33675


  • reaper4
    #4696
    ez naggggyon jó! azt hittem h a c64 es korszakomban majd minden gamét láttam már. most meg itt a döbbenet
  • Atomreaktor
    #4695
    :)))
  • CrucifX
    #4694
    És ne feledkezzünk meg a lengyel nyelven kommunikáló loader-rel, valamint a jobb felső sarokban izgő-mozgó kis órával, és az 5 perces imádkozás után feltűnő SYNTAX ERROR feliratattal, a környezet szétüvöltéséről, valamint az újboli próbálkozásról ;)
  • Atomreaktor
    #4693
    Én meg ültem a magnó mellett és imádkoztam, hoyg hozza be a játékot:))) Kicsi mütyür csavarhúzóval tekergettem, hogy zöld maradjon a csík, ne piros:)
  • mandm
    #4692
    Ja, lemezenként 600 valahány szabad blokkal....
  • via_mala
    #4691
    Én meg a WinVice C64 emulátort veszem elő, ha nosztalgiázni támad kedvem.
    Innen leszedhető, kismillió C64-es játékkal egyetemben.
    Anno csak csorgott a nyálam egy Amiga-ért, de legalább nekem floppy drive-om volt, a jó öreg 1541-es, szintén az Bécsből.
  • Atomreaktor
    #4690
    Still Life megjelenés:
    2005 április 14!
  • Atomreaktor
    #4689
    Nekem Enterprise 128-am volt, de rohadt jó gammák voltak rajta.
    Végül is uaz, mint a Commodore, de sztem vmivel jobb volt a grafika. Vááá, azok voltak a szép idők.
  • LezLee
    #4688
    Hát az én életemből is kimaradt valahogy az Amiga. Életem első gépét asszem úgy 89-90 tájékán kaptam, nevezetesen egy Commodore 64-et. Hú az volt ám a nagy szám, bár király én sem voltam. Kazettás adattárolója volt, és akkoriban a játékoknál többet láttam a Loading feliratot, mint magát a játékot :))))
    Ja meg a híres nevezetes "Syntax Error" :))) Hmmm, a régi szép idők...
  • Axon
    #4687
    Valamikor 87-88 körül kaptam a C16-omat én is, a bécsi vásárlási láz elején vette apám. Mondjuk én a C16-ommal már egyáltalán nem voltam király a vidéken, úgy mint mad 84-ben az ő C64-esével.
  • pluhi
    #4686
    Te voltál akkor a király a vidéken '84-ben. Én csak '88 magasságában jutottam C-64 elé (nem is saját volt), és 90-ben lett Amigám asszem. Iszonyat nagy császárság volt az a gép. Ma is eljátszom a WinUAE-vel néha. Vegyük csak elő a Superfrogot.
  • M.A.D.
    #4685
    Némely mai game nagyon szép, de játékórában csak a töredéke. :(
  • Axon
    #4684
    Azon kevés programok egyike, amelyet rövidebb idő alatt írtak meg, mint amennyi idő alatt végig lehet játszani
  • M.A.D.
    #4683
    Csodák-csodájára nem vittem végig én sem a Tir Na Nog-ot. Eszement egy game volt, annyi szent.
  • M.A.D.
    #4682
    Azt már én is, de nagyon. :)
  • Axon
    #4681
    Először a 4. rész magyar verzióját szeretném beszerezni.
  • Axon
    #4680
    A Tir Na Nog nekem is megvolt C16-ra. Nem igazán szerettem mert végtelen hosszú kilátástalan mászkálás volt az egész. Aztán megszereztem a végigjátszását és akkor rögtön abbahagytam. A készítője 1,5 évig játszott vele mire végig tudta vinni. Mondanom sem kell, hogy elég volt végig olvasni a végigjátszást, hogy padlóra kerüljek. A leírás készítője is folyton panaszkodott a vég nélküli vándorlásra a gigantikus térképen, újra, és újra bejárva ugyanazokat a területeket.

    Mivel a Tir Na Nog kaland játék így nem tartozik az "off" kategóriába
  • M.A.D.
    #4679
    Ezt olvastátok? Mai hírek.
    Myst V: End of Ages Announced

  • M.A.D.
    #4678
    off:Az első gépem egy c64-es volt, amit kb. 1984 tájékán kaptam.
    Volt pár érdekes game, amire a mai napig is emlékszem. Az egyik egy 2d-s kaland-mászka volt. Tir Na Nog volt a neve. Az év játéka volt akkor, és valami 120 oldalas leírása is volt angol nyelven.

    on:

  • Axon
    #4677
    Én még pc-n gyűrtem. Az Amiga kimaradt az életemből. A Commodore 16 volt a csúcsgépem az első pc-m előtt. Mondjuk az Another World az első játékaim egyike volt és mint olyan katartikus élményt jelentett.
  • M.A.D.
    #4676
    Van különbség. Amúgy az Amigán volt nagy szám.
  • Axon
    #4675
    Baromira ismerősnek tünt az az Another War. Már majdnem be is írtam, hogy nekem megvan, mivel az 1. dvd-men van egy another.arj file. Aztán rájöttem, hogy az az Another World lesz. Na mindegy.
  • M.A.D.
    #4674
    Silent Storm megvolt (aztán ahhoz is kijött a patch). Ehhez hasonló az Another War,de azt rohadt nehéz megszerezni.
    Armies of Exigo-hóz kijött egy új patch!
  • Atomreaktor
    #4673
    Nekem nagyon bejött, de én is abbahagytam kb a 3/4-énél mikor egy bug miatt nem tudtam tovább menni és nem volt mentésem:)
    Csak 2 óra játék veszett kárba és nem volt erőm újra nekifutni.
  • Atomreaktor
    #4672
    :)))))
  • Axon
    #4671
    Silent Storm-al az első pálya legelejéig jutottam :-)
    Az utcán lelőttem (úgy 4 nekifutásra) a rám támadó 4 gengsztert, majd bementem az épületbe és ott lelőttek. Ezután már nem játszottam többet vele.
  • Atomreaktor
    #4670
    Ez télleg kamion lesz, már én is figyeltem régebben.
    Ahogy látom nem körökre osztott, hanem pause megoldásos, de jó az, a lényeg, hogy ne real-time legyen, mert abban nem lehet taktikázni rendesen.
    Silent Storm-al nem nyomtátok? Ez azért merít belőle:)
  • Axon
    #4669
    A Lifestream-ot én is kipróbáltam, de nekem sem jött be.
  • pluhi
    #4668
    Majdnem egy hónapja megvan a cucc. Szokásos bughalmaz, mint a Restricted Area vagy a Sacred. Nemtom mi van mostanság a németekkel. Eladják saját honfitársaiknak a bétát 40 euroért, aztán fél év alatt kikalapálgatják, hogy játszható is legyen. Aztán vagy kijön angolul, vagy nem.
  • Randal
    #4667
    Ijj, akkor hagyd.
    ISO kellett volna.
    De azért köszi
  • Axon
    #4666
    Megmondom őszintén ez nekem valahogy kimaradt. Megszereztem, el is indítottam, aztán valahogy mindig volt valami sokkal izgalmasabb nála, aztán pedig feledésbe merült.
  • M.A.D.
    #4665
    Az jó is. :) Megvolt nekem anno.
  • Axon
    #4664
    Elkezdtem feltölteni az Alpha Centaurit. 1,5 óra múlva fent lesz.
    Mondjuk ez a rip verzió, remélem elég lesz.
  • M.A.D.
    #4663
    Részemről a Lifestream törölhető. Nem lenne rossz, de nagyon bugos és ha jól látom ez béta verzió.
  • M.A.D.
    #4662
    Megkerestem a topicját itt. Látom, már más is kiszúrta, és szenved vele mert németül kommunikál.
  • Axon
    #4661
    Nagyon jól néz ki. Én is láttam belőle képeket valahol. Talán a hardvired-en.
    Nekem nagyon hasonlít a Soldiers of Anarchy-ra. Túlságosan is. Ettöl még nyugodtan feltolhatod a szerverre ha meglesz.
  • M.A.D.
    #4660
    Gyanús volt, hogy rohadt sokan töltik a 2 cd-t. :)
  • M.A.D.
    #4659
    Ajaj! Asszem (megint) egy gyöngyszemre bukkantam. Bár ez nem kaland (RPG). Még nem jött ki és nforce-on sincs, de már megint német nyelvű.
    The Fall Info: http://www.3dgamers.com/games/thefall/screenshots/
  • Axon
    #4658
    Ma behozom és feltöltöm.
    Majd szólok mikor indítom a feltöltést, bár szerintem olyan 13.00 körül.
  • Randal
    #4657
    Köszi:)
    Melyik nap?
    A wanadoo az egy jó smswebes oldal, sok gamma van fennt, újak,régiek vegyesen, címét sajna nemtom fejből.