33675


  • pluhi
    #4336
    Nekem megvan a Lucasarts Classic Gems-ben is és külön is.
  • M.A.D.
    #4335
    Áhá! :))) Tehát ezért lassult be? Én meg húzom a Mummy-t.
    Nálam 200-220 kb/sec.-el szokott mozogni, de most....:(

    Nos! Az Amerzone is törlésre kerülhet (4!CD). Nekem megvan a másik vinyómon, ha kell majd.


  • reaper4
    #4334
    remélem vki nézi h nehogy túllépjük a határt (méretbeli).
    eddig olyan nagy lehurrogás nem volt úgyhogy rakom tovább.
    sajnos nem megy vmi gyorsan :(
  • M.A.D.
    #4333
    Fate Atlantis kell? Minjárt rákeresek. :) Holnapra fenn legyen? :)
  • M.A.D.
    #4332
    Nekem megvan már pár hete a Gooka. Szerintem nem annyira vészes. Igaz, nem egy nagy durranás, de nem is annyira rossz!
  • Atomreaktor
    #4331
    Ez esetleg nincs meg vkinek:
    Indiana Jones and the Fate of Atlantis?
    Régi 1992-es, butított változat nekem is van,
    de olyan kéne ami "fullmusicandspeak".
    Na vki?:)

    (Nem egyszerű, tudom)
  • Atomreaktor
    #4330
    Sok jót nem írnak róla:)
    http://www.justadventure.com/reviews/Gooka/Gooka.shtm
  • CrucifX
    #4329
    Alice? óóóó, american mcgee rulz, anno csak a demóhoz volt szerencsém, azóta várom, hogy evm-ben megjelenjen.
  • szotyimutyi
    #4328
    Én nagyon örültem!!!!!!!!!!Felteszem az Alice-t, ha nem bánjátok. Ha nem kell, szóljatok...
  • reaper4
    #4327
    halihó. elkezdtem felrakni a Gooka: The Mystery of Janatris -t.
    ha már volt fent vagy csak szar a game akkor szóljatok és nem rakom tovább.

    még nem nagyon foglalkoztam a game-val mert nem rég szedtem le.
    viszont nem néz ki rosszul és kaland :)
  • pluhi
    #4326
    Felért a Post Mortem.
  • M.A.D.
    #4325
    Ok! Akkor jól jött le. Azt hittem már nem fér rá a bin vége. A cue miatt én ezt gondoltam. :))
    Akkor húzom is lé. :)

    És a Legacy:Dark Shadows hogy teccik? Szerintem nagy blődség lehet, igaz, csak 5 percet nyomtam.

  • Atomreaktor
    #4324
    Szépnek szép a Runaway 2, de az első részbe mik voltak... Nekem nagyon nem jöttek be a feladatok, a történet meg a hangulat jó lett volna, dehát... Vááá, tiszta ideg voltam és a felénél abbahagytam:))
  • Atomreaktor
    #4323
    Én majd felrakom az Armies of Exigot, amint lejön nekem is;) Két-három nap. Nagyon jókat írtak róla.

    Bocsi, én cue-t nem szoktam használni, mert Daemon Tools anélkül is beolvassa. Utánanézhetek, de szerintem nincs is meg a cue. De mondom Daemon simán beolvassa, meg kiírni is kilehet.
  • CrucifX
    #4322
    Ma már ebben a stílusban és érában egyszerűen nem lehet újat mutatni - ennyi erővel minden programra ráaggathatnánk a klón titulust (igen, még a kalandjátékokra is, lsd Myst irányvonalon haladó anyagok).
  • pluhi
    #4321
    "sokat merít a Warcraft 3-ból"
    Igy is lehet mondani...
  • CrucifX
    #4320
    Járt nálam béta - nagyon korrekt kis game, sokat merít a Warcraft 3-ból és az Age of Mythology-ból. Napok óta szenvedek vele, nem tudtam lekapni bittorent-tel (eszméletlen lassú), ha valaki ténylegesen feltolná akkor megköszönném.

    Axon: a képes linkkel majd kérlek privátban dobj meg, kíváncsi vagyok a kicsi Axonra ::) (egérrel a kezében született őis?)
  • Axon
    #4319
    Már készült néhány és a rokonok miatt fel is teszek belőlle a netre valahova. A címet az érdeklődőknek majd megadom, de ide mégsem linkelem be, hiszen ez a topic azért mégsem erről szól, akármennyire is családias a hangulat :-)
  • Axon
    #4318
    A készülő Runaway 2-höz jelentek meg képek itt

    Wow! Lesznek benne tankok is! Máris kedvencem :-)
  • Axon
    #4317
    Kipróbálta már valaki az Armies of Exigo nevű játékot?
    A napokban jelent meg és egy magyar fejlesztőcsapat készítette. Szerintem ez is felmehetne a szerverre ha valakinek megvan és fel tudja tölteni.

    A Mystery of the Mummy -ból lemaradt a .cue file. Vagy még fel sem ért, bár ha jól látom a .bin file-nak már befejeződött a feltöltése.
  • M.A.D.
    #4316
    :)) Képet!
  • Axon
    #4315
    Köszönet a gratulációkért. (3500g, 55 cm)
  • M.A.D.
    #4314
    A Return to Mysterious Island-ot most töröltem (2 CD). Ha, kell majd fel tudom tenni!

  • M.A.D.
    #4313
    :))) Igen! Ez volt az első része anno a Sherlock-nak.
  • szotyimutyi
    #4312
    Szintén zöldfülüként én is gartula!
  • Atomreaktor
    #4311


    Én is grat, bár még új vagyok;)
    De attól még nem akarok rosszat.:)
    Szóval erőt, egészséget, szeretet, türelmet és még sok jót kívánok!
  • Atomreaktor
    #4310
    Akkor csorog a Mystery of the mummy.
    Nekem még csak belenézni volt időm, de szerintem nem olyan rossz, bár a Silver Earringet ne méri el;)
    12 óra van hátra, utána akkor Guybrush;)
  • CarajoEsp
    #4309
    GRatula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zoszt
    #4308
    Szintén gratulálok, Axon! Egészséget a babának, a mamának, meg neked is! :-)
  • szotyimutyi
    #4307
    Hi Pluhi! Mit kérsz cserébe? Hadd küldjek már valamit,oxi?
  • CrucifX
    #4306
    Gratulálok!
  • M.A.D.
    #4305
    Én nemrég törtöltem otthon. Kb. másfél évig volt fenn. :) Amúgy, nekem tetszik. Mehet fel, ha más is akarja.
  • pluhi
    #4304
    Gratulálok én is.
    Érdekel még valakit a Post Mortem?
  • M.A.D.
    #4303
    :) Graula! Akkor koccintunk?
    Méretei?
  • Axon
    #4302
    A szerveren 6,5 giga anyag van fent. 3,5 giga szabad hely van. Lehet bátran feltöltögetni.
    Nyomjátok felfele egyből ha valami kell valakinek és töröljetek ha szükség van a helyre. Törlésre ajánlom a Return to Mysterius Islandot és a Goblins 1,2-t, de kapálózzon akinek még kell mert akkor fent marad.
    Most született meg a fiam és egy picit ritkábban kerülök netközelbe, de ezen a szerveren amúgy is demokrácia van, mindenki azt csinálhat rajta, amit a többség akar :-)
  • M.A.D.
    #4301
    Lehet, hogy 16-bites színmélység kell neki?
  • Randal
    #4300
    Kérdés:
    Valakinek megvan a Necronomicon nevű játék?
    Mert van egy "aprócska" kis hiba benne, úgymint az inventoryban nem látszanak a tárgyak.
    Ha vki tud segíteni szóljon.
    Köszi:)
  • M.A.D.
    #4299
    Amerzone szerintem törlhető. ha nagyon kell majd én fel tudom tenni ismét.
    Agon nálam simán müxik.
    A Legacy:Dark Shadows elég jónak néz ki. Tele van blőd viccekkel, pedig, maga a téma nem vicces. Bár, ki tudja. Még 5 percet nyomtam csak.

  • szotyimutyi
    #4298
    Már kerestem itt egyszer.Van?
  • pluhi
    #4297
    Nekem mintha meg lenne a Post Mortem. Nem innen van? Szerepelt már?