33675


  • Axon
    #4856
    Na jó feladom. Nem csorgatom a nyálam tovább . Nekem nem tölt semmit, de ha már divat lett a kívánság lista, hát én is leírom

    DarkSeed

    Megarace (ebből még soha nem sikerült egyetlen részt sem beszerezni, pedig tudomásom szerint már három része is megjelent)

    Novastorm (megboldogult számtekbó'tos koromban játszottam vele rengeteget, mivel ez is megvolt eredeti cd-n, azóta is szeretném beszerezni, gondoljátok el 94-ben teljes cd-s lövöldözős játék, hihetetlen, még mindig megvan a hiscore állományom belőlle, amit csak rátöltenék és ott lennének a szinte megdönthetetlen rekordjaim

    Na ennyi ez a 3 érdekelne.

    Ami felkeltette az érdeklődésem, hogy a listán ott van az LBA1 és LBA2, na de van ott még valami:
    Relentless : Twinsen s Adventure ADDON

    Ez valami kiegészítő lehet az első részhez. Jó lenne ezt is megnézni mi lehet.
    Na meg itt van még a The Dark Eye ami állítólag nagyon jó kis kalandprogram, csak itt úgy látom a francia verzió van fent.
  • Axon
    #4855
    Na nekem ezt írja ki:

    Si vous rencontrez des problèmes pour telecharger un jeu (retour a la page d'accueil par exemple),
    veuillez desactiver votre firewall ou tout outil bloquant la reconnaissance de site.

    Par mesure de securité le telechargement par gestionnaire, tel Getright,
    download accelerator ou autre a été bloqué.


    Sajnos nem tudok franciázni.... izé franciául, na meg még a francia krémest sem szeretem.
  • Axon
    #4854
    Visszajött végre az áram és vele együtt én is.
    A Randal által mutatott oldalt én is böngészem. Fent van a Dark Seed iso-ja amit már régóta szeretnék beszerezni.
  • Randal
    #4853
    Az melyik? Meg milyen?
    mert ugye volt a Dune, Dune 2, Dune 2000, meg vmilyen Dune is RTS-ben, meg volt mászkálós is, az a Frank Herbert's Dune volt.
  • Wanted
    #4852
    Én is.
    De ha érdekel, a sorozat, megvan a Dune4.
  • Randal
    #4851
    Nemnem, ugyanis ott van mellette, hogy milyen nyelven vannak:)
    Wanted: Köszi, azt hittem nagyobb, ugyanis videókat is írtak.
  • IMYke2.0.0.0
    #4850
    A franciák szeretik a lokalizált verziókat, félő, hogy ezek azok lesznek...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Wanted
    #4849
    A Dune 2-t leszedtem. 6 mega
    Mindenesetre feltettem az ftpre.
  • IMYke2.0.0.0
    #4848
    Le kell hűtselek - ha nem tudsz franciául, azok egy részével játszani sem fogsz...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Randal
    #4847
    Asszem még bővül a lista, szóval ezeket kérném:

    Dune
    Dune II: Battle for Arakis
    Megarace
    System Shock
    The journeyman Project

    Szerintem ezeket meg a fent lévők jó részét fel lehetne rakni az ftp-re.
  • Randal
    #4846
    Mivel nem tudok franciául és nem tudom miért tudok csak 180 perc múlva tölteni, légyszi vki szedje le nekem a Dune és Dune II: Battle for Arakis ISO-t.
    Előre is köszi!

    És jó töltögetést mindenkinek!
  • Randal
    #4845
    Sziasztok!

    Ezt ajánlom mindenkinek:

    http://abandonware.the-frenchkiss.biz/index.php?page=Iso
  • M.A.D.
    #4844
    Azt hiszem, ezt a hírt örömmel olvassuk mindnyájan. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4843
    Ha minden jól megy, akkor ma végzek a Vampire: The Masquarade - Redemption szövegével.
    Tegnap már nekiálltam a grafikus menürendszernek is, megtaláltam a megfelelő betűtípust is hozzá.
    A menürendszer lesz a legdurvább munka, sajna.


    Ha holnap és holnapután meg tudnám csinálni a grafikát, akkor vasárnap már indulhatna a zártkörű BÉTATESZT!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Axon
    #4842
    Behoztam a melóhelyre a Syberia 1 magyar verzióját. Most sajnos nem tudook vele semmit kezdeni az áramszünet miatt. Majd holnap.
  • Axon
    #4841
    Tegnap történt itt egy nagy autóbaleset, ahol egy kis trafóházat kiszakított egy autó. Ezért ma 9-14-ig nem lesz áram. Egyik szemem sír, másik meg örül. Azért örülök, mert szóltak, hogy ma akár haza is mehetek. Hát haza is fogok :-)
    Viszont elég sok dolgom is lett volna, ami most tolódik. na de mindegy.
  • Axon
    #4840
    Felért az LBA1 is. Mellé tettem a patch-et is.
    Most töltöttem fel az LBA2 mellé is a mások path-et (valószínűleg ez kell az XP-khez).
    Nagyon fontosak mert winxp alatt csak a patch-ekkel működnek a programok.
  • Wanted
    #4839
    Az AOE megvan kiírva. Szóval, ha kell a későbbiekben valakinek, csak szóljon.
  • Wanted
    #4838
    Rendben.
  • Atomreaktor
    #4837
    Én most szedem;)
  • Axon
    #4836
    Valamelyik nap behozom a melóhelyre és csinálok belőle cd-képeket. Kipróbálom, hogy működik-e és ha nem akkor fel sem töltöm, ha viszont működik akkor feltolom.
  • Axon
    #4835
    A szerveren 8,32 giga anyag van (csak zárójelben jegyzem meg, hogy valamivel több mint két giga volt a letörölt AGON és AOE).
    Az LBA1 kb 200 mega, úgyhogy egy 2 cd-s game mehet még fel, bár szerintem mást is lehet törölni a szerverről.
  • Axon
    #4834
    Valaki próbálta már a Vampires 1-et? Én leszedtem, de még azóta nem voltam annak a gépnek a közelében amire letöltöttem :-)
  • Axon
    #4833
    18.00-kor elkezdem feltolni az LBA1-et.
  • Axon
    #4832
    Úgy látom nincs jelentős tiltakozás így törlöm az AGON-t és az AOE-t.
  • Atomreaktor
    #4831
    Felőlem is törölhető.
  • Atomreaktor
    #4830
    :))
  • Wanted
    #4829
    Hmm.
    Egy próbát megérne, ha lesz hely az ftpn.
  • Axon
    #4828
    Akkor neked egy fordított dsl kapcsolatod van :-)
  • M.A.D.
    #4827
    AGON és Armies felőlem is törölhető!
    Épp a Vampire-t töltöm le. Érdekes a letöltés "csak" 60-70 kb/sec-cel jön a 350-400 kb/sec-ces feltöltéssel ellenben. :)

  • Axon
    #4826
    Nekem megvan a Syberia I. magyarul. A probléma csak az, hogy ez ki van írva. Pontosabban, nagy probléma volt a cd képekkel, mivel ravaszul olyan védelmet helyeztek el a cd-n, ami már az install elején ellenőrzi, hogy eredeti cd van-e a meghajtóban. Így még crack-elni sem lehet a játékot. Eredeti clone cd-s képek voltak, amik valami miatt nem mentek daemon tools-al, de egyeseknek még kiírva sem. Nekem is azért van meg cd-re kiírva és nem cd képben mint az összes többi anyagom.
    Na most ha ezekről a cd-kről csinálok cd képet, nem biztos, hogy működni fognak. Hát ennyi dióhéjban
  • Axon
    #4825
    Felment az LBA2. Lehet tölteni.
    Törlésre ajánlom az AGON-t és az Armyes of Exigo-t.
    Fenhangon kiabáljon akinek még kellenek, mert hamarosan törlöm a hely érdekében.
  • Wanted
    #4824
    Lehet, hogy szükség lenne rá, ha nem találok magyart. (Akor jön az Imíke által javasolt angol verzió + magyarítás)

    Valakinek, magyar Syberia I.?

  • Wanted
    #4823
    Már elég régen játszottam a gammával, de magyarul szívesen végigtolom mégegyszer. (bétateszt )
  • Atomreaktor
    #4822
    jaja:)
    Nekem is van egypár CD copy-s.
    Jut eszembe ha valakinek kell Atlantis II (magyar) az szóljon.
  • pluhi
    #4821
    "Nem jött össze valami sok, ezek valószínűleg nem is működnének, ha csak simán feltölteném őket a szerverre."

    Már miért ne működnének?
  • mpl
    #4820
    Üdv minden Kalandjátékosnak!

    Ez az első hozzászólásom a fórumba, úgyhogy a lényegre térek: kb 15 éve érdeklődöm a játékprogramok iránt, egyik legkedvesebb műfajom a kalandjáték. Sajnos mostanában egyre kevesebb időm jut rá, de folyamatosan igyekszem behozni a lemaradásomat.

    A szerverrel kapcsolatban:
    Sajnos jónéhány PC-s backup kalandjátékot elajándékoztam 3 éve, abban a hitben, hogy majd eredetiekkel pótolom a gyűjteményt. Nem jött össze valami sok, ezek valószínűleg nem is működnének, ha csak simán feltölteném őket a szerverre.

    Viszont XBOX kategóriában van pár fincsi kalandjáték, ami talán érdekelhet Titeket:
    - CSI: Crime Scene Investigation
    - Silent Hill 2
    - Silent Hill 4 (magyar nyelven!)
    - Syberia 2 (magyar nyelven!)
    - Broken Sword: The Sleeping Dragon
    - Fatal Frame 2
    - Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude
  • Atomreaktor
    #4819
    Én néztem. Volt már:)
    Legalábbis én ismertem.
    jó kis melóhelyre való kaland:)
  • reaper4
    #4818
    ezt senki nem nézte? szomorú vok
  • reaper4
    #4817
    most már ne töröljétek mer én is elkezdtem de holnap már mehet.