292
Fogyás / Hízás
  • Garrett
    #9
    nana azért anorexiás nem vagyok... 179/60
    az legfrissebb adatok szerint.
  • Punker
    #8
    186/95 :))) de kit érdekel én jól érzem magam így
  • Coine
    #7
    mi van ???? miért ??
  • G@b0r
    #6
    émmeg 189/70 vagyok. KiBa****ul kevés ez is:(
  • Z
    #5
    Igen, rám is igaz, tök vékony vagyok, de a 60 kilósak közt azért bárkit lenyomok!!!
    Amúgy van 3 fajta ember, mer megnéztem: endomorf,ektomorf, és mezomorf.
    Ezek közül az egyik a vékony, gyors anyagcserével
    a másik akit Gladiator is említett, az izomagy (nekem is van ilyen haverom, egész nap pihen, meg eszik oszt tök szálka, meg a csajok buknak rá, mindenki azt hiszi, hogy bádizik)
    a harmadik a hízékony

    Egy nagy előnye azért van annak, hogy ilyenek vagyunk. Ezt viszont csak később tapasztalod meg. Amikor a normális testalkatú srácok elkezdek hízni, pocakosodni, a vékonyak normálisra híznak fel. Szal ne aggódjatok, 35-40 éves kortól Mi leszünk a menő csávók!!
    Amúgy tök mindegy a testalkat, ki nem szarja le, amíg nem megyek bodybuilding versenyre. Én régebben öttuséztam (8évig), és azt hittem ezért vagyok ilyen vékony, de rájöttem, hogy nem tehetek ellene semmit. Jah, és attól még nem történt semmi, hogy könnyű vagyok, mert 10 évesen már félmaratont futottam, meg napi 14 kilómétert leúsztam 15 évesen. Szal kemény legény vagyok vagy mi a fasz??

    Coine: majd akkor örüjjé, ha egy rákmentesítő kúra után 180/45 leszel! :DDD
  • Coine
    #4
    sok anorexiás gyenge pálcikaember :D

    én jól elvagyok (180/70).

    amúgy lehet, hogy hormonügyileg vagytok, ilyenek.
    menjetej dokihoz, kaptok jó kis hormoninjekciót aztán mehettek NDK női válogatottba :DD
  • Garrett
    #3
    ez testalkati probléma . nekem is valami ilyesmi bajom van... de én nem vagyok nagyon sovány , hanem a sovány és a egészséges között kb féluton.
    Én is rendeszersen edzek... lenyomok bármikor 40 fekvőtámaszt 150 felülést, de nem nagyon láccik rajtam, hogy dagadnék az izomtol...

    Ezzel sajnos nem lehet semmit tenni... ilyen testalkat van a génjeidben!
  • magus
    #2
    Hmm, én sem vagyok egy hízékony tipus (187/65), de ennek köszönhetően kibasszott gyenge testalkatu vagyok néha még 10 fekvő is nehezemre esik...(kuci)(kötélre mászni nem tok de függeszkedni a háromnegyedéig:)) én esetenként 6-8 toastot megeszem és semmi, meg melexendvicsből3 +kakoscsiga reggelire, volt olyan hogy 4 kakaos csiga reggelire, de nem hizok... néha jo néha nem
  • Gladiator
    #1
    Az a bajom, hogy nem tudok meghízni. Tudom, ennke sokan örülnének, de én nem. Rohadtul vékony vagyok és ráadásul olyan könnyen fogyok, hogy egy nap alatt akár 3 (!) kilót is le tudok fogyni, de minimum 2 hét kell, hogy 1 kilót hízzak. Ami viszont nagyon érdekes, hogy többet eszek, mint a dagadt haverjaim. Egy este vacsorár akár 8 nagy szelet kenyeret is megeszek, de semmi. Edzek is minden nap, de az izom sem látszik rajtam, pedig erős vagyok. Van olyan haverom, aki 10 fekvőtámaszt tud megcsinálni, de olyan teste van, hogy beszarnátok rajta. Mintha egész nap edzene, pedig nem. Játszik a géppel. Én ezt nem értem. Mi a pöcsé nem tudok meghízni?