166699
  • Lynx_TWL
    #2062
    ok kösz, ezt a I-I@cI<3r nyelvet értem, cska nem tudtma mi ez a Leet
  • Hunnenkoenig
    #2061
    bazeg, most megfogtal! :-)
  • Botond #2060
    mert egy n00b vagy :-DDDDDDD
  • Shaman
    #2059
    lít
  • Hunnenkoenig
    #2058
    Ok, lehet igy is, meg ugy is, szajiz szerint, de igaz, tied a helyes!

    Mivel en nem vagyok 1337, ezert nem is tudom annyira :-)
  • Botond #2057
    1337 akkor már egyenesen ^^
  • Hunnenkoenig
    #2056
    L337 = Leet = Elite

    Elite-nek nevezik azt, aki valami kivalo csavo, de gondolom a szo jelenteset erted.
    Miutan a kis 13 evesek elkezdtek hasznalni a hacker nyelvet, amiben a betük helyett szamokat irtak meg ilyesmi, inkabb atfordult az ellenkezöjere es mar lealacsonyitoan hasznaljak a "leet" szot. Kb a n00b-al egyenlö :-)
    A különbseg, hogy a L337-ek mondjak mindenkire, hogy n00b, pedig ök a legnagyobbak :-)

    egy kis hacker lecke:

    a = @
    e = 3
    k = |<
    o = 0 (nulla)

    stb.
  • shala
    #2055
    eu bétáról van már vmiféle hir?
  • Ferro_TwL
    #2054
    Olyan mint Devilking kb:)
  • Lynx_TWL
    #2053
    mi aza a L337??? soha nem tudtam
  • dracoon
    #2052
    lebuktam

    az ok pl., ha van kulon battlegrounds zona ahol megy vmi varfoglalosdi, es van meg az arena meg a duel..

    de ha tenyleg ugy lesz, hogy barhova lehet rohangalni a vilagban (ellenseges terulet), es nemlehet megtamadni a pl. +10/-10 jatekosokat...

    ...az nagyon gaz lenne, csak kitalalnak vmi mas megoldast..
  • Hunnenkoenig
    #2051
    Ma jön az is.
    tegnap nem voltam itthon egesz nap :-)
  • radical@work
    #2050
    Te meg mit irogtasz? Nincs jobb dolgod?
  • Ferro_TwL
    #2049
    Nem azert de a Full PvP-en (full FvF itt inkabb) es a zonas es level restriction-on kivul mas nem nagyon van. Es a blizz forumon meg regebben az utobbit pedzegettek.
    Persze ettol lehet, hogy kitalalnak valami forradalmian ujat, de ez a jatek nem eppen a forradalmi ujitasokrol szol.
    Vegul is tok mind1 nekem milyen lesz, ha lesz kulon full FvF server akkor mar nincs gond:D
  • dracoon
    #2048
    nem tudja senki, hogy lehet pk-zni es hogy mukodik a pvp, mivel a betaban nincs meg ilyen, es a blizzard se kozolte meg sehol egyertelmuen, mikeppen tervezi a dolgot :) ugyhogy minden csak talalgatas..

    rengeteg "Mi van akkor, ha .. ?" kerdesem van, amikre el se tudom kepzelni, hogy oldjak majd meg pvp teren.. :)
  • Shaman
    #2047
    Hunnenkonig: 4. fordítással mizu?

    Vagy már meguntad?:-)
  • Ferro_TwL
    #2046
    Sehogy. Raadasul, ha minden igaz lesz szint kotottsge is (pl: hiba latsz meg egy masik frakcioba tartozo karit, ha van kozetetek szintkulonbseg -nem tudni pontosan mekkora- akkor nem tudsz hozzanyulni, vagy PvP zonaban egyszeruen nem is latod), aminek van elonye, hogy egy level 40 nem fog agyoncsapni egy level 10-et, csak a vilagot csapja agyon. De lehet lesz full FvF server is az lenne a jo:)
  • Shaman
    #2045
    Aham,de ha kihívás/elfogadás alapon müxik,s mondjuk én nem fogadom el,akkor hogy tud lepk-zni?
  • inecromancer
    #2044
    A masik frakcioba tartozo jatekosokat elvileg csak pvp zonakban, sajat frakcioba tartozokat pedig vagy arenaban, vagy parbaj rendszerben, ami kihivas/elfogadas alapon mukodik. Ezt akarhol lezavarhatjatok, akar az erdo kozepen is.
    Viszont a masik frakcioba tartozo emberkekkel sajat foldon nem tul valoszinu hogy talalkozol, pl.: a 90es szintu stormwindi orok nem sokat hagynanak beloluk.
  • Shaman
    #2043
    Valaki magyarázza már el nekem,hogy hogy is lehet itt pk-zni??
    Mert elvileg egymást csak a PvP zónában gyakhatjátok,nem?
    Aki meg bemegy egy PvP zónába az legyen tisztában azzal,hogy megölhetik...
    Szal valaki magyarázza már el,hogy ez hogy müxik egy MMORPG-ben,mert nekem nem tiszta... (Diabloban tudom hogy van,de az más tészta)
  • Hunnenkoenig
    #2042
    Nem magyarok voltak. Azokkal egyel sem talalkoztam :-)

    Ez altalaban volt a tarsasag.

    Egyebkent az SWG-ben is sok uj MMORPG kezdö volt, mert sok Star Wars rajongo jött, akik azt sem tudtak mi az az MMORPG es megis nagyon jo a tarsasag. En eddig 2 igazan bunkoval talalkoztam. Ök mindjart ignore-ra mentek.

    Szoval az ujonc nem egyenlö a bunkoval.

    Egyebkent a n00b-ozas a sima kis szerencsetlenekre ment, akik csak fel mertek tenni egy kerdest.

    DeVILKING: te nagyon elite-nek kepzeled magad, szoval inkabb te vagy a n00b a szememben! Te vagy az a fajta, aki lenoobozza a masikat, csak azert mert nem jatszott meg annyit, mint te.

    Az igazi elite az, aki ismeri a jatekot es segitökesz es normalis es esetleg ez altal hirnevre is szert tesz, mert konstruktiv modon kezeli a dolgokat, jokat ir a forumokra stb.

    Azokra fel lehet nezni.

    Az, hogy elküldesz valakit az annyaba, mert megkerdezte, hogy hogy kell ezt vagy azt csinalni, attol meg nem leszel elite, max L337, azzal meg hamar felkerülsz az ignor listakra.

    Ez nem flame volt csak egy velemeny!
  • Alblink
    #2041
    Oké akkor oda ird majd az infokat.
  • radical
    #2040
    Csak ne ide hanem a CoH fórumba...
  • Alblink
    #2039
    Ti mar nyomjatok is a CoH-t mennyi a game és a havidija?Ha mar nyomjatok a gamet irj le egy ket infot hogy milyen.
  • Ferro_TwL
    #2038
    Jaja mindenki jojjon CoH-re lehet benne repulni meg minden, es majd lesz valamikor jo kis PvP is most meg sajnos nincs.

  • Crazyn
    #2037
    Beírom ide egy kis reklámként, nehogy csak Ferro meg én legyünk az egyedüli Magyar CoH játékosok:
    City of Heroes
    :D
  • Lynx_TWL
    #2036
    nincs ilyen besorolás:) mindig van legalább egy "arany középút"
  • Des
    #2035
    .DD
  • Dr DeViLKiNG
    #2034
    ja igen, meg itt nem is flamelnek, ez nem arról szól... (csak néhány vadparaszt akarja ezt mindig elérni(mint te is most))
  • Dr DeViLKiNG
    #2033
    hehe lol, én is látom te melyik vagy... de
    1. qurva korán keltem, melóztam, tehát nincs kedvem flamehez
    2. te mondod? nézz már magadra
  • DarkHorSe
    #2032
    úristen...
  • Dr DeViLKiNG
    #2031
    értesz a játékhoz? igen nem (máris be vagy sorolva)

    egyébként elfelejtettem mondani, hogy mennyi lenne megakadályozni botozást, kill stealt, pkt... de sajnos ehhez még blizz embereinek sincs esze... (ugyanugy mint balancehoz...)
    vegyük pl botozást: ugye itt főleg a macros segítségével megy... akkor mi lenne ha mondjuk szabályokat raknánk rá?
    1. max 2-5 parancs
    2. nem hivatkozhat ujabb macro ra
    tehát ez bot ügyileg kilőve. marad a script, ehhez csak annyit, hogyha normálisan meg van írva a netes kód, akkor nincs az a script, ami lebukás nélkül tudna menni (és akkor már rögtön be is rakhatunk egy auto-ban algoritmust)
    bot letudva? letudva.

    többit meg nem részletezem, mert valami maradjon majd gamemhez is :))
    (de annyit elárulok, hogy nagyon primit agyat szükségeltetnek :)) (tehát amcsi gyökerek nem tudják kitalálni! :))
  • Davidus
    #2030
    Szerintem te a harmadik fajta vagy. A noob/hülye okoskodó aki elitnek(lol) érzi magát.
  • Lynx_TWL
    #2029
    aham, hát az jó les, engem "kicsit" idegesített, hogy l2ben minden szintet úgy kezdtem, hogy feltornáztam magam 10% fölé aztán meghalás, xp visszaszerzés meghalás:)
    szóval mindne szint szerzés után 3 halál:)
  • Nexushun
    #2028
    Szerencsére ha jól tudom a wow-ba nem veszitesz exp-t ha megölnek, és jobban büntetni fogják a pk-ereket. Én a pk-soktol levonnék rögtön egy lvl szintet, rögtön nem lenne annyi bunkó nagy lvl szintű pker.)
  • Lynx_TWL
    #2027
    na az első pont nem igaz, mert annyi féle ember van ahány játékos, max pár faszkalap, tömörül, és felveszik egymás hülyeségét, így lehet őket kategorzálni, de itt vagyok én az éppten kötözködő stíulsú is:)
  • Lynx_TWL
    #2026
    te néger vagy vérből mint suttyó:)
  • Lynx_TWL
    #2025
    persze, nekem ebben előnyöm van, mert jönnek war3as haverok, de a suttyóság veszélyes, és zavaró

    főleg ha egy nálad 10 szinttel nagyobb paraszt bandáról van szó akiknke kedve támadt belétek kötni:)
  • Bakutyin
    #2024
    "...ilyenkor 2 lehetőség történik."
    :DDD..ne vedd sértésnek...de looool.
  • Dr DeViLKiNG
    #2023
    az ilyen hozzászólásokon mindig fetrengek...
    2 dolgot kell megérteni:
    1. kétféle ember van:
    - a noob/hülye okoskodó ("délutáni félórát játszok gyerek")
    - meg az elite(hardcore gamer)

    namármost, a nooboknak qrva nagy pofájuk van, mégha szart sem értenek a gamehez. ilyenkor 2 lehetőség történik. vagy az elite jól kioktatja, és olyan flémet ad neki hogy 3 napig a sarokban fog sírni szegény gyerek (ez a fajta vagyok én :))), vagy röhög magában, és inkább odébbáll.

    2. ez van. ezen nem lehet változtatni. el kell fogadni.