166699
  • Hunnenkoenig
    #2143
    Majd talan holnap megcsinalom, ha masnak is kell.
  • Bakutyin
    #2142
    Köszi a videót! Megmondom őszintén van olyan játék amiben a karakteralkotást jobban élvezem mint magát a játékot...úgyhogy ez most nagyon jól jött.(nem csinálnál mégegyet, amiben az összes fajt átfutod,és láthatóvá válik minden skint+kaszt..>:DDDD)
    [most jöhet a beszámolóóó...hevesen dörzsölöm a tenyeremet:D)
  • shala
    #2141
    ferro szerintem te ép olyan elfogult vagy mint radical, két különbség van köztetek.: ö pozitiv irányban ,te negativ irányban vagy 'elfogult' (mintha elöre félnél vmitöl, de most komolyan:) ) a másik meg az ,hogy radical játszik vele,de te ,ha jol tudom ,nem ,szóval az ilyen kijelentéseidnek hogy :ezt olvastam meg ez szar lesz, nincs létjogosultsága :) bréko puszi :)
  • Lacc
    #2140
    Lol ja, lefogadom hogy lesz benne vérmedve és vérfarkas a sazbvány csontkinövésekkel és vörös szemekkel :D
  • Ferro_TwL
    #2139
    Elolvastam a cikket. Khm.
    Hat az, hogy elfogult az tul enyhe jelzo ra.

    Csak nehany dolog:
    " grafika kissé lowpoly, cserébe hihetetlenül hangulatos és rettenetesen gyors"
    Azert ilyen grafika mellett szerintem nem nagy dolog, hogy rettenestesen gyors, az lenne a kicseszes ha eromu kene ehhez. (Bar tenyleg hangulatos a kepek alapja.)

    "Itt már társaim is voltak, akikkel letesztelhettem a party rendszert és azt kell mondjam a Blizzard itt sem tudott hibázni.."
    A party rendszer, hogy bal vagy jobb klikk es invite, meg /invite parancs azert eleg alap. Az exp-et mindig egyenloen osztja MINDEN jatek, bar ugy tudom itt is szamit a szintkulonbseg (sot mintha azt olvastam volna, ha magasabb szintuvel mesz alig kapsz exp-et.)
    Es csapatban minidg sokkal elvezetesebb a jatek:)

    A lelekkő tenyleg kellemes ujitas mashol tp scrollnak vagy escape scrollnak hivjak, azert ez megsem a spanyol viasz.:)

    Persze volt ami tetszett, foleg, hogy el a vilag (mkor odajott a patkany es megnezett:), a horgaszasnak van ertelme, rengeteg Trade skill stb. Szoval van ebben a Wow-ban valami, de azert akkor is csak egy MMORPG lesz nem A MMORPG.

    Az erdekelne, hogy sokfajta mob van benne, es kulonbozo grafikaval, vagy a szokasos Medve, Vermedve, Iszonyu nagy vermedve, Uber gyilkos szellemmedve, de mind tok ugyan ugy nez ki stilus?:)
  • Lacc
    #2138
    Meg a másik kérdés akkor, hogy top-lvl-en mennyire válik monotnná a game, tehát lesz-e valami extra pl. rvr módra.
  • Jockey
    #2137
    jó a beszámoló, már csak az a kérdés ha elérsz egy középszintet lvl-be akkor mennyire válik monotonná a táp, mert minden mmorpg-be az a gázos időszak..
    az hogy solozni szarul lehet remélem nem daoc mondjára cseszi el a karakterfejlődést, mert akkor ideges leszek
    no remélem jön minél hamarabb az open, és várjuk akövi cikket:)
  • Davidus
    #2136
    Na akkor jöhet a vidó
  • ZsZso
    #2135
    Srácok. Nincs türelmem végigolvasni a fórumot (IGEN ! Lusta vagyok !!! :), szóval csak egy pici kérdés : tuggya valaki, hogy mikor lesz OPEN BETA ?
  • Rincewind
    #2134
    Nem rossz! Bár túl sok újdonság sajnos nem derül ki belőle. Egy próbát mindenképpen megér majd. ^.^
  • Lacc
    #2133
    Kellemes kis beszámoló :) Bár nem derült ki még számomra, hogy miben különbözik a többi hentelős mmorpg-től, amikkel eddig játszottam. Mindenesetre feelinges játéknak tűnik, szóval majd ziher hogy kipróbálom!
  • shala
    #2132
    ideje volt :)
  • radical@work
    #2131
    Nocsak mi van a http://www.worldofwarcraft.hu-n? csak nem egy ismertető tapasztalataimról a WoW bétában? De bizony!
  • Alblink
    #2130
    a furum fele azzal fog megtelni hogy cd-n vagy dvd-n jelenik meg,majd kiderul addig ne foglalkozatok vele max ha cd-n jon ki nem veszitek meg
  • Alblink
    #2129
    amugy a dvd azér jobb mert nem kell a cd-ket rakosgatni de ez egy mmorpg-nél tokmindegy,mastrészt kevesbe hajlanak mint a cd-k egy kicsit tovobb birja ha kette akarnad torni,meg lehet hogy karcolasba is tovabb birjak,vagy nem.
  • Botond #2128
    még akkor se,most tettem fel xpt 98se helyett,és nem kellett újrarakni daoct,mert nem formáztam vinyót,szal csak vinyócsere vagy formatálás esetén kell újrarakni mmorpgt...
  • Botond #2127
    különben is mijaza dvd?:-DDDD
  • Botond #2126
    jaja,sűrűbb adat jobban egyben tartja O.o
  • Shaman
    #2125
    biztos,mert nagyobb a tárkapacitása,akkor kevésbé törik...:-ppp
  • Rincewind
    #2124
    Itt az egyik kezemben egy DVD (Final Fantasy X Collectors edition, bonus DVD) és egy CD (System of a Down - Steal this album). A feliratokon kívül semmi különbség nincs a kettő közt. Legalábbis olyan, ami a sérülékenységre kihathatna...
    Nagyon kíváncsi vlennék rá, hogy szerinted egy DVD mitől bírja jobban a strapát!
  • Davidus
    #2123
    Taníts mester!
  • Dr DeViLKiNG
    #2122
    most nem azért, de fogtatok ti már dvd-t a kezetekben? mert ha ilyen baromságokat beszéltek h nincs semmi különbség a kettő között, akkor 2lem
  • Ferro_TwL
    #2121
    Most nem azert de a dvd nem torik ossze?:)

    Egyebkent se kell cd-t cserelgetni, tokmind1 hany cd van. Felinstallalod es utanna szepen cd vissza a dobozba es csak akkor kell elovenni, ha uj windowst raksz fel. MMORPG-nel ez a szokas.
    Semmi kulonbseg nincs a dvd es cd kozott ilyen szempontbol, csak annyi hogy instalnal nem kell lemezt cserelni, de az a ket lemez csereles azert csak kibirhato:D
  • Botond #2120
    na de törési szempontból semmivel nem jobb a dvd,mint a cd
  • Shaman
    #2119
    miért a dvd nem törhet össze?
  • Dr DeViLKiNG
    #2118
    az a baja vele, hogy kb hetente törik itt össze valamelyik cdm...
    de ha collectors editorba dvd lesz, akkor semmi problem...
  • Alblink
    #2117
    Jo volt ez a karigenerator,nem csinalsz videokat?ingame video jo lenne.
  • Botond #2116
    vágom,csak nem értem mi ezzel a gondja Dr DeViLKiNG-nek
  • Hunnenkoenig
    #2115
    Megtalaltam a szövegek nagy reszet, de az a baj, hogy ha atirom öket, akkor mar nem müködik semmi.

    Akar ekezettel, akar anelkül irom, azonnal error jelenteseket kapok...
  • Hunnenkoenig
    #2114
    Sajna nem talaltam...
    Amennyire ertettem, a szövegek a szerveren lesznek :-(

    Viszont csinaltam egy kis videot a karaktergeneralasrol.
    (en megtehetem, mert nem vagyok a betaban :-) )

    http://honositasok.com/files/karigeneralas.rar

    Fenthagyom egy-ket napig.
    Dracoon, ha akarod felteheted a honlapra. Ha kell meg valami, szolj es megcsinalom :-)
  • Alblink
    #2113
    Szerintem cd-n adjaki mert kb2gb lessz a game az kb 3cd-s,a a és a bovitett valtozata a keves peldanyszamos meg dvd-n mert gondolom plusz zene meg egyebeket rapakolnak.
  • dracoon
    #2112
    angol szovegeket nem talaltal? :D
  • dracoon
    #2111
    tuti, hogy cd-n adjak ki :) csak mert a min konfig se lesz tul magas, szal biztos nem irjak bele, hogy "dvd rom" :D
  • Botond #2110
    és?úgyse kell semminek,daocban annyira nem kell a cd,hogy 2db fájl kell összesen,amik együtt sincsenek 100k,és ha azt a 2t felrakod akkor lehúzza patcher szerverről az egész klienst...szal az hogy a cd meddig tart full lényegtelen,egyébként nem értem ha dvdn adnák ki,és nem 3 cdn az miért tartana tovább?(mert vmi hasonlót írtál,hogy dvd adják ki reméled)
  • Hunnenkoenig
    #2109
    Ez, amit irtam, minden a BETA 2-höz van!!!!!!
  • Alblink
    #2108
    a faszér nem jon a beta1,2.A picsaba nézzem mar meg valaki hogy csak nekem nem jon a torrentel a beta1,2?
  • Alblink
    #2107
    Ez a szervercim alfa vagy betahoz van?
  • Lynx_TWL
    #2106
    nem gondolkosz:D
  • shala
    #2105
    arra gondoltam a hamarosan alatt hogy már fél évnél nem lehet több :) és ez az ediggi idökhöz viszonyitva nem is olyan rossz :)
  • Hunnenkoenig
    #2104
    A Stormcraft beta2-es szervere:

    212.50.0.84

    Vigyazat!
    Valami baj lehet a loginnel, mert mikor beleptem egy nevvel es jelszoval, mar volt ott 5 kari.

    Szoval ugy nez ki, hogy mas accountjara leptetett be.

    Inkabb hasznaljatok az Abyss servert, amit lejebb irtam, igaz a stormcrafton lehet teleportalni, az abyss-on nem...