392
Mindent a szerepjátékról - nem hirdetőoldal :)
  • O0D:
    #212
    LOL :))
    én majd ezt kipróbálom a félfalábú ork barátommal :))
  • Calver
    #211
    igen, tényleg szakállasat és kurva szőrösek. ezért mertem fel egyszer egy szakadék mélységét egy nagyképű, szőrös, szakállas, kurvabüdös törpe "nővel"... érts: ahelyett hogy leköptem volna a szakadékba, őt löktem le
  • Voltan
    #210
    Hát, a törpöknek az a szép. Az ogréknak meg az ogre nők jönnek be a legjobban. Ez van.
  • O0D:
    #209
    Aszem ide illik a kérdés:
    <magus>
    a törpe nők tényleg szakállasak és kurva szőrösek? a "szép" nőket nem is bírják annyira?
  • Calver
    #208
    Ma mehettem volna Vampire Live-ezni csak mikor közölték hogy 30an(!!!) játszanak, vmiért azt mondtam hogy köszönöm inkább majd máskor... majd csütörtökön játszok egy társulattal mágust, egy Ranagol pappal
  • Ottto
    #207
    rpgbookz? Mármint angol rpg könyvek? Hát csak azé mert angol :P
  • QuippeR
    #206
    és miért nem jó az rpgbookz?
  • QuippeR
    #205
    hát ez eléggé meghatározatlan, hallod-e
  • Ottto
    #204
    Szerepjátéékkönyv. Akármilyen.
  • QuippeR
    #203
    nem tudok róla. miért mi kéne?
  • Ottto
    #202
    Esetleg van valahol máshol, ami nem dc++?
  • QuippeR
    #201
    manual connect address-be benyomod, hogy például zkoobgpr.no-ip.org, majd entert nyomsz. egyébként meg keress rá a dc++-ra, ha nem tudod kezelni, mert gyorsan fogsz sokat szívni vele. (bannelnek, nem tudsz letölteni különböző okok miatt.)
  • Ottto
    #200
    HOGY MŰKÖDIK EZ AZ IZÉ
  • Ottto
    #199
    Hmm. Kösz a címeket. És most egy láma kérdés.
    Nem tudná valaki elmagyrzni hogy hogy a francba működik ez a program? Hoví írjam be í címeket? Én ide próbáltam:Filter,Mnulal connect address. De mindig disconectelt. Eleve nem tudtam letölteni, mert csak sszövegfilet hozott be, ráadásul mind anngol volt. Szóval hogy is van ez?
  • Randal
    #198
    Sziasztok!
    Keresek netről letölthető Dark Sun cuccokat és régi Rúna magazinokat!
  • Zhertun de Royg
    #197
    mert én ilyenre nem emléxem!!!
  • Zhertun de Royg
    #196
    Ez:"és a balhékbóé találd ki hogy ugyan ki jön ki jobban... egy földhöz kötött aasimar, aki íjjal nem tud jól bánni, és ha számszeríjat szerezne, azt is rögtön ellopom tőle, vagy egy összevissza röpködő íjász tiefling? istenkirály kari, annyira birom"
    És ez:"én a nagyképű csapattagokat is meg ugy globálba a nagyképű embereket is. ezért vagyok rosszban a aasimar pappal, ő ugy gondolja hogy ő mint pap minden és mindenki felett áll, és hogy én csak egy "csöves tiefling" vagyok - nagy mázlia volt hogy ezt gyorsan végiggondolta mikor egy íj szegeződött rá - de így is folyton-folyvást balhézunk"
    Mikor volt?
  • QuippeR
    #195
    zkoobgpr.no-ip.org

    az első szó rpgbookz fordítva, csak hogy egyszerűbb legyen megjegyezni.
  • Calver
    #194
    mármint ez döcömegmeg hubcím!
  • Calver
    #193
    koli.dyn.hu
  • Ottto
    #192
    Hali. Nem tudjátok honnan lehetne szerepjátékkönyvet letölteni? Mielőtt rávágjátok hogy dc++, mondjatok valami hub-címet is. Kössz
  • nemcsakfeel
    #191
    "Régen nagy játékos voltam, de most már nem szívesen csinálom. Valahogy nincs lelke az egésznek... "

    akkor van lelke, ha úgy játszotok, ez teljesen független attól hogy kijött egy új szabály könyv, na és mi van akkor ? faszomnak nem kell ha a régi jobban fog tetszeni.
    magus rulez!
  • GaVino
    #190
    Holnap ellátogatok az Átjáróra (MOM-park), kíváncsi vagyok Ian Watsonra, no meg az új M.A.G.U.S.-ra.
  • QuippeR
    #189
    szerencsére manapság már szinte mindent be lehet szerezni dc++-ról.
  • Voltan
    #188
    Hát, nem M.A.G.U.S.T. kell játszani. Én AD&Dt nyomattam sok évig, és nem "itt a dándzsön, gyakjunk vazze" szinten. De mondjuk a TSR-nak is kellemes üzletpolitikája volt. Egy barátom megvette a Menzoberranzan boxed set-et, ami ugyebár a drow-k(sötét elfek) világának leirása. Az egyik bekezdésben pedig nagylelkűen közölték, hogy amennyiben kiváncsiak vagyunk a sötét elfek tulajdonság módositóira, meg skilljeire, akkor vásároljuk meg a Drow of the Underdark cimű kiadványukat is. Brrrrr.
  • Punker
    #187
    te játszottál? ezt eddig nem is tudtam.
  • Loogan
    #186
    ...ja, és MAX illusztációit nem lehet helyettesíteni egyéb silány képekkel, mint ahogyan azt megtették később Valhalláék. Mondjuk az új borítót nézve ez legalább pozitív.
  • Loogan
    #185
    Az új M.A.G.U.S.? Már így is tápos az egész.
    Véleményem szerint a M.A.G.U.S. 2. kiadás + 1-10. RÚNA + HGB nagyon nyerő volt. Onnan, hogy kijött a 2.törvénykönyv, meg a többi sz@r, el lett b@szva a egész.
    Régen nagy játékos voltam, de most már nem szívesen csinálom. Valahogy nincs lelke az egésznek...
  • QuippeR
    #184
    meg kéne venni barátomnak szülinapra, csak az a baj, hogy közben lehet ő is megvenné. ejj, ha elmondom oda a meglepetés, ha meg nem, akkor nyakamon marad egy könyv, és nem lesz ajándék. sux0rs.
  • GaVino
    #183
    ez lemaradt:
    Terjedelem: 608 oldal (A4)
    Ár: 6500 Ft
  • GaVino
    #182
    Bemutató a szombati Átjáró-napon.

    http://ynev.inomi.hu/iras/pic/MAGUS_Wallpaper_1024.jpg

    copy az Inomiról:

    A tíz éves szerepjáték új szabálykönyve az általunk vártnál is vastagabb lett. A kezdetben tervezett 400 körüli oldalszám a végére mintegy másfélszeresére nőtt - azaz 608 oldalra. De nézzünk néhány példát, hogy mit is takar ez:

    - a teljes, új M.A.G.U.S. szabályrendszert

    - teljes és részletes karakteralkotási szabályokat

    - az új anyagokat (regények, novellák) is magában foglaló világleírásokat, kitekintés a távoli múltra és jövőre

    - 6 ynevi közismert faj plusz 6 (csak a Kalandmester által engedélyezhető) elfeledett vagy kevéssé ismert faj - részletes leírásokkal (M.A.G.U.S. regényekből származó hangulatkeltő idézetek, személyiség, megjelenés, kultúra, tipikus nevek, kalandozók, jellemzők, valamint opcionális faji hátrányok)

    - 4 alapkaszt (fegyverforgató, szerencsevadász, novícius, arisztokrata)

    - 17 kalandozó kaszt (bajvívó, barbár, bárd, boszorkány, boszorkánymester, fejvadász, gladiátor, harcos, papok, paplovagok, lovag, pszi-adeptus, harcművész, kardművész, tolvaj, tűzvarázsló, varázsló)

    - kibővített pszi (számos új siopa-rendszerű diszciplina)

    - részletes felszerelés, fegyver, vért táblázatok és leírások; különleges és mágikus anyagok leírásai

    - A Kalandmester által engedélyezhető, csak magas szinten felvehető 13 belső kaszt (például: Slan Nagymester, Kobra Mestertolvaj, Hergoli Villámmester, Gorviki Vértestvér, Csatamágus...)

    - néhány példa szörnyetegekre

    - részletes útmutató Kalandmestereknek, tanácsok a különböző játékstílusokhoz

    - és még rengeteg érdekesség...
  • QuippeR
    #181
    ezt majd asszem én is megnézem, bár a régivel soha nem játszottam.
  • Punker
    #180
    új M.A.G.U.S ???????
  • GaVino
    #179
    Ha a nyomda is úgy akarja szombaton jön az új M.Ó.K.U.S.
    Bár már elég rég nem játszom, azért kíváncsian várom, hogy mit hoztak ki a d20ból a fiúk.
  • QuippeR
    #178
    nem is számítottam arra, hogy egyből mindenki ugrana az ötletre, de azért szar lenne végül egy sok munkával elkészített rendszerrel, meg egy frissen bejegyzett domain-névvel pofára esni.
  • Calver
    #177
    hát nemtom... én nem valószínű nagyon rá lennék hangolva, van jobb dolgom is ált. koczkulásnál, érted... szal passzolom a kérdést...
  • QuippeR
    #176
    látom ezzel megöltem a topicot
  • QuippeR
    #175
    az van, hogy én volt osztálytársaimmal nyomom. én Győrben, megint más Pesten. ezért szorultunk a netre. most egy zárt körű oldalunk van, de valószínű csinálni fogunk egy publikusat, viszont nem tudom erre mennyi az igény.
  • Calver
    #174
    sztem ja, bár... ahhoz sztem tul szociálissá váltam utóbbi időbe hogy gép elött koczkuljak és neten nyomjam!
  • QuippeR
    #173
    hát az furcsán is nézne ki.

    tényleg, te játszanál online hagyományos szerepjátékot, ha lehetne?