392
Mindent a szerepjátékról - nem hirdetőoldal :)
  • Shiwo
    #292
    akár kezdem is akkor..

    mi például haverokkal ha tehetjük, minden hétvégén játszunk egyet..elég sokmindenbe belekóstoltunk, és sok csapatunk van, lévén "életutakat" próbálunk összehozni, de mivel olyanba nehéz 1-1 játékost kihagyni, így jóformán mindig olyat játszunk épp, amihez minden játékos jelen van..
    mesélőként momentán van egy stargate (csillagkapu) csapatom az új world od darkness szabályrendszerére, valamint készülőben ugyanerre egy Fallout...és előkészületben egy warcraft szövetséges (alliance) banda, a d20 rendszerre, melyre kijött...barátnőm ha nagyritkán mesél, akkor 7tengert vagy magus d20-t, másik haver magus d20-t mesél szintén, de próbáljuk rávenni egy starwars: saga csapatra is.. 1ik srác főleg mesélni szeret és szokott, de ő minden 3-4 hétvégén nem tud jönni, nála van Káosz-ra egy csapat (melyben a fiatalkorú játékosok is részt vesznek), egy Vampire: Dark Ages (régi rendszer), mely horrorisztikusabb, így a fiatalok kimaradnak belőle, valamint az új WoD-ra egy mini-csapat, melyet akkor mesél, ha csak 2-3 játékos van..
    osztán még van akinél szintén warcraft csapat van hordás karikkal, és dnd 3.5-ös Forgotten Realms..szóval tényleg elég sokmindenben benne vagyunk...ennek megvannak az előnyei és a hátrányai is..
  • Shiwo
    #291
    hát, mondjuk lehetne beszélni a különböző szabályrendszerekről, lehetne írni elszólásokat, történeteket, lehetne írni ki mit játszik, mi iránt érdeklődik, stb..
  • QuippeR
    #290
    ha tudod mivel, akkor tedd meg.
  • Shiwo
    #289
    felkéne pezsdíteni kicsit az életet itt, nem gondoljátok ?
  • Sceleton
    #288
    Nyugodj békében, és köszönünk mindent!
  • Dzsini
    #287

  • Gabo
    #286
  • Shiwo
    #285
    Wizards of the Coast oldalán is megemlékeznek róla
  • Shiwo
    #284
    :(
  • Dzsini
    #283
    R.I.P. Gary Gygax :(
  • c115
    #282
    .......
  • _Atti_
    #281
    jaja neverwinter nights kiválóan alkalmas erre..egyenlőre még szerintem jó darabig az egyet érdemes beszerezni, nzd meg itt a neverwinter topicokat egyikbe tudom hogy tettem be RP szerverek forumaihoz linket
  • todwardus
    #280
    NEWer Winter
    LOL
    egyébként miről van szó ? :D
  • Sceleton
    #279
    :D Hát igen...
  • Shiwo
    #278
    jól van, nem csak én írom el :D

    amúgy never...megnéztem most direkt szótárba :)
  • Sceleton
    #277
    Newerwinter...
  • Shiwo
    #276
    neverwinter*
  • Shiwo
    #275
    elvileg a newerwinter nights-ban lehet, de nem annyira egyszerü..
  • Shiwo
    #274
    sajna én szhelyi vok, nem tok segíteni..
  • norbre
    #273
    üdv!

    régebben mi is sokat játszottunk, de elszakadt a társaság szanaszét az országban..
    nekem egy olyan kérdésem lenne hogy tudtok-e olyan szgépen, hálóban játszható rpg-t amiben a dm rendesen tud kalandot írni, npc-ket berakni.. stb, a játékosok meg a saját karakterüket irányítani..
    néztem l a world of warcraftot, de abban nem lehet egyéni kissönöket csinálni..
  • hPi
    #272
    Sziasztok!

    Anno, régen nagyon sokat AD&D-ztem. Most, évekkel később, szeretnék újra szerepjátékozni valahol. AD&D óta kicsit lemaradtam. Ha tudtok adni tippeket, hogy mit lenne érdemes kipróbálni és budapesti (vagy környékbeli) klubbokat, ahol az átlagéletkor inkább a 30hoz van közelebb, mint a 15höz, nagyon megköszönném!
  • Nuki
    #271
    hasít, száguldozik lefelé a fájl, hálás köszönet :D:D:D:D
  • Shiwo
    #270
    emíl nem érkezett meg Nuki ?
  • Calver
    #269
    bal oldalon, aloldalak alatt megtalálod
  • Nuki
    #268
    itt hol? béna vagyok :( mellesleg oldal tök jó :D
  • Nuki
    #267
    30 mbyte sehova se megy fel :C
    nekem freewebem van :D
  • Shiwo
    #266
    de ez a fallout pnp, nem a d20, nem ?
  • Calver
    #265
    mellesleg itt is mosolyog az emberre egy papír-ceruzás Fallout szerepjáték
  • Calver
    #264
    miért nem regeltek UW-n tárhelyet és oda felnyomni? akkor én is le tudnám kapni
  • Shiwo
    #263
    Lvileg Lment gémélre a 2big-rő..
  • Nuki
    #262
    akkor majd ha hazajössz megoldjuk (:
  • Shiwo
    #261
    passz..nem csiná semmit..pedig még a tűzfalat is kilőttem, hátha az fogja meg..
  • Nuki
    #260
    debuta :C
    miért nem?
  • Shiwo
    #259
    áárgh

    ez a szar nem engedi Lküldeni o.O

    megprócálom a 2big.hu-ról..ha az se megy, akko valaki írja le, hova a szaxba tudnék feltölteni 30 megát, és hogy..
  • Nuki
    #258
    köszi^^
  • Shiwo
    #257
    ill. feltölteném, ha feltudnék vhá tölteni 30 megát.. de ha acc privibe egy emíl-címet, majd Lküldöm vmikor gmail-en
  • Nuki
    #256
    csütörtök-vasárnap én sem leszek itthon:)

    ....igyekszem:D
  • Shiwo
    #255
    majd feltöltöm , csak most épp menek itthonró L pár napra..addig bírd ki nélküle.. :)
  • Nuki
    #254
    ezt nem akarod mégegyszer belinkelni? :)
  • Voltan
    #253
    Meg hogy mit. Azt se ártana tudni...