3125
  • Laalee
    #531
    azert lejebb nezhetnetek...

    most irtam nem olyan reg usa a default
  • Assassin
    #530
    Kb.ennyire emléxem én is...
  • Efreet
    #529
    ott nem ad valami alapot? vagy nem az az első a listán? régen volt már :)))
  • Assassin
    #528
    Nem,nem figyeltél.Szerintem(aza abaj hogy csak halaványan emlékszem)a 1st user loginnál azt is megkérdezik hogy milyen országból nyomod...
    Szóval nem usa a default.
  • Lteebee
    #527
    Sok gyökér!

    Még jó, hogy mi ilyen királyok vagyunk!
  • Efreet
    #526
    ezért olyan rengeteg az U.S.... sokan lusták átállítani
  • Laalee
    #525
    az orszaglistat tuti hogy a programban beallitottbol veszi uj user csinalasakor valsztod ki
  • Efreet
    #524
    mert nem mindenki a hungary csapatban van... :)
    boldog-boldogtalan csinálhat csapatot
  • Assassin
    #523
    Na csatlakoztam a Hungary csapathoz,de az országlista valszeg máshonnan szedi az adatokat mert asszem 950-n vagyunk a Hungary csapatban,és 12000 körül az országlistán...
  • Laalee
    #522
    az jo mert olyan mailcimet adtam meg aminek a hozzaferese csak otthonrol megy, viszont mire hazaerek ugy elfelejtem mint a huzat.
  • Efreet
    #521
    weboldalon a user account-nál
  • Laalee
    #520
    a seti weboldalhoz vagy a progiva... bar asszem tudodm a valaszt mert a programba nics ilyen lehetőség :)
  • Assassin
    #519
    Kérlekszépen mikor loginolsz a setihez akkor egy kérdőív van ahol ezt is megadod,m'kay?
  • Laalee
    #518
    22) AMD K7 Thunderbird 1Ghz 6 hr 32 min 19.9 sec/unit

    25) Intel Pentium 4 37 hr 07 min 51.2 sec/unit

    azert ez eleg mokas :)
  • Efreet
    #517
    nem is velük versenyzel, mert nem verseny. egyszerűen csak egy csapat. amúgy minden baromságra csapatok vannak, szóval van választék. én amikor beléptem megtaláltam a hungary-t, azóta rajta vagyok, és nézem, ahogy cammogok felfele a listán... persze a szervereket meg a többgépeseket nem fogom lekörözni, de nem is ez a cél :)
  • Laalee
    #516
    olyat hogy cpu type honnan tud meghatarozni a seti??? vagy hol kell beállitani?

    http://setiathome.berkeley.edu/stats/cpus.html

    pl ezt honnan szedi.
  • Lteebee
    #515
    Ha még nem csatlakoztatok csapathoz, akkor amikor csatlakoztok, rendesen megugrik majd a szám.

    De ott a listán kevés egységes, országot képviselő csapat van.
    Én meg nem annyira a sun microsystems-szel akarok versenyezni.
  • Efreet
    #514
    én is a Hungary csapat tagja vagyok, bátyámék is..
  • Assassin
    #513
    Térjünk vissza a 490-es beszóláshoz(LTB),azt kéne kideríteni hogy a véres verítékkel(?)kiizzadt unitjainkat tényleg a magyar indexhez írják-e?
  • Laalee
    #512
    nemar, igy egyszerübb...
  • Efreet
    #511
    lehet flopival hoznivinni a unitokat... a magyar seti oldalon le van írogatva asszem :))) seti.index.hu asszem :)
  • Laalee
    #510
    hmmm tök jo...
    ako vetetek egy switch et hogy azokon is legyen net :)
  • Efreet
    #509
    nyugodtan. bátyámék cégénél 5 vagy 6 pc és 2 mac is ugyanazt a logint zúzza... fél évvel utánam kezdtek, most 2000 unit körül járnak :))
  • Laalee
    #508
    1 login nevvel több gepen is dolgoztathatok? van meg 3 866-os itt melettem.
  • Efreet
    #507
    Name Efreet - Results Received 499 - Total CPU Time 8218 hr 52 min
    Average CPU Time per work unit 16 hr 28 min 14.5 sec - Last result returned: Fri Jul 6 06:29:19 2001 UTC - Registered on: Fri Jul 2 06:00:06 1999 UTC
    SETI@home user for: 2.014 years - Your rank out of 3129175 total users is: 142991st place.
    The total number of users who have this rank: 233
    You have completed more work units than: 95.423% of our users.
  • Assassin
    #506
    19 óra.304 egyébként...
  • Dikkma
    #504
    18, max. 20 óra.

    De egy unit 13 és 40 óra közt terjedő intervallumban végezhet-természetesen, inkább 13.

    Átlag 18, na.

    De hogy miért ennyi ezen a PIII 700-on, és miért 9,1 egy 866-oson, azt nem tudom?!?!
  • Laalee
    #503
    firkannyátok már ide neketek mennyi az atlagos unit idő?
    nekem 9,1 ora/unit
  • Efreet
    #502
    497,62197
  • Laalee
    #501
    azert meg elmondom hogy egy 16* os iro is van benne amirol a mai napig nem is tudtam, (igaz penteken erkezett meg :)) asszem otthon se irok többet :)
  • Assassin
    #500
    Ha gondolod átküldöm a címem mailbe és postázhatod kicsiny ajándékként a géped:)
    Mázlista.
  • Assassin
    #499
    299.
  • Efreet
    #498
    493 unit... nemsoká ünneplek :)
  • Laalee
    #497
    határozottan jobb ez a gép :) 57 ora alatt 7 unit
    egesz jo
  • Dikkma
    #496
    Bakker. Az gáz, lehet, defaulton vagyok?
  • Dikkma
    #494
    Nekem csak éjjel megy, és mi CS-zünk is... nem úgy, mint egyesek, UGYE?
    Persze ez nem kifogás, de nem kell tartanom attól, hogy még akár csak csökkenhetne is a különbség.
    És ez jó.
  • Tomcat
    #493
    Huhú, csinos kis vasdarab! :)

    e-mail címről max. akkor tudják, hogy magyar vagy, ha .hu a vége. Osazt lehet tényleg rákérdeznek az elejin, honnét jöttél. Már nem emlékszem.

    Dikkma: Bocs, elnéztem tegnap. 2 csomagot rámvertél 1 hónap alatt. Azért jól tartja az iramot a Celeron400 asom a te PIII700-as prockóddal. De most nagyon le fogok maradni. Öcskös nincs suliban, napközben ne, nagyon megy majd SETi :S Na mind1
  • Laalee
    #492
    na megvan az uj gep idebent DEL 866 os pIII 256ram

    ezzel mar nem 80 ora lesz egy unit:)
  • Assassin
    #491
    De tudják,egyrészről mailcím(asszem)meg loginkor is van tán kérdés arról honnan nyomod...
  • Lteebee
    #490
    Sokat gondolkodtam, hogy mi alapján tudják, hogy ki tartozik a magyar csapathoz(kicsit meg is fájdult a fejem), aztán rájöttem, hogy nem tudják, amíg nem csatlakozom.
    Tegnap tök egyedül és magamtól jointam a teamet.

    Penge vagyok mi?

    A 34. unitot tolom, de ez nagyon ütős. 46 órája küldi neki és még csak 60%!