgy bizonyos szempontból egyetértek veled, kurtaanya, de a 85 kilós férfi legyen hozzá legalább 186 centi is!!! mert a 170hez bizony sok lenne a 85 kg..
  • kurtaanya
    #168
    én tudok egy olyat ami nem szenvedős... elkezdesz aktívan sportolni, ez olyan heti 3-4 alkalmat jelent és mellette nem fogyókúrázol hanem csak oda figyelsz hogy miből mennyit eszel, ennyi, garantált a siker!
  • Dorka01
    #167
    Csodamódszert nem tudok,csak a szenvedőset sajnos.de aki tud,akkor szóljon mindenképp!!
  • jojo10
    #166
    Nekem is az a véleményem hogy a diéta segíthet. rengeteget találsz az interneten..

    A többiektől kérdezem: Ti hogyan fogyóztok? Nektek van valami csodamódszeretek? Vagy esetleg használtatok valami szert?
  • Dorka01
    #165
    hú,ez durva,ilyet még nem nagyon hallottam.Érdekes az eseted.Szerintem egy kis diétával lefog menni a felesleged.
  • kurtaanya
    #164
    ha férfi lennél akkor mondhatnánk h 85kg alatt nincs férfi :D de mivel nő vagy ezért csak azt tudom mondani hogy adj magadra mert ez a mi kötelességünk!
  • AbaEdus
    #163
    nem, nem, kicsit megvastagodtam,megizmosodtam, de ez kellett is akkor. mert szinte elfújt a szél, na de most már inkább duci vagyok, mint h vastag.
  • jojo10
    #162
    Ezt úgy érted hogy elhíztál?
  • AbaEdus
    #161
    egy időben én is használtam tömegnövelőt, mert huszonévesen nagyon sovány voltam. de edzéssel rögtön át is alakult izommá, viszont az a baj, h mostanság hiába edzem és hiába próbáltam ki a 10 napos gyors diétától kezdve, a méregtelenítő kúráig mindent egyszerűen semmi sem hat.
  • Katarina 60
    #160
    Biztos hogy hízni fogsz,azért tömegnövelő.De nem mindegy hogy hájas leszel vagy izmos.Ha tömegnövelőt szedsz akkor komolyabb edzést kell betervezned.Általában a szert azok szedik akik kis súllyal rendelkeznek ahhoz hogy izommá alakítsák át.Megnövelik a tömegüket tehát híznak,de ezt a súlyfelesleget azonnal át is alakítják izommá.Mert ha nem dolgozzák át dagadtak lesznek.
  • 50cent911
    #159
    helo,azt szeretném kérdezni hogy ha szedek napközben tömegnövelő szereket és nem edzek rá csak nyomok reggel meg este pár fekvőt,az milyen hatással van?Hízik tőle az ember?
  • evelin1563
    #158
    kösszike szépen.. :)
  • macleod2005
    #157
    Talán 14 évesen még nem kell fogyni, ha van rajtad fölösleg kinövöd, szimplán egészséges táplálkozás meg sok testmozgás az alapja mindennek
  • evelin1563
    #156
    szijjasztok... 170 cm vagyok, kb 54 kg, és 80 cm a hasam... hány cm-t kellene lefogynom h lapos legyen?? és az hány kg?? és hogy tudnám lefogyni???? LÉCIIII SEGITSETEK!!!! 14 éves csaj
  • nyilotulipan
    #155
    Sziasztok!
    Nekem sikerült lefogynom és a leadott kg-ot nem is jöttek vissza. Aki szeretné, annak szívesen segítek lefogyni.
    Itt nagyon ritkán vagyok, de e-mailben elértek: [email protected]
  • WalkBen
    #154
    azzta rádsem ismerni :O :O

    atyaég grat!

    nekem híznom kéne. 176 körül vagyok, és 55 kiló. naggyából 2 hónapja teljesen kivontam a tejet az étrendemből, mert súlyosbodott a tejalergiám. akkor voltam kb 49-50 kiló, hát azóta híztam, de látszani nem látszik. egy kicsit talán érzem.

    van két kutyám, sokat vagyok velük, aztán arra gondoltam mivan ha vannak bélférgeim? :D:S

    egyébként déletlőttönként 3 házi zsemle, ebédkor 1 tányér leves+ 1 tányér második, vagy 1 nagytányér második, aztán szoktam enni 5 körül, 2 zsemle, meg este 8 körül még 1-2 :D

    egy időbe megugrottam, 51ről 54re de most megint leállt :S
  • ngagenorrec
    #153
    Sziasztok, engem az érdekelne, hogy hogy tudnék felszedni néhány kilót. Étkezéssel nem nagyon megy, mivel elég válogatós vagyok ételekben, és nemhiszem hogy menne az hogy mindent megegyek.17 éves leszek 2 hét múlva, 51 kiló vagyok és 176 cm magas. Szeretném elérni a 60 kilót, meg egykis plusz izmot is felkéne szednem. Most az erőm megvan a testsúlyomhoz, de kicsit több kéne. Most az ilyen shake italporokat nézem amik étrendkiegészítők. ittvan egy: http://www.wellnesseletmod.hu/webaruhaz/index.php?term=114
    Szerintetek ez hatásos és ha igen akkor jóljárok vele?
    Esetleg mondhatnátok más ötleteket is ha tudtok :)
    Előre is köszönöm
  • The Protector
    #152
    Hüle.Dehogy vagyok emó.PFÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ
  • Phat Smoker
    #151
    -40 kg/2 hó
    ezt hogy csináltad ?
  • bens
    #150
    csak azért fogytál le mert emó lettél :)
  • sztj80
    #149
    Sziasztok!

    LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :))))

    Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
    Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

    Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
    Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:
    msn: [email protected]
    Skype: [email protected]
    e-mail: [email protected]

    Puszi Nektek!
    Timi
  • nandorb
    #148
    konnyebb lefogyni mint meghizni hidd el
  • The Protector
    #147
    Nem nehéz lefogyni csak akaraterő kell.Nyáron -40kiló.2hónap alatt.

  • milcsa93
    #146
    oké és köszi mindenkinek!!!!!!:)
  • myl0
    #145
    Basszus, ne hargudj de ez sztem lehetetlen. Én 2 éve 165cm magasságommal 45 kiló voltam. Az étvágyammal sohasem volt baj, a rendszeres sportolás miatt azonban nem tudtam meghízni. Amint abbahagytam az aktív sportot egy sérülés miatt fél év alatt feljött 10 kiló. + ugye folyamat elmaradt a mozgás, meg ülő munka, a buszt felváltotta az autó stb. Most 72 Kiló vok kb. de én ezt tartom kb 1 éve. Szvsz 1 év alatt kb 20 kiló jött fel, amit én már qrva soknak tartok.
    Ha télleg így van h 130 kiló pluszt szedtél fel, akkor sürgősen fordulj szakemberhez...
    További szép napot!
  • Fabio Capello
    #144
    Bocsáss meg, hogy pont nálad, de kicsit unalmas hogy mindenki keveri a szezont a fazonnal:

    Diabetikus: cukormentes, cukorbetegek részére készült étel

    Diabetológus: cukorbetegséggel foglalkozó szakorvos

    és ami neked kell: DIETETIKUS: étkezési problémákkal foglalkozó szakember.
  • milcsa93
    #143
    diabetikushoz fordultunk
  • Fabio Capello
    #142
    #132, de ezt egyszer már letárgyaltuk :)
  • SMACKDOWN18
    #141
    es mivel lehet lelassitani a metabolizmust??
  • Fabio Capello
    #140
    nincsmit :)
  • SMACKDOWN18
    #139
    aha ertem koszi
  • Fabio Capello
    #138
    vörös húsok: birka, kecske, juh, marha és a sertéshús

    fehér húsok: szárnyasok, halak
  • SMACKDOWN18
    #137
    mondj par db. voros hust sertes nem felel meg?
  • Fabio Capello
    #136
    mintahogy a legtöbb ilyenfajta bogyó nem egészséges. Ha vöröshúst eszel, a proteinnel sem lesz bajod, az max izompumpálásra lesz jó (de amint abbahagyod, leeresztesz xD)
  • SMACKDOWN18
    #135
    aha tudtad hogy a multivitaminok nem egessegesek rakkelto anyagok vannak benne? En olyan 100%protein felere gondoltam
  • Fabio Capello
    #134
    Mivel az multivitamin, az nem segít a metabol. lelassításán, a napi vitaminigényedet hivatott kielégíteni, de amennyiben egészségesen étkezel (napi 3x zöldség/gyümölcs) akkor nincs szükséged rá.
  • SMACKDOWN18
    #133
    az ilyen Californiat egesseges volna bevinni az etrendbe?