33675


  • Axon
    #4536
    Sajnos a legjobb képek életlenek lettek. Túl közelről lettek fotózva. Az oldalra próbáltam a legjobb - plusz egy életlen - képeket összeválogatni. Az érdeklődők megnézhetik, de önálló oldalt nem szándékozok készíteni.

    off: Az egyik haveromnak a nyáron született a kisbabája. A fia neve Tóth Ákos és ő megvette a tothakos.hu domaint és ott egy komplett kis személyi kultuszt (nem rossz értelemebn mondom) alakított ki. Nos van akinek ez nagyon tetszik van aki tulzásnak tartja. Én nem nyilatkozom, mivel - mostmár - tudom milyenek az apai érzések és meg tudom érteni, viszont azt is tudom, hogy a fiam születése előtt mit gondoltam az oldalról...
  • pluhi
    #4535
    Az év feltöltője?
    Amúgy gratula a porontyhoz.
    Ja, és sikerült néhány durván életlen képet összehoznod , a helyedben cserélném őket, pláne ha digi masinád van.
  • Axon
    #4534
    Ma csak délig dolgozom, így 12-ig vagyok csak netközelben ezért én már most:

    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!


    Lehet csinálni egy számadást kinek mit hozott a 2004-es év, de ebben a topicban főleg a kaland játékok a mérvadók így ezekről érdemes egy kis összefoglalót készíteni.
    (nem emlékszem mindenre, de megpróbálom összeszedni a gondolataimat.

    Az év kalandjátéka: Syberia 2
    Az év kedvence: AGON
    Kedvenc "magyarított" játék: Grim Fandango, Monkey Island 3
    Az év legkedvesebb beszerzése: Blade Runner, Sanitarium
    Meglepetés beszerzése: Contract Jack (azért mert nem is tudtam, hogy létezik)
    Az év akciókaland beszerzése: Blair Witch Project 2
    (nagyon) Örültem nekik: LBA1, LBA2, Goblins1, Goblins2, Monkey Island 4, Post Mortem)

    (Ennyi, persze most csak ami hirtelen eszembe jutott, nem túl jók a kategória megfogalmazások sem és ki is lehetne egészíteni néhánnyal.)
  • Axon
    #4533
    Igen, tegnap egy kis gond volt az uw-vel, de ma már tökéletesen működik.
  • M.A.D.
    #4532
    Nálam csak "dirketlink"-re jelent meg, de akkor kitűnően. (opera v.7.54)
  • M.A.D.
    #4531
    :))Ejha! Szép kis oldal,kommentekkel. :) Mégegyszer gratula! Sok boldog éveket Nektek!
  • M.A.D.
    #4530
    No, vagyok!....és bujék mindenkinek.

    Visszaolvasok.
  • MIMACSKA
    #4529
    nemnálunkvan :DD
  • CrucifX
    #4528
    Istenien aranyos, gratulálok ;)
  • Axon
    #4527
    Az ultraweb szerverével van a gond. Nekem is hol bejön, hol nem, de a többieknek sikerült megnézniük, így az oldallal semmi gond, az uw meg majd csak magához tér.
  • MIMACSKA
    #4526
    nekem nem :C
  • szotyimutyi
    #4525
    Gyönyörű a kisbaba.
  • Axon
    #4524
    Köszi!
    Hát volt egy kis ilyen , aztán pedig ilyen , az eredmény pedig látható


    Kijavítottam közben a rossz linket.
  • reaper4
    #4523
    firefox-al nekem is bejön 1ből.

    nagyon aranyos a kis Drága. jól összehoztátok
  • Axon
    #4522
    Köszi! Megnézem.
  • IMYke2.0.0.0
    #4521
    Mozillával tökéletesen megjelenik.
    Csak az első kép van rosszul linkelve.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Axon
    #4520
    off:
    Nos feltettem néhány képet a fiamról. Az ultraweb oldalára toltam fel. Nekem hol bejön az oldal, hol nem. Akit érdekel az megnézheti itt.
    Aki megnézi az jelezzen már vissza, hogy megjelenik-e az oldal rendesen, mert nekem 10 esetből 7 szer valami proxy errort ír ki.
    on:
  • IMYke2.0.0.0
    #4519
    Bizony-bizony ...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Axon
    #4518
    Egy kis info, biztos másokat is érdekel. Imyke feltette a weblapjára Contract Jack fordítását. Immár magyar felirattal is élvezhető a játék.
    Letölthető Imyke honlapjáról:

    http://jatekhonositas.atw.hu/
  • MIMACSKA
    #4517
    nem találom :(
    Azért még keresem....
  • M.A.D.
    #4516
    Mármint január hét? Az ok. Lehet előbb is.
    Mivel most kb.700 méterre vagyok tőle. Mármint a vinyómtól, ami otthon van.
    Azt mivel a melóhelyen nyüstölöm a gépet szabadságom alatt...a nem normális kategóriába sorolandó vagyok. A letöltéseimet elnézve eg-két napon belül behozom a vinyót. :)

  • Randal
    #4515
    hűű:)
    köszike, azt hiszem sok ember lekötelez.
    de csak 7-től leszek, szal addig nem nagyon kell sietni.
  • M.A.D.
    #4514
    Talán tőlem. Behozom valamelyik nap az egyik vinyómat és feltöltöm ha kell a 2 cd-t. "Uszkve" 3-4 órán belül fenn is lesz majd, ha nem lesz nagy a "forgalom" itt nálunk a hálón. :)
    Ha kell...

  • M.A.D.
    #4513
    1. Az AoE-t ismerem és szeret(t)em is. Bár, nem vittem végig. Ezt sem. :) Nos, akkor megnézem ezt a magyar produkciót.

    2. Képet! :)

  • Randal
    #4512
    a Sid Meires's pirates!-ot honnan lehet leszedni? mert csak smsweben látom.
  • Axon
    #4511
    Nos, inkább úgy fogalmaznék, hogy nekem bejött. Tisztára warcraft 3 koppintásnak tűnik. A warcraft 1 és 2-t rongyosra játszottam annyira tetszett, de a 3. résszel talán a 3. vagy 4. pályáig mentem. Nem igazán jött be ez a rajzfilmes stílus. Az AoE viszont sokkal jobban eltalálta az ízlésemet. Egyelőre töretlen a lelkesedésem és ha lesz időm akkor feltétlenül folytatom.

    off:
    Baba jól van. Pont ma 3 hetes és a tegnapi mérés szerint elérte a 4 kilót. Eszik alszik, nézeget. Szóval majdnem minta baba, csak amolyan társasági ember féle és szereti ha folyton van valaki a közelében, lehetőleg beszél hozzá és az plusz bónusz pontként értékeli, ha ölbe is veszi, na olyankor ő a minta baba :-).
    Mostmár tényleg felteszek néhány képet valahova.
    on:
  • M.A.D.
    #4510
    Képben vagyok a gammával illetően, de félek ezektől az rts-ektől. Olyan sok jelenik meg manapság. Tényleg ennyire jó? Mert akkor leszedem. :)

    off:hogy van a "nagy család"?

    on:
  • Axon
    #4509
    Én meg az Armies of Exigo-val vagyok így. Hirtelenjében már a 4. kampányban járok. Itt még a magyarítással sincs gond, lévén egyből magyar felírattal indul a game.
  • M.A.D.
    #4508
    No vagyok. 48 órán keresztül offline voltam net-ileg.
    Ez a Sid Meiers Pirates nagyon ott van. :) Az eredetis is ismertem anno, de az nem fogott így meg. Most meg nem akar elengedni. Ehhez egy magyarítás...:))

  • Randal
    #4507
    ok köszi.
    legközelebb 7-én leszek, szóval csak akkor tudom leszedni.
  • MIMACSKA
    #4506
    keresem.....
  • Axon
    #4505
    Hát most megfogtál. Igazábol fogalmam sincs melyik verzió van meg.
    Most mondhatnám, hogy az a verzió amelyik fent volt a szerveren. Én mindenesetre akkor rögtön rátöltöttem azt a nagy javító patch-et, akár kellett neki akár nem. Mindenesetre holnap elkezdem feltölteni és mellé rakom a patch-et.
  • pluhi
    #4504
    Megvan a GURUs változat? Mert akkor azt érdemes. Nem kell hozzá az a bazi nagy patch.
  • Axon
    #4503
    Én holnap feltöltöm neked.
  • Axon
    #4502
    Előre is köszi!
  • Randal
    #4501
    Sziasztok!
    Régebben már írtam, de nem lehetne felrakni a fallout Tactics 3. Cd-jét? Ugyanis amit leszedtem az lehet hogy rosszul jött le.
    Mikor kiírtam elég sok fájlt nem telepített mivel hibásak voltak.
    Szóval ha tudja valaki az rakja fel.
    Köszi.
  • MIMACSKA
    #4500
    Igen talán, de csak holnap!!
  • Atomreaktor
    #4499
    Passz, pedig én is végignyomtam:)
    Valami beszélgetés nem maradt ki?
    Vagy tárgy felvétele?
    Már én sem emlékszem, pedig asszem én is
    sokat keresgéltem.
  • szotyimutyi
    #4498
    Erre csak az tud sztem válaszolni, aki épp játszik vele. én is játszottam vle,de nem emlékszem.
    Egy jótanács: ahány leírás,annyiféle, ezt saját tapasztalatból írom. Próbáld megnézni egy másikban, mit nem csináltál meg.
  • fercsy
    #4497
    Sziasztok!
    Segítség kellene a BS3-mal kapcsolatban. Tudom hogy van külön topikja, de csak itt gyülekezik a kalandjátékosok krémje. Sussaro kastélyában nem tudok lemenni az érvényesített kártyával se az alagsorba. Már megszereztem a végigjátszását is, de mindent jól csináltam. Nincs valami ötlet, hogy mi lehet a gáz?