3125
  • Assassin
    #81
    Régi harcos!Így könnyű...
    Most 124 unit 2754 óra alatt.
  • Dikkma
    #82
    Végre én is bekapcsolódtam, de csak annyit akarok mondani, hogy tök felesleges volt az a 7000 óra, meg a többi...

    Az első csomagban megtaláltam az intelligenciát, jövő héten jönnek.

    Azt is mondták, hogy hangyával táplálkoznak, aki tud nekik adni, nem lövik le.

    Most éppen zárolom a hangyafarmra vonatkozó doksikat.
  • Assassin
    #83
    A kódot Elnök Úr!Adja meg az istenverte indítókódot!!
    Nem válaszol...Támadás érte a Fehér Házat!:)
  • Dikkma
    #84
    Nézted a Támad a Marsot egyik nap?

    Akkorát röhögtem, amikor a mami ott hallgatja a zenét, háttal a marslakóknak, azok meg rátalálnak.

    Pszt, és lopakodva odagurítják a nagy ágyút a mami fejéhez.

    Haláli! Akkorát röhögtem, hogy majdnem megfulladtam.
  • Assassin
    #85
    Az én kedvencem:Beavis és Butthead lenyomja Amerikát!
    Az idézet is onnan való,mikor Beavis(bediszkulva Cornholio)betéved az elnök kerek szobájába és felveszi az atomtámadás esetére tartogatott telefont.
  • Dikkma
    #86
    Aha. Sajna én úgy nézek TV-t, hogy soha nem nézem meg a műsorújságot, és így nem látok soha egy filmet sem, főleg nem előlről. PL. a B&B-t sem láttam.

    De a B&B-s játék milyen nagy?!?!?!?!?? láttad már? Amikor kulázni kell az embereket a suli tetejéről!
  • Dikkma
    #87
    ja, az miért van, hogy már készen volt az első csomagom 15%-a, mire kiírta, hogy "kőne az anyag!" és leszedett egy újat?
  • #88
    Multitask lehetsz :) nem dula procid van ?
  • Assassin
    #89
    Néha hibás az adatcsomag és van olyan is hogy valami olyan jelet érzékel amin tutira hiba és hosszú ideig ismétlődik,na ilyenkor egy ből 100%-ra tesz és elkezdi tölteni az újat.Lehet hogy pontatlan vagyok a websiteon minden le van írva jól,csak legyen időd elolvasni.
  • Assassin
    #90
    Valami rémlik hogy láttam a haver listáján B@B gamét ,de még nem csekkoltam meg...
    Na majd kipróbiren!
  • Assassin
    #91
    Most láttam a SETI honlapon,hogy két extra file előfordulhat a Seti könyvtárában(state.sah,key.sah).Állítólag ezek a hybrid-b vírus szüleményei csak egy a baj,a Norton Antivirus legújabb frissitésével sem ismeri fel.
    Valaki tud valami linket ahol írtót lehet letölteni?
  • noxon
    #92
    Ez 100%-ig komoly??????
  • Tomcat
    #93
    hmm, nekem mindkettő ott csücsül a könyvtárban...
    Határozottan kellemetlen!
  • noxon
    #94
    Mindegy, ha történni fog valami akkor úgyis megtudjuk...
  • Tomcat
    #95
    remélhetőleg...
  • Assassin
    #96
    Bocsesz,félre értettetek vagy én írtam valamit félre.Szóval akkor van vírusod ha a két említett fileból TÖBB van(nem pedig egy-egy).Még egyszer bocs a pánikért.
  • noxon
    #97
    Ahha, értem, akkor jó, köszi...
  • Tomcat
    #98
    Aha! No problemo...
  • Assassin
    #99
    145 unit 3144 óra...
    Az országok listáján most 25. Magyaro. és nemsokára leelőzzük az íreket!!!
  • Dikkma
    #100
    Wow, megyek, segíteni! Tartsatok ki!
  • Tomcat
    #101
    Ideje lesz, kár lenne veszendőbe hagyni annak a jó kis PIII700 nak az üres perceit! :)
  • Dikkma
    #102
    29 perc alatt csinálta meg a csomagot :(((

    Ez normális? Háttérben ment, közben netezés meg zene-másolás volt (cd-ről kazira), tehát nem volt teljesen szabad minden erőforrás, de ez sokank tűnik. Amúgy azt sem küldtem vissza, pont formázásra lett kész, de már nem lehetett csatlakozni :(((
  • Dikkma
    #103
    Most letöltöm újra.
  • Dikkma
    #104
    Meg is volna, stb... most tart 13.419%-nál, 1 óra 24 perc alatt. Ha rendesen menne így tovább, akkor
    100/13.419 = 7.452
    7.452x84 perc = 625.978 perc
    Tehát 10 óra 25 perc alatt végezne, de gondolom, a végére nagyon belassul ...
  • Dikkma
    #105
    Egy kérdés, pl. Assassin-tól!

    Vannak un. Group-ok. Mint pl. a Team Rizenet :


    Join Team Rizenet
    Please note before joining or switching to a new group:

    If this is the first group you have ever joined then all of your current credit will be given to this group, in addition to all new credit you receive.
    If you are currently a member of a group and are switching to another group, the new group will receive all of your new credit, but the old group will keep all of your old credit.
    Joining a group does not affect your personal credit statistics in any way.

    Ha csatlakozom hozzájuk, akkor milyen creditet kapnak? Mert nem akarom, hogy pl. Magyarország csak egyetlen unitot is vesszen, mert a team Rizenet kapja a számlálójához azt, amit én csináltam meg. De ha erről nincs szó, akkor meg csatlakozni akarok!

    Szóval: milyen team ez? Mik a teamek? Minek vannak?

    És hogy állunk a nemzeti listán??

    Amúgy most 29%, 3 óra 10 sec alatt, pedig 5 IE van megnyitva (most csak) és egy 3D-modellező program, egyéb. Amúgy észrevehetően lelassult amióta elérte a 28 %-ot, mert akkor indítottam a 3D-s progit is.
  • Dikkma
    #106
    Estére bekapcsolva hagytam a gépet, de ment mellette a Project - IGI letöltése. Most is már két órája azt töltöm, mert minden 10 file-ból a x4 és a x8 file-okat (14, 24, 18, 28 stb ) nem töltötte le. Szóval, persze közben ment a SETI.
    Most tart 82,8%-nál és 14 óra 42 percnél. Ezek szerint, lelassult... :(((
  • Tomcat
    #107
    na nekem nem ment el eddig az éjjel. Nálam még csak 65%
  • Dikkma
    #108
    99,961%!
  • Tomcat
    #109
    jó neked
  • Assassin
    #110
    A bemásolt szövegben úgy írják hogy ha egy régi csapatot elhagysz akkor annál megmarad az addigi credited,és az új csapat is megkap ugyanennyit és persze azokat amit már az új csapat tagjaként nyomatsz.
    Egyéni statisztikád változatlan marad.
    Ha jól tudom 25.Magyaro.és erősen szorongatjuk az íreket(nagyobb ütemben nő a unitszám és nem sokára behozzuk őket!).
  • Assassin
    #112
    Ja egyet,de aztán kiderült hogy csak egy igen ronda nő az...
  • Assassin
    #114
    Hát annak sora van,de elsősorban abból hogy se űrhajója se,lézerfegyvere nem volt.Szájszag 4 méterre a nőtől már érzékelhető volt,és még életbében nem hallott arról hogy Bordányon kívül is van élet az univerzumban(falusi diszkóban lokalizáltuk)...
  • Assassin
    #116
    Hát kinézte a haveromat,de neki nem akaródzott:))
  • Assassin
    #117
    Tulajdonképpen lehet hogy a szájszag jeleit érzékelte a seti:)
  • Lteebee
    #119
    A seti olyasmi, mint a Yeti?

    Me'akko' é'tem!
  • Assassin
    #120
    Ehh,le kellett volna fényképezni és akkor gennyesre kerestük volna magunkat a képpel!
  • Lteebee
    #121
    :)
  • Dikkma
    #122
    :)))

    Amúgy most minden éjjel bekapcsolva hagyja az öcsém a gépet otthon, úgyhogy szépen megy a program. Készen van 2 és fél unit, de lehet, hogy mára kész a fél is teljesen, majd este küldi a tesóm a szokásos esti sms-jelentést.
    Tomcat!! Megjött a Spedia csekkem is!!
  • Tomcat
    #123
    Nekem meg nem jött meg a csekk, igaz tudod, hogy a régi accal gondok voltak...
    halu anikája nagyon frankón átcseszi a Spediát, főleg ha win2000-m lenne. Win ME alatt nem fagy a Spedia?, mert win98 alatt 30 perc utén bye-bye. Szal nem lehet éjszaka itthagyni a gépet a társaságában. :((((((
    Pedig simán meglenne havonta 40-50$

    Hányadik csomagnál tartasz?
  • Assassin
    #124
    156 unit 3346 óra.