23325
  • ati2002
    #2963
    Mióta vártam ezt a bejelentést, Istenkém...
  • HuAn82
    #2962
    Mivel az "ellentáborhoz" tartozik "passzolok" neked.
  • zaki
    #2961
    remélem azért majd az én gépemen is elindul :P
  • Krinyo
    #2960
    tanulni akar tőled, mester
  • HuAn82
    #2959
    Akkor miért kínzod magad ebben a topicban?
  • csum666
    #2958
    Nem hanem az a gond hogy minenki oda van doomért előre...
    unom már doomot nálam nem fog menni valszeg azért..
    de mindenki hogy mekkora gám....
  • HuAn82
    #2957
    Eh... Ez volt a reklám helye?
  • CUCLI
    #2956
    te sem leszel hosszú életű ebben a topicban. ez szerény szvsz....
  • csum666
    #2955
    minek ezzel a gámmal foglalkozni?????????ugyse fog menni sokaknál

    inkább fifa 2005 és nba 2005 nem?????
  • Krinyo
    #2954
  • HuAn82
    #2953
    Na akkor ennek örömére majd szept 30-án iszunk egy sört "valaminek" az emlékére.
  • Davidus
    #2952
    Mondjuk nemtom minek örülök mert az alfától is szétfostam az agyam:P Lehet hogy nem is merek majd vele játszani:)
  • Davidus
    #2951
    JEEEEEEEEEEEEEESSZZÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
  • Krinyo
    #2950
    hogy ne lenne..
    ""Már a játék elején kapunk olyan feladatot, hogy a Mars állomáson kívül szaladgáljunk"
  • zaki
    #2949
    lol, sry, egyszerre írtuk :D
  • zaki
    #2948
    DOOM 3 GOLD!
    Dixie Flatline, 19:53 - Játék: Gold - (2 komment)
    (Homelan) Todd Hollenshead hivatalosan is bejelentette azt, amit már mindenki tudott vagy tudni vélt. A DOOM 3 aranyba ment, azaz elkészült. Az online terjesztők augusztus 3-án kezdik szórni az áldást, míg a sarki játéküzletekben 5-én debütál a játék. Nagy Britannában augusztus 6, Európa más országaiban augusztus 13-án indul a borzalom.

    info: hardwired

  • HuAn82
    #2947
    Khm....
  • KisKolok
    #2946
    Nadehát ha nincs külső akkor meg a FC miben jobb?
  • KisKolok
    #2945
    EMBEREK!!!

    "Todd Hollenshead hivatalosan is bejelentette azt, amit már mindenki tudott vagy tudni vélt. A DOOM 3 aranyba ment, azaz elkészült. Az online terjesztők augusztus 3-án kezdik szórni az áldást, míg a sarki játéküzletekben 5-én debütál a játék. Nagy Britannában augusztus 6, Európa más országaiban augusztus 13-án indul a borzalom. "

    Forrás: Hardwired
  • Krinyo
    #2944
    nyilván jobb a belső tér ha arra gyurnak vazze
  • Krinyo
    #2943
    én is eszontam..majd ha látjuk, akkor ellehet dönteni mivel szebb..
    De hát ha ez a köcsög..khm..mármint huan elvakultan vitázni akar, hát tessék
  • HuAn82
    #2942
    Ha megjelent akkor majd erre visszatérünk.
  • lwb
    #2941
    pedig ezt a mondta, a szemét. úgy hívják Dan Morris a rohadékot. :)))

    apropó, időközben hivatalosan is gold lett.
  • KisKolok
    #2940
    Hogyha a D3 a belső terekre megy rá, és azt fejleszti magas szintre, ami szebb, mint a FC belső terei, akkor már az én értelmezésem szerint a D3 szebb, mint a Far Cry!
    Attól hogy a Doom-ban nincsenek külső területek, még lehet szebb, mint a nagy területek megjelenítését gyorsan végző FC.
    Szóval az én fejemben így zajlanak le ezek a gondolatok, bele lehet kötni
  • Gabe18
    #2939
    Hát de lehet hogy a kültér csak egy kicsit lesz szebb,a beltér meg nagyonagyon...
    Egyébként amig mi nem láthatjuk,addig ezen felesleges vitázni szerintem.
  • Krinyo
    #2938
    senki nem fikázott le semmit, de ha egyszer a készítők is elmondták nemegyszer hogy a doom3 a belső terekre fókuszált és a fény-árnyék hatások lesznek a központban, akkor ne mondja már biztosra hogy szebb mint egy arra "specializálódott" játék.(kültér)
  • HuAn82
    #2937
    Írhatnak bármi jót a D3-ról, a HL2 buzeránsok (khm...rajongók) akkor is csuklóból lefikázzák a játékot és ami vele kapcsolatos. Szóval fölösleges győzködni őket.
  • ATy007
    #2936
    http://www.webdog.org/cgi-bin/finger.plm?id=6
  • Krinyo
    #2935
    a fejlesztők irták hogy a gamma a belső terekre tápolt.
    ennyire egyszerű a megfejtés.
    na meg ahogy a többiek is mondják..majd megnézem és eldöntöm hogy szebb-e
  • lwb
    #2934
    mégiscsak lefordítom azt a pár sort, a write only arcok kedvéért:
    "Már a játék elején kapunk olyan feladatot, hogy a Mars állomáson kívül szaladgáljunk (gyorsan kifogyó légtartályokkal) a következő zsilipajtót keresve. Ekkor kezdtem igazán észrevenni, hogy az amit látok, az olyan grafikai felsőbbrendűség, amivel egyeten mai nagyágyú, mint pl a Far Cry sem versenyezhet. ..."

    ERRŐL beszéltem. ÉN NEM láttam a doom 3-at. én nem tudom, hogy melyik a szebb nyílt vagy zárt terepen. azt se tudom, hogy melyikből van több benne. azt írtam le, amit a teszter. semmi többet. nemtom mit kellene "megértenem". persze lehet, hogy ezt a pcgamer teszterének címezted, ebben az esetben erreféle keresd a csávót: pcgamer
  • grebber
    #2933
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ már akarom nyirni a zombikat!!!!!!!!

    Ja és lehet hogy én vagyok lol, de amikor a bétával zuztam lelöttem a zombit azt felkelt lelöttem megint azt felkelt csak 3-adjára murdált meg.Igy lesz a fullban is?
  • Krinyo
    #2932
    jó, a lényeget csak megérted...
    A doom3 a zárt terekre gyúrt rá.
  • Krinyo
    #2931
  • lwb
    #2930
    elés sokat leszünk kint, a mars felszínén is: "Early in the game, you're tasked with sprinting outside the mars Facility ( with rapidly depleting air canisters) in search of the next airlock. (...) Dust blew around the martian surface and the dull brown/red hue of the sand and the twisted metal of shredded structures all semed so perfectly plausible."
  • grebber
    #2929
    Majd a Duke Nuken Forever letaszit mindent!
  • Krinyo
    #2928
    sztem a graf annyira nem fontos...
    inkább a történet+játszhatóság.
    Annyi felesleges grafikai újítások vannak hogy csak azért vannak hogy legyenek :D
  • Kandurex
    #2927
    Egyébként tényleg kíváncsi vagyok, hogy a trium (D3,S,HL2) közzül melyik fogja letaszítani a grafika trónjáról a FARCRY -t...lehet, hogy egyik sem? Vagy mind? Mondjuk az lenne a legjobb ;))
  • Krinyo
    #2926
    pontosan
  • Kandurex
    #2925
    A FarCry ELŐSORBAN a nyílt terepek lemodelezésére és mozgatására kifejezett alkalmas motorral rendelkezik, a belső kivitelezésre láthatóan nem fordítottak akkora gondot az alkotók
  • Krinyo
    #2924
    a lényeg az hogy a doom3 az árnyékokra hajt és a szük folyosókra ezért nem láthatunk benne(sztem)olyan tájjat,tengert stb stb ami alapján azt lehetne mondani hogy a doom3 szebb.
    Nézd csak a szögletes modelleket...
    szal én nem hiszem hogy a doom3nak a grafika lenne az erőssége.
    Inkább a fény-árnyék hatás.
    A BF és a Doom3-nak miköze 1máshoz?