166698
  • Hunnenkoenig
    #1780
    Na, letöltöttem, de persze cd-key-t ker! Most akkor mi van? Honnan szedjek cd-keyt?
  • Dr DeViLKiNG
    #1779
    #1734
    erről csak ennyit, h még ennyit se tudtok visszaolvasni...
  • Macros
    #1778
    jaaa és onnan kezdjétek, hogy letöltöd a hmmm programot, ahova beirod hogy hmmm. és akkor kezdi tölteni betát. :)
    aztán ezt meg azt csinálsz és fenn vagy, gyilkolhatsz... :)
  • Macros
    #1777
    Basszus ja, nyomjatok valami utmutatót, mert itt szerencsétlenkedem mint valami fasz. :)
  • radical
    #1776
    Hát igen, az erotikus munkák mindig jól fizetnek.
  • radical
    #1775
    a realmlist.gotwow.net-re mindig is kellett jelszó, de azt írtál be amit csak akartál, a lényeg hogy sok karakterből álljon.
  • Bakutyin
    #1774
    A hömpölygő tömeg ezt zengi:
    "-ÚTMUTATÓT AKARUK!!!!UTMUTATÓT A NÉPNEK!!!!"

  • Bakutyin
    #1773
    A TÖMEG BÉTA TELEPÍTÉSI ÚTMUTATÓÉRT ESDEKEL...
  • Gyul
    #1772
    Onnan veszem hogy régebben csak kóddal lehetett bemenni hogy most nemkell kód azt nemtudtam mert mindig bevan írva a kódom.
  • Dr DeViLKiNG
    #1771
    3. kerestem 15 rongyot 2 nap alatt azzal h halara untam magam ^^
  • Dr DeViLKiNG
    #1770
    1. örülök h ilyen hamar kijött...
    2. gotwow ra NEM kell regelni, max ha foruba bele akarsz irni, nem tudom h gyul honnan vette ezt a baromságot...
  • Alblink
    #1769
    Ha tolem kerdezed 18,és regota,na de mindegy tudom hogy szar vagyok de 2mailt kér de es ha ugyanaz nem fogadja el ha meg kulonbozo akkorse ezert kerdeztem mert szar az angoltudasom de mar osszejott.igazadvan ilyet nem kellet volna kerdeznem.melyik letoltovel lehet maxosan tolteni60-al és milyen arany legyen a feltoltesnel,mert bittorentel max30volt?
  • radical
    #1768
    Te hány éves vagy? Régóta foglalkozol számítógéppel?
  • Alblink
    #1767
    A gotwow regnel mi az a ket email cimn és ket nev kulonbozot kell megadni,és melyik országreszt vallaszam mindegy?
  • Braveheart
    #1766
    De belassítja picit... pl. az 512-es Adsl-nél alapban 66.09-el lehet letölteni. A dc-n a min. upload ugye 8kb/s, és ekkor a download olyan 50 krül mozog.
  • Alblink
    #1765
    Koszonom,remelem valamelyik osszejon.van magyar aki valamelyiken nyomja.ha igen melyik a jobb?
  • Gyul
    #1764
    Természetesen blizz szervere nem tudsz menni ezzel.
    ittvan 2 tört szerver:
    abys: 200.171.6.148
    gotwow: realmlist.gotwow.net
    69.56.169.51

    A gotwow-oshoz itt kell regelni magad: http://www.gotwow.net/
  • Alblink
    #1763
    És ehez nem kell cdkey mehetsz rendes beta tesztelok szervereibe,vagy csak tort szerverekre enged fel?majd ha tudtok mondjatok egy jo szervert.Nem raktok ki egy beta telepitesi utmutatot nagyon jo lenne.
  • Gyul
    #1762
    Alblink: A www.worldofwarcraft.hu-n olvashatsz róla mennyi sok ujdonság került az uj bétába, de értsd meg itt minden a szervertől függ ha nincs egy fullos szerver akkor nemtudsz csinálni semmit és nem is látod az ujdonságokat benne.
  • Alblink
    #1761
    Én abc-vel vagy bittoral toltom max donw 25volt és upload3,na mindegy ha valki kiprobalta irja le milyen,vagy jobb e mint az elozo beta?
  • Gyul
    #1760
    Én levettem 3k ra az upload-ot és felmentt a letöltés 40k ra is és néha még följebb is.
  • radical
    #1759
    Használj Shareazát.
  • radical
    #1758
    Hát én amikor 8k-ra teszem az uploadot akkor 25-30k-val tudok tölteni, ha 3-ra akkor meg 10-15k-val. A bittorrent szerencsére figyeli, hogy mekkora az upload/download arányod, így aki túl alacsonyra teszi, az lassabban tudja szedni (anti-leech). Érdemes az uploadot a max UL felére beállítani, akkor ADSL-en nem lassítja be a letöltésedet.
  • radical
    #1757
    Azért szedd csak le.
  • inecromancer
    #1756
    Valoszinuleg ebben is majd ugyanazokat lehet (kesobb) mint az elozoben. Jarkalni, partyzni, klanozni, questek (amiket a crackerek csinaltak hozza), mobokat olni (amiknek a spawn pontjait crackerek helyeztek el), talan mountokat hasznalni, par alap skillt, nemtudom.
    Szamomra ez teljesen nulla, szinte semmi ertelme ezzel elkezdeni jatszani, mert a jatek 10%-a kb, es kozelsem adja vissza az igazi hangulatot. Mar azt is megbantam h alphaval jatszottam, bar ott legalabb megertettem h felesleges a lopott verziok tort szervereire varni.
  • Gyul
    #1755
    Ez a béta a legujabb

    Amugy minden a szervertől függ hogy mit tudsz benne csinálni magában semmit.
  • grebber
    #1754
    Ez a béta milyen ?????
    Miket lehet benne csinálni???
  • Gyul
    #1753
    Kell hozzá egy letöltő progi
    amit innen tudsz leszedni: http://pingpong-abc.sourceforge.net/

    Ezután ráklikk a torrent fájlra és megadod hova töltse és már jön is, ne lepődj meg mert lassan indul nagyon de 1-2 óra után felkuszik azt jön ugyahogy :). (Az upload-ot vedd le minimumra 3kbytra így gyorsaban jön)
  • ArTe
    #1752
    És mégis mit csináljak ezzel a torrent -filevel???
    Felvilágosítást előre is köszönöm. :)
  • Gyul
    #1751
    1-2 hét lol
    tessék ittvan ezen:
    http://www.wow-beta.net.tc/

    Szivesen
  • Dr DeViLKiNG
    #1750
    erre 1-2 hétig esély sincsen
  • Alblink
    #1749
    Igen az kiraly ha valaki rajon hol lehet leszedini az ujabbat az irja meg.koszonom
  • dracoon
    #1748
    nem szerdan fog, hanem ezen a heten szerdan jelenT meg :)

    egyenlore fogalmam sincs honnan lehetne leszedni..
  • Alblink
    #1747
    Szerdan fog megjeleni az uj patches beta valtozat 2giga valaki ha tudja honnan lehet majd lesszedni akkor irja le köszönöm.
  • Alblink
    #1746
    És melyik oldalon lehet letolteni az ujjab betat?vagy a regit?valaki mondja meg köszönöm.és az én kedvemért is kirakhatok beta telepitesi utmutatot.
  • shala
    #1745
    akkor a régi bétával immáron nem lehet mit kezdeni ?
  • Bakutyin
    #1744
  • Crazyn
    #1743
    az én kedvemért is :D
  • Bakutyin
    #1742
    szerintem ki kéne rakni az alfa helyére "béta telepítési útmutató"-t...az ilyenek mint én+kgb+.stb kedvéért....
  • Dr DeViLKiNG
    #1741
    Nna, elkezdődőtt az újabb push, ami újabb 2 gb wow-t jelent nekünk ^^
    (dejavu... nem egy hónappal ezelőtt is ugyanez volt??!! :DD)