33675


  • M.A.D.
    #4616
    Viszon, aki látná a Myst IV magyar verzióját (nem a boltban), annak megköszönném a ... :))

  • M.A.D.
    #4615
    Akkor 1-2 órán belül megy fel a Sid Meyer's Pirates. Magyarítás itt:http://pirates2004.uw.hu/

    Sajnos a Warhammert nem tudom most feltölteni. :((( Technikai akadája van. :) Jövő héten ilyenkor remélem sikerülni fog.

  • Axon
    #4614
    Vannak ilyen perverzek.
    Csak azt nem tudom, hogy mi vezérli őket.
    - Esetleg verseny egy hasonszőrűvel?
    - Bizonyítani saját magának, hogy ő mégis csak valaki még a látszat ellenére is?
    - Megalománia?
  • szotyimutyi
    #4613
    Figyeljétek meg a hozzászólások tartalmát. Van aki csak a pontokért mond valamit, de se füle-se farka.Aztán vezeti a listát.
  • MIMACSKA
    #4612
    Én nem...
  • LezLee
    #4611
    Hát szerintem is hülyeség. Pláne, hogy nagyon sokan 1 év alatt produkálnak 10-15 hozzászólást. Másképp kellett volna ezt megoldani.
  • CrucifX
    #4610
    M.A.D., Warhammert is be tudnad vinni holnap? :|
  • Atomreaktor
    #4609
    Akkor ha nem gond Rád hagyom, meg a munkahelyi netedre:)))
    Csak épphogy gyorsabb csak az enyémnél, dehát az is jelent pár plusz percet /órákat:))/
  • Axon
    #4608
    Hmmm... ez olyan snassz.
    Akkor ha én most regsiztrálok egy nick-et a fiamnak és kb. 10-12 év mulva feljön erre a fórumra, akkor már neki vagy 12 csillagja lesz (szinte főisten) de hozzászólása egy sem. Azt gondoltam ennél azért fifikásabban számolják ki a csillagokat. Na mindegy. Úgy sem lesz már sokáig, mivel hamarosan lejár az ajándék 1 hónap vip tagság.
  • Axon
    #4607
    Ok. akkor én sem hozom be a melóhelyemre, ha fel tudod tölteni a Fallout T. 3. cd-jét.
  • M.A.D.
    #4606
    Ok! FT megoldva akkor.
  • Randal
    #4605
    Megköszönném, mivel vmiért hibásan lett letöltve a cd, így nem telepített fel minden fájlt. emiatt nem tudok továbbjutni....
  • pluhi
    #4604
    Fallout Tactics-ból felnyomom a GURUsat és akkor nem kell pöcsölni a 70 megás patch-csel sem.
  • M.A.D.
    #4603
    Pirates megvan nekem. Holnap hozom be a vinyót. Akkor át tudom tölteni (mdf vált. ez is). A Fallout Tactics nemrég 3-4 hónapja lett törölve nálam:(
  • Randal
    #4602
    Nekem mindegy:)
  • Atomreaktor
    #4601
    Pirates-t én is tudom tölteni, ha kell.
    (.mdf változat)
    Töltsem a kettes cd-t, vki meg az egyest?
  • Randal
    #4600
    Sziasztok!
    Axon, M.A.D. :
    Asszem kicsit hosszabban leszek, szal 11.-e körülig fel tudjátok tenni a cuccost?
    ha nem emlékeznétek:
    Fallout Tactics CD3
    Sid Meier's: Pirates

    Előre is Köszi
  • Atomreaktor
    #4599
    Azér nézhetné a hozzászólások számát is. Nem mintha nekem nem lenne mindegy:)
    Én szeretek közlegény lenni és lázadni a isztek ellen.
    Normandiában Ti mik lettetek volna?
    (Most, hogy épp az Elit alakulat megy a tv-ben)
  • LezLee
    #4598
    3 napig nem voltam netközelben és mit látok? 10-ikén jön a Dreamfall????????

    Igaz ez? Nem csak hallucinálok?
  • LezLee
    #4597
    Akkor segítek: nézd meg, hogy mikor regisztráltál, és azóta hány év telt el! Naaaa, leesett????? :))))))
    Tehát bármily meglepő, nem rangot jelent, mégcsak nem is az IQ-t méri :)))))
  • szotyimutyi
    #4596
    Már várom!
  • M.A.D.
    #4595
    Elvileg 5 nap múlva jelenik meg hivatalosan. Mert?
  • szotyimutyi
    #4594
    A Longest journey 2 kb. mikor várható?
  • M.A.D.
    #4593
    No, akkor leszedem ma én is a Life-ot. Ne foglaljon sokáig helyet.
    Ok! Hagyom a Moment of Silent-et. Csak a tutit érdemes szedni, és különben is, szerintem az angol már a patch-csel együtt jön ki.

  • Atomreaktor
    #4592
    Én délután már szedem is.
  • szotyimutyi
    #4591
    Fent a LIfestream.
  • Atomreaktor
    #4590
    Szerintem akkor hagyd a Moment of Silence-t. Angolul még csak csak elboldogulok, de németül...
    Lifestreamról it is van: http://www.justadventure.com/reviews/Lifestream/Lifestream.shtm
    Meg a Moment of silencről is:
    http://www.justadventure.com/reviews/MOS/MOS.shtm
    Akkor azér' nincs még fenn DC-n sem.
  • CrucifX
    #4589
    Két hónapja várok, 1-2 nap nem oszt nem szoroz: thank you sooo much!
  • M.A.D.
    #4588
    Sajnos csak 1-2 nap múlva tudnám feltölteni, mert nincs most itt. Ha akkor sem baj...:)
  • CrucifX
    #4587
    Kellene igen nagyon :|

    Apropó díjkiosztás: a legtöbbet kérő, ám a legkevesebbet feltöltő (gyenge sávszéle miatt): CrucifX
  • M.A.D.
    #4586
    Mármint a Lifestream-ot látom.
  • M.A.D.
    #4585
    Látom! Szuper! :)
    Warhammer 40k kell? Hát legyen! :)
  • szotyimutyi
    #4584

    Már megy felfelé...
  • CrucifX
    #4583
    Srácok, ha az Exigo belefért, a Warhammer 40-t nem menne bele ak eretbe? Régóta vadászom rá még mindig nem tudtam letornászni :(
  • M.A.D.
    #4582
    :))) OK!
    De, az az érdekes, hogy "olyan" helyen van fenn, ahol azért biztos müxik. Lehet, meg kéne várni az angol változatot. Túl nagy a csend körülötte.

  • Axon
    #4581
    Ó, majd mi feltörjük!
    Nemrég szereztem be a hacker című film első és második részét. Amíg letöltöd gyorsan megnézem.
  • M.A.D.
    #4580
    No, akkor kezdjem leszedni a Moment of Silent-et? Németül van! És elvileg törés sincs hozzá még. Bár, már kint van 3 hónapja a sváboknál. Vajh hogy?
  • Axon
    #4579
    Megnéztem a képeket. Egy próbát mindenképpen megér.
  • M.A.D.
    #4578
    Noszarajta! :) Mondjuk, én csak pénteken hozom be a vinyómat, addigra gondolom már csak fenn lenne. Kössz! Asszem reaktornak is jót teszel vele.
  • szotyimutyi
    #4577
    Akkor feltegyem?