292
Fogyás / Hízás
  • snétberg
    #211
    mondjuk jobb félni,mint megijedni.
    De én se szednék be bármit.
    Ameddig nem járom körbe a témát a kívánt termékkel kapcsolatban akkor addig nem míg nem tudom,hogy micsoda az kinek,hogy használt.
    Lehet őrültnek tartasz:)
    De azért nem megyek bele ha tudom,hogy veszélyes lehet a szervezetemre.
  • dronkZero
    #210
    Na, látod annyi a különbség köztünk, hogy én az Alli-t sem merném bevállalni.
  • kukcsin
    #209
    hát, én a gyomorgyűrűre sosem vállalkoznék!! normális esetben az ember nem fekszik önszántából a kés alá..:S akkor ezerszer Alli..
  • snétberg
    #208
    Én ezt pont fordítva látom. Én jobban idegenkedek egy zsírleszívástól vagy egy gyomorgyűrűtől. Még is csak felvágnak, szúrogatnak és utána be vagy vágva a mélyvízbe mert vékony lettél...de az elméd nem szokott hozzá és továbbra is kövérként gondolkodik. Ezt mondjuk az éhségre értem.
  • dronkZero
    #207
    "Csak úgy vagyok vele,hogy ha valaki nagyon akar valamit szedni....akkor már "valami jót" szedjen."

    Ezt értem, ebben igazad is van. Nyilván az a legfontosabb, hogy a nagy egészségeskedésbe bele ne betegedjünk. De épp ezért én ezt a gyógyszeresdit tényleg csak abszolút indokolt esetben alkalmaznám, genetikai vagy szervi probléma esetén. Nagyjából utolsó megoldásként, mint a zsírleszívást, vagy a gyomorgyűrűt. Sőt, lehet, hogy azok _után_, mert azok még mindig csak fizikai beavatkozások a szervezetbe, nem pedig kémiai-biológiai.
  • snétberg
    #206
    de egy olyan embernek ezt nem lehet beadni akinek motivációs erőként sikerélményt keres és ha talál is valamiben ami mondjuk káros is lehet...annak nehéz dolga lesz.
    Én nem akarok véleményt alkotni ezekről a szerekről vagy akár erről az alliról. Csak úgy vagyok vele,hogy ha valaki nagyon akar valamit szedni....akkor már "valami jót" szedjen.
    Bár lehet nem tudtam kifejteni azt amit szerettem volna.
  • dronkZero
    #205
    Meg kell találni a motivációt. Első alkalommal egy távkapcsolat elején voltam, volt miért fogynom. Jól elhúzódott az első randi, úgyhogy időm is volt rá... (Mondjuk az már más kérdés, hogy távkapcsolatot soha többet)

    Most haverokhoz csapódtam hozzá falat mászni, és rugdossuk-hajtjuk egymást rendesen. Az erőnléthez meg hozzá gyúrok, a számomra már bevált módszerrel.

    Szal valóban, segítség az kell, de nem feltétlen gyógyszeres.
  • kukcsin
    #204
    persze, vmilyen szintű sportolás mindenképpen kell. ha mást nem, h ne ereszkedjen meg annyira a bőröd fogyás után..
    jó lenne ha vmi segítene és picti meggyorsítaná a folyamatot.. nem azt várom h vmi,vki elvégezze helyettem a munkát.. csodát nem várok, csak segítsen..
  • manoka29
    #203
    az úszás tényleg jót tesz, csak olyan szempontból veszélyes, hogy ott aztán úgy meg lehet éhezni a végén, hogy kétszer annyit eszel, mintha otthon ültél volna. Ahhoz tényleg nagy önkontroll kell, de ha sikerül akkor az eredmény nem marad el az tuti.
  • dronkZero
    #202
    Ja, még annyi, hogy én is kiemelkedően lustának számítok, pontosan azért otthon, meg kézi súlyzók, mert nem szántam rá sok időt. Ez volt a legegyszerűbb, legkényelmesebb módszer. Nem kell eljárni otthonról, nem kell mások előtt bohóckodni habtesttel, stb.

    Ja, súlyos elhízásra a legkézenfekvőbb dolog nem jutott csak az eszembe: úszás. Az pont tökéletes, nem terheli túl az ízületeket, gerincet.
  • fabianofa
    #201
    Szerintem valakinek megy segítség nélkül is valakinek meg nem.

    Dronzeronak ment.

    Akinek meg nem azok megpróbálnak segítséget igénybe venni persze közülük elég sok nem működik. Szóval a leírások alapján nem hülyézném le azt aki reménykedik az Alli-ban. Ki kell próbálni és ha nem használ akkor sem dől össze a világ,jobban ösztönzi az embert hogy csak magától fogyhat le....!

    Az oldaluk elég informatív...érdemes beleolvasni.
  • dronkZero
    #200
    "De úgy is,hogy a túlsúly egy népbetegség,mint mondjuk a magas vérnyomás.Amit kezelni kell."

    Inkább az egészségtelen életmód a népbetegség, és ezek a következményei... Egyébként egyetértek, csak úgy gondolom, hogy a szemlélet és életmódváltás az első lépés. De ha ez megvan, akkor előbb-utóbb megoldódnak ezek a problémák is.
    Én részemről nagyon be voltam fordulva, teljesen depis voltam már. Ahhoz képest mostanában kurvajó a közérzetem, meg teljesen fel vagyok dobva, tele vagyok energiával. Ha nem mozoghatok, hiányzik.
    Csak elkezdeni nehéz, utána már adja magát...

    "De van olyan ember aki nem tud a súlyától mozogni...az nem tudom,hogy nyomná a fekvőket.Nem,hogy súllyal....még súly nélkül se menne."

    Na igen, erre céloztam azzal, hogy én azért nem voltam a tehetetlenségig elhízva, azzal a szinttel tényleg nem tudom, mit kell kezdeni... Gondolom valami egyszerűbb dologgal, sétálni, biciklizni, túrázni(még nem hegyre, hanem csak úgy), ilyenek.
  • snétberg
    #199
    dronkzero,
    ez szerintem teljesen relatív.
    Fel lehet úgy is fogni ahogy te.
    De úgy is,hogy a túlsúly egy népbetegség,mint mondjuk a magas vérnyomás.Amit kezelni kell. Ezeknél a kiugró eseteknél lehetetlen azt a módszer választani amivel te is dolgoztál.Egyébként igazad is van.
    De van olyan ember aki nem tud a súlyától mozogni...az nem tudom,hogy nyomná a fekvőket.Nem,hogy súllyal....még súly nélkül se menne.
  • kukcsin
    #198
    én dobtam föl ma a témát, úgy voltam vele, h "több szem többet lát", aztán majdcsak válaszolnak valahol.. szerencsémre mindenhol írtak..
    tök jó h sikerült ennyit fogynod.. mondjuk én nőként nem szeretnék nagyon megizmosodni, inkább karcsúbb szeretnék lenni.. ezért futok inkább! diétázok is, elhagytam a péksütit az étrendemből és elsősorban salátákat eszek, maximum csirkével vagy hallal. de örülnék ha az Alli emellett besegítene nekem..
  • dronkZero
    #197
    Még fogyózom, tavaly nyár közepe óta fogytam 13 kilót. Kb 6-7 évvel ezelőtt fél év alatt adtam le 18-at. Azért nem teljesen ismeretlen a téma...

    Mondjuk az tény, hogy nem voltam tehetetlenségig elhízva, annyira nem esett nehezemre elkezdeni. 89-ről (180 centis magassághoz) indultam régen is, most is. Az is igaz, hogy fiatal vagyok még, könnyen megy fel-le a súly.

    A módszer meg az volt, hogy fogtam két kézi súlyzót, meg egy széket, és szupersorozatban fekvőtámasz-felülés-bicepsz-tricepsz-váll-húzódzkodás. Elején nagyon kis súlyokkal, kb 3 sorozat. De minden nap. Heti egy nap pihenőt engedtem magamnak. A mennyiséget úgy lőttem be, hogy egy hétig csak azt próbálgattam, hogy az egyes gyakorlatokból mennyit tudok csinálni amíg össze nem szarom magam, azt elosztottam kettővel, és ez lett egy sorozatban a mennyiség. Kéthetente egy sorozattal emeltem a mennyiséget, mikor elértem az 5 sorozat/nap-ig, akkor növeltem a súlyokat.
    Akkor kezdtem erőteljesen fogyni, mikor beálltam a nagyobb súlyok x5-re, kb két hónap után.

    Ja, elég rendszertelenül csináltam, volt, hogy napközben, volt, hogy éjfél után, de soha nem hagytam ki.

    Egyébként ugyanezt a témát ugyanezekkel az emberekkel miért kell négy párhuzamos topicban megvitatni?
  • fabianofa
    #196
    Ezt én is osztom,pedig nekem nincs rá szükségem de hogyha valamit szednem kéne szerintem ez lenne...! Valahogy megbízhatóságot sugall.
  • manoka29
    #195
    hát én annyit tudok erről az Alli-ról, hogy simán ettől nem fogsz lefogyni. Tehát kell még mellé vmi normális diéta, sőt a rendszeres testmozgás is fontos. Szal nekem pont ezért tűnik ez tényleg hihetőnek (azon túl hogy jóváhagyta az EU), mert nem ígérnek olyanokat hogy vedd meg és utána csak ettől fogsz 10kilókat fogyni. Mert olyan tényleg nem létezik.
  • Rubenvagyok
    #194
    Természetes hogy sport nélkül nem lehet egyről a kettőre jutni! De te szerintem nem jártál még a cipőnkben! Nem valami könnyű hidd el! Van amikor kilátástalannak látod a helyzetedet! Jó mikor valamibe tudsz kapaszkodni!
  • dronkZero
    #193
    Ja, csak az Algopyrin-t nem szeded minden étkezés előtt/után, hónapokig, úgy, hogy gyakorlatilag nincs rá szükséged, csak kényelmesebb, mint mozogni.

    Sztem gyakorlatilag tökmindegy, hogy a szíved terheled le a túlsúllyal, vagy a májad/egyéb belső szerveid/hormonháztartásod vegyszerekkel... És akkor még mellékhatásokról nem beszéltünk.

    Be kéne látni, hogy csodaszerek nincsenek, fogyni kényelmetlen és munkaigényes, akaraterő kell hozzá.
    A túlsúly csak _következmény_, az egészségtelen életmód következménye, amit bogyókkal nem fogsz rendbe hozni. Sőt, ez szerintem +1 lapát az egészségtelenségre.

    Ennyi erővel azt is csinálhatnád, hogy minden másnap bekapsz egy speedet, és pörögsz valami diszkóban reggelig. Van haverom, aki így fogyott 30 kilót, de azt hiszem ezt a módszert nem tudnám tiszta szívvel senkinek sem javasolni...
  • manoka29
    #192
    detto így vagyok evvel én is. elmegyek futni vagy úszni és egyből kétszer annyit eszek utána, mint egyébként. Bár szerintem a sportot, akkor is nehéz kikerülni a látványos eredményhez. (ugye nem mindegy hogy elégeted a kalóriát vagy eltárolódik) Mindenesetre, sztem sokat nem lehet veszíteni ezzel a tablettával, annál többet nyerni ha tényleg jó.
    Igazából kéne vki akinek van már tapasztalata vele (külföldről szerzett)
  • kukcsin
    #191
    mondjuk ez igaz. elég szigorú feltételek vannak az eu-ban.. és ez azért nem az Orzy téren, meg a józsefvárosi zugárusoknál kapható sz.r.. nekem azért az, h gyógyszertárakban lehet kapni, vmilyen szinten garancia.. még drogériákban sem lehet!!!!
  • Rubenvagyok
    #190
    Én már próbáltam sportolni, nem is keveset. A fogyás nem igazán jött össze. Sokkal inkább több lett, mivel mozogtam de az amiatt nem hozott jelentős változást mivel az étvágyam iszonyatos mértékben nőtt!!! Nem volt elég 1-2 joghurt vagy valami hasonló! Így nem vált be. Tehát ha szedsz valamit mellé az lehet hogy hatásosabb.
  • manoka29
    #189
    hello. én már pár hete értesültem erről a tablettáról és annyit biztosan tudok, hogy ez az egyetlen ilyen cucc, amit jóváhagyott az EU. Én úgy vagyok vele, hogy ha ez az első, akkor valószínűleg nem kapja meg minden készítmény válogatás nélkül a jóváhagyást, tehát elég sok kritériumnak meg kellett hogy feleljen.
  • fabianofa
    #188
    Szerintem már lehet kapni,amúgy mért reklámoznák?...

    Attól még hogy "vegyszer" mért ne segíthetne?! Manapság alig lehet mondani valamit amiben ne lehetne találni vegyszer. Komolyan még a kenyérben is van valami...!

    A lényeg annyi hogy edzeni,diétázni KELL még akkor is ha szedsz valami gógyszert vagy esetleg az Alli-t.
  • kukcsin
    #187
    Zero, az algopyrin is "vegyszer", mégis megvan a maga jótékony hatása..nem? (zavarban lévő fejecske)
  • dronkZero
    #186
    Mekkora faszkalapok vagytok, hogy bogyók hatására akartok fogyni! "Minőség"? Te hülye vagy? Bevinni valami vegyszert a szervezetedbe, ami az alapvető biokémiai funkciókba piszkál bele, és ezt még minőségnek nevezni?

    Agyam eldobom, mennyi ostoba ember van...
  • snétberg
    #185
    uhh...1-2 hónap.
    Akkor miért reklámozzák??
    Biztos nem lehet még kapni?
    Amúgy mindennel így van/volt és lesz,hogy a minőséget meg kell fizetni.
    Ha már fogyni szeretnél csak a kilók fogyjanak ne pedig az évek az életedből.
  • kukcsin
    #184
    én az előbb egy másik topikban azt olvastam h már talán lehet is kapni... most akkor mi is a helyzet ezzel kapcsolatosan? lehet vagy nem?
    én vennék, az tuti.. mondjuk nem tudom mennyibe kerül, de néha rá kell áldozni bizonyos dolgokra..
  • Zsike12345
    #183
    Sziasztok!
    Nem tudtok valamilyen kondigépet otthonra, ami fogyasztja a combokat, a csípőt, és a hasat is? A legmagic csak lábra jó, meg nem tudom mi mennyire hatásos? Légyszi írjatok.
    Láttam a Kangoo cipőt, hogy az milyen jó. De neten 60000 Ft egy új. Szóval ez is kilőve.
  • Willenbrock
    #182
    Egyél este 10 után vacsorát-és vacsorára a legtöbbet,ebédre ne sokat.Fimezés,olvasás közben nassoljál chipseket-csokikat,pisztáciát.Igyál a vacsorához legalább fél liter tejet minden nap.Nekem így sikerült elhízni pedig nem is terveztem.
  • ribot
    #181
    Itthon 19.000 jó magyar forintért lehet kapni egyes kereskedő oldalakon! De szerintem mindenki jobban jár, ha megrendeli a hivatalos oldalról!
  • Kancsalka
    #180
    Nem olcsó, de aki fogyni szeretne annak megéri ezt a pénzt!
  • szanna
    #179
    Persze ez csak hozzávetőleges, gondolom hasonló árban lesz itthon is.
  • szanna
    #178
    Szia az árát megnéztem, egyenlőre csak külföldön van, egy 90db-os pakk 45 euróba kerül, hát ennyiért remélem is, hogy hatásos lesz. Már nagyon kíváncsi vagyok.
  • Kancsalka
    #177
    említettétek ezt a tablettát, amit még nem lehet itthon kapni? van róla esetleg valami tapasztalat? ismerősötök nem próbálta még? Az áráról lehet tudni valamit?
  • wahquarch
    #176
    hát én nem :(
    asszem énis ezekre az alli féle fogy tabikra leszek szokva, hátha ugy majd kijön h egészséges vagyok
  • Anomaria
    #175
    Én is!!!
  • kurtaanya
    #174
    uh,tök jó, kijött hogy egészséges vagyok! :)
  • Dorka01
    #173
    Én rákerestem mert már kíváncsi voltam.Azt írják hogy 1-2hónapon belül lesz kapható Magyarországon,nem részletezem itt az oldala,ha valakit érdekel.alli
  • jojo10
    #172
    Igen az Allit én is ismerem. Állítólag nagyon jó csak kell mellé a diéta.