23325
  • toMpEr
    #3243
    Nehany uj info:
    - A full minosegu texturakhoz 500Mbos videokartya kell(ene)
    - 512 Mega ram eleg lesz, hacsak nemarod 1600x1200-nal nagyobb felbontasba futtatni
    - Inkabb fogja a videokartyat hasznalni, mint a procit
    - Nem lesz EAX tamogatas benne, minden hangeffektet procibol fog szamolni
    - Nemsok bitatasi lehetoseg lesz a grafikan, ha szaggat, vegyel uj gepet

    Gepigeny:
    Low-end:
    1.5Ghz P4 (NEM CELERON!) vagy AMD-s megfeleloje
    512 Mega ram
    Gef4 4800 vagy Radeon 9500

    Mid-range:
    2.4 Ghz P4 vagy AMD-s megfeleloje
    1GB ram
    Geforce FX 5950/ATI Radeon PRO/XT

    High-End:
    3.4 Ghz P4 vagy AMD-s megfeleloje
    2Gb ram
    Geforce 6800 Ultra vagy X800 XT
  • insp
    #3242
    BRUTÁLLOL.
  • Krinyo
    #3241
    LOL
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3240
    sztem aki aláírja annak ingyen küld Carmack egy eredeti Doom III-at
  • grebber
    #3239
    Aláírtam az most jó akkor ??
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3238
    de mi az lökje má' valaki
  • NeoMaN
    #3237
    Alá ne írd vazzeeee!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3236
    Ez mi nem vágom nagyon az angolt
  • toMpEr
    #3235
    Írjátok alá!:
    peticíó
  • Csaba
    #3234
    Benne van a jó öreg duplacsövű? A Super Shotgun? Inkább azt mondjátok meg! Az a fegyver nagyon vagány volt! :-)))))
    Egyébként ennél a játéknál parásabb sosem jelent még meg: Már attól összefosom magam, hogy egyáltalán fog-e futni nálam? :-))
  • lwb
    #3233
    igazság szerint van benne logika, de nem akarom tovább offolni a fórumot egy terjengős - kicsit szakmai ízű, tehát dögunalmas - okfejtéssel. :)

    szóval tessék csak folytatni az ontopic beszélgetést, nekem a napi off-adagom már megvolt.
  • FactorG
    #3232
    Véleményem szerint egyetlen ép eszű játékgyártó sem pampog amiatt, hogy feltörték a játékát. A legtöbben tisztában vannak azzal, hogy a magyar piacon úgy van esély érvényesülni ha hagyják hogy a jónép kipróbálja a tört változattal a játékot. Utána a zavartalan netes játékhoz úgyis elengedhetetlen hogy megvegye. Nem véletlen jutott oda a Battlefield 1942 sem ahol most van. Több mint egy éve amikor elkezdtük a BF-et, alig volt valaki akinek megvolt az eredeti. Most olyat nehéz találni akinek nincs meg. És baromi nagy a társaság. Lehet hogy EA-ék tudnak valamit? ;)
  • Glpetyus
    #3231
    Hagyjátok már a kibasszott warez témát PLZ!

    Úgyis mindenki azt csinál amit akar függetlenül attól,hogy mit írtok(tunk)...
  • Dynamic
    #3230
    "És még valami: ha én letöltöm és nem veszem meg ezt a szart, akkor azzal az ID software-nek okozok veszteséget (elmaradt haszon, amiért nem vettem meg, de játszok vele)."

    Nem is ez a lényeg, hanem az amit eddig sem igazán értettem, hogy miért veszteség a cégnek, ha warezolok? Ha nem tudnám letölteni vagy megszerezni, akkor sem biztos, hogy megvenném.Akkor ez miért veszteség?Főleg, ha nem egy Doomról van szó, hanem valami gagyibbrólEzért utálom, amikor úgy számolnak, hogy 10000 warez = 10000*X$ veszteség.Persze bizonyos százalékban tényleg mínusz a cégnek, de semmiképp nem 100%-os.

    Lényeges dolog még annak eldöntése, hogy ki miért vesz gyári gamet.Öncélú dolgok miatt (multizni akar, jól néz ki, van hozzá magyarítás stb.) vagy csak azért, hogy a céget ezzel támogassa.Ha nem az utóbbi(gyanítom, ez a kevesebb), akkor semmi joga senkinek a másik szemére vetni.
    Aki érti az érti, aki nem az nem...

    Mellesleg szívesen belenéznék a warezt köpködők gépébe.Vajon mennyi köztük az mp3, az eredeti utility(windows, file kezelők, cd-írók, photoshop stb.), tulajdonos.Programok amit nap mint nap szívesen használunk és jóval több hasznát vesszük, mint egy 20 órás Doomnak.Ezeket vajon miért nem kell megvenni eredetiben?Jah mert a Doom3 meg a HL2 az egészen más?Persze.
  • M@TriX
    #3229
    nem lesz multi nem? vagy igen?
    Ha nem, akkor azért nem lesz CO.
  • toMpEr
    #3228
    vagy penzugyi :)
  • toMpEr
    #3227
    Ennek is megvan a teknikai oka
  • PTW
    #3226
    ami engem kicsit bosszant hogy az Xbox verzioban van Cooperative mod a PC-s bol meg sajnos kifelejtettek...
    pedig mekkora isten lenne...
  • Glpetyus
    #3225
  • davos80
    #3224
    Megjelent !!!
  • davos80
    #3223
    GameBoy Advance Doom II (c) ID Software (U) *NFO-FIX* 01x01MB SUPPLEX
  • Ams
    #3222
    minek vegyem meg ha letölthetem???
  • mukika
    #3221
    jajó! :))) csak a sok warezolás, meg anyázás köz nem láttam... :D
  • M@TriX
    #3220
    ezt már eddig is tudtuk ;)
  • mukika
    #3219
    "DOOM 3 demó a megjelenés után

    Hírek |2004-07-16 10:38
    |
    Todd Hollenshead neve már mindenkinek ismerősen cseng az elmúlt napok hírei miatt. Újabb információ jelent meg a DOOM III-ról. Ezúttal a kipróbálható demó került szóba. A készítők természetesen dolgoznak egy próbaverzión, ám minden igyekezetük ellenére csupán az amerikai megjelenés után várható." - játékhírek
  • Gabe18
    #3218
    És ezt miért én kaptam?3150-es hozzászólásom vicc volt,vagy te komolyan vetted?Vagy mi...
    De aztán lehet beszűkült gondolkodásom van tényleg.
  • Glpetyus
    #3217
  • Mr. Perfect
    #3216
    Ez a játék nem a multira van kihegyezve az biztos. Ennek ellenére elképzelhető, hogy tesznek bele valamilyen szintű multi részt is. De ha engem kérdeztek akkor én szerintem nem lesz benne semmilyen multi...
  • Mossberg
    #3215
  • toMpEr
    #3214
    igen.
  • davos80
    #3213
    Csak akinek nincs önálló keresete, hanem tanul (én személy szerint szakközép ötödévére járok jövőre), nem engedheti meg magának. Mivel dolgozni is csak a hungaroringen fogok, és nem sok lé jön belőle, nem hiszem, hogy megtehetném, hogy azt mind elköltöm játékra, mikor nem is biztos, hogy megy a gépemen.
    Anyuci, apuzciohoz meg nem megyek kérni Doom3-ra pénzt.
  • Kandurex
    #3212
    Én nem olvastam vissza, már láttam a "mert nővérem jogásznak tanul, barátja jogász és van még jó pár Jogász ismerősöm nekem is..." amiből arra következtettem, hogy ismet a "warez-anyád", "Bolti-apád" téma és már mellőztem is a visszaolvasást...ellenben Mossberg izgalmas kérdést vetett fel...
  • HuAn82
    #3211
    Egy élmény volt a mai hozzászólásokat elolvasni.

    "SG ahol mindig, mindenkinek igaza van és a másik a hülye."
  • Mossberg
    #3210
    Tényleg ekkora hülyeséget kérdeztem?
  • M@TriX
    #3209
    na ne kezdjétek is az offolást! :)
  • Kandurex
    #3208
    Biztos forrásból tudom, hogy csak 474 megahercel gyorsabb kell hozzá...
  • Pontius #3207
    rosszul tudod, mert csak 477 megahercel nagyobb gép kell hozzá
  • Knox
    #3206
    Nos, hát elkerülhetetlen volt! Megint lefutott, az anyádwarez, anyádmegveszem kör! Megint sokat tanultam belőle:D!
  • Glpetyus
    #3205
    :D
  • toMpEr
    #3204
    478 megahercel nagyobb gep kell hozza