166699
  • Nexushun
    #2022
    Hehe .)
  • shala
    #2021
    én is ezt mondom, jos fruska lesz bneten, de nem lesz gond, jo igaz, egyesek szerint én is suttyo vagyok
  • Nexushun
    #2020
    Ha tudok pár ismert arccal (pl L2 player-el) játszani engem nem édekel a többi sutyó. :D
  • Lynx_TWL
    #2019
    siralmas lesz a játékos réteg....
  • Gorii
    #2018
    erdekes en nem lattam ilyet
  • Ferro_TwL
    #2017
    En sokat nyomtam L2-ot de ilyen magyarokkal nem talakoztam peidg eleg sokukkal jatszottam.

    Ami az ingyenes beta dolgot illeti teljesen igazad van.
    Csakhogy a Wow nagyon nagyon tomeg jatek lesz, rengeteg elso MMORPG-os jatekos, bnet kid stb. szoval ez a tarsasag nagyon el fog utni egy megszokott MMORPG-os bandatol, ezert felek en nagyon ettol.
    (Lenyegeben ez az egyetlen dolog ami szerintem elronthatja a jatekot...Na jo meg a grafika se egy szepseg, de az nem erdekel, az a lenyeg, hogy hangulatos...Ja meg a PvP, az meg gazos lehet...Hu mindenkepp ki kell elotte probalni azert vannak itt is buktaok blizzard ide vagy oda:)
  • Dante2
    #2016
    Night Elf harcosommal rendet rakok csak várjatok !!
  • radical
    #2015
    Ott a pont.
  • shala
    #2014
    hát ez igaz, én arra emléxem nagyon lineageböl hogy kergettek a pk-k, én meg szaladtam el elölük egy olyan helyre ahol sokan voltak , gondoltam ha több ember van egy helyen csak nem engem akarnak megölni :)
  • Hunnenkoenig
    #2013
    Minden ingyencuccban ott vannak a köcsögök!

    Szerintem a Lineage2-ben volt a legköcsögebb tarsasag!

    En azt 2 nap mulva abbahagytam, mert csak a n00b-ozas ment ezerrel. De szo szerint a csatablakban mast sem lattal csak "Buzi amerikai" "te köcsög" "te n00b" "menj vissza anyadba" meg ilyesmi.

    Egy ertelmes mondatot nem lehetett beszelni benne.

    A WoW beta is telelesz ezekkel a beta-elösködökkel, mert ugye lineage mar nincs es valamit jatszani kell...

    Aztan majd ha komolyra fordul es elö kell fizetni, akkor majd eltünnek, mert lesz mas ingyenes...

    Szoval attol nem felek, hogy a fizetös jatekban köcsögök lesznek.

    A BattleNet ingyenes, azert vannak ott is olyan sokan.
    Nem a Blizzard vonzza öket, hanem az ingyen jateklehetöseg!
  • Hunnenkoenig
    #2012
    Lentebb mar megirtam, hogy nekem nincs ra szüksegem, ugyhogy nem kell pattognod.

    Ott volt a smajli is.
  • Des
    #2011
    mé nem jötté ki velem ferro he?:D
  • shala
    #2010
    amugy nemtudom milyen beszolásokra gondolsz dracoon :)
  • shala
    #2009
    ottsem játszottál mindenkivel pl velem sem találkoztál lineageben tehát ott is lehettek négercigányok.:)
    szerintem forumban nyujtott teljesitményéröl nem nagyon lehet megitélni senkit sem, de ezen amugy is kár filozni, ha eljön az ideje akkor ugyis kiborul a bili, max játszol lineaget.
  • dracoon
    #2008
    mondjuk ez inkabb shala-nak ment :)
  • dracoon
    #2007
    most nem bantasbol mondom, de szerinted ilyen beszolasok utan veled majd akarnak jatszani a normalis jatekosok? :)
  • Ferro_TwL
    #2006
    Most nem azert de nem kell messzire menni az ha ilyen jatekosokat akarsz latni, eleg ezt a forumot nezegetni vagy akar a magyar wow-ot is:(

    AZ L2-ben valahogy nagyon jo kis banda jott ossze es egesz jatek alatt (februar ota) csak egy egy gyerekkel nem jottem ki, szerintem ez szep eredmeny:)
  • shala
    #2005
    ferro bébi ettöl nem kell tartanod, ez tény, vhogy a blizzard játékai vonzák a köcsögöket, nemértem miért.:( mondjuk én nem félek tölük, kisbuzik, jokat röhögök meg ignorolok azt kész is .bneten is vannak jófejek , itt is lesznek , majd egymásal játszunk :)
  • Ferro_TwL
    #2004
    Nem vagyok lehuzos:DD, csak nagyon felek a Wow jatekos kozonsegtol, szerintem nagyon gaz lesz. Ezert remenykedek benne, hogy kialakul egy jo kis csapat akikkel lehet jatszani a tobbi meg ignore:D
  • shala
    #2003
    ez igaz,de ebben az esetben nekünk nincs faszunk , de még talán csalánunk sincs , csak radinak van :)
  • Botond #2002
    akkor te csinálj nekünk lécci...könnyű a más f@szával a csalánt verni bazz
  • Shaman
    #2001
    4.?:-)
  • Hunnenkoenig
    #2000
    A "Please do not" az nem ugyan az, mint a "It is not allowed" :-)
  • shala
    #1999
    csináljad csak a videot, a képeket majd nézzegesse Kat, ha az jo neki
  • shala
    #1998
    ferro olyan lehuzos vagy mostanság,mibaj van , öregszel ?
  • Des
    #1997
    1. Are movies still prohibited? | 4/26/2004 12:54:19 AM GMTDT


    Blizzard had asked that beta players not post movies of in game footage. However, the sticky that had this request has been removed. Are movies still prohibited?
    --------------------------------------------------------------------------------
    Elena
    WoW Vault Site Manager
    http://wowvault.ign.com


    19. Re: Are movies still prohibited? | 4/26/2004 5:57:12 PM GMTDT


    Please, do not create or release movies.

    Thanks!

    ~Kat ;)
    --------------------------------------------------------------------------------
    >^..^<


    ettől függetlenül, szerintem nyugodtan csinálj videót, úgyse lesz semmi következménye pár thx-es commenten és a neved dicsőítésén kívül:)
  • Ferro_TwL
    #1996
    Lesz benne bot, es tuti megprobaljak majd szejjel csalni. Iszonyu sok wow palyer lesz ergo iszonyu sok cheater jon. Bar a Blizz-ben ez ugyben lehet bizni, bannolasban eleg jok:D
    (Csak az a baj, hogy azert mert huje, kocsog, tok lama valaki nem lesz ban es ilyenbol lesz aztan iszonyu sok.)

    ps: Radical: Szerintem nyugodtan csinalhatsz videot, engem mondjuk kulonosebben nem erdekel, de ha csinalsz azt megneznem:D Es tenyleg nem kell ezert parazni:)

  • Alblink
    #1995
    Ha van jo wow-os kepetek amit érdemes polora nyomtatni kuldjetek el emailbe [email protected]
  • Alblink
    #1994
    szerintem meg rabold
  • Nexushun
    #1993
    Szerintem kobold :D
  • shala
    #1992
    gobold rulz :) miaz egyébként?
  • Nexushun
    #1991
    Vagy a bot-ot honnan veszem?
    Innen:
    Lineage 2
    - 2 new macro/bots that will run while you are
    not even at your computer.

    - This bot will make 20,000 adena every hour.
    That is over 450,000 adena in a single day. This
    is the amount of adena that can be made at level
    20, at higher levels you can easily bring in
    over 1 million in a single day.

    - The bot will get you to level 20 in 4 days. After
    level 20 the bot will level you at least 2 levels
    a day all the way until level 50.

    - This bot will hunt for specific monsters. It will
    rest between fights and use special skills during
    a fight.

    - We have made different bots for different
    situations.
  • Nexushun
    #1990
    Black irta:
    "Kijelolom, klikk a tamadas ikonra, a karim szetrakja a labait es erosen toporog, de egy lepest nem tesz a gobold fele. Odakuldom, csepeli meg minden, a gobold valahogy a hatam moge kerult, erre leall a kari, gobold majdnem kinyirta. Kiderult, hogy csak addig tamadsz, amig FELE fordulsz. Ha dog oldalra lep, neadjisten elmenekul, nem megy utana hanem neked kell iranyitani..."
  • Dr DeViLKiNG
    #1989
    ezt a hülyeséget honnan vetted? :)
  • Nexushun
    #1988
    Ez a beforgatásos irányítás lehet hogy furcsa lesz elösször, de laegalább bot-ot nem fognak tudni rá irni (reménykedem), mert mindig utánna kell fordulni az ellennnek és nincs folyamatos auto attack mint pl a L2-ben...
  • Botond #1987
    miért ne érthetném?de mind1 hagyjuk,én reménykedve várom az open bétát
  • shala
    #1986
    botond te ezt nem érted, kivagyunk semmizve , kikell kaparnunk magunknak a gesztenyét ,mert a blizzard fazekából nekunk nem jut semmi :(
  • shala
    #1985
    bár mondjuk eléggé az, hivják majd a bepipázott négereket, hegesztöpisztolyal, feszitövassal. jól ledolgozzák rajtad a videót
  • Botond #1984
    tipikus magyar mentalitás,vki a szabályok szerint jár el egyből beszari meg minden lol
  • shala
    #1983
    száz szónak is egy a vége , nyomassad a videót, te vagy a mi szemünk bébi , csak gyorsan , majd én megvédelek blizzardtól, amugysem olyan cigány cég