3125
  • Assassin
    #242
    227-nél tartok.
  • Lteebee
    #241
    oké:)
  • Efreet
    #240
    nekem 404-nél leállt... nincs 1 perc stabil netem, hogy le tudjon jönni az új csomag... mindig leszakad :((((
    (na most lehet szaladni utánam :)
  • Lteebee
    #239
    Faszt! 64
  • Lteebee
    #238
    128
  • Efreet
    #237
    ha csak képernyővédőként megy, úgy egész jó... az irodai cuccok (ofisz, hasonlók) gyakorlatilag nem fogják a procit... amellett szaladnia kellene. (hs van elég ram)
  • Lteebee
    #236
    Na, beszálltam én is.
    Irodai 433 celcsivel: 1unit/83óra:)))))))))))

    Vagy inkább sírjak?
  • Efreet
    #235
    az elején 166mmx volt, aztán p2-266, és múlt karajcsont(karácsony) óta p3-450. mostanában stabil 16-20 órákat hoz. amikor kijött a 3.0 akkor szaladtam el nagyon, ott 8-10 óra elég volt... kicsit túloptimalizálták a kódot, ezért kellett a 3.03 :)
  • Dikkma
    #234
    34-nél tartok... de figyi: 33/638 óra. Akkor az átlag.. szal annyi. Neked meg sokkal kevesebb. Milyen géped van?
  • Efreet
    #233
    kész a 401 is :) siessektek... :)
  • Dikkma
    #232
    Most vagyok 33-adiknál :))
    De úgyis utolérlek!!
  • Efreet
    #231
    Name: Efreet
    Data units completed: 400
    Total computer time: 6476 hr 05 min 50.0 sec
  • Efreet
    #230
    Lehet próbálkozni.. nekem csak 1 gépen megy, és csak akkor van kikapcsolva, ha éppen vinyó megy ki/be. Ismerősnél cégnél 7 gép viszi ugyanazt az accountot, ők 3 hónap alatt leelőztek... :)
  • Assassin
    #229
    Na jó lesz mán ha kicsit visszaveszel és hagyod hogy megelőzzelek:)Értve vagyok?
  • Efreet
    #228
    nekem a 399 tart 34%-nál, holnap délután meglesz a 400. és akkor húdejólesznekem :)
  • Assassin
    #227
    Fél óraán belül elmegy a 220.unit.Baró!
  • Tomcat
    #226
    Most kapcsoltam be macó...
  • Dikkma
    #225
    Te gyerek!! Fenn vagy????? Akkor miért nem vagy MSN-en??
  • Tomcat
    #224
    Megcsapjuk őket :)
    Bár nálam most a United Devices kliense fut, de mind1 :)
  • Dikkma
    #223
    Vúú rakom fel.
  • Assassin
    #222
    Megnéztem a honlapon,már erősen szorongatjuk az íreket(24.hely),az elmúlt 3 hónapban ledolgoztuk a hátrányunkat és most asszem olyan 15-20e unittal vannak előrébb.
  • Efreet
    #221
    394... lassan 400, és akkor torta meg ünneplés
  • Assassin
    #220
    214.unit...Nem sokára meg van a 250.jubileum...
  • Tomcat
    #219
    30 csomag? Az egész jó. Amúgy csak azé csaptál meg, mert mint tudod 1 hónaoja nem megy nálam SETI. Bár végűl is ígyis-úgyis megcsaptál volna! Celeron400 nem ellenfél a PIII700-nak! vagy most már 900-nak? :)
  • Dikkma
    #218
    Aha.

    Egyébként meg kb. 30 csomag kész, szóval Tomcat hiába nagyszájúskodott, megcsaptam. Még kellene néhány sort írnom, hogy éljek én, meg ilyesmi, amivel felbosszantom, és újabb harcra kényszerítem, de kezdődik az óra.
  • Efreet
    #217
    Azt, hogy több ilyen nem fér egymás mellett arra mondtam, hogy mindkettő a maradék prociidőt használja, és szépen lassítanák egymást, vagy amelyik agresszívabb, az megállítaná a másikat.
    A ram dolog fura... következő csomagnál próbálj egy reinstallt csinálni, hátha...
  • Dikkma
    #216
    Amivel a seti előállt, király, és hatékony, de a peer-to-peert nem ők találták fel, kb. 6-7 ilyen projectről tudok. Tehát az sem állja meg a helyét, hogy 2 ilyen nem fér meg egymás mellett.
    Én csak azt nem értem, miért lassul le NAAAAGYOOON a seti ha 192 mb ram van a gépben. 128-al megyeget, 192-vel 2%=6 óra :((( ez bosszantó.
  • Assassin
    #215
    Az a vicc hogy az alapötlet amivel a seti előállt nagyon jó és hatékony.Tulajdonképpen a Föld legnagyobb szuperszámítógépét tettük itt össze...
  • Efreet
    #214
    Rákkutatós cucc... hát a SETI pár év alatt szedett össze milliós nagyságrendű gépet, köztük a legnagyobb szervergépeket, ezek meg 6 millió gépre számítanak? kicsit esélytelennek tartom, mert 2 ilyen nem fér meg egymás mellett...
    mindjárt kész a 382.
  • Assassin
    #213
    Szarul,nemtom hány napig kuplungoltunk,aztán újraindult.
    Kint az SG főlapon meg van egy új rákkutatásos hasonló téma...
  • Assassin
    #211
    203 van folyamatban...
  • Efreet
    #210
    380. is kesz van... lesz ebbol 400 lassan...
  • Assassin
    #209
    Ja ,erről beszélek...
  • Efreet
    #208
    Ebben a pillanatban távozott tőlem a 370. 5989 óra 55 perc. :)
    Your rank out of 2880416 total users is:
    162902nd place.
    The total number of users who have this rank:
    373
    Average CPU Time per work unit
    16 hr 11 min 20.4 sec
    Registered on:
    Fri Jul 2 06:00:06 1999 UTC
    SETI@home user for:
    1.74 years
    You have completed more work units than:
    94.332% of our users.
  • Assassin
    #207
    10 perc múlva kész a 194.
    Azért durva hogy a személyes statisztikánál,azt kapom hogy 90.345%-a a felhasználóknak kevesebb unitot csinált mint én...
    Ezek szerint nagyon sokan csak bepróbálkoznak a setivel aztán hanyagolják...
  • Efreet
    #206
    mingya elmegy a 361. unit is. most ez 17 ora 30 perc korul lesz. az a lenyeg hogy mennyi proc-teljesitmeny marad neki, mert alacsony prioritassal fut.
  • Assassin
    #205
    Nekem is fut fél kilométernyi,de ez nem befolyásolja...Mondjuk ez lehet alkalmazásfüggő.
  • Assassin
    #203
    186.unit.Én nme tudom nálatok mi van ,de nálam egy 533 Cel2 128 MbRam állandó futásra állítva stabilan produkál 20 óra/unit rátával.
  • Efreet
    #202
    Állandóan fit a háttérben, vagy csak képernyővédőként? Azon a gépen mér bátran lehet állandóra állítani (settings-preferences-analysis always runs) ha meg azon van, akkor valami már progi fogja nagyon a gépet.. nem játszol állandoan? ;)
  • Dikkma
    #200
    Nekem mostanában annyira lassú a gépem, hogy hihetetlen. Ha chatbe, msn-be írok, van, hogy leütés után késve jelennek meg a betűk.

    :((

    Persze 3dmarkot ilyeneket elviszi, csak ha sokáig van bekapcsolva, valahogy elszemetelődik a ram.

    (hm. amióra 192 van... komolyan!!)