3125
  • Dikkma
    #156
    A csomagot nehezen mozgatod, esetleg a vinyóval együtt... de csak mint 2. vinyó tudod berakni.
  • Tomcat
    #155
    21. az ET-s. Nem is megy most, mert egy örökkévalóság lesz, míg megemészti a 400-as. lehet beviszem apám PIII 700-nak! :)
  • Dikkma
    #154
    Hol tartasz, macó? Én most csinálom a 12-ediket!
  • Tomcat
    #153
    Na úgy néz ki megtaláltam ET-t! :)
    valami gond van ezzel a csomaggal, amin épp dolgozik: 25% 13 óra alatt!!!!!!!! Pedig alig ment valami a háttérben! Érdekes mindenesetre...
  • Dikkma
    #152
    Biztos.... :-(
  • Tomcat
    #151
    Nem semmi!
    Én is 166MMX-el kezdtem. Igaz pár csomag után meguntam a 32 órás adatfeldolgozási időket... :)
    Aztán a Celi400 eleinte csak párat csináltam meg. Most megint elkezdtem, de még csak a 21. csomagot nyomatom :)
    20-22 órás átlaggal...

    Dikkma: hétközben megy nálad a SETI?
  • Efreet
    #150
    331 unit 5312 óra 6 perc 42.3 sec...
    Anno egy 166mmx-en kezdett, most egy p3-450 kergeti, 16-20 órás átlaggal, még játék mp3 meg egyebek mellett is. (3.0-val jöttek a 4-8 órás csomagok, az vitte le nagyon az átlagot :) )
  • Dikkma
    #149
    Na király! 9x %-nál unknown fatal errorral kilépett a seti. Most szedi az új adatcsomagot. Ilyen idiótát...

    Megyek majd cashsurferes p2p-re :-)) ha lesz.
  • Tomcat
    #148
    nálam most nem megy...
    a tegnapi csomag 22 óra alatt lett kész
  • Dikkma
    #147
    És amint a #145-ből látszik, a mostani csomag 5,5%-al több, mégis 1 óra 40 perccel kevesebb idő alatt csinálta. Na, megy ez.
    Tomcat, szedd össze a csapatod... :-)

    Ma csak mp3 ment mellette, talán ezért.
  • Dikkma
    #146
    Háh! Ma is ment a gépem (csütörtök este 9 óta nem volt kikapcsolva :-) és 13 óra 42 perc alatt ledarálta a csomagot ...

    Most is 38,12%-nál tartok 3 óra 57 perckor.
  • Dikkma
    #145
    32.766% 5 óra 40 perc.
  • Tomcat
    #144
    75,7% 18 óra 23 perc alatt.
  • Dikkma
    #143
    Na most 99,2 % 20 óra 18 perc alatt. Pedig volt, hogy a Colin 2-vel osztozott a procin... :)))

    A mostani adagban voltak szép kis árkok. Nektek is volt már ilyen adag? Le is snapshotoztam, majd lehet, berakom.
  • Tomcat
    #142
    a 19.
  • Tomcat
    #141
    nekem meg nincs még kész
  • Dikkma
    #140
    Azért nem kell izgulni, így is gyorsabb, mint nálad. Ne örüljél.
    Minnyá kész a 4. unit.
  • Tomcat
    #139
    pedig Ervin tegnap nagyon otthagytál. Már 5% al alöttem járt a géped, holott kicsit később is kezdted mint én. Valamiért lelassúl a végén nálad. csak nem tudom miért...
    RAM Idle nem megy mellette?
  • Tomcat
    #138
    nálam 20-22 óra, attól függ, mi megy még melette.

    a múltkori adag már 2000 decemberi volt, erre tegnap hozzámvágott egy Novemberben rögzített csomagot. Biztos valaki nem küldte vissza...
  • Assassin
    #137
    Idönként megnézem a Seti honlapon a személyes statisztikámat.Amíg a régi gépem dolgozott addig olyan 40-42 óra volt egy unit(ráadásuk csak akkor ment a gép mikor melóztam és képernyővédőként elindult.).Aztán jött az upgrade,meg a folyamatos üzemelés,és az átlagom lement 20 órára.

    Ezzel csak azt akartam mondani hogy nálam viszonylag konstans az átlagidő,Dikkma nálad nem tudom miért csinálja.
  • Tomcat
    #136
    én nem húzom, nekem huzogatják...
  • Tomcat
    #135
    :))))
  • Tomcat
    #133
    legalább ventije az van. de attól még meleg van a gépházban. Múltkor bevittem a HP 7500 -st, benn volt 1 napig. Szedem ki, de olyan meleg volt, hogy csak na, pedig nem is írtam vele semmit elötte...
  • Dikkma
    #132
    Van egyáltalán rajta VENTILLÁTOR?????

    Olvastam Briós-tesztet, nem volt venti a 800-as PIII-on ... :-)))

    Az elejét mindig úgy csinálja a gép, mint az állat. A 4 unitot is 2,20% 9 perc alatt csinálta eddig, pedig most küldtem vissza a 3-at. Azt 30 óra alatt csiálta ... :-(((((
    1. unit: 16 óra
    2. unit: 24 óra
    3. unit: 30 óra.

    Miért? Most is mp3-at hallgatok a 3 IE és egy dap mellett, és szinte nem megy úgy a seti, hogy a dap nem futna, de hát a letöltés nem éppen processzorigényes...
  • Tomcat
    #131
    sajna benn nem tudom ennyire meghúzni. Jobban mondva semennyire nem, mert egy marha kicsi háza van-HP Brio a kicsike, s a táp egyenesen a proci felé nyomatja a levegőt... Nincs is lyuk neki hátúl :((
    Szóval már attól meleg van a ház belselyében ha megy a gép 700-on :((
  • Dikkma
    #130
    :((
    Erre nem gondoltam. Mindegy, itthon eldöcög majd a vizes 700-as 900+-on, meglátjuk, mi a gyorsabb.... :-))))
  • Tomcat
    #129
    Jó van öreg, te akartad, lehet igénybe feszem apám PIII700-asát odabenn :)
    Akkor lesz fair game. de csak akkortól, ha beérsz. :)
  • Dikkma
    #128
    Hozzám képest viszont csak két hétig nem vagy lemaradva. Aztán már 3-unk közül te leszel a leglassabb. Vagy ehhez a gépednek is lesz néhány szava?
    Ha megelőzzük az íreket, akkor az Dikkma és Tomcat párharcának lesz köszönhető...:-))
    Majd fizetek egy Guiness-t :-))
  • Tomcat
    #127
    17 csomag :) Szóval kicsit le vagyok maradva hozzád képest :)
  • Tomcat
    #126
    OK, most nyomattam be.
  • Dikkma
    #125
    Na majd ma este reportolok, húzok haza. Tomcat, msn legyen bekapcsolva!
  • Assassin
    #124
    156 unit 3346 óra.
  • Tomcat
    #123
    Nekem meg nem jött meg a csekk, igaz tudod, hogy a régi accal gondok voltak...
    halu anikája nagyon frankón átcseszi a Spediát, főleg ha win2000-m lenne. Win ME alatt nem fagy a Spedia?, mert win98 alatt 30 perc utén bye-bye. Szal nem lehet éjszaka itthagyni a gépet a társaságában. :((((((
    Pedig simán meglenne havonta 40-50$

    Hányadik csomagnál tartasz?
  • Dikkma
    #122
    :)))

    Amúgy most minden éjjel bekapcsolva hagyja az öcsém a gépet otthon, úgyhogy szépen megy a program. Készen van 2 és fél unit, de lehet, hogy mára kész a fél is teljesen, majd este küldi a tesóm a szokásos esti sms-jelentést.
    Tomcat!! Megjött a Spedia csekkem is!!
  • Lteebee
    #121
    :)
  • Assassin
    #120
    Ehh,le kellett volna fényképezni és akkor gennyesre kerestük volna magunkat a képpel!
  • Lteebee
    #119
    A seti olyasmi, mint a Yeti?

    Me'akko' é'tem!
  • Assassin
    #117
    Tulajdonképpen lehet hogy a szájszag jeleit érzékelte a seti:)
  • Assassin
    #116
    Hát kinézte a haveromat,de neki nem akaródzott:))
  • Assassin
    #114
    Hát annak sora van,de elsősorban abból hogy se űrhajója se,lézerfegyvere nem volt.Szájszag 4 méterre a nőtől már érzékelhető volt,és még életbében nem hallott arról hogy Bordányon kívül is van élet az univerzumban(falusi diszkóban lokalizáltuk)...