166699
  • Pzh
    #1942
    Közben külföldi fórumokon értelmes válaszokat kaptam, érdekes módon nem hülyéztek le senkit sem, nem mondták, hogy olvass vissza, mivel azóta már változhatott egysmás dolog (tudjátok az idő telik), és elmondták, hogy hamarosan várható sandbox is, szerver is.
    Csak ezelőtt több helyen is olvastam sandbox-ról beta2-höz, kiderült azokat többen is elírták/félreértették. Mindenesetre ide sem írok többet, hülyézzétek tovább egymást, és 4-5 napos információk visszaolvasására buzdítsatok mindenkit, mert ugye mindenki olyan buta.
  • Pzh
    #1941
    Baromira nem furcsa,nézz körül google-ön, vagy akárhol, pl gotwow, esetleg egyéb community oldalakon, azt hittem itt vki esetleg okosabb, de látom itt csak hülyézésben jobbak egyesek. Egyébként beta2 különbözik, mert már több terület van benne, azokra lettem volna kíváncsi.
    Sztem pedig az az idióta aki nem képes értelmes választ adni. Azt hittem egy fórum emberek közti kommunikációra való, de látom inkább egymás baszogatására.
  • Dr DeViLKiNG
    #1940
    4. nem értem minek neked sandbox... ugyanaz van benne mint a beta1 ben!
  • Dr DeViLKiNG
    #1939
    1. ha olyan sok helyen olvastál róla, akkor nem kellett volna már vmi linket, vagy egyebet találnod?? furcsa...
    2. talán azért nem megy, mert éppen nem megy a server...
    3. engem minden idióta dühít, aki ilyen hülyeségeket kérdez (elvilveg te olyan sokat olvastál róla, de sehol nem találtál hozzá leírást/linket/bármit, furcsa... NAGYON furcsa...)
  • Bakutyin
    #1938
    de tényleg..ez a sandbox..ez micsoda???
  • Pzh
    #1937
    Ja, és, ha egyeseket nagyon dühítene a rendkívűl egyértelmű válasz, akkor ide is küldhettek választ:[email protected].
    Kösz.
  • Pzh
    #1936
    És még vmi: ezzel az ip-vel mit kezdjek? Merthogy akárhová írom nem csatlakozik. Egyébként nekem csak az kéne, hogy saját ip-mre tudjak csatlakozni, hogy simán mászkálhassak a wow-ban.
  • Pzh
    #1935
    Örülök, hogy vkit ez feldühít, de lehet, hogy se crack, se server nincs hozzá, viszont működő sandbox van, ezt több helyen olvastam. Egyébként kösz. És képes vagyok visszaolvasni.
  • Dr DeViLKiNG
    #1934
    De ha már itt tartnuk, nesze beta2 server:
    63.226.39.32

    (semmi újdonság nincs beta2 ben amit megnézhetnél egyébként)
  • Dr DeViLKiNG
    #1933
    Ez a nagyon dühítő!
    #1855-ös hozzászólás...
    hogy ennyit se képesek visszaolvasni
  • Hunnenkoenig
    #1932
    a homokbanyabol?
  • Pzh
    #1931
    Sziasztok! Nem tudja esetleg vki, hogy a beta 2-höz honnan lehet sandbox-ot tölteni? Kösz.
  • PhantomW
    #1930
    csak a véleményem mondtam, amúgy wow is bejön simán, más feelingje van és egy kicsit szabadabb az irányítás ami lehet előny és hátrány is
    ha a wow is most környékén jelenne meg el is gondolkoznék rajta meikre fizesek elő
    de mivel wow csak szeptember után lesz, ezért nem kérdéses
  • shala
    #1929
    ezekben a játékokban sohasem ez szűmitott, vagyis ott volt pl a diablo 2, olyan bünronda volt, de mégis éveket vett el az életemböl, a hangulat ami számit
  • Alblink
    #1928
    Mi lessz majd ha everquest2 megjelenik utana a wow grafikalya olyan lessz mint egy mosott szar.amugy a wow-ba is vannak jo seggek csak nem realisak.
  • shala
    #1927
    még a végén kiderül hogy mindenki azért játszott hogy a csajokat bámulhassa :)
  • Nexushun
    #1926
    A seggek is jók, de azok a DE szilikon dudák, az nem semmi mikor varázslás közben hullámzanak :P
  • Bakutyin
    #1925
    shala...:DDDDDDDDD...én is ezt csináltam:DDDDDDDDDDD
  • shala
    #1924
    ja és a lineagem egy sima vinyofejreesés következtében elveszett mindörökre :)
  • shala
    #1923
    én spec arra gondoltam hogy hangulatilag jön be jobban wow grafikája , meg maga pályaszerkesztés..Vagy nem is tudom minek nevezzem. :) Játszottam én is sokat lineagel , annak a grafja sokkal reálisabb, de ennyi, viszont azok az isteni seggek áááh , azért volt mindenki lány karival :)
    Soha nem értette senki miért állok olyan közel a másik karijához, azért hogy a seggét nézzem :)
  • Valen
    #1922
    Bakutyin: A L2 bétája már rég Angol, de már annak is vége, most lesz majd végleges :))
  • Bakutyin
    #1921
    loool-de tényleg...te hogy jutottál béta kulcshoz?
    ...mindazonálltal várjuk a beszámolóidat.a lin2 meg gyönyörű, egyszerűen meseszép...de mivel az open betaja japán +még a lentebb említett okok miatt(lapos qwestek..a fejlődés ISZONYAT unalmas..stb), ezért én a WOW-ot jobbnak tartom, elő is fogok fizetni rá (persze ha anyuci beleegyezik..) A Lineage-t meg letöröltem!!!
  • Alblink
    #1920
    Ménnyiért adnad el a beta cdkeyedet?lehet hogy jobb a L2 grafikalya de szerintem a wow-hoz nem illene masfajta engin és ami most van az iszonyat.
  • Rincewind
    #1919
    El ne kezdjétek ezt az "én játékom úgyis jobb, mint a tiéd" vitát. ^.^
  • PhantomW
    #1918
    L2 után tényleg borzasztó a Wow grafikája
    azt nem tudom hogy Wow ba mér lenne érdekesebb a fejlődés ugyan úgy gyakni kell a mobokat, másrészt a L2 be legalább lesz Várháború
  • Nexushun
    #1917
    Ja meg az open beta kezdési időpontot mindenképp :P
  • Ferro_TwL
    #1916
    Mar regisztraltam magam nalatok reg, csak miota olvastam egy hihetetlen ertelmes hozzaszolast (valami ilyesmit irt, hogy remeli olyan lesz a harcrendszer benne, mint NW-ben lol, sot meg az egyikot is elismerte -pont L2-ben dumaltunk errol, de nem mondom ki:)- hogy azert ott is vannak olyan hozzaszolasok amitol egnek all a haja:D) azota nem nagyon olvasgatom a forumot, a betarol meg a hivatalos beta oldalon es forumon tajekozodom. (Ennek ellener profi az oldal, meg gyakran frissul ahogy latom grat.)

    Mindenestre ha lesz ilyen sorsolas ide is kiirhatnatok:D
  • radical
    #1915
    Shala:
    Lineaget taiwani zárt béta óta nyomtam, grafikája sokkal kidolgozottabb, a karakterek sokkal részletesebbek (a csajok qrvajók), a világ viszont szvsz nem olyan hangulatos. A wow lowpoly, de sokkal jobban üt a világ hangulata. A L2-ben szvsz hihetetlen unalmas fejlődni, unalmasak a küldetések. Annyi volt a csata, hogy megkerestem a szintemnek megfelelő szörnyet, ráklikkeltem, aztán néha megnyomtam a megfelelő F-gombokat. MP3-akat kellett alatta hallgatnom, hogy ne unatkozzak. Biztos vagyok benne hogy magasabb szinten 20-30 sokkal izgalmasabb, de míg addig eljut az ember, megőszül. Ja és tényleg sok benne a seggfej, scammer, pker.

    Ferro:
    szerencsére az SG fórum a magyar WOW közösség kis szelete, a nagy szelete a wow.hu fórumában található, és nyugodtan megnézheted, ott mindenki tök normális. Az SG mindig is híres volt arról, hogy van rajta pár IQbajnok, ezek ha meg is veszik a WOW-t (de szerintem nem fogják, mert anyu-apu nem engedi majd) akkor pár hónap múlva, miután mindenki kiutálta őket, abba fogják hagyni. Az MMORPG-kben szerencsére viszonylag jól megy a természetes kiválasztódás.

    Elviekben kapunk majd kisorsolandó kulcsokat, a gond az, hogy még a saját használatunkra szólókat se kaptuk meg. Biztosan ki fogunk találni valami nyereményjátékot hozzá, amit a tagok között fogunk kisorsolni, úgyhogy érdemes minél hamarabb regisztrálni.
    Lesz európai open béta is, ott mindenki kipróbálhatja majd a játékot.
  • Gyul
    #1914
    Darkhorse: ezt jól összehoztuk (1mp)
  • Gyul
    #1913
    Leszmajd open béta is mielőtt megjelenik.
  • DarkHorSe
    #1912
    gondolom lesz majd open beta
  • Ferro_TwL
    #1911
    Megneztem a videokat en is, haaaat nekem L2 utan nagyon nem jott be a grafika, persze nem ez a lenyeg, de akkor is:)

    Visszaolvasgattam a forumon jopar oldalt, eleg szornyu ami itt megy es ez meg csak a magyar Wow kozonseg egy kis szelete mi lesz itt nagyban:(

    Meg annyit, hogy ugy halottam, hogy majd a Wow.hu-n fogtok kisorsolni valamikor beta kulcsokat, na ehhez mit kell csinalni, hogy reszt vehessek a sorsolasba? (Muszaj lesz valahogy bejutnom barmilyen betaban, mert ki kell probalonom a jatekot mielott megvennem, igy nem merem majd.)
  • Hunnenkoenig
    #1910
    A blizzardnal grafikus istenek dolgoznak! Bar nekem ez a comic hosszu tavon nem tudom, hogy be fog-e jönni...

    Azert a Lineage szerintem nagyon szep es nyomtam is volna tovabb, ha nem lenne SWG es nem lettek volna olyan bunkok benne az emberek...ez teljesen elvette a kedvem töle...
  • shala
    #1909
    megnéztem most az összes fellelhetö videot, és a wow grafikája meg ugy az egész két perc alatt is bealázta lineaget, legalábbis szerintem
  • shala
    #1908
    ej jol hangzik, föleg az a kémtörpe :))
    nyomtad lineaget is gondolom ,melyik jön be inkább?
  • radical
    #1907
    Ja és még látszik, hogy rettenetesen béta, 500 és 250 közötti a ping, rendszeresek a szerverleállások és a talentek is ki vannak kapcsolva.
  • radical
    #1906
    Na áll a worldserver, úgyhogy pár gyors benyomás:
    - grafika lowpoly, de hangulatos és gyors.
    - a világ sokkal hangulatosabb a gotwowos szervereknél, több az élet, playerek, npck, lények, a kezdő területen egy-egy keményebb szörny körül halmokban állnak a newbie-k hullái
    - elég gyorsan lehet 4-5-ös szintig eljutni, utána picit belassul.
    - zene nem sok van még alatta, pár enviromental effekt megy.
    - harc SZERINTEM izgalmasabb mint az L2-ben, jobban kell figyelni, forgolódni, taktikázni.
    - a warlock első summonja az imp valami "halál" aranyos! Úgy fut mint valami szerencsétlen, púpos bohóc. Imádom.
    - varázslatok effektjei szépek, jól kidolgozottak.
    - rengeteg az UD warlock

    - Szörnyek szintjére nagyon kell figyelni, 2-3 szinttel magasabb lény majdnem tuti hogy megfektet.
    - Meghaláskor nagyon jól néznek ki a szellemek, gyorsan vissza lehet jutni a testhez.
    - UD kezdőváros kellős közepén egy törpe játékos hullája hever. Senki se tudja hogy jutott be. :o)
  • shala
    #1905
    mi regisztráltunk,csak nem kaptunk kódot :(
  • Hunnenkoenig
    #1904
    Hat ezaz...szerencsesnek kell lenni, nem szepnek... :-(

    En ket amerikai baratomat is kertem, hogy regisztraljanak nekem, de egyik sem tudott eppen, mert nem fertek pc-hez pont akkor....

    ez aztan a pech...
  • shala
    #1903
    minimum egy szopacs volt :)
    hiába irunk neki, ö már játszik :)