33675


  • Atomreaktor
    #4816
    Kipróbáltam, műkszik, lehet törölni, ha kell a hely;)
    Egy hiba, hogy felirat opciót nem találtam:((
    De a játék tetszik;)
  • szotyimutyi
    #4815
    Halihó! Megvannak még valakinek a The longest journey mentései?
  • Ersiman
    #4814
    Mivel az egyik kedvenc játékom, én biztos belekezdek a Vampire-ba ha lesz magyarítás.
    Patch: az igaz hogy annélkül csak bizonyos pontokon lehet menteni, ami megnehezíti a dolgokat, viszont én úgy vettem észre, ha fenn van a patch a party AI nem működik tökéletesen. Én inkább Christophe-nál tartottam a vértartalékot, nem hagytam hogy rögtön elpazarolják...
  • szotyimutyi
    #4813
    A syberia I is megvan, de angolul.
  • M.A.D.
    #4812
    :))
    A Vampire 1-et holnap délelőtt akkor lehúzom.
  • Atomreaktor
    #4811
    Az akkor már jó rég lehetett!:)))
  • M.A.D.
    #4810
    Nehezen lehet kibírni ennyi ideig, szotyimutyi.:) Még jó, hogy nem volt meccsem a (hattrickben). Amúgy otthon ültem a gép előtt így is.
  • M.A.D.
    #4809
    :)) Most akadt meg a szemem magamon. Anno Az első részt úgy az 1/5-ödénél abbahagytam. Szívesen tesztelem.
  • Wanted
    #4808
  • MIMACSKA
    #4807
    Én végignyomtam annó!!
  • IMYke2.0.0.0
    #4806
    Rendben. Mindenkire számítok, persze, ha valaki nem ér rá, az sem baj.
    Számomra az a legfontosabb, hogy értő játékosok kapják először a kezükbe a magyarítást, hogy így a hibákat mihamarabb minimalizálni tudjam. S Bennetek bízhatok, úgy érzem.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #4805
    Benne vagyok a tesztben én is;)
    Este szedem is le a gammát.
  • Atomreaktor
    #4804
    Már le is szedtem!;)
    Köszi!
    Este tesztelem, addig még maradjon plz.
    Aztán ha másnak nem kell akkor mehet le.
  • Axon
    #4803
    Szedd össze az összes programodat - főleg kaland, de jöhet minden más is - egy listába. Azt a listát vagy bemásolod ide a fórumba, vagy pedig felteszed valahova, ahol megnézegetjük. Ezután küldünk neked hozzáférést a szerverhez.
  • Axon
    #4802
    Természetesen szívesen segítek én is a tesztelésben.
  • Axon
    #4801
    Már húzom is lefele. Délután indítom az LBA1-et azután pedig a 2. részét.
  • LezLee
    #4800
    Nekem eddig valahogy kimaradt az életemből ez a Vampire game, de most lehet, hogy bele fogok kóstolni, pláne,hogy még magyarosítás is itt van a nyakunkon. Úgyhogy számíthatsz rám
  • cenobite
    #4799
    Sziasztok!

    Nemrég olvastam bele ebbe a fórumba, és láttam, hogy jófajta kis kalandjátékokról van szó. Észrevettem, hogy néha fel is töltötök (de hülye szó, főleg így leírva... :) ) játékokat.
    Meg szeretném kérdezni, hogy ez a hely - ahol a játékok vannak - publikus -e, vagy privát alapon megy?
    Van esetleg lista, hogy mi van fent, mert lehet, hogy nekem is van 1-2 dolog, ami érdekelhet itt valakit.

    Legjobbakat!
  • Wanted
    #4798
    Köszönöm, már leszedtem.
    Ha megvan az I. rész, feltennéd azt is?
  • IMYke2.0.0.0
    #4797
    Vampire 1-el kapcsolatban nézzetek át a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikba!
    Remélhetőleg, a következő héttől bétateszt...!
    Kellenek majd a megbízható teszterek [Atomreaktor, Axon, Lezlee, M.A.D., MerlinW, Mimacska, Pluhi, Randal, szotyimutyi, Wanted - töltsétek le, izzítsátok a Vampire-t [#hehe]]!
    A felsoroltakra számítok, de jöhet minden kaland/RPG-őrült, aki már játszott ezzel a szépséggel, vagy ha még nem, de szívvel-lélekkel segíteni akar a mind tökéletesebb, hibátlanabb magyarítás megszületésében!

    A teszt kezdési idejéről jelentést közlök majd.

    Ui.: Utána reszkessetek, mert a "The Longest Journey" projekt kerül terítékre, annak is neki kell ugrani - tehát, angolul tudók kerestetnek majd!
    Legyen már végre magyar 'Hosszú utazás'-unk!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • szotyimutyi
    #4796
    Hogy lehet kibírni ennyi ideig???
  • szotyimutyi
    #4795
    Szóljatok, hogy kell-e még a Syberia, hogy ne foglalja a helyet.
  • IMYke2.0.0.0
    #4794
    Vampire: The Masquarade - Redemption-nel kapcsolatban:
    1.1 Patch használata kötelező! Anélkül megszívjátok már az elején, a bányában...
    A Patch letölthető a netről.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • M.A.D.
    #4793
    Szépjónapot! Vagyok. 2 és fél napig nem voltam netközelben. Ilyen is ritkán volt. :)
  • Wanted
    #4792
    Vampire felért.
  • Axon
    #4791
    Na úgy látom, hogy a hétvégén felcsorgott a The Last Express. Lehet tölteni lefele.
  • Wanted
    #4790
    Közben csorog felfele a Vampire.
  • Wanted
    #4789
    Hmm...
    Ebben az esetben szükségem lenne egy Syberia I. magyar verzióra is.
  • Wanted
    #4788
    Lentvan.
  • Atomreaktor
    #4787
    Looool:)
  • Atomreaktor
    #4786
    :)))
  • MIMACSKA
    #4785
    Szégyenkezve bevallom nektek, hogy másfél éve nem játszottam semmivel! Most akkor ki vagyok közösítve?
    [tudja ám, hogy nem] :DD
  • MerlinW
    #4784
    Saw olyan mint egy kalandjáték.. csak jobb a grafikája:)
  • reaper4
    #4783
    ilyet találtam. 1 kis online kaland java platformon. egész jó. ha volt már akkor sorry
  • LezLee
    #4782
    Saw tényleg nagyon király, a tavalyi év egyik legjobb thrillerje, és ez azért dicséretes, mert amerikai filmekhez képest piszokul kevés pénzből készült. Mindenesetre az a fehér álarcos bábu nagyon odab.szott! :)))
  • pluhi
    #4781
    Saw tényleg jó film. Nem paráztató, inkább sokkoló. Kár, hogy Dina Meyer alig szerepel benne.
  • Atomreaktor
    #4780
    Nekem jó
  • Atomreaktor
    #4779
    Nah kíváncsian várom én is.;)
    Nem a Körösi Csoma véletlenül?
  • IMYke2.0.0.0
    #4778
    Rendkívül fordulatos minimál [értsd: nem csili-vili, hanem színészi munkán alapuló] film!
    A végén tuti "ott maradsz" - mi, tucatnyian legalábbis, amikor vetítettem projektoron, a koliban, nem tudtunk felállni a foteljeinkből!
    Eszméletlenül hatott.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • szotyimutyi
    #4777
    Még nem prőbáltam, pedig megvan. Csak még nem került sorra...Jó?