23325
  • Dynamic
    #3163
    Ez nem egészen így van.Sokan vannak akik havi 60ezer forintból tengődnek, szülők támogatják, sulinet által stb. de van számítógépük, ami nem azt jelenti, hogy van pénzük.Adott esetben lehet, hogy hónapokig gyűjtenek egy videókártyára vagy akármire.Ha valaki pl. 60ezret keres, akkor már persze mondhatjuk, hogy van rá pénze, de nyílván ez nem ilyen egyértelmű.Szó ami szó én is sajnálok tizensokezer Ft-ot kiadni egy játékért, inkább letöltöm, mert még az internetem is olcsóbb mint egy játék.
  • Glpetyus
    #3162
    ez meg baromság...
  • Glpetyus
    #3161
    Ezzel nem...
  • Glpetyus
    #3160
    Ezzel egyetértek...
  • Kandurex
    #3159
    Szaggatni?
  • Roll
    #3158
    Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog csinálni a doom3 a konfigomon.
  • RangeR
    #3157
    Miért kellene ezzel jóindulatúbban bánni mint a többivel? Egyébként nem jóindulat kérdése, hogy megveszi-e valaki, hanem pénz, gyűjtőszenvedélyt, stb. kérdése. Én pl. hányok az írható cédéktől, csak porfogók és fotók tárolására vannak. De zet speciel tuti nem veszem meg.
  • rage
    #3156
    A procid erősebb:)
    Igaz, nekem P III -am van, nem Celeron

    nem tudom , mekkora Celeron egyezik meg egy pIII-as 1 ghz-es CPU-val
  • rage
    #3155
    A mai játékok nem győznek meg, hogy meg kellene vegyem őket, sajnos...

    Tele buggal, másolásvédelem miatt olvashatatlan eredeti CD-vel, ötlet nélkül, rövid szavatossággal, gyakran béna játszhatósággal...

    Azért, hogy játszak 1-2 hétig , s közben a fejlesztőket szidva a patchekre várjak, illetve a gépemről Starforce 3-ast irtsak, nem igazán adok ki 10 ezer FT-ot.

    Van mintegy 8-10 programom, amire az évek során kiadtam annyit (azok megérdemelték) , s lenne kb egy olyan 20-30, amit lehet , hogy megvettem volna, ha anno 5-6 ezer lett volna az ára, nem pedig 12.
  • dieselG
    #3154
    Az alant látható vga-mat pont a születésnapomra cserélem ki, egy ATI 9800XT-re, haver által jutányos áron ;) Csak addig győzzem eladni a vga-mat.. 2 legyet egy csapásra:P /DOOM3 + új VGA/

    Ui: a hivatalos megjelenés (aug.3.) is pont a születésnapomkor lesz..
  • davos80
    #3153
    Hasonlóan állok én is gép ügyileg.
  • rage
    #3152
    Nálam remekül fog futni
    Fél giga ram megvan
    Gef 3 - ott írja , hogy támogatja

    Proci is van
    Ja, hogy csak 1 ghz-es ?
    Sebaj, az alfa is ment jól
    (amig nem jöttek szörnyek)
    :-DDD

    Én majd bekapcsolom a nomonster cheatet :)
  • davos80
    #3151
    "HA VAN OLYAN GÉPED AMIN FUT A JÁTÉK akkor VAN 10e forintod, csak sajnálod kiadni rá, MIVEL LETÖLTHETED!!!!"

    Gépem : Celeron 1.7, Radeon 9000, 512 DDR/266, Samsung 80GB.
    Ezen örülök ha elmegy, ezenkívül logikátlan amit írsz : lehet, hogy egyszer valaki vesz egy fullos high-end category gépet, aztán 10 évig nem fejleszt, mert nincs pénze.
    Én is kb. 2-3 évente fejlesztek.

    "Várod a gémet mint a messiást, de sajnálsz 10 rugót rá, pedig egy hétvégén elbulizod a felét!"

    Nem várom mint a messiást, csak ki fogom próbálmi, játszok vele, és kész.
    Nem basztam el többet 2000 forintnál egy hétvégi buli alatt.

    Szóval hülyeségeket írsz, nem mindenki milliomos mint te!
  • Gabe18
    #3150
    Igen!
    És az lesz a hírekben hogy a 70 éves,nyugdija meletti kis mellékesért takaritó nénike lopta ki a Doom 3-at a sokszorositó üzemből,kis kézi retiküljében hazafelé menet.Rá persze nem gyanakodott senki...
  • Blasta
    #3149
    Szal nincs pénzed mi?
    Ez az egyik legszarabb duma a sok kifogás közül!

    És a legsimább reakció erre ez:

    HA VAN OLYAN GÉPED AMIN FUT A JÁTÉK akkor VAN 10e forintod, csak sajnálod kiadni rá, MIVEL LETÖLTHETED!!!!

    Nem kell mindenféle magyarázkodás mögé bújni!
    Várod a gémet mint a messiást, de sajnálsz 10 rugót rá, pedig egy hétvégén elbulizod a felét!
  • Kaplan
    #3148
    szerintem is kizárt :)
  • toMpEr
    #3147
    sztem kizart dolog id jatekban csalodni :)
  • lwb
    #3146
    én meg szemét leecher vagyok, ezért csak leszedem warezbe és nem veszem meg akármilyen is lesz. :P egy állat vagyok tudom, meg nem értékelem ezeknek a drága embereknek a kemény munkáját ... dehát én már csak ilyen fasz vagyok. :)
  • CUCLI
    #3145
    Hát asszem én is lekapom warezról.Megnézem hogy fut és ha élvezhetőn "elbiceg" akkor tiplizek a trafikba. Nehogy aztán úgy járjak mint a BF: Vietnamal.Belelkesültem a pár videón utánna futottam volna a galaxisba.Az volt a mázlim ,hogy pont elfogyott.Otthon leszedtem warezról. Nagyot csalódtam és megtakarítottam 12000ft.
  • Kandurex
    #3144
    A megvesztegetett takarítónő..:D Apám van itt ész :)
  • toMpEr
    #3143
    megvan ra az esely, de nem szabad tul nagy remenyeket taplalni :)
  • Pontius #3142
    Az biztos, hogy én is...
    Miután letöltöttem Warezben és megnéztem a gépemen, hogy hogyan megy...
    MERT AZÉRT HÜLYE NEM VAGYOK!... :P
    Nem adok ki feleslegesen 12-15e ft-t 1 olyan játékra ami lehet, hogy még 1 év muva sem megy normálisan a gépemen... :P
  • davos80
    #3141
    Ja, csak akinek nincs pénze...
  • Kaplan
    #3140
    Én úgyis megveszem eredetibe.
    Egy ilyen játéknak csak eredetiben van meg a legnagyobb feelingje.......
  • lwb
    #3139
    ha safedisces a védelem, akkor tutira nem. a toca2-n starforce3 volt, azért tart ilyen sokáig. meg közel sem akkora legenda, mint ez. szimpla safediscet egy átlag group egy hétvége alatt darabokra szed. szal gyorsan lesz warezbe. már ha télleg safedisces lesz.
  • Pontius #3138
    Bár azzal is tisztában vagyok, hogy hihetetlen szigerú biztonsági intézkedés lehet a sokszorosító üzemben... (Még a kimenő szemetet is 2x átvizsgáják meg hasonlók...) :)

    De bármi megtörténhet, elvégre pénzel minden megoldható...
  • Pontius #3137
    Én gondoljatok csak bele...
    Elég ha csak egy takarítót megvesztegetnek, hogy ha sikerül neki 1 dobot kihoznia akkor fizetnek neki X összeget!...
  • Pontius #3136
    SZVSZ tegnap elöttől számítva bármikor kilyöhet Warezon a cucc...
    Elvégre, csak 1 embert kell megvesztegetni azon a helyen ahol a Cuccot sokszorosítják...
    Ha a több tízezer dobozból 1 eltünik mégis ki venné észre??? Én biztosra veszem, hogy jövő hét végéig kint lessz warezon!!!
  • NeoMaN
    #3135
    Bocs, ez a jó link: Games Reloaded
  • NeoMaN
    #3134
    Akkor passz. Azt tudni kell, hogy a remake egy "összerakott" verzió. Látogass el ide: Magyar oldal!Innen szedd le a cuccosokat, és rakd össze Te sajátkezűleg a cuccost. Szebb is lesz sokkal mint a remake, én is megtettem már!
  • Gabe18
    #3133
    Azért ennél a game-nél szerintem azért is "megbocsátható" a warez,mert itt valóban marha nagy kérdés lesz hogy milyen gépen hogy fog menni.Azért tizenezerért megvenni,aztán diavetiést produkál esetleg egy olyan gépen is ami elvileg jó lenne neki,kissé rizikós.
    Persze nem azt mondom hogy aki megnézi,és jól megy neki az már rohan is a boltba az eredetiért,csak ez is egy szempont.
  • [oLe] #3132
    Aham, huzva van. Emeltem feszt, visszavettem a prockot is de semmi
  • CUCLI
    #3131
    pff
  • Knox
    #3130
    Azt hiszem ez már nagyon régen lejárt lemez és nincs értelme ujra vitát nyitni rola! Attol, hogy ezt beírtad még nem leszel az igazság bajnoka és egyetlenegy kisebb pénzű játékost sem tartasz vissza attol, hogy a megjelenés napján megszerezze vagy igy, vagy ugy!
  • davos80
    #3129
    Egyszerűen CSAK azért nem veszem meg, mert nics rá PÉNZEM.
    Hidd el, ha lenne megvenném, mert biztos, hogy nem járnék rosszul vele.
  • CUCLI
    #3128
    Egy csöpp jó indulat nincsen bennetek? mért kell ezt is warezról megszerezni? nemlehetne boltban? ennyire várjátok meg minden aztán annyi jó indulat nincsen bennetek ,hogy megvegyétek. tisztelet a kivételnek.
  • Solid Snake GH
    #3127
    Ha nem hiszed, akkor az a te bajod. Én nem fogok senkit se győzködni. De amit láttam, azt láttam. Ennyi.
  • NeoMaN
    #3126
    Bocs, de 5200-őn SEMMI nem mehet jól...Főleg nem a farcry. Vagy még nem láttál gamet TÉNYLEG JÓL futni soha.
  • Solid Snake GH
    #3125
    Nem, a shadow quality Very High-on van.
  • NeoMaN
    #3124
    Fagyogatott de: húzva van a procid? Aggyá neki még egy kis feszkót. Nálam ez megoldotta...Fura, mert ezen kívűl semmi nem fagyott.