392
Mindent a szerepjátékról - nem hirdetőoldal :)
  • Rincewind
    #19
    Mint a MAGUS.
  • Nuki
    #18
    Az AD&D olyan mint a magus vagy valami kártyajáték...?
  • Rincewind
    #17
    Játszik valaki Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40k esetle Mordheim játékokkal?

    Én mindhármat űzöm már elég régóta, de főleg a WHFB-t a másik kettőt csak amatőr szinten!
  • Rincewind
    #16
    >>>Nuki

    Nézz el ide!
    Itt a következőket érdemes megnézni:
    Linkek / Letöltés és itt keress rá az AD&D-re! Sok angol dolog közt van jó sok magyar is! Példajátékok, szabálykönyvek, stb...

    Osztán:
    Ezt az oldalt ugyan nem ismerem, de így első látásra elég pofásan néz ki!

    Majd pedig utoljára itt böngészhetsz picit!
  • gyurcici
    #15
    Kérdezném ki tud segíteni abban hogy a neten megtaláljam azt az oldalt ahonnan le tudom tölteni a teljes GOTHIC nevű játékot.Aki tudja kérem küldje el a [email protected] ra köszi
    Gyurcici.
  • Rincewind
    #14
    Az lehet, csak nincs kedvem áttérni egy tök új rendszerre és elfelejteni a régit :((
    Szerintem én már maradok a jó öreg AD&D-nél.
  • Efreet
    #13
    szerintem kezdd el kiolvasni az rpg.hu -t :DD
  • Efreet
    #12
    jókis Role Aids-es kiegészítők... amúgy van hozzá 1 füzetke (mármint dnd3-hoz), amiben leirogatják, hogy szerintük hogy illik mit átkonvertálni... nameg ha eleget játszottál nem lehet gond 1-2 nap alatt átírni a rendszerre a dolgokat :)
  • Rincewind
    #11
    Nézz vissza holnap, addig összeszedek neked egy csomó linket!
  • Nuki
    #10
    És innen valakinek megvan az RPGMAKER2000?
  • Nuki
    #9
    Hol van ez az AD&D vagy micsoda ez?
    Nagyon jónak tűnik ha már egyesek 10 éve játszanak...
  • Rincewind
    #8
    Lol, Nuki itt rendes RPG-ről van szó nem CRPG-ről! Tudod amit mondtam egyszer neked régebben. :)
  • Nuki
    #7
    És a Runescape... :) Amint a logóm is mutatja...
  • Rincewind
    #6
    Nekem meg az a bajom, hogy mint mondtam 10 éve AD&D-zek és ezen idő alatt olyan nagy mennyiségű kiegészítőt sikerült ''összharácsolnom'', hogy sajnálnám, ha a feledés homályába vesznének, csak mert van egy új rendszer :((
    Szóval én is kénytelen vagyok mások tapasztalataira támaszkodni ezen a téren...
  • Nuki
    #5
    Én maradok a Diablo II exp-nél...
  • Efreet
    #4
    nem próbáltam ki még. pár ismerős, akinek a véleményében megbízok, azt mondta róla, hogy nagyon szuper. :)
    én szívesebben játszom egzotikusabb játékokkal (TF2V, Earthdawn, Rifts... ) a TF2V annyira teljesen elborult, hogy a legjobb pihentető játék :D
  • Rincewind
    #3
    Kinek mi a véleménye az új D&D 3th Editionről?
  • Rincewind
    #1
    Nos biztosan vannak sokan, akik hozzám hasonlóan játszanak (vagy játszottak) szerepjátékkal! És mivel még nem volt ilyen téma, úgy gondoltam nyitok egyet :)

    A célom egy olyan fórum megnyitása volt, ahol nemcsak RPG-kről, de a hozzályuk kapcsolódó Irodalomról és a legkedveltebb RGP világokról is folyhatna vita! :)
    Tehát jöhet mindenféle szerepjáték (és remélem nem lesz rivalizálás különbözö rpg-k közt), irodalom, stb és tessék róluk beszélgetni!

    Én idestova már 10 éve aktívan AD&D-zem. De igen közel áll még hozzám a Vampire és főleg a Call of Cthulhu rendszere és világa is!
    Kedvenc világom az AD&D-s Dragon Lance. De szeretem még a Forgotten Realms-ot, a Dark Sun-t, a Ravenloft-ot, a World of Darknesst, H.P. Lovecraft világát, sőt még Ynev-et is :))
    Kedvenc íróim: R.A. Salvatore és Tolkien mester csücsül a trónon egymás mellett, alattuk pedig olyan nevek szerepelnek, mint A.E. Poe, H.P. Lovecraft, Terry Pratchett, Weis-Hickman páros vagy éppen Wayne Chapman!

    Remélem nem hagytam ki semmit... :)