3125
  • Laalee
    #364
    nekem anno ap p1 225 ös gepemen 40-50 ora volt egy unit most vagy bonyolultabb lett azota a szamitasi algoitmus vagy lelassitottak a rendszert :) esetleg nehanyatok gepevel nincs valami rendbe :)
  • Lteebee
    #363
    Ez az első csomag?
  • Sid
    #362
    Cső!
    Béci nálad is ilyen rohadt lassú?
    eddig 42 óra alatt 41 százalék?
    400-as celeron-on.
    Most dolgozza az első csomagot. :)
    De mivel gyakorlatilag most már mindig be van kapcsolva a gép, megy éjjel-nappal, teljesen mindegy, hogy mennyi idő alatt gyűjti be.
    De akkor is lassú, mert kb 103 óra alatt fejezi be, az meg 4.3 nap!! :)
  • Lteebee
    #361
    17.

    Az első pár nagyon lassan ment, de az utóbbiak 22-25 óra alatt megvannak.
  • Assassin
    #360
    Már csak 5035 unittal vannak az írek előrébb ,hajrá!!!!
  • Tomcat
    #359
    Ehh Dikkma, nemtom, hogy a 18 unitos előnyödet hogy hozom be...
  • Mighty
    #358
    Results Received 913
    Total CPU Time 1.311 years
    Average CPU Time per work unit 12 hr 34 min 30.2 sec
    Lassan már fél éve nem megy nálam, de ez azért nem rossz....:)
  • Dikkma
    #357
    Most csinálom 49-ediket.
  • Assassin
    #356
    Ismét csak nem semmi!
  • Assassin
    #354
    Köszesz,de a a fele még egy hurka 200-as Cyrixon ment ezért az átlag nem teljesen tükrözi a kurrens gépem teljesítményét.
  • Lteebee
    #353
    Jó géped van!
  • Assassin
    #352
    Nem semmi!Mennyi az eddig ráfordított összidőd?

    Én most vagyok túl a 250 milestone-on(252 pontosan)és 5198 óra a tiszta munkaidő...
  • Tomcat
    #350
    Jó van na, tudom, hogy csak hétvégenként tudod megnézni, hogy éppen hol tartasz!!!!! 15-20 csomaggal biztos elöttem!
  • Dikkma
    #349
    Sztem innét te tudod a legjobban, hogy NEM TUDOM HOL TARTOK mert nem annyi, hogy bekapcsolom a moncsit?!!?
    VAGY TÉVEDEK?
  • Assassin
    #348
    3 napig szüneteltem mert az ISP-m hernyózott és 4-5 percenként leszakadok a netről:(
    Amúgy 249.
  • Lteebee
    #347
    Felraktam egy kollégám gépére.

    Az első csomagot gyűri->42óra - 46% :(
  • corleone
    #346
    Még csak 5 :(
  • Tomcat
    #345
    Kérdezed? Most akkor egyáltalán tudod, hogy hányadiknál tartasz, vagy csak hadoválsz itt össze-vissza! :)

    Én most gyűrüm a 29 -et, szal lesz mit behoznom gecó! De behozom, ne féljél. csak azt nem tudom egyenlőre, hogy a celeron400-al hogy érem utol a PIII700 adat! :( :)
  • Dikkma
    #344
    45-nél tartok?
  • Laalee
    #343
    a web megy meg a letöltes is csak mpeg et meg mp3 at nemtudok... nameg ftp t :) a többit viszont kb 100-110K/s el tölti mostanaban.

    ha mashogy nem letöltöm otthon :)
  • Efreet
    #342
    és hogy fogod letölteni? ;)
  • Laalee
    #341
    hu az franko :) ez a buznyak seti ugyiscsak 32 megaval muködik ez a super note meg 24 megas...
  • Efreet
    #340
    annak szép golyókat meg vonalakat rajzol... én 400 fölött nem fogok áttérni... meg annak lehet valami kézzelfogható eredménye esetleg 10éven belül... ennek meg :))))
  • Laalee
    #339
    amugy miert nem a rakkutatas adatait szamoljuk? :) az lehet ertelmesebb lenne...

    annak is ilyen szep szines a grafikonja mert akor atterek :)
  • Efreet
    #338
    nekem pörög... jobb az átlagom mint az íreké :) és közeledünk...
  • Laalee
    #337
    gyerekeke vegyetek mar jobb gepet igy nem erjuk utol öket...
  • Efreet
    #336
    hehe :)
  • Assassin
    #335
    Látom épp egy időben számoltunk:))
  • Assassin
    #334
    user units
    24) Ireland 8941 1041474
    25) Hungary 12116 1029733
    ------- -
    11741
  • Efreet
    #333
    423.. már csak 11741-re vagyunk az Írektől
  • Assassin
    #332
    246.unit.Közel már a 250 milestone!
  • Laalee
    #331
    biztos megint ara jart a rezesbanda :)) ews elloptak a rezkabeleket, mint multkor :)
  • Efreet
    #330
    tegnapdéutáneste volt 1 kis szerverprobléma. ha nem akar menni, meg kell nézni ezt:
    http://setiathome.ssl.berkeley.edu/sstatus.html. ha le van halva, ki szoktát irni. ha meg minden zöld, akkor "csak" túlterhelt :)
  • Tomcat
    #329
    Nekem is most délután végzett, s nálam se tudja elkűldeni. Most sem. Lehalt a szerverük... Volt már ilyen.
  • corleone
    #328
    Ez mókás :) A régi vár, az új meg már fut? Vagy lefagyott az egész? Nem halt meg a neted, mikor küldte volna?
  • Dikkma
    #327
    Most végzett egy csomaggal, és nem tudom visszaküldeni?!?!?
    Nektek hasonló?
  • corleone
    #326
    PIII 733. (nem celeron!) Egyébként vegyes. Van, hogy 8-10 progi is fut a gépen, de van, hogy itt hagyom és csak a seti megy.
  • Tomcat
    #325
    Azé ez nem teljesen igaz. Volt hogy ment 2 hétig egyhuzamban... :)

    Nem igaz, mert kb. 10 csomaggal vagyok előrebb!
    Na ja, hogy most már nem hozlak be, az nagyon valószínű-bár éppenséggel még megeshet :)
  • Tomcat
    #324
    Milyen procko vitte? A 366-os Celeron? Mert ha igen, akkor meg kell kérdeznem, hogy csinálsz mellett valamit a gépen, vagy csak hagyod dolgozzon a SETIn. Mert nálam-Cele400- egy csomag cirka 20 óra körűl szokott lenni. S ennek az időnek kb. 75% alatt csak ez köti le az idejét. Mondjuk amikor mp3. vagy wma is megy, akkor azért más a helyzet!
  • corleone
    #323
    Most már állandóan fut a gépemen.
    A 2.-at 15 óra alatt sikerült megcsinálni.