3125
  • Assassin
    #447
    Na akkor felvidításképpen egy vicc:
    Támolyog hazfelé este egy részeg,megszólítja egy barnabőrű prosti:
    -Szépfiú,nem kísérsz haza?
    -Mé',micsinájjak én Afrikában?
  • Lteebee
    #446
    Ez nagyon süti, de a külgazd 1-esem az már else:(
  • Laalee
    #445
    mar a 2. unit

    mondtammar hogy ritkasar ez a pótgép?:)
  • Assassin
    #444
    Amúgy 277.
  • Assassin
    #443
    Ez számodra pozitív or else?
  • Laalee
    #442
    latod tanultal volna forumozas helyett :)) én halasztottam :)
  • Lteebee
    #441
    Na most végre megy.

    3-as a vállgazdom!
  • Tomcat
    #440
    Kellemetlen... :(
  • Lteebee
    #439
    Most megnyílik a neptun, de a login nem megy!
    arrrgggghhhh!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tomcat
    #438
    38. unit 83%
  • Lteebee
    #437
    25.

    Most meg a geci neptun nem megy.
    Pedig állítólag fenn van néhány vizsgaeredményem.
  • Assassin
    #435
    274.unit.
    Az írek már csak 1897-el vannak előttünk!
    Most már inkább a következő áldozatot - Brazilia -kell figyelni,195748-al járnak előrébb.Egy párszor megnézzük és kiderül hogy közelítünk vagy ők távolodnak.
  • mikike
    #434
    Segíccsetek a NASAnak jobban!
  • Dikkma
    #433
    Na, mennyi van hátra, tényleg?
    Én itt csigázom az 57-edikkel... :((
  • Lteebee
    #432
    Tegnap nem volt connect.
    De ma van.
  • Tomcat
    #431
    Egy Cel400 ról, melyet a felgyülemlett tudás még ráadásúl tunigol is! :D

    Eddig legalábbis még elfutott... Hát amikor egy gamet már 640x480 ban low/medium detailban kell futtatnom, ahelyett, hogy a megszokott 1024x768+full detail köszönne vissza, akkor már régen gond van...
    Nembaj, SETI még elmegy rajta! :DD
  • Laalee
    #430
    na valaki jelezze mennyi van hatra a nagy cel ig(lenyomni a íreket).
  • Sid
    #429
    Tomcat: Még igy is sokkal jobb gépeing vannak, mint egyeseknek, igaz, hogy nem erőművek, de igazán szépen elfut rajtuk minden, eddig legalábbis még elfutott......
    Most nyomom a 15. csomagot, de mivel ma hazamegyek, ezért 20.-a környékéig nem fog menni a gép, úgyhogy a seti-nek le kell mondania egy "királyi 400-as" teljesitményéről. :))
  • Tomcat
    #428
    hupsz. Rossz helyre kerűlt az idézőjel. :)
  • Tomcat
    #427
    Sid: Ehhe-ehhe! :) ."..növeli a számitási..." teljesítnményt! :D

    Király a 400??? Már csak elmegy :( Akkor volt király, mikor vettük! De menő volt akkor. Na ja. Mondjuk a semminél azért jobb!
  • Lteebee
    #426
    Adogat.

    Kár, hogy itt benn csak egy cel van.
  • Sid
    #425
    Jaja, király a 400-as.... :)
  • Laalee
    #424
    valami p1 es de nemtom milyen :)

    leselejteztek a regi p2-400 ast es ideiglenesen van ez a szuper :) na majd az uj...
  • Sid
    #423
    Milyen gép az amin fut? 100-as Celeron?? :)))
    Tomcat, nekem a villamosmérnöki koleszban van a gépem, ezt is beleszámitottad? A sok felgyülemlett tudás is növeli a gép számitási teljesitményét. :))
  • Laalee
    #422
    na es a 119 orahoz mit szoltok?? :) ez lett a vegeredmeny... asszem ittlenne az ideje hogy megerkezzen az uj gep...
  • Tomcat
    #421
    Ne örűljön a fejed, mert még megjárod! :DD
    Ehhe 17 óra? Nem is emlékszem, hogy valaha ilyen gyorsan meglett volna a gépem 1 unittal. Pedig detto egyforma gépünk van! :)
  • Sid
    #420
    Hehe!
    Tomcat megszivja!! :))
    Nálam most folyamatosan megy a gép, csomószor van olyan, hogy csak a Seti fut rajta. Ezt az extrarövid csomagot tényleg elintézte 17 óra alatt, de a mostani már csak 20 óra alatt lesz meg. :)) Az a gond, hogy nyáron nem lesz net, úgyhogy ez se fog futni...
    Amúgy a 13. csomagot nyomom.
  • Tomcat
    #419
    Sid: mákos gecó! :) Én meg sorra kapom ki a 25-26 órás csomagokat! :S Most kezdetem el éppeg a 38. csomagot

    Laalee: ehhe ez elég szar ügy :)
  • Sid
    #418
    Kenny: Nem képernyőkímélőként fut nálam se, ha olyan módban fut, akkor 400-as celeronon, 128 mega rammal 100 óra alatt végez egy csomaggal, ezért nálam is folyamatosan megy, igy 20-24 óra alatt végez. Most meg ezt a csomagot elintézi 17 óra alatt. Eddig, ha folyamatosan csak ez ment, akkor sem volt gyorsabb 20 óránál.
  • Kenny
    #417
    Sid: csabi vagyok. szal allando munkan van
    kepenyokimelonek nem is ezt hasznalom. mindig megy es mindig ilyen lassu...most veszek meg 64 ramot igy lesz 128 es megnem mennyit javul
  • Laalee
    #416
    igen januarban az alienek is masnaposak es nem radioznak :))

    amugy tuti megdöntöm a negativ rekordot!!!

    116ora 96% :))) lefagyott a gep a 3 napos unnep alatt de a seti szamolta az idöt :)
  • Sid
    #415
    Most nyomom a 12. csomagot, de valami nem stimmel, mert ezt most rohadt gyorsan csinálja, 75%-ával végzett 13 óra alatt. Nálatok is elő szokott fordulni ilyen?
    Ez a csomag most januári, talán e miatt lehet?
  • Tomcat
    #414
    SETI= Search for Extraterrestrial Intelligence
    Vagyis földönkívűli, értelmes civilizáció(k) rádióadásait igyekszik kiszűrni a rögzített felvételekből. Mivel ez meglehetősen nagy számításigényű feladat -> nem árt 1-2 szuperszűámítógép(ami ugye sokba kerűl) a SETI@Home keretében a rögzített felvételeket apró csomagokra bontják, amit a letölthető feldolgozóklienssel a vállalkzó szellemű emberkék feldolgoznak otthoni gépeiken. A beérkezett anyagok közűl csak a gyanús csomagokat kell elemezni a központnak. Nagyjából ennyi.
  • mateos
    #413
    Mi a fasz ez a SETI ? koze van Seti fàraohoz ?
  • Sid
    #412
    Nekem november 30.-ai csomagokat küld, de az összes 2000 végi volt, november, december.
    Azt hittem, hogy ez a szokásás menete a dolgoknak. :) DE úgy tünik, akkor mégsem. :)
    Most kicsit lassabban meg a munka, mert el kell menteni a streamelt mp3-at.... :)) Tomcat készüjjé fel a non-stop musicra. Csak az a gond, hogy néha megszakad a kapcsolat. És akkor újra kezdi számolni a 650 megát, és túlfut rajta.
    Nemtudja valaki, hogy van valami trunc parancs valahol? pl.: Dos alatt?
  • Tomcat
    #411
    Figyu már! Nektek milyen dátumú csomagokat küld a SETI? Mostanában megint tavaly év végi csomagokat dolgozok fel. Mondjuk teljesen mind1, csak kiváncsi vagyok nálatok mi a helyzet... :)

    35 csomag kész
  • Sid
    #410
    9.
  • Tomcat
    #409
    35. unit 72%
  • Sid
    #408
    Jaja, király a vékony tokos lemez. :)
    Amúgy a nyolcadik unitot nyomom....
  • Laalee
    #407
    aszem dragabb, mert hangzatos a neve... amugy jo ez a fele meretü tok, joljön hogy 2*annyi elfer ugyanazon a helyen... a cora ba vettem Acer slim tokos lemezt 130 penz ert és tök jo a minősége is.