292
Fogyás / Hízás
  • Phat Smoker
    #251
    aki allihoz nyúl segítségért, az leginkább a reklámok miatt teszi, ebben látja a húú de nagy vmit, amitől azt reméli, hogy kisvártatva a régi formájában viríthat majd a strandon.
    nem kell semmit se várni a szertől és akkor nem érhet senkit se csalódás :)
  • Phat Smoker
    #250
    pszichésen biztos sokat segít, hogy szedsz vmit.
  • dugipofi
    #249
    lehet biztos fogyni ezektől a szerektől,de mindenképpen kell hozzá mozgás,anélkül nem fog menni,na meg visszafogni a pacalpörköltből...:):)
  • blondy20
    #248
    sztem aki az allihoz nyúl segítségért, az azért teszi, mert már előtte is fogyott a sporttól és a diétától, maximum nem a megfelelő ütemben. vagy nem így gondolod?
  • angelacska17
    #247
    azzal egyetértek én is, hogy átalakított étkezés és sport a lényeg, de azért szerintem nem árt egy kis segítség pl. Alli. az biztos hogy nem teljesen annak köszönheti a lefogyást, de ha mondjuk a segítségével többet tud valaki ugyanannyi idő alatt lefogyni, az jó.
    szóval nem ítélem el ennyire a dolgot, és tervezem hogy kipróbálom.
  • Phat Smoker
    #246
    az átalakított étkezés és a sok sport miatt fog majd fogyni, miközben azt hiszi majd, hogy az allinak köszönheti nagyrészt a leadott kilókat!
  • blondy20
    #245
    3 hónap alatt??? úristen, az rengeteg.. h viselte a szervezeted? és mennyiről indultál?

    se here se zádé, a barátnőd mennyit fogyott már az Allitól? mellékhatások neki jelentkeztek esetleg?
  • se here se zádé
    #244
    teljesen egyetértek ezzel. A mozgás a legfontosabb és az elhatározás. Sokan csak össze-vissza szednek valamit és várják, hogy csoda történjen.
    A bnőm mondjuk szedi ezt az allit és jól van tőle teljesen, de mellette átalakította az étkezését és rendszeresen sportol.
  • oneal1
    #243
    nem kell semmiféle szert szedni!!

    Egyszerűen egy kemény elhatározás kell és totális étrend váltás.
    Ami nélkül nem ér semmi az egész az a mozgás!

    kb ennyi a recept.

    én 42 kilót adtam le 3 hónap alatt
  • blondy20
    #242
    az édesanyám használni akarja ezt az Allit.. nem tudom mennyire jó ötlet. nagyon le szeretne fogyni, tudom és látom is h h küzd évek óta, de vajon ez a megfelelő szer ami segítségére lesz? vagy ez is vmi átverés lenne? félek nagyon az ilyesmitől, szóval megkértem, h amíg nem nézek megfelelően utána, addig hanyagolja a témát..
  • mate317
    #241
    Üdv!

    Egy kis aranyszabály a fogyáshoz: valami akkor nem hizlal, ha nem eszed meg.
  • Phat Smoker
    #240
    még egy minusz pont a termék ellen. :|
  • Phat Smoker
    #239
    teák közül a zöld tea, maté tea, fehér tea, mind nagyon jó hatással vannak a szervezet (zsír)anyagcseréjére a bennük levő rengeteg antioxidánsokról nem is szólva.
    ja és lehetőség szerint kerüld a bolti cukros löttyöket zöld tea címszó alatt, értékes hatóanyag alig, de üres kalória annál több van bennük!
    én kizárólag teafűböl készítem a zöld teát, az vált be leginkább minden téren, szemben a látszólag olcsóbb de söpredék filteres társával szemben.
    próbáld ki, a jól elkészített zöld tea nemcsak egészséges, de finom is :)
  • moncsics2
    #238
    a másik meg h olvastam, ha az ember nem tartja be szigorúan a diétát, akkor nem h nem ér semmit az egész, hanem mellékhatások is jelentkezhetnek, amik amúgy, ha valaki tényleg figyel és követi az előírásokat, nem jönnének elő..
  • dugipofi
    #237
    annak én is örülnék ha megírnád hogy mi volt, mindenhol csak azt olvasom, hogy dejó, hogy jön az országunkba, csak olyat nem láttam még, hogy "én fogytam tőle".. :) ha neked bejön, és is kipróbálnám.. abban igaza van Phat Smokernek, hogy ha már meveszem ennyi pénzért, akkor be is tartom a diétát!! :D ha 100% lenne hogy hat.. hááát. nem is tudom. ebbe még bele sem gondoltam, semmi sem 100 %..
  • moncsics2
    #236
    mindenképp szeretném kipróbálni. már annyira hallottam róla és annyit meséltek.. figyelj, a teákat próbáltam (drogériákból szereztem be), de olyan hihetetlenül büdös volt és rossz ízű, h nem bírtam 1 hétnél tovább. abbahagytam. a porok sem jöttek be, de azoknak legalább jó ízük volt..:)
    kipróbálom az allit, aztán megírom milyen!! h segítséget nyújtsak a többi fogyózónak.
  • Phat Smoker
    #235
    hát a fogyás sajna ilyen.
    dekánként hízunk, de kilónként szeretnénk fogyni.
    számtalan jobbnál jobb termék van az allinál, most nagy a felhajtás körülötte érthető módon, így a bevezető kampány környékén, próbáld ki, ha gondolod, azt meglátod, hogy igazak voltak e a gyártó állításai.
  • moncsics2
    #234
    köszönöm!! de tudod, úgy érzem, h messze van még a cél. azért 17 kilót leadni, nem megy majd egyik pillanatról a másikra.. ezért is lenne jó, ha tényleg használna ez az alli.. nagyon megkönnyítené az életemet. 50%kal nagyobb hatékonyság.. ami azt jelenti, h ha korábban is szedtem volna, már nem -5 kg mínuszban járnék, hanam már 7-8-nál.. azért az a 2-3 kiló sem semmi ilyen súlyban. de nem?
  • Phat Smoker
    #233
    mennyi volna a legnagyobb összeg/hó amit kiadnál egy termékért, ha tudnád róla, hogy 100% használna ?
  • Phat Smoker
    #232
    ez a bogyó ha másra nem is, de arra tuti jó, hogy ha már kidobtál rá az ablakon 10ezer forintot, akkor biztos nem fogsz már csak azért se félrekajálni ;)
  • Phat Smoker
    #231
    gratula a -5 kilóhoz!
    ez a mennyiség nem haladás valamerre ? :)
    kitartást, meg lesz az eredménye!
  • moncsics2
    #230
    17-18 kilótól szeretnék megszabadulni. már sikerült 5kg-ot leadni, de még rengeteg van hátra.. a lelkesedésem pedig már kezd fogyni..:(:( olyan jó lenne ha látnám, tényleg van értelme.. h haladok vmerre..
  • dugipofi
    #229
    szerinted mennyi idő alatt kezded el érezni a hatását? nyilván attól is függ, hogy mennyi plusz van rajtad mondjuk.. te mennyit szeretnél leadni?
  • moncsics2
    #228
    figyelj, én havi 10 ezret simán rászánok ha tényleg használ!!!! végülis, veszek egy havi adagot, aztán kiderül mit tud, vagy mit nem. ha nem használ, hagyom a fenébe..
  • dugipofi
    #227
    kicsit utánaolvastam, nem volt nehéz, egyből kijött rá rengeteg oldal a gugliban..:) az ára 9-10.000 körül van egy doboznak, ami kb 1 hónapig jó. hááát nem olcsó, de ha ettől végre tudnék 3-4 kilóknál többet fogyni hát rászánom a pénzt..
  • moncsics2
    #226
    értem. ez azért elég jól hangzik, remélem tényleg így is lesz. az áráról tudna vki vmit mondani?
  • kicsikacsa23
    #225
    Kell a diéta és a testmozgás mindenféleképpen, ez a bogyó azért jó, mert megnöveli a hatékonyságát az elvégzett változtatásoknak. Ha mindent az előírások szerint csinálsz, elvileg nem érhetnek kellemetlen meglepetések.
  • moncsics2
    #224
    hm.. nem tudom igazából én sem. nem próbáltam még ezt az Allit.. csak olvastam róla különböző fórumokban. ha nagyon el vagy keseredve, én azt mondom, ez is egy opció. nem akarlak se rá, se lebeszélni, mert kitudja tényleg használ e neked.. sztem olvass utána, tájékozodj, tudj meg róla minél többet!!!
    egy másik fórumban olvastam, h az általad említett mellékhatás csak akkor jelentkezik, ha nem tartod be a diétát.
  • dugipofi
    #223
    igen, én is gondolkodtam ilyenen, hogy valami kiegészítő tabletta.. kicsit bizonytalan vagyok, jobban szerettem volna ha "önerőből" sikerül, hogy úgy mondjam... meg.. lehet hallani, hogy ettől rohangálsz a WC-re meg ilyenek, ez se a munkahelyen, se egy kávé mellett annyira nem szerencsés :D de lehet, hogy rajtam valahogy úgy van lerakódva a felesleg, hogy csak valami rásegítéssel fog megmozdulni. :((
  • moncsics2
    #222
    dugipofi, sajnálom h ilyen helyzetben vagy! csak egyet mondhatok, bármennyi is a súlyfelesleged, ne szégyelld magad, nem szabad!!!
    akinek sztem 5-6 kiló súlyfeleslege van, az nyugodtan leadhatja diétával!
    ha nagyon el vagy keseredve, érdemes lenne kipróbálni ezt az Allit.. bár nem tudom mennyire hasznos, de kitudja..próba cseresznye..
  • dugipofi
    #221
    üdv! az ilyen jellegű fogyasztó tabikat nem az olyan embereknek találták ki, akiknek 5-6 kilót kell leadniuk.. nem is azoknak, akik egy jól kitalált étrend-mozgás komibnáció mellett 2 hét alatt leadtak 5-6 kilót a mondjuk 30ból.. hanem az olyanoknak, mint amilyen sajna én is vagyok.
    én anno megcsináltam a 90 napos diétát, betartottam mindent, még a víznapokat is, mozogtam mellette (nem futottam le 20 km-eket, de eljártam kéthetente úszni, és amikor volt időm, otthon tornáztam). alig ment le rólam 4 kiló 3 hónap alatt!! sajna a súlyfelesleg miatt eleve nehezen tud az ember elkezdeni egy sportot, az úszás jó, mert nem fáradsz el, de pl. egy fitnesszterembe nem mennék el így... mert állatira szégyellném magam.
  • moncsics2
    #220
    csodák tényleg nincsenek, de azért ez az Alli nevű vmi sem ezt ígéri, már ahogy én tudom. a hasznosságáról sajnos nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam és egyenlőre nem is áll szándékomban..
  • mate317
    #219
    ilyen csodaszerekkel nem érdemes próbálkozni(persze a távoli jövőben lehet, hogy a fogyókúra egy 2 perces besétálsz dagadtan kisétálsz soványan móka lesz, de amíg nincs űrtechnika addig csodák sincsenek)

    keveset kell enni, ami nem csak azt jelenti, hogy nem repetázol, hanem hogy kihagysz egy ebédet és/vagy egy vacsit. mozogni is kell, de ne kín legyen, hanem szeretni kell egy sportot, ezenfelül egy két buszmegállót simán le lehet gyalogolni stb.
  • Lidling
    #218
    Nem hiszem,hogy olyan anyagot tartalmazna...hiszen több országban népszerű és hatásos,eddig ilyen dologra nem derült fény :) és reméljük nem is fog :D
  • vadvagyok
    #217
    Nagyon vészes mellékhatásai is vannak? Pl? Halál?
  • Lidling
    #216
    Ez igaz !!!! Tudtommal semmire sem vagyok allergiás szóval kisebb a kockázat ez által is :)
  • kicsikacsa23
    #215
    Szia Lidling!
    Mitől félsz? :) Biztos nem lesz tőle bajod, különben nem engednék gyártani. Esetleg mellékhatások alakulhatnak ki, ami ha nagyon vészes abbahagyod a szedését. De ugy hallottam ha rendesen betartod a diétát semmi mellékhatás nem lesz. Üdv
  • Lidling
    #214
    Sziasztok!!!!

    Kicsit visszaolvasgattam amiket írtatok...

    Nekem is súlyproblémám van... kb 15 kg-tól szeretnék megszabadulni ... de minnél hamarabb...Sok ideje próbálkozom és sajnos semmi látványos eredmény...eddig ilyen helyi dolgokkal próbálkoztam ... 6 után nem enni...kivenni az étrendből a nasit...stb...sőt néha kis mozgás is(de időhiány miatt ezt nehezen tudom megoldani) ráadásul ülőmunkát végzem....szóval értitek...

    Most meg láttam a tv-ben ezt az Allit és nem tudom eldönteni mit tegyek....

    Tudom,hogy nem elég ha csak beszedem...de legalább lenne ami ösztönöz,hogy szedem és mégegyszer annyit fogyhatok mint enélkül...

    Persze vannak félelmeim mert nem szedtem ilyet még soha...

    Üdv : Lidling
  • snétberg
    #213
    manoka én ezt a mondást inkább a lelki eseteknél használnám.
    Pl.: ha szakítasz valakivel és kibírod erősebbé tesz....
    de ha beléd áll egy csákány és túléled attól nem leszel erősebb:)
    Amúgy abban tényleg lehet valami,hogy ha az EU jóváhagyta akkor nem hinném,hogy káros lenne.Szerintem mindenki tisztában van azzal,hogy mennyire kritikus az unió.
  • manoka29
    #212
    Hát azért ha az EU jóváhagyta a forgalmazását, akkor szerintem nem fogsz meghalni tőle. (És ahogy a mondás tartja ami nem öl meg az csak erősít)
    Egyébként sztem ha vki kipróbálja semmit se veszthet, max ha nála nem hatott akkor nem vesz többet, viszont ha tényleg használ, akkor hülyeség lenne kihagyni.