1807
Melyik a legjobb vírusirtó, és miért?
  • izb
    #365
    Használj Avastot.
    Ingyenes és király.
    Nortont felejtsd el.Gány.
  • sirdond
    #364
    ok, köszönöm az eddigi segítségeket, de nincs még vki aki tudna véleményt mondani a lenti vírusírtokról?
  • units
    #363
    De nem akarlak rábeszélni.

    A listádból a Nod32-t ajánlom,
    meghát ott a
    Virus Bulletin

  • units
    #362
    "hogy vírusirtóért tartjuk-e a gépet ?"

    azért nem csak egy vírusírtó.
    ugye?

    nekem bevált. igaz szereti a memóriát, de hányszor láttatok itt engem vírus, vagy más szeméttel küzdeni?
    A biztonságos nethez legalább ennyiféle progi kell, mint amiket ez is tartalmaz.

    6 féle. Ha ez mind külön program akkor lehet számolni a memóriát, és ugye az is jó lenne ha "szeretnék" egymást...
  • sirdond
    #361
    ezzel meg is válaszoltad kérdésem :D

    tehát továbbra is #353
  • sirdond
    #360
    akkor mennyi memóriát foglal?
    mert sajna én csak 256-tal szerénykedek :(
  • lck
    #359
    A válasz diplomatikus, csak az a kédés hogy vírusirtóért tartjuk-e a gépet ?
  • units
    #358
    A szolgáltatásaihoz képest...a legjobb

    nem eszik gépet :)
  • stratoman
    #357
    A tűzfal része az elmegy, de vírusírtónak jobb a nod32, spyware ellen pedig a Microsoft Antispy.
  • stratoman
    #356
    Ez nem megeszi, hanem megzabálja.:)
  • sirdond
    #355
    és ez mennyire eszi meg a gépet?
  • units
    #354
    Symantec Norton Internet Security™ 2005 AntiSpyware Edition

    :) mert ez jó

  • sirdond
    #353
    hi szerintetek melyik legyen?
    nod32
    pc cillin 2005
    bitdefender
    avg
    vélemények? melyik köti le legkevésbé a gépet? gyorsan ellenőriznek? melyik milyen hatásos?
    előre is kösz
  • izb
    #352
    Mi a neve a víruskának??
  • Shep
    #351
    hát mai frissítés volt rajta szóval ...
  • izb
    #350
    Nem árt frissíteni...
  • Shep
    #349
    hát nem tudom szerintem nagyon is jó a panda, csak kicsit leterheli a gépet.
  • Shep
    #348
    bitdefender, de az se az igazi mert az ingyenesben nincs folyamatos védelem, a kasperskyhez meg nem találok jó key-t mert ami van arra azt írja, hogy banlistán van, maradna a NAV de hát az meg annyira leeszi a gépet, hogy eszméletlen
  • lck
    #347
    És melyik irtóval szedted le ?
  • NuCLEARScoRp
    #346
    A Pandát felejtsd el az elég gyenge progi.... neked is a NOD32-t ajánlom kis gépigény, gyors, hatékony!! mi más kell még??
  • NuCLEARScoRp
    #345
    Ajánlatom a NOD32... de ha rám hallgatsz nem költesz rá egy fillért sem... Egyébként a magyar NOD32 12 rugó de ha diák vagy akkor csak 6000 Ft... 1 év frissítéssel... tehát az ár/érték arány egyértelműen a legjobb!
  • Shep
    #344
    na az avast nállam lejáratta magát, egy 2003-as vírust nem tud leírtani
  • Zeus1
    #343
    Panda Platinum Internet Security 2005-ről mi a véleményetek ?
  • barna94
    #342
    milyen virusirtót vegyek 10000 rugóból


    Előre is köszi
  • burkusdió
    #341
    hm
    lehet majd legközelebbi winreinstallnál kipróbálom ;)
    mostmár nem szenvedek vele, be van lőve pöpecül a NOD32 és az Outpost :)
  • Aquir
    #340
    akkor próbáld ki, nem nagy az erőforrás igénye, gyakran frissiti magát, virusadatbázisa nagyon nagy

    ez virusirtó + spyszűrő + tűzfal is egyben
  • burkusdió
    #339
    Esetleg megoszthatnád velünk a tapasztalataidat. Engem legfőképpen az erőforrás igénye érdekelne. Ugyanis nekem mindig ilyen jellegű problémám van a háttérben futó programokkal (tűzfal, vírusirtó...),hogy nagy az erőforrásigényük.
  • Aquir
    #338
    én most végeztem el a tesztet BitDefender 8 Professional Plus-szal. Az összes port láthatatlan volt, kivéve egyet, ami válaszolt, de zárt volt.
  • burkusdió
    #337
    hm,ne haragudj, odáig már nem terjedt az agykapacitásom :D

    matuskáról származik a cumó, de meg nem mondom már melyik topikban akadtam rája...hiába keresem, nem találom :/

    sry
  • [oLe] #336
    Veletlenul se oszd meg velunk!
  • burkusdió
    #335
    én találtam egy olyan patchet ami egy rakás szervert ad még plusszban nod32-be és automatikusan frissít, nem kell állítgatni semmit :)

    NOD32 a best sztem :)
  • lck
    #334
    NOD-dal nem tudsz mást csinálni. Update-kor leellenőrzi a szerver, aztán hali ( nem hülyék) . Valahol egyszer találtam egy olyat hogy valami román vagy ukrán ? warez tükürszerverről is lehetett frissíteni és úgy nem járt le ( a beállításokban meg lehwetett adni a forrást). Működött is úgy nekem. Csak valahogy ezekben a forrásokban hosszútávon nem bíztam, azért szedtem le.
  • Felfedező
    #333
    Minden hónapban letöltöd a telepítőt és újrainstallálod, akkor "nem szaródik el"..
    Szerintem az a pár perc amit rá kell szánnod havonta, egyátálán nem nagy fáradság.. A krekkelést nem ajánlom mert az ugyis csak az angol verzónál működne...
  • [oLe] #332
    Jo hallani, hogy valaki hallgatott ram :) Bar azota levettem a bitdefendert, valamiert meghulyult es a tuzfal mindig rakerdezett a progira, hiaba xeltem be, hogy a kesobbiekben is hagyja kimenni.
    Jo a nod is, csak mindig elhullik 30 nap utan.
  • lck
    #331
    [oLe] !

    Ne higgy senkinek. Te csak tudhatod : Bitdefender !! (reg.2035-ig )
    Javaslatodra használom lassan már egy éve és JÓÓÓ.

  • [oLe] #330
    Hasznal valaki ugy nod32-t, hogy nem szarodik el 30 nap utan?
    Nekem hiaba a patcher, hiaba a frissitesi utvonal atiras, 30 nap utan mindig beszarik.
    Valakinek otlete?
  • balcsi70
    #329
    Jó.Kösszi ,csak ez nem cd-n volt.Na mindegy,letöröltem felraktam a 2004-est,az nem kér semmit.
  • Crem
    #328
    a CD-re rá van nyomtatva a kulcs...
  • balcsi70
    #327
    Hali.Na felraktam a NIS 2005-t nagyon fasza egy a baj hogy termékkulcsot kéne szerezni.Van valami ötleted? Kösszike.
  • balcsi70
    #326
    Jol van na.Remélem most nem haragudtál meg.Én csak azt tudom hogy kicsikét gyengécske.