23325
  • Sil3nt
    #3123
    valahogy én is azt hittem hogy legalább 1 dvd lesz...költségek miatt nem lehet? miapélot csináltak évekig? activisonnak nincs erre pénze? pont erre? inkább ne adott volna ki egy.két xar játékot...
  • Kandurex
    #3122
    mi a jó isten akarnál te annyi CD-n?
  • Wing Rockling
    #3121
    3 vagy 4 cd? Azt hittem lesz 6 vagy 7!
  • Kandurex
    #3120
    meglepdőnék ha nem lenne kint már az első éjszaka
  • toMpEr
    #3119
    Akkor meg biztos nem
  • Sil3nt
    #3118
    mind1. a fő az hogy augusztus első hetében már biztos kint lesz a warezokon ....
  • toMpEr
    #3117
    Nemhiszem, annyira zart rendszer ez, nemferhet hozza barki
  • Sil3nt
    #3116
    bocs hamár volt:
    Az iD Software munkatársa, Todd Hollenshead a CNN-nek árult el néhány információt a tegnap arannyá érett várva várt játékukról, természetesen a DOOM III-ról. A megjelenés formája volt a téma. Többen DVD-n várják a játékot, de Hollenshead úr elmondása szerint három vagy négy CD-n kerül forgalomba majd. Ennek okaként a gyártási költségeket említették. by www.jatekhirek.hu
  • Sil3nt
    #3115
    azt hogy? nemhinném hogy ellopnák... amcsi megjelenéskor megveszik (elsők között ott vannak)..esetleg még azt tom elképzelni hogy a gyártó (cd gyártó) gyár épületében van beépített ember és ő odadja,,,habár nemtom hogy van ez
  • toMpEr
    #3114
    Sose tudni mit talaltak ki az ID-nel, ha azt akarjak, hogy ne masoljak le, akkor biztos meg tudjak irni
  • Kaplan
    #3113
    Remélem nem fognak annyit szarakodni mint a TOCA2-val.
  • davos80
    #3112
    Vmikor megjelenés előtt kint van warezon.
  • Sil3nt
    #3111
    szerintem egyből rábuknak a nayg csapatok (Razor1911, Deviance, Reloaded)...ezek között is verseny van , és főleg egy ilyen horderejű gamenél meg aztán főképp...tehát a lehető leggyorsabbban meglesz, ha tényleg safedisc..kiadása utáni 1-2 nap ésmár warezokon kint lesz a cuccos
  • davos80
    #3110
    Csak mert te tudni szoktad az ilyeneket..
  • Serpa
    #3109
    csak nem.
  • davos80
    #3108
    Szerinted kell annyit szarozni vele mint a Toca 2-vel, vagy pár napon belül feltörik, és nyomhatjuk?
  • Sil3nt
    #3107
    akkor röpke 2 nap alatt megvan...jupéjj akkor augusztus első hetében biztos nyomni fogom...ez aztán nagy érzés
  • Kandurex
    #3106
    alap védelem, semmi különös, úgy számítanak, hogy sokan fogják megvenni dacolva a kalózkodás mértékével
  • Sil3nt
    #3105
    safedisc az nem a nehéz kategoriába sorolható? toca2 nem az van? nyugi nem biztos csak mintha úgy rémlene hogy nehéz vagy baromi könnyű....
  • toMpEr
    #3104
    SafeDisc lesz a vedelem
    bla
  • [oLe] #3103
    Nem volt vele semmi gond?
    Nekem opengl-be es d3dbe is kifagy.
  • NeoMaN
    #3102
    Én nyomom.
  • Davidus
    #3101
  • Davidus
    #3100
    Nálam meg Hajdu-nál:D
  • Glpetyus
    #3099
    de még az elöző kareszomnál a 9000-nél is :P
  • [oLe] #3098
    a doom remake-kel nyomja valaki?
  • Glpetyus
    #3097
    meg szerintem a "shadows" is inkább a medium-low felé hajlott :DD
  • Bat
    #3096
    Az még egy Ti4200snél is xarabb
  • cifuatwork
    #3095
    FX5200-on nem csodálom, hogy lightning effektnél diavetítést kapsz a FarCry-ban :DDD
  • Solid Snake GH
    #3094
    Na jó, akkor majdnem fullon.
    Nekem is azért fut "majdnem" fullon, mert van egy ismerősöm, aki jól beállította nekem a gépet. ;)
  • Glpetyus
    #3093
    Kétlem hogy ezen "fullon" megy....
    Bá ha valamit nem kapcsolsz be az már nem "full" nem ??
  • Solid Snake GH
    #3092
    Hmmm....ha a Far Cry-nál tényleg jobb graffja van, akkor az gáz. Nekem a Far Cry fullon is jól megy, csak a lightning effekt alkalmazásakor van diavetítés.
    Pedig PIV 2.0 GHz, 768 MB DDR RAM 400 Mhz, Inno 3D GeForce FX 5200 128 MB gépem van.
    Remélem, hogy a Doom 3 attól még el fog szaladni mondjuk közepes graffon.
  • HuAn82
    #3091
    Tudod, hogy meg kell villantani a gyermeknek az anyutól kapott új gépet.

    Privi ment a filmekkel kapcsolatban.
  • Krinyo
    #3090
    nekem nincs szükségem mosógépre.
    ha valamit 1x felvettem akkor csak kidobom és veszek egy újat
  • Mihail
    #3089
    a philips mosógép mitől nagy cucc? nálam a mosógép a Mielénél kezdődik!
  • Krinyo
    #3088
    a rapper az konzolos és olyan stílusban nem is nagyon létezett akkor más gém.
    1ébként ezt anno az 576 mondta, mármint azt hogy nem adnak 100at mert...
  • Pontius #3087
    Még a saját gépedet sem ismered LAMMER!!?
  • toMpEr
    #3086
    ffvii nem veletlenul kapott 100%-ot
  • Davidus
    #3085
    FFVII 100%-ot kapott 576-ban asszem:) Meg a Parappa the Rapper(vagy mi a rák a címe) is:D
  • Krinyo
    #3084