1807
Melyik a legjobb vírusirtó, és miért?
  • bogyoka
    #285
    ezt köszike, most futtattam le,képzeld, és megtalálta amit alant beírtam, valószínű ki is törölte, még nem tudom biztosra mondani, de úgy néz ki:)
  • mikike
    #284
    ingyenes spyware írtók meg az AdAware ÉS a SpyBot
  • mikike
    #283
    de a spywaret talán a pestpatrol leírtja
  • mikike
    #282
    ööö
    igazából nem neked tanácsoltam, hanem a többieknek...

    én inkább az etrust-ot ajánlanám ezt próbáld ki
    de nem tudom ez milyen vírus, talán ter tud segíteni
  • bogyoka
    #281
    Köszi a tanácsotokotat! mikike holnap kipróbálom, a Kaspersky biztos jobb lesz, legalábbis remélem.:)

    Még utána lefuttattam az Avast, vagy 3 órán keresztül csinált mély ellenőrzést, ahol kiadta ezeket, de sajna én sem találom megintcsak, csökkentett módban kerestem természetesen:

    C\Program File\Win.whc1\webhancer-winrar.exe\WhSurvey.exe
    C\Program File\Win.whc1\webhancer-winrar.exe\WhAgent.exe
    C\Program File\Win.whc1\webhancer-winrar.exe\Whiehlpr.dll
    C\Windows\wdankI.exe[UPX]

    Ezeket kerestem, de nem találom, pedig ezt találta a vírusírtó, és hibát ír ki, mikor töröltetni akarom.
  • Mars
    #280
    Használj mást. Én is próbáltam az avastot... és le is szedtem. Ajánlom a Nortont vagy a kasperskyt, hogy ne csak dísznek legyen vírusírtód.
  • mikike
    #279
    ezt tróbáljátok még ki
  • bogyoka
    #278
    Nem tudom, hogy hova írhatom, de inkább ide írom, mert már megint velem van a baj,azaz a géppel, de ez egy másik gép, nem a múltkori amivel bajlódtam:))
    Letöltöttem az Avast vírusírtót, #277-es hozzászólás linkjében találtam, és talált egy trója vírust, kértem a törlését, de nem tudta törölni, futtattam csökkentett módban is a víruskeresést, de akkor nem talált vírust,én is kerestem a commanderben, de nem találom, és most meg mindig figyelmeztetést kapok, hogy vírusom van.:((

    Segítsetek, hogy most mi a jóeget lehet még csinálni?
    Ezt kapom mindig:

  • units
    #277
    Nézz körül:

    biztonsagportal

    ingyenprogram.hu

    spywareinfo
  • sirdond
    #276
    mondjatok már egy jó és ingyenes trójaiírtót.
  • DirtyPio
    #275
    milyent kart tud okozni a KUANG2?
  • Breki33
    #274
    tom az van nekem

    nentenst.exe 8 MB
    NOD32.lnk Unknown
    NOD32_UPDATE_SERVER.reg Unknown
    NOD32_v2.12.4_HOWTO.txt Unknown
    Nod32_v2.12.4_Patcher.exe Unknown


    De mindig kiiírja, hogy lejárt a 30 napom
  • artschi
    #273
    nod-ból létezik azóta már 2.14-es verzió.
  • Breki33
    #272
    Ezt használja valaki?

    Download NOD32 2.000.11 Beta

    ENG: New beta version of NOD32 for Windows is now available for testing. Among other new features, the new version provides improved protection against Internet-born infiltrations due to a brand new HTTP scanner, advanced heuristics support integrated into the resident antivirus monitor (AMON), improved Trojan cleaning procedures, etc.



    Download NOD32 2.000.11 Beta

    Username: FRTRIAL
    Password: 2c6ewt546c

    Username: AV-2087546
    Password: 9utprjr8cj
  • stratoman
    #271
    Az MS Antispyware nem támadható most sem, illetve egész pontosan van egy vírus ami megpróbálja kikapcsolni, de ez szerintem nem olyan hatalmas meglepetés. Nem ez az első olyan vírus ami megpróbálja leállítani a tűzfalat, vírusírtót stb.
    Ha pedig mégis megtörténik és leállítja az ms antispyware-t, én sürgősen másik víruskereső után néznék...
    Szerintem ez jelenleg a legjobb antispyware progi, és szerintem azok is jól tudják akik ilyen getzi vírusokat készítenek, de ez ellen nem elsősorban az antispyware programoknak kell védekezniük, és ez nem csak az MS programra vonatkozik, hanem a többi antispyware-re is.

  • units
    #270
    try

    SSDA-ONLN-AAAA-CJSA-TSSX
    SSDA-ONLN-AAAA-CKNW-BSSX
  • Breki33
    #269
    De másik gépen viígan megy a Spy csak ezen írja ki, hogy kód kell
  • ironmaiden
    #268
    Pl. az MS Antispyware-t:)
  • neelix31
    #267
    Az MS Antispyware már most is a legjobb és az volt akkor is amikor még a Giant fejlesztette.
  • Breki33
    #266
    mit?
  • units
    #265
    kicsit hamar ítélsz az M$ Antibalbla vs Spysweeper eredményeiről.

    az még egy pelenkás ... a spysweeperhez képest.


    Ha majd nem lesz támadható akkor esetleg kipróbálom, addig had fejlesszék még egy kiccit
  • Felfedező
    #264
    Az MS AntiSpyware jobb mint a Spy Sweeper ráadásul ingyenes is!!!
  • units
    #263
    nem igazán :(
  • Felfedező
    #262
    Talán ez a megoldás eredményesebb:

    SpySweeper 3.5
  • units
    #261
    Adhatok neked akármennyi seriált hozzá. Amikor kiengeded a netre ellenőrzi és természetesen nem fog tovább frissíteni max 1-szer.
    más megoldást kell keresni. :(
  • Breki33
    #260
    3.5.0
  • NuCLEARScoRp
    #259
    Köszi!! ,mostmár minden rendben.
  • Mihail
    #258
    adjaok linket nod32 passwordhöz!!!!!!!
    vhil itt voltak jelszavak rendszeresen frissítve:
    http://liquid-mail.org/freesecf
    a fórum vmelyik topicjában
    keressük meg hová tették!
  • danceboy87
    #257
    Hy!
    bocs, nem a témához szólok, nem tud rajtam valaki segíteni?
    Win95 jogtiszta cd kéne, mindegy, hogy milyen állapotban. Kimentene szarból..... kifizetném....
  • units
    #256
    verzsön?
  • units
    #255
    A NOD32 nem tudja megfelelően elérni az átmeneti tárolásra szolgáló könyvtárat. Kérjük, módosítsa a környezeti változók között a felhasználóhoz tartozó TEMP és TMP könyvtárakat C:\Windows\Temp könyvtárra.
    Kattintson jobb egérgombbal a Sajátgép ikonján, majd a megjelenő menüből válassza a Tulajdonságok menüpontot. A megjelenő ablakban válassza a Speciális fület, majd kattintson az ablak aljánál található Környezeti változók gombra.
    Válassza ki a TEMP változót, majd nyomja meg a Szerkesztés gombot. A változó értékét módosítsa C:\Windows\Temp-re. Ezután válassza ki a TMP változót, és hasonló módon ugyanerre (C:\Windows\Temp) módosítsa a változó értékét.

    forrás:
    http://www.nod32.hu/support.php
  • Breki33
    #254
    tus valaki Spy Sweeper kódot?
  • NuCLEARScoRp
    #253
    Gondolod, hogy nem próbáltam??? NAV2005 belassitja a rendszert, lassu...stb (egyszer már behalt a windows tőle!!)
  • units
    #252
    uninstall Nod32 install Nav2005 :)

    szerintem egy reinstall segítene.
  • NuCLEARScoRp
    #251

    Bár nem ide tartozik de sürgősen kéne valami megoldás:

    A következő problémám van, 2 napja a lenti hibaüzenetet írja ki(Hiba történt a program modulok frissítése során(nem lehet kicserélni) a progi, már mindent próbáltam, újratelepítettem de nem hajlandó frissíteni.... aki tud segítsen!!!





  • Mihail
    #250
    ha vki rendesen használja az xp-t akkor az bedöglik, de minimum tele megy szarral a registry, és aki kézileg nem tudja h miket pucoljon ki, az lefuttatja a sok rakás szart érő regcleanert és na majd attól bedöglik
  • mikike
    #249
    te szerencsés flótás vagy
  • mikike
    #248
    limk
    sajna az ezArmor már pénzes, úhó, emmellé kell tűzfal én a ZAt ajánlom, mer könnyű kezenyi
  • Tekergo
    #247
    Én is osztom Death Match véleményét! Nekem NOD32 és A Zone Alam SS van fennt, eddig semmi nem tudott bejönni tudtom nélkül!!! 2.5 éve nem kellett a rendszert újrarakni, ami szerintem nagy szó.
  • sirdond
    #246
    és honnan tudom letölteni? estleg tudtok adni egy linket?