41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Russ!an
    #885
    viewcast Osprey-220 erről a digi kareszról hallott már valaki valamit?
  • Borg
    #882
    Aquamarkot inkább hanyagoljuk... egy rendszeren belül sem ad ugyanolyan pontszámot ;)
  • ollie
    #881
    Bármi jó lesz. 3dmark-ok, Aquamark, különféle játékok...
  • Russ!an
    #879
    nembaj, megvárjuk! :)
  • M@TriX
    #872
    csak a a kérdés, hogy hol. ;)
    Ugyanis nekem azt mondták, hogy már BP-n sincs...
  • ollie
    #870
    írtam mailt
  • Russ!an
    #869
    [email protected]
  • Borg
    #868
    PÜ-ben intézzétek, arra van.
  • ollie
    #867
    ööööö, nekem akkor is kellene email cím
  • Borg
    #866
    Nincs bolhapiacolás basszus, ezerszer megmondtam, hogy emailben intézzétek ezt. Továbbiakat törölni fogom (de ha nem lennék ilyen lusta most, az eddigieket is..)



    Btw, a tomb raider is csak 1-2 DX9 shadert használ, és azt sem túl jól, szóval még ezt sem szeretik DX9-nek hivni.
  • ollie
    #849
    amúgy aszittem, hogy valami újabb képről beszéltél
  • ollie
    #846
    aha
  • NeoMaN
    #845
    Ez ollie-nak ment...
  • Russ!an
    #844
    ? Bocsi de nem értem.
  • NeoMaN
    #843
    amit belöktem a megvan a kép felkiáltásom alá :)
  • Gugger
    #842
    hát tudod lehet, hogy igaz ez az eredmény, de vajon tényleg valós eredmények? én csak azt hiszem el amit magam látok, sajnos lehet ez akár marketing is.
  • NeoMaN
    #840
    :) nagy kaland
  • ollie
    #839
    szerintem is
  • NeoMaN
    #838
    Jelen pillanatban szvsz a Gef4 a legjobban ármegérő kari.
    (20 K körül...).
  • ollie
    #837
    nincs is 8.1-es nvidia kártya, a gef4 csak dx8.0 :))
  • ollie
    #836
    milyen kép?
  • NeoMaN
    #835

    Szal dx8.1 alatt sem elég jó ez a kari, és ott ugyi gyorsabb a gef4 a 4x2 pipe ill. tmu miatt...
  • Russ!an
    #834
    Simán! Nem vagyok ATI fan hidd el annál nagyobb az orrom! :)
    Ami jobban megéri és nálam sokminden megfordul.
  • Gugger
    #833
    öszintén én elismerem, hogy az ATI-nak most jobban megy, ha az ár/teljesítményt nézzük, de NV jobb ha az ár/megbízhatóságot nézzük!
  • NeoMaN
    #832
    Megvan a kép!

    Csodálatos eredmények...
  • Russ!an
    #831
    JUJJJ! Elfelejtettem. Bocsi.
    Intézkedek. :)
  • ollie
    #830
    Hát engem tutira nem sértettél meg :))
  • ollie
    #829
    Na az a baj, hogy nem hasonlítottad mondjuk egy Radeon 9600-hoz. HA megtennéd, rögtön látnád a különbséget. De elég betenned a gépedbe a Gef4Ti-t és rögtön megtáltosodna az FX5600-hoz képest.
  • Gugger
    #828
    ez a véleményed, ok. sajnos nem értünk mindenben egyet, azért haverkodunk ugye?!
  • Russ!an
    #827
    Semmi sértőt nem írtam.
    De ha bárkit megbántottam SORRY! Csak végre lehet vitatkozni és nem veszekedni! :)))
  • Gugger
    #826
    én tesztelgettem ezt azt de sajnos a mostani csúcs kártyákhoz csak annyi közöm van, hogy elolvasom azokat a publikált teszteket
  • Russ!an
    #825
    Korrekt! Ez így van, viszont én teszteltem otthon. Nagyon kevés! Egy ilyen vas mellett is hurka. Ennyi. bele kell törődni, nem kell ilyen szart venni.
  • ollie
    #824
    Amúgy van valami videokari ügyben? :)
  • ollie
    #823
    na, akkor írj teszteket, amiket te csináltál :)
  • ollie
    #822
    Arra vigyázz, hogy ne legyen sértő valaki számára amit írsz. Tehát ne keverj bele érzéseket, maradj tárgyilagos.
  • NeoMaN
    #821
    Csak a tomb raider DX9 eddig, ja és a HL2 lesz...
  • Gugger
    #820
    én csak azt sajnálom, hogy a tesztek amiket publikálnak azok csak irányadóak, és ezeket mindenki benyalja, de az igazán hiteles teszetek azok amiket a saját rendszerében csinál az ember...asszem ebben egyetérünk vagy nem!?
  • Russ!an
    #819
    DE KELL! Mert amig ilyen szarokat csinál mindegy, hogy ATI,NV vagy akármi az bekaphatja! Egyébként nem kerül az olyan sokba, csak ügyesen kell csinálni, időben kell adni-venni. Egy 9700 meg simán elérhető árban van ha egy 5600-hoz hasonlítjuk! De teljesítményben sokkalta jobb.
    Szerintem bestbuy saccperkábé még legalább egy fél évig, és nezd meg mikori kártya. Na ezért tudta agyonvágni az ati az nv-t. Az R300 miatt!
  • ollie
    #818
    na, mondj egy dx9-es játékot :)
  • Gugger
    #817
    de jó, kezd éledezni ez a topic :D