293
Fogyás / Hízás
  • Fabio Capello
    #132
    magasabb zsírtartalmú ételek fogyasztásával, sovány húsok (pl csirke) helyett vörös húsok (marha) fogyasztása, kevesebb mozgás, esetleg egyél többet..
  • SMACKDOWN18
    #131
    es ha pl. gyors hogy lehet az lelassitani?
  • Fabio Capello
    #130
    lassú
  • SMACKDOWN18
    #129
    csak azt nem tom mien kell hogy legyen az ember metabolizmussa amikor hizni akar lassu vagy gyors?
  • SMACKDOWN18
    #128
    akkor mar nagyon ehes volt es nem birt elalni
  • Kandurex
    #127
    hát az oké, de úgy 150 körül nem tűnt fel, hogy sokat eszel?
  • SMACKDOWN18
    #126
    es mond mit ettel mennyit kb. szedtel valami orvossagot amit veletlenul hizlal?
  • SMACKDOWN18
    #125
    mutass kepet magadrol
  • bens
    #124
    ha 15 évesen 190kg vagy, akkor nagyon gyorsan fordulj orvoshoz, mert életveszélyben vagy.
  • milcsa93
    #123
    Bármennyire is azt hiszitek ez nem igaz, tévedtek!! Valaki régen azt mondta hogy sovány vagyok, és ezér elkezdtem folyamatosan enni, mire észbekaptam ez lett a vége
  • bens
    #122
    kondozzál=kondizzál -.-
  • bens
    #121
    szerintem kondozzál. a barátnőm 41kg volt, és 3 hónap alatt majdnem 45-re felment mert heti 3× súlyzózott itthon. meg mellette enni kell annyit h ne legyél soha éhes. a tejtermék fontos a fehérje miatt.
  • nandorb
    #120
    pedig az naon jo vonna en 42kg vagyok es sehogy sem megy a hizas 18eves vagyok meg 169-170cm korul es eddig sehogy se sikerult pedig zsiros kajat eszem
  • bens
    #119
    ez nem lehetséges. ahhoz h egy év alatt 60-ról 192-re felmenjen a súlyod, majdnem napi 500grammot kell hízni, amire nem képes a szervezet.
  • nandorb
    #118
    mond hogy hiztal meg?
  • milcsa93
    #117
    http://videa.hu/main.php?page=play&v=924Gj94qo3x94d3G jut eszembe ő 180 kg-s akkor engem el tudtok képzelni hogy nézek ki
  • milcsa93
    #116
    Oké:) és köszi:) Ajánlották már a zsírleszívást is de én nem vagyok nagyon a híve!
  • Fabio Capello
    #115
    ???????? Ez extrémsúlyos elhízás, közel lehetetlen, de ha mégis, akkor egyrészt MINDENKÉPPEN dietetikust javaslok, és egy minimum fél évre kidolgozott intenzív mozgásprogramot, illetve diétát, de mindenképpen menj el szakemberhez, mert a felelőtlenül megszervezett diétázás/mozgás súlyos maradandó károkat okozhat.
  • milcsa93
    #114
    Heló kérlek segítsetek!!!/és higyjetek nekem/

    Eddig nem foglalkoztam a súllyommal, de amióta nem tudok már mozogni sem rendesen rájöttem kéne! Én most 15 éves, 168 cm és 192 kg vagyok! Régen, 1 éve én is sovány voltam 60 kg! Kérlek segítsetek, írjatok valami kis mozgást igénylő edzést, meg ilyesmi!

    üdv,
    milcsa
  • vibo
    #113
    Fogyás, éhezés nélkül

    Együnk árpát!



    Az árpa igen értékes ősi kultúrnövényünk. Mindenhol megterem, még a hűvös svédországi mezőkön is.



    Számos fehérjét, B-komplex csoportba tartozó vitaminokat, ásványi anyagokat, valamint az A-vitamin elő-anyagát Béta -karotint tartalmaz.

    Ezek az élettanilag hasznos anyagok- élelmi rostok formájában- elsősorban a növény sejtfalában találhatók nagy mennyiségben.





    Miért fogyaszt az AKTIV árpa?



    A könnyen oldódó rostok tápanyagként épülnek be szerveztünk minden részébe. Testünk ezáltal, azonnal megkapja a kívánt mennyiségű tápértéket.

    Gyatra minőségű élelmiszereink tápanyag kiválasztása sokkal lassabban jön létre ezért testünk tovább "reklamál" további tápanyagbevitelért. Tehát tovább eszünk, a súlyunk gyarapszik.

    Az éhség érzetünk általában nem a bevitt élelmiszer mennyiség hiánya miatt alakul ki. Sokkal inkább a minőség rovására írhatjuk. A tartósítószerek miatt az ételek később kezdenek el lebomlani a levegő hatására. Sajnos a helyzet az, hogy ez a folyamat megtörténik a gyomrunkban is. Az étel képtelen bomlásnak indulni a gyomrunkban, a valódi tápanyagok továbbhaladása a sejtjeink felé gátolva van.

    Ha olyan ételeket fogyasztunk, illetve étrend-kiegészítőket, melyekben ezek az értékes "természet adta" tápanyagok megtalálhatóak, akkor könnyen elérhetjük, hogy súlyunk ideális maradjon, és emellett az egészségünk megóvásáról is gondoskodunk.

    Ha célunk néhány kilótól megszabadulni, akkor valamelyik étkezésünket váltsuk ki egy kis gyümölcs joghurtos aktív árpa készítménnyel, meg fogunk lepődni, hogy mennyivel másképp tapasztaljuk meg a jóllakottság érzését. Gyomrunkat nem terheljük le, viszont a tápanyagokat bejuttatjuk.



    Kivételes egyszeri akció!

    Akik most vásárolnak Aktív Súlykontroll árpát, nem a 620 g-os dobozt kapják, hanem ugyanazon az áron 42 db kistasakos 20 grammos Aktív súlykontroll árpát ( 840 g ) Tehát plusz 220 g ajándék!!!

    A kis csomagokat pedig bárhová magunkkal vihetjük, nem kell vesződni a nagy dobozzal.

    [email protected]
  • fogyiklub
    #112
    Sziasztok!

    Fogyni vágyó hölgyeket és urakat keresünk DOBD LE A FELESLEGET ! elnevezésű fogyasztó programunkhoz.

    Ne csak izgatott szemlélője legyél annak, mások hogyan fogynak le, ne csak a televízióból nézd, mások hogyan valósítják meg céljukat!
    Nem akarunk áltatni: ez pénzedbe fog kerülni, erőfeszítést és kitartást követel majd Tőled, és önfegyelmet kíván.

    Amit kínálunk:
    - ingyenes és kötelezettség mentes tájékoztatás az érdeklődők számára
    - folyamatos és ingyenes orvosi konzultáció a program teljes ideje alatt
    - a legeredményesebb résztvevőket elismerésben részesítjük, és ezen felül együttműködést kínálunk fel számukra közös munkára.

    FIGYELEM! Ez nem verseny, ez nem televíziós show műsor, tehát itt nem diszkvalifikálunk, nem zárunk ki senkit. Ha elkezded a programot, legfeljebb TE dönthetsz úgy, hogy abbahagyod!

    Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes bemutatkozó leveledet, motivációs levéllel együtt a következő címre: [email protected]
  • ceriak
    #111
    Énis lefogytam igaz én még mindig fogyokura alat vagyok.
    Eddig egy hónap 1 hét alatt adtam le kb 15 kg átlagsúlyt.
    Naponta egyszer eszem, délközeli állapotba és nemsokat , 2 szelet kenyér átlagba ,hozzá hús a fehérje miatt, és sok zöldség , ez kiszokott tartani. Vagy fözelék vagy leves attól függ , édességekre pedig minimalizálodtam.
    Napi folyadékbevitelem 2,5-3,5 liter , és nem cökkentetettem ezt eddig.
    Napi sporttevékenységem : 1-2 órás séta , este fekvö széria férfi létemre: elején 50 és 30 -t váltakozva naponta, majd 60/30- 70/40 - és most 90/60
    nem egybe mert még nem birom el a 90-t egybe olyan 3 15 seces pihi kell.
  • sztj80
    #110
    Sziasztok!

    Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :))))

    Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
    Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

    Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
    Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:
    msn: [email protected]
    Skype: [email protected]
    e-mail: [email protected]

    Puszi Nektek!
    Timi
  • Regenon
    #109
    Sziasztok!
    Regenon retard 60 mg ? Reductil?
    Ha információra lenne szükségetek, inkább nézzetek utána neten vagy írjatok emilt a [email protected] -ra és küldők képet a dobozról és a levelekről hogy pontosan hogyan kell kinéznie!!! Valamint abban is tudok segíteni mik azok amik fogyásra vannak a patikákban forgalomban és mik azok amik nincsenek és egyébként nem is fogyasztószerek !
    Levél hátulján is szerepelnie kell hogy Regenon retard 60 mg…a 60 mg lényeges, 6 éve a gyártás kezdete óta így nézz ki, ha ez nincs rajta hogy 60 mg az nem valódi! Ne dőljetek be ! Mert azt hallottam valaki azt mondja hogy a 2007-en már nem szerepel! De szerepel nézd meg a képeken!
  • Kmarha
    #108
    csodálkoznál ha tudnád. Talán ha nem is olyan szinten mint a lányok, de hihetetlenül kényes a férfi embör is a testére, főleg a súlyára. De igaz, talán könnyebben túltesszük rajta magunkat, vagy csak titokban félretoljuk a csokit, hogy nem, ezt most nem kéne :P

    De a mackos testalkati jóállást köszönöm minden sorstársam nevében ! :D Már persze azoknak akiknek jól áll :D (mert biza jó ha jól áll ;P)
  • Zillo
    #107
    sztem a ferfiak többsegenek jol all a mackos testalkat,mondjunk lanyoknak is,persze ha ugy is oltozkodnek,h az ne tunjon igenytelennek,de a lanyok tobbsege alapbol nincs megelegedve a testalkataval,legyen akarhany kilo is...még a legvekonyabbak is dietaznak.ferfiaknal sztem ez nem tul gyakori.
  • Kmarha
    #106
    Ohh így teljesen majdnem kb érthető is a dolog. Talán ilyesmire vannak is gyengébb, egyszerűbb, kellemesebb programok.

    Viszont 3 hónap alatt 20 kilóra csak keményebb módszerrel lehet. Tudomásom szerint :D (nekem sikerült. kenyeren és boron éltem. A bor az napi sok liter és koccintos. Nem célom ezt megismételni :P) Asszem maradna a kondi meg a helyesebb táplálkozás, de kezdem megkedvelni mackós ellenállhatatlan férfitestemet! :P
  • Zillo
    #105
    nem akarok sokat fogyni,de egy 5 kilo jol jönne,viszont a hastanc miatt kell ahasamra hiznom,mert az ugy latvanyos,ha puha a hasfal,csak az a gond h kicsit több ment a kelletenel,meg en altalaban combra ill fenekre hizok,es az nem tul jo :) a tanctol pedig csak feszesebb leszek,de fogyni nem fogok töle,akarmennyit razok rezegtetek egetek..:) szoval igazabol attol h fogyok mondjunk 5 kilot,attol még nem tünik el az egesz hasam,de remenykedek benne h a combombol lemegy egy kicsi..nem vagyok egy köver lany,de vekony sem vagyok,nem is akarok,viszont par kilotol szivesen megszabadulnek,h jobban latszodjanak a vonalaim :D
  • Kmarha
    #104
    Hát pedig igy a képek alapján nem úgy tünik, mint akinek szüksége lenne rá.. hastánchoz meg szerintem amúgy sem a vékonyka kockahas illik.. de pasi vagyok.. értek is az ilyesmihez? :D

    sztj80: viszont elég átverős szagot érzek. Milyen programm is ez? (siker szenvedés nélkül? álommese.. kell nekem is! álmodni akajom!) :D
  • Fiftyjoe
    #103
    Küldtem emailt.
  • Zillo
    #102
    Huu milyen ez a program?ird le légyszi :) mindent.részletesen.pontrol pontra.köszi :)
  • sztj80
    #101
    Sziasztok!

    Mára már én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg.

    Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
    Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Írjatok nyugodtan a címemre! :)))

    Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.

    [email protected]

    Puszi Nektek!
    Timi
  • Jhon Balu
    #100
    én 198cm magas és 127kg vagyok még mielött azt hinnétek,hogy guruló gomboc vagyok hát nem.csak hobbi szinten üztem az erőemelést,ahhoz meg enni is kellett.
  • Realtibi
    #99
    ha ide is kevesen irtak meg régen
  • Z
    #98
    mondjuk a hízásnak nem örülnék, de annak igen, ha nagyobb izomtömegem lenne
    a fogyás meg nem megy...
  • Coine
    #97
    járjatok metál koncertre és menjetek be a zúzdába....tuti fogyás
  • Z
    #96
    DAGAGGY!!!
  • Hangianix
    #95
    A kedvencem ez:
    Szexőrült partiboy és színész, valamint tapasztalt szoknyavadász ajánl homályosan körvonalazott
    háztartási állást jókora mellbőséggel megáldott, 19 körüli lányoknak. Amíg nem tekertél egyet velem,
    s utána nem beszéltél róla egy magazin szexrovatában, addig mit sem láttál Budapestből.


  • FREAK
    #94
    ez jó duma :)))))))
  • Hangianix
    #93
    O olyan randa lehet, mint en. Ha cukrot reklamoznanak, a gyerekek sot vennenek. ;-)